Zaoferuj zachętę do zbierania recenzji i ocen produktów w sklepie Magento 2

Best-way-to-collect-Product-Ratings-and-Reviews-in-Magento-2-store

Recenzje i oceny online są dla klientów medium do dzielenia się swoimi opiniami ze sprzedawcą i ze światem. W Magento 2 ocena produktu jest wbudowaną funkcją, ale recenzje odgrywają kluczową rolę w zwiększaniu sprzedaży i zmniejszaniu wskaźników zwrotu produktów. Co powiesz na oferowanie zachęt za recenzję? Aby zebrać więcej recenzji, możesz zaoferować klientowi zachęty w postaci przeglądu i rozszerzenia oceny Magento 2. Oryginalne recenzje budują zaufanie dzięki przejrzystości, a SEO Google nadaje priorytet firmie lub produktom, które zawierają ocena i recenzje produktów. W tym artykule pokażemy, jak przyciągnąć więcej odwiedzających do wystawiania ocen produktów w Twoim sklepie Magento 2 w zamian za zachęty. Z ankiety wynika, że ​​92% konsumentów czyta teraz recenzje online. Istnieje możliwość, że produkt otrzyma mniej niż 3 gwiazdki lub słabe recenzje, co odstrasza klientów. To szansa dla sprzedawcy na zaakceptowanie wady i pracę nad problemami z produktem na podstawie autentycznych recenzji.

review-reminder-page-ss

Ważne jest, aby mieć sekcję przeglądu dotyczącą Strona produktu ponieważ 88% kupujących online podejmuje decyzję o zakupie na podstawie ocen w gwiazdkach i recenzji.

Przypomnienie o przeglądzie produktu Magento 2 i rozszerzenie zachęt?collects and displays valuable reviews which encourage other customers to buy the same product.?Offer Incentive to collect Product Review and Rating with Magento 2 extension.

Oferuj zachęty do przeglądu

oferować zachęty do przeglądu

Dzięki przeglądowi produktów Magento 2 i

Powiadomienie e-mail informujące, czy masz szczęście, że otrzymałeś premię

powiadomienie-e-mailowe-informujące-jeśli-masz-szczęście-otrzymać-zachętę

An e-mail powiadomienie zostanie wysłane do recenzenta, jeśli administrator zatwierdzi recenzję i zaakceptuje ją jako nagrodę motywacyjną. Rozszerzenie recenzji i oceny produktów Magento 2 ma kilka wstępnie przygotowanych szablonów wiadomości e-mail dla:

  1. Powiadomienie e-mail do administratora zostanie wysłane, jeśli ktoś napisze nową recenzję
  2. Kiedy recenzja jest akceptowana i zachęty są uwzględnione
  3. Szablon, gdy administrator akceptuje recenzję i wyklucza motywację
  4. Szablon wiadomości z przeprosinami, gdy administrator odrzuci recenzję

Zachęć klientów e-mailem przypominającym o planie motywacyjnym

recenzja-przypomnienia-strona-ss-2

Niestandardowe ustawienie wiadomości e-mail z przypomnieniem o planie motywacyjnym na podstawie recenzji jest kuszącą funkcją recenzji i rozszerzenia oceny produktów Magento 2. Administrator może ustawić czas i wysłać wiadomość e-mail do klientów, przypominając im o planie motywacyjnym przeglądu.

Wyklucz produkt z przeglądu i systemu motywacyjnego

Jeśli sklep Magento 2 chce wykluczyć niektóre produkty z przeglądu i systemu motywacyjnego, to może. System recenzji i ocen dla Magento 2 pozwala administratorowi skonfigurować ustawienia wykluczania poprzez dodanie produktów lub kategorii, dla których nie chce oferować kwoty zachęty.

Prowadź dokumentację

Nie ma nic złego w analizie raportów i śledzeniu raportów z recenzji produktów i raportów klientów. Dzięki systemowi oceny i oceny produktów Magento 2 właściciel może przeglądać raporty z recenzji, raporty z recenzji produktów i raporty z recenzji klientów ze szczegółami motywacji.

Dlaczego warto zapoznać się z przypomnieniem i przedłużeniem zachęt?

Recenzje mogą być negatywne lub pozytywne, a przed zakupem produktu ludzie decydują się przeczytać oba. W przeciwnym razie spróbuj zatwierdzić mieszane recenzje, ponieważ klient uzna to za podejrzane. Istnieje kilka zalet posiadania systemu recenzji w sklepie eCommerce:

  1. Przejrzystość i zaufanie: Buduje zaufanie dzięki przejrzystości, a klienci wolą kupować produkty z dobrymi recenzjami.
  2. Nagroda z zachętą: Umożliwia klientom zdobywanie zachęt poprzez przekazywanie opinii
  3. Google może pokazać Ci na górze– Google poprawia ranking SEO w wynikach wyszukiwania, jeśli witryna ma system oceny i recenzji.
  4. Niższe zwroty: Klienci polegają na informacjach zwrotnych przy zakupie i zaobserwowano, że stopy zwrotu spadają w przypadku recenzowanego i ocenianego produktu.
  5. Prawdziwa opinia: Możesz poprawić jakość swojego produktu, obserwując recenzje, ponieważ prawdziwe opinie pozwalają na analizę usterek i problemów z produktem.

Końcowa myśl:

Jak wspomniałem wcześniej, recenzja może być pozytywna lub negatywna i wolę czytać recenzje negatywne niż pozytywne. Nie dlatego, że cieszę się lub czerpię przyjemność z nieszczęść innych, ale po to, aby dowiedzieć się, czy produkt jest wart zakupu, czy nie. Wtyczka Magento 2 Product Review Reminder and Incentives to dobra opcja, jeśli wierzysz w system dokładnego przeglądu, ponieważ właściciel może zatwierdzić recenzje przed ich wyświetleniem. Jeśli szukasz rozszerzenia recenzji produktu dla sklepu Magento 2, zwiększ sprzedaż i konwersje dzięki temu doskonale zaprojektowanemu modułowi. Moduł Przypomnienia o przeglądzie produktu i zachęty jest również dostępny dla PrestaShop?and Magento Platforma! Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, możesz je zostawić w sekcji odpowiedzi. support@knowband.com

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *