4 Quickfire Addons to Improve your Business in a Magento Marketplace

Dodatki 4 Quickfire w celu usprawnienia działalności na rynku Magento

SOCZEWKI problem z kurczakiem i jajkiem jest jednym z najbardziej znaczących problemów biznesu online. Platforma obsługuje obie strony rynku, czyli stronę podażową i popytową. Zaspokojenie obu aspektów scenariusza biznesowego jest trudną sprawą, musisz zająć się obiema stronami za jednym zamachem. To wtedy zaczyna się problem z kurczakiem i jajkiem. Rozwój rynków, które ułatwiły podjęcie działań w celu rozwiązania problemu.

Kurczak i jajko

Czym dokładnie jest rynek?

Koncepcja platformy rynkowej lub platformy dla wielu dostawców odnosi się do konkretnego modelu, który ułatwia zakupy z wielu różnych źródeł. Operator rynku nie jest właścicielem żadnych zasobów reklamowych. Celem działalności jest sprowadzenie różnych sprzedawców i kupujących na jedną platformę. Przedstawiają inwentarz innych sprzedawców użytkownikowi i ułatwiają transakcję między tymi dwoma. Magento to doskonały przykład internetowego rynku.

Łącząc klientów i sprzedawców na jednej platformie, rynek zapewnia skuteczny mechanizm zarządzania problemem podaży i popytu. Operator rynku działa jako zaufana strona trzecia między klientem a sprzedawcą. Ta strona trzecia jest odpowiedzialna za bezpośrednią wysyłkę produktu do klienta końcowego. Cały model biznesowy rynków jest ograniczony do prowizji od sprzedaży.

Rynek Magento

Moduł Magento Multi Vendor / Seller Marketplace obsługuje różne małe i średnie sklepy eCommerce, aby zwiększyć zasięg i zaspokoić potrzeby większej grupy docelowej. Dzięki temu rozszerzeniu rynku Magento sprzedawca może bezpośrednio łączyć się z różnymi kupującymi. Wypracowanie sobie niszowego miejsca wśród różnych dostępnych Rozszerzenia Magento Marketplace (multi-vendor), właściciele sklepów mogą znacznie zwiększyć sprzedaż.

Chociaż rozszerzenie marketplace Magento dla wielu dostawców sprawia, że ​​transakcja jest trudna, wiąże się to z wieloma problemami natury technicznej. Aby ułatwić zadanie, dostępnych jest wiele dodatków. Omówmy różne funkcje i funkcjonalności rozszerzenia rynku Magento, które mogą uprościć cały proces podnosząc poprzeczkę standardów biznesowych.

1. Dodatek do powiadomienia o niskim stanie na giełdzie

Dodatek do powiadomienia o niskim stanie na giełdzie pomaga w śledzeniu ilości produktu w ekwipunku. To rozszerzenie rynku Magento pozwala sprzedawcy pozostać w zgodzie z wydajnym zarządzaniem zapasami. To rozszerzenie rynku Magento wysyła alert lub powiadomienie za każdym razem, gdy wykryta zostanie niewielka ilość produktów w sklepie na rynku. Zainstalowanie rozszerzenia rynku Magento pomaga sprzedawcy pozbyć się ważnego problemu z utrzymaniem śladu na ekwipunku. Oto niektóre z cech tej wtyczki Magento markeplace.

 • Administrator może zdecydować o ilości, poniżej której powiadomienia będą wysyłane do sprzedawców.
 • Cron można zaplanować w celu sprawdzenia statusu produktu.
 • Moduł marketplace Magento może pracować nawet bez CRON, sprawdzając ilość produktu na stronie zamówienia sukcesu. Szablon wiadomości e-mail może być zarządzany przez administratora Administrator może wybrać identyfikator, z którym będą wysyłane wiadomości e-mail.
 • Ten moduł rynku Magento jest zgodny z wieloma sklepami, zgodny ze wszystkimi językami i SSL.

2. Dodatek do menedżera zwrotów

Oczekuje się, że 80% całkowitej sprzedaży zostanie zwrócona. W związku z tym zarządzanie prośbami o zwrot jest jedną z najtrudniejszych kwestii dla sprzedawców na rynku. The Rozszerzenie Magento Return Manager zarządza zwrotem i zwraca prośby klientów. Sprzedawca otrzymuje powiadomienie e-mailem za każdym razem, gdy takie żądanie zostanie zgłoszone przez konsumenta.

Oto niektóre funkcje oferowane przez rozszerzenie menedżera zwrotu.

 • Rozszerzenie menedżera zwrotu Magento pozwala klientom zwrócić produkty bezpośrednio do sprzedawcy.
 • Rozszerzenie menedżera zwrotu informuje sprzedającego o żądaniu zwrotu / zwrotu za pośrednictwem powiadomienia e-mail.
 • Rozszerzenie menedżera zwrotu Magento przez Knowband pozwala administratorowi kontrolować liczbę dni, w których żądanie może zostać podniesione od daty zakupu klientów.
 • Moduł menedżera zwrotu umożliwia administratorowi wyświetlanie wszystkich żądań zwrotu pieniędzy od klientów do sprzedawców.
 • Moduł zarządzania zwrotami ma wiele sklepów i łączy się z SSL, a także jest kompatybilny ze wszystkimi językami.

3. Magento Sellers Shipping Dodatek do opłaty i faktury

Prawidłowe fakturowanie z podziałem kosztów i fakturami jest czymś, czego kupujący online po prostu nie mogą pójść na kompromis. Magento Sellers Shipping Charge and Invoice Addon zdejmij ten problem ze swojego ramienia. Rozszerzenie umożliwia sprzedającemu wygenerowanie faktury zamówienia i dodanie również kosztów wysyłki.

Funkcje wtyczki są następujące:

 • Zapewnia administratorowi kontrolę nad ustawianiem opłat za wysyłkę globalną dla wszystkich sprzedawców.
 • Umożliwia to sprzedawcom ustalenie własnych opłat za wysyłkę dla dodanych produktów i zapewnia opłatę za wysyłkę za produkt.
 • Udostępnia funkcję generowania faktur dla sprzedawców.
 • Administrator może zmienić komunikat o błędzie, tytuł i nazwę metody wysyłki z zaplecza.
 • Kompatybilny z wieloma sklepami

4. Magento Market Place Import / Export Addon

Sprawdzanie produktów dodawanych i usuwanych w sklepie jest największym problemem dla sprzedawców, niezależnie od platformy. Chociaż celem rynku jest dotarcie do większej bazy odbiorców, jest to jedna kwestia, która jest nieunikniona. Magento Market Place Import / Export Addon umożliwia sprzedawcom importowanie / eksportowanie swoich produktów i ich kombinacji z arkusza Excela.

Funkcje oferowane przez tę wtyczkę Magento marketplace są następujące:

 • Sprzedawcy mogą importować / eksportować swoje produkty i kategorie za pomocą tej wtyczki Magento marketplace.
 • Moduł marketplace Magento umożliwia administratorowi włączenie tej opcji importu i eksportu tylko dla określonych sprzedawców.
 • Moduł marketplace Magento oferuje różne opcje filtrowania podczas eksportowania produktów.
 • Ta wtyczka Magento marketplace firmy Knowband umożliwia sprzedawcom wykonywanie zbiorczych operacji dodawania, aktualizowania i usuwania.
 • Odpowiednia wtyczka Magento marketplace jest zgodna z wieloma sklepami Kompatybilna z arkuszem Excel
 • Moduł marktlace Thsi Magento można łatwo zintegrować z naszym modułem marketplace Multi dostawcy.

Ostateczny głos

To niektóre z dodatków, które ułatwiły życie sprzedawcom rynku Magento. Oszczędza to czas, pozwalając im wykonywać operacje masowe przy minimalnym wysiłku. Zoptymalizuj rynek dzięki tym przydatnym narzędziom i zwiększ sprzedaż.

Lubiłem to? Spodoba Ci się to:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *