Najlepsze darmowe motywy Magento w 2015 dla twojego Sklepu – Tom 2

Some Top Free 2015 Magento Themes for your store-2| knowband

Kiedy musisz poprawić wydajność i użyteczność swojego sklepu Magento, musisz mieć porywające motywy Magento. Mogą nie tylko przyciągnąć natychmiastową uwagę docelowych klientów, ale mogą także zmienić świat wielu firm. Jeśli chcesz osiągnąć zdumiewający wzrost w zakresie współczynniki przeliczeniowe, ruch na stronie i sprzedaż produktów, oto niektóre z darmowych motywów Magento, które mogą pokazać ci przewodnie światło.

1. Jazda rowerem

Niektóre najlepsze darmowe motywy 2015 Magento dla twojego sklepu - jazda na rowerze | Knowband

Teraz przedstawienie produktu w atrakcyjny sposób jest płynnym zadaniem ze względu na Firma deweloperska Magento.

2. Skala szarości

Niektóre najlepsze darmowe motywy 2015 Magento dla twojego sklepu- grayscale | Knowband

Dzięki temu motywowi Magento uzyskasz czysty design wraz z układem pudełkowym. Jedną ze specjalności tego tematu eCommerce jest to, że nie zawiera on nadmiernych elementów dla właścicieli sklepów, aby przyciągać ich uwagę w kierunku zarządzania ich produktami i sklepem.

3. Eros

Niektóre najlepsze darmowe motywy 2015 Magento dla twojego sklepu - Eros | Knowband

Usługi programistyczne Magento przyszedł z czystym kodem i szeroką gamą zaawansowanych funkcji w postaci tego motywu Eros, który może zapewnić bezproblemową wydajność witryny i szybkość szybkiego ładowania. Oprócz tego motyw można bez trudu dostosować i dostosować do dowolnej rozdzielczości ekranu w ciągu kilku sekund.

4. HandyStore

Niektóre najlepsze darmowe motywy 2015 Magento dla twojego sklepu- HandyStore | Knowband

Ten motyw eCommerce, HandyStore, składa się z w pełni responsywnego projektu, który można dostosować do każdej innej rozdzielczości ekranu. Dzięki tej funkcji zawartość witryny jest automatycznie dostosowywana do dowolnego rozmiaru ekranu, na którym ma być wyświetlany. Teraz więcej osób może uzyskać dostęp do witryny za pośrednictwem wielu dostępnych urządzeń i może zwiększyć szanse na rozwój firmy. Jest głównie skierowany do celów edukacyjnych i nie jest zalecany do witryn komercyjnych. Właściciele sklepów eCommerce mogą jednak wziąć ten temat jako materiał referencyjny do projektowania swojej witryny eCommerce.

5. HelloWired

Niektóre najlepsze darmowe motywy 2015 Magento dla twojego sklepu - HelloWired | Knowband

Wraz z pojawieniem się tego darmowego responsywnego motywu Magento, właściciele sklepów mogą bez wysiłku podnieść poziom swojej działalności online. Jest przeznaczony wyłącznie dla segmentu biznesowego związanego z wnętrzami lub meblami, a także znacząco przyczynił się do rozwoju usług w zakresie tworzenia tematów Magento na całym świecie. Dostępne są różne funkcje, takie jak wyjątkowe wsparcie, gwarancja wysokiej jakości, zwiększone bezpieczeństwo i ochrona, płynne dostosowywanie, lekka konstrukcja i optymalizacja pod kątem wyników wyszukiwania.

6. Gala Eva

Niektóre najlepsze darmowe motywy 2015 Magento dla twojego sklepu- Gala Eva | Knowband

Dzięki ponad 20 + efektom przejścia w pokazie slajdów, ten darmowy motyw Magento jest doskonałym przykładem przykładowych usług programistycznych Magento, które mogą bez wysiłku przyciągnąć maksymalną uwagę klientów i współczynniki konwersji dla Twojego sklepu internetowego. Ma też inne niesamowite funkcje, takie jak łatwy kolor, tło, możliwość dostosowywania czcionek, ikony mediów społecznościowych i ikon płatności oraz inne funkcje, które mogą zapewnić wyjątkowy wygląd sklepu Magento.

7. Przepyszny

Niektóre najlepsze darmowe motywy 2015 Magento dla twojego sklepu- Yummy | Knowband

Responsywne tematy stały się koniecznością godziny, gdy użytkownicy przeglądają witrynę za pośrednictwem wielu urządzeń, takich jak komputery stacjonarne, laptopy, smartfony czy tablety. W takich okolicznościach tylko imponujący motyw eCommerce może zapewnić skuteczne wyniki biznesowe pod względem współczynników konwersji, sprzedaży produktów i ruchu w witrynie. Za pomocą kilku kliknięć można łatwo skonfigurować firmę w środowisku online i podjąć wymagane działania, aby przekształcić swoje przedsięwzięcie w dochodową jednostkę biznesową.

Aby uzyskać pewność wyników biznesowych w sklepie Magento, musisz zająć się tymi niesamowitymi, elastycznymi motywami, dzięki którym Twoje sklepy Magento będą dostępne dla różnych urządzeń w celu uzyskania lepszych konwersji i sprzedaży. Oprócz tych imponujących motywów, musisz mieć również wspaniałe moduły eCommerce Usługi programistyczne Magento takich jak Knowband, które mogą poprawić funkcjonalność, wydajność i ruch w witrynie dla Twojego sklepu internetowego Magento, PrestaShop, OpenCart lub jakiejkolwiek innej takiej platformy.

Powiązane historie:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *