What are the Latest Ecommerce Trends for Magento Stores

Jakie są najnowsze trendy e-commerce dla sklepów Magento?

Magento jest jedną z najbardziej znanych platform do rozwijania sklepów internetowych. Powoduje to, że zarządzanie dochodowym sklepem internetowym jest nieco prostsze zarówno dla właścicieli małych, jak i dużych firm. Ponieważ wiele sklepów przeszło w ostatnich latach na e-commerce ze względu na jego liczne zalety, platformy eCommerce odnotowały szybki wzrost. Magento jest tym, które oferuje najlepszą pomoc dla biznesu. Bez wzmocnienia sklepów Magento nie jest łatwo dostosować się do rynku.

Ponieważ Magento jest platformą typu open source o dużym potencjale wzrostu dla sklepów internetowych, większość sprzedawców używa jej do tworzenia swoich witryn e-commerce. Wspaniałe wrażenia zakupowe dla klientów są również możliwe dzięki temu dla sprzedawców. Musisz być zaznajomiony z wiodącymi wydarzeniami w Rozwój Magento. Oto niektóre z najnowszych trendów dla sklepów Magento:

Najnowsze trendy dla sklepów Magento

Najnowsze trendy dla sklepów Magento

PWA (progresywne aplikacje internetowe)

Progresywna aplikacja internetowa (PWA) to aplikacja online, która wykorzystuje najnowocześniejszą technologię internetową. Ma zasady projektowania, aby zapewnić stałe, szybkie i interesujące wrażenia użytkownika.

Dzięki doświadczeniu podobnemu do aplikacji, integracja PWA poprawia użyteczność stron Magento. Dzięki trybowi pełnoekranowemu, najnowocześniejszym funkcjom i trybowi offline, Magento PWA ładuje się szybciej i jest bardziej interaktywny. Dodatkowo funkcje PWA, takie jak powiadomienia push i możliwość instalacji, mogą znacznie obniżyć wydatki marketingowe.

Push Powiadomienia

Alerty push mogą zapewnić Twojemu biznesowi Magento niesamowity potencjał konwersji i sprzedaży. Co więcej, powiadomienia push mogą zwiększyć zaangażowanie użytkowników, zwiększyć świadomość marki i zmniejszyć tempo, w jakim użytkownicy porzucają koszyki. W porównaniu do e-mail marketingu, powiadomienia push mają znacznie wyższy wskaźnik otwarć.

Możesz informować klientów o swoich ofertach, wyprzedażach i najlepiej sprzedających się produktach za pomocą Magento powiadomienia push. W oparciu o preferencje, lokalizacje i zainteresowania klientów możesz również wysyłać im spersonalizowane powiadomienia push. Twoje możliwości zwiększenia ruchu na stronie i zamknięcia większej liczby transakcji zostaną zmaksymalizowane.

Wyszukiwanie za pomocą głosu

Sektor eCommerce przechodzi rewolucyjne zmiany dzięki technologii wyszukiwania głosowego. Dzięki tej funkcji zwiększa się łatwość, z jaką kupujący mogą znajdować i kupować towary lub usługi. Co więcej, technologia wyszukiwania głosowego całkowicie zmieniła sposób, w jaki ludzie robią zakupy online.

Nadszedł czas, aby włączyć wyszukiwanie głosowe do swojego sklepu internetowego Magento, jeśli jeszcze go nie ma. Aby jeden z wyróżnionych fragmentów Google pojawił się w Twojej witrynie, musisz to zrobić Wyszukiwanie głosowe-zoptymalizuj swoje treści. Ze względu na dłuższy charakter zapytań głosowych w porównaniu z zapytaniami tekstowymi, używaj tonu konwersacyjnego i długich słów kluczowych w swoich treściach i opisach produktów.

AR i VR

Inne najnowocześniejsze metody, które kupujący preferują podczas zakupów w sklepie internetowym, obejmują Augmented Reality i wirtualna rzeczywistość. Mogą szybko przetestować rzeczy wirtualnie, fotografując je pod różnymi kątami. Dodatkowo pomaga im w dokonaniu świadomego zakupu, co ma kluczowe znaczenie dla budowania wiarygodności firmy.

Wyszukiwanie obrazka

Wyszukiwanie obrazka

Wyszukiwanie wizualne to powszechny sposób szybkiego wyszukiwania czegokolwiek online w obecnej erze cyfrowej. W większości przypadków ludzie używają go do wyszukiwania miejsc lub punktów orientacyjnych. Jednak kupowanie i sprzedawanie przez Internet również zaczyna zyskiwać na popularności. Klienci mogą po prostu znaleźć towary i produkty, które wydają się do siebie podobne, aby kupić za pomocą tej technologii.

Rynek dla platformy Magento

Witryna, która sprzedaje towary lub usługi od wielu dostawców w zamian za prowizję, jest znana jako rynek wielu dostawców. Aby śledzić swoje przedmioty, każdy sprzedawca ma osobne konto. Na rynku wielu dostawców mogą być dostępne wyjątkowe możliwości biznesowe. Ponieważ nie będziesz musiał inwestować w zapasy, twoje ryzyko finansowe będzie na początku zmniejszone. Możesz zainwestować swój czas i pieniądze w marketing i ekspansję biznesową, aby szybciej zobaczyć korzyści.

opinia-klienta-wiele-dostawców-marketplace-by-knowband

Po drugie, rynek wielu dostawców umożliwia szybkie i skuteczne rozszerzenie oferty. Ponadto dostawcy, którzy dostarczają towary na Twoim rynku, mogą być dla Ciebie ogromną pomocą w promowaniu Twojej firmy.

Użyj przyspieszonych stron mobilnych (AMP)

Witryny zwane AMP używają bardzo specyficznej struktury HTML. Ułatwia to przenoszenie danych między przeglądarkami, co poprawia komfort użytkowania. Innymi słowy, ładowanie strony jest niemal natychmiastowe.�

AMP promuje krótsze czasy ładowania i niższy współczynnik odrzuceń. AMP opiera się na założeniu, że użytkownicy mobilni chcą szybszych wyników. Strony zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych powinny więc ładować się szybko. Ponieważ te strony AMP są szybsze, te cechy łącznie poprawiają możliwość kliknięć.

W końcu

W tym artykule omawialiśmy różne trendy mające na celu ulepszenie sklepu internetowego Magento. Oprócz tego pomagamy w niestandardowych rozwiązaniach zgodnie z wymaganiami biznesowymi. Jeśli masz jakiekolwiek problemy lub wątpliwości związane z naszym modułem, uprzejmie poinformuj nas o tym w dniu support@knowband.com. Ponadto, jeśli chcesz dodać jakąkolwiek funkcjonalność do modułu, a my pomożemy Ci w tym samym, co rozwój niestandardowy

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *