WooCommerce Mobile App Builder – Podręcznik użytkownika

woocommerce-mobile-app-builder

1.0 Wprowadzenie

Wszyscy jesteśmy czujni, ponieważ aplikacje mobilne odgrywają obecnie kluczową rolę w zaangażowaniu użytkowników. Jeśli jesteś właścicielem sklepu WooCommerce i szukasz wygodnego sposobu na stworzenie aplikacji e-commerce na swojej stronie, znajdziesz tutaj odpowiednie rozwiązanie. WooCommerce Mobile App Builder firmy Knowband zapewnia natywną aplikację na Androida / iOS, która z pewnością spełni wszystkie wymagania dotyczące rozwoju Twojego sklepu. WooCommerce Twórca aplikacji mobilnych na Androida / iOS umożliwia bezproblemową aktualizację witryny eCommerce do aplikacji na smartfony. Aplikacje mobilne opracowane przez producenta aplikacji mobilnych WooCommerce oferują użytkownikom bezbłędne i niezawodne aplikacje, które z pewnością wypełnią lukę między Tobą a Twoimi sprzedawcami. Wszystko, co musisz zrobić, to określić wymagania biznesowe i oczekiwania, a następnie pozostawić resztę zespołowi Knowband.

Funkcje aplikacji mobilnej 1.1 WooCommerce

Zaawansowane funkcje opracowane przez twórcę aplikacji mobilnych na Androida / iOS w WooCommerce mogą sprawić, że Twoja firma odniesie sukces na konkurencyjnym rynku. Są to kluczowe funkcje oferowane przez WooCommerce Mobile App Creator: Teraz, gdy już w pełni wiesz, jak działa producent aplikacji mobilnych WooCommerce, nadszedł czas, aby szczegółowo zapoznać się z niektórymi z jego niezrównanych funkcji:

1. Interfejs administratora sieci

Administrator sklepu uzyskuje pełny dostęp do interfejs administratora sieci twórcy aplikacji mobilnych WooCommerce po zainstalowaniu modułu w sklepie.

2. Kontrola projektu

Administrator się zapełnia kontrola projektu aby odpowiednio dostosować aplikację. Kreator aplikacji mobilnych WooCommerce umożliwia projektowanie banerów, suwaków, powiadomień push itp. Z interfejsu zaplecza.

3. Dostosowywane motywy aplikacji

Domyślnie w aplikacjach mobilnych dostępne są cztery kolory motywów. Możesz nawet wybrać nowy z dostarczonych wykresów kolorów.

4. Niestandardowe czcionki

Aplikacje mobilne twórcy aplikacji mobilnych WooCommerce pochodzą z typów czcionek 10 +. Jeśli chcesz jakiejkolwiek innej czcionki do swojego sklepu, możemy włączyć ją do aplikacji.

5. Optymalizacja tabletu

Opracowane aplikacje mobilne to zoptymalizowany tablet i telefon komórkowy. Dzięki temu aplikacja działa płynnie na każdym urządzeniu przenośnym.

6. Synchronizacja między sklepem a aplikacją mobilną

Kreator aplikacji mobilnych WooCommerce synchronizuje aplikację i sklep internetowy w czasie rzeczywistym. Wszystkie dane związane z zapasami lub zamówieniem są automatycznie aktualizowane w aplikacji.

7. Obsługa wielu języków

Producent aplikacji mobilnych WooCommerce zapewnia wsparcie wielojęzyczne w aplikacjach. Obsługuje nawet style pisania RTL w aplikacji wraz z różnymi językami 18. Jeśli jednak chcesz, aby Twoja aplikacja zawierała inny język, możemy dodać ją za niewielką opłatą. Poniżej znajduje się lista języków obsługiwanych w aplikacji mobilnej:

 • bułgarski
 • Czech
 • holenderski
 • Polish
 • fiński
 • francuski
 • niemiecki
 • grecki
 • węgierski
 • włoski
 • polski
 • portugalski
 • rumuński
 • rosyjski
 • słowacki
 • szwedzki
 • hiszpański
Języki zgodne z RTL:
 • arabski
 • Aramejski
 • azerski
 • Dhivehi / Maldivian
 • hebrajski
 • urdu
 • Perski / perski
 • Kurdyjski

i inni.

8. Wielowalutowy

Programista aplikacji mobilnych WooCommerce obsługuje wszystkie waluty dostępne w Twoim sklepie.

9. Nieograniczone powiadomienia Push

Aplikacja mobilna WooCommerce umożliwia właścicielom sklepów wysyłanie nieograniczone powiadomienia push użytkownikom aplikacji. Ta funkcja może pomóc powiadomić użytkowników o sukcesie zamówienia, aktualizacji statusu zamówienia i opuszczonym koszyku.

10. Banery promocyjne

Banery i suwaki są dostępne w aplikacjach mobilnych, które mogą być wykorzystywane do ogłaszania nowych ofert i ofert sezonowej sprzedaży i rabatów.

11. Obsługa czatu na żywo

Czat Zopim Usługi pozwalają na zapewnienie pomocy użytkownikom 24 / 7 bezpośrednio przez aplikację mobilną.

12. Facebook i Google Login

Producent aplikacji mobilnych WooCommerce zapewnia login społeczny opcja w aplikacji, aby przyspieszyć proces rejestracji i logowania dla użytkowników. Opcje Google+ i Facebook są domyślnie dodawane do aplikacji.

13. Obsługa kuponów i kuponów

Kreator aplikacji mobilnych WooCommerce obsługuje wszystkie rodzaje kuponów i kuponów dostępne w Twoim sklepie.

14. Obsługa metody płatności rodzimych

Twórca aplikacji mobilnej WooCommerce obsługuje wszelkiego rodzaju metody płatności. Metody płatności PayPal i COD są domyślnie włączone do aplikacji.

15. Udostępnianie produktu

Użytkownicy mogą udostępniać produkty sklepu na różnych platformach społecznościowych bezpośrednio ze strony produktu na ekranie.

16. Wszelkiego rodzaju wsparcie produktu

Wszelkiego rodzaju wsparcie produktu są dostarczane w aplikacji do tworzenia aplikacji mobilnych WooCommerce na Androida / iOS jako proste, wirtualne, konfigurowalne, dołączone i zgrupowane produkty.

17. Wiele metod wysyłki

Twórca aplikacji mobilnej WooCommerce jest kompatybilny z wszystkie metody wysyłki dostępne w Twoim sklepie.

18. Wyszukiwanie głosowe

Wyszukiwanie głosowe opcja budowania aplikacji mobilnych WooCommerce pozwala użytkownikom na bezproblemowe przeszukiwanie produktów sklepu. Tej funkcji brakuje na platformie iOS.

19. Uproszczone kasowanie

Uproszczone kasowanie Funkcja ułatwia proces składania zamówienia. Aplikacja mobilna WooCommerce sprawia, że ​​zakupy są łatwe i przyjemne dla użytkowników.

20. Śledzenie zamówienia

Twórca aplikacji mobilnych Android / iOS dla WooCommerce zapewnia Śledzenie zamówienia funkcja w aplikacjach mobilnych. Użytkownicy mogą znaleźć zaktualizowany status złożonego zamówienia, gdy jest to wymagane.

1.2 Dodatkowe korzyści dla handlowców z WooCommerce Mobile App Maker dla Androida / iOS

 • Kreator aplikacji mobilnych WooCommerce oferuje łatwy sposób na stworzenie własnej aplikacji mobilnej na Androida / iOS eCommerce.
 • Dzięki obsłudze wielu języków i wielu walut konstruktor aplikacji pozwala administratorowi zlokalizować firmę i wykorzystać bazę klientów na całym świecie.
 • Synchronizacja w czasie rzeczywistym oferowana przez producenta aplikacji mobilnych WooCommerce zmniejsza ręczne wysiłki administratora sklepu.
 • Aplikacje eCommerce obsługują wszystkie rodzaje produktów, metody wysyłki i płatności.
 • Powiadomienia push dostarczane przez twórcę aplikacji mobilnych WooCommerce zwiększają zaangażowanie i współczynnik konwersji klientów.
 • Producent aplikacji WooCommerce ma bezpłatną pomoc techniczną przez trzy miesiące.

2.0

Chcesz zobaczyć, jak te funkcje działają w aplikacji? Zintegrowaliśmy nasz sklep demonstracyjny z aplikacją, w której możesz eksplorować aplikację i korzystać ze wszystkich funkcji i funkcji aplikacji. Musisz tylko wykonać poniższe instrukcje:

 1. Pobierz i zainstaluj Aplikacja mobilna Nautica WooCommerce ze sklepu Google Play. Możesz go łatwo znaleźć, wyszukując słowo kluczowe „Nautica” w sklepie Google Play.
 2. Otwórz aplikację i kliknij „Wyświetl demo„przycisk jak pokazano:

woocommerce-app-demo

 1. Ekran główny aplikacji będzie zawierał zawartość naszego sklepu demonstracyjnego, jak pokazano w poniższej migawce:

ekran woocommerce-app-home

2.1 Jak przetestować swój sklep jako aplikację mobilną WooCommerce?

Aplikacja mobilna WooCommerce firmy Knowband umożliwia nawet korzystanie ze sklepu w aplikacji. Te proste kroki przeprowadzą Cię przez proces testowania sklepu na aplikacji na Androida lub iOS:

Krok 1. Pobierz darmowy WooCommerce Android budowniczy aplikacji or darmowy kreator aplikacji WooCommerce na iOS ze sklepu Knowband.

Step2. Zainstaluj aplikację mobilną demonstracyjną WooCommerce od Sklep Google play or Apple App Store jak na twoim urządzeniu testującym.

Krok 3. Wprowadź adres URL sklepu na ekranie powitalnym aplikacji i przeglądaj sklep w aplikacji mobilnej. Mamy nadzieję, że spodobała Ci się wersja demonstracyjna aplikacji mobilnej eCommerce i byłaby zadowolona. Jest to właściwy moment, aby uzyskać płatną wersję aplikacji mobilnej z odblokowanymi funkcjami.

2.2 Jak zdobyć WooCommerce Mobile App Builder?

Wykonaj te cztery proste kroki, aby przygotować aplikację:

rozwój woocommerce-app

Konstruktor aplikacji mobilnych WooCommerce ułatwia właścicielom sklepów mobilność. Wykonaj poniższe czynności, aby utworzyć własną aplikację mobilną:

Krok 1. Po pierwsze, musisz kupić moduł do tworzenia aplikacji mobilnych WooCommerce firmy Knowband. Możesz to zdobyć tutaj.

Krok 2. Po zakupie wtyczki do aplikacji mobilnej WooCommerce na Androida / iOS pojawi się komunikat formularz warunków wstępnych, pytając o szczegóły dotyczące Twojej aplikacji. Będziesz musiał udostępnić nam następujące rzeczy:

 • Obraz powitalny (1280
 • Ikona aplikacji (512
 • Kolor motywu (niebieski, pomarańczowy, zielony, czarny)
 • Adres URL witryny
 • Nazwa strony
 • Wybrana nazwa opcji logowania społecznego z Facebooka i Google.

Krok 3. Nasz zespół programistów dostosuje aplikację mobilną zgodnie ze szczegółami udostępnionymi w kwestionariuszu. Plik APK dla aplikacji zostanie udostępniony Tobie po dostosowaniu.

Krok 4. Teraz możesz opublikować ten plik aplikacji mobilnej (apk) na

3.0 WooCommerce Mobile App Builder

Kolejne cztery kroki przeprowadzą Cię przez cały proces instalacji modułu:

Krok 1: Po zakupie modułu WooCommerce Mobile App Builder otrzymasz następujące pliki wymienione poniżej:

 1. Skompresowany plik w formacie ZIP (zawiera kod źródłowy wtyczki)
 2. Instrukcja obsługi

Krok 2: Przejdź do pulpitu nawigacyjnego WordPress-> Plugin-> Dodaj nowy

panel wocommerce-module-dashboard

Krok 3: Zostaniesz przekierowany do nowego interfejsu. Kliknij przycisk Wyślij wtyczkę.

upload-plugin

Krok 4: Następne okno poprosi o przesłanie pliku. Kliknij Wybierz plik i Prześlij plik spakowany.

plik upload-the-zip

to jest to! Moduł został pomyślnie zainstalowany.

4.0 Web Module Screens

Kreator aplikacji mobilnych WooCommerce jest prosty w zarządzaniu z poziomu zaplecza. Jego konfiguracja wymaga jedynie kilku kliknięć myszką i przełączania przycisków z zaplecza.

Ogólne ustawienia 4.1

Ustawienia ogólne zawierają następujące opcje konfiguracji WooCommerce Mobile App Maker:

Ogólne-settings

 • Włącz wtyczkę: Włączenie twórcy aplikacji mobilnej WooCommerce sprawi, że moduł będzie działał, a połączenie między aplikacją mobilną a sklepem zostanie nawiązane.
 • Włącz raportowanie dziennika żądań (opcjonalnie): Włącz raportowanie dziennika, aby uzyskać raport o nieprawidłowym zachowaniu aplikacji.
 • Włącz obsługę czatu na żywo (opcjonalnie): Włączenie funkcji obsługi czatu na żywo będzie odzwierciedlać opcję czatu na żywo w aplikacji. Po włączeniu tej funkcji obowiązkowe jest wprowadzenie kluczy API czatu.

Ogólne-settings

 • Szerokość obrazu kategorii: Wprowadź szerokość obrazów kategorii wyświetlanych w aplikacji.
 • Wysokość obrazu kategorii: Wprowadź wysokość obrazów kategorii wyświetlanych w aplikacji.
 • Szerokość obrazu produktu: Wprowadź szerokość obrazów produktu wyświetlanych w aplikacji.
 • Wysokość obrazu produktu: Wprowadź wysokość obrazów produktu wyświetlanych w aplikacji.
 • Data rozpoczęcia, od której Produkty będą traktowane jako nowe: Wprowadź datę, od której produkty sklepu mają być traktowane jako nowości w aplikacji.
 • Liczba produktów, które należy uznać za nowe: Możesz wprowadzić liczbę produktów, które będą wyświetlane jako nowe w aplikacji.

Ustawienia powiadomień Push 4.2

Mobilny producent aplikacji WooCommerce zapewnia usługę powiadamiania push w swojej aplikacji, aby sprzedawać Twoje produkty. Powiadomienia te są w pełni konfigurowalne z poziomu modułu mobilnego twórcy aplikacji WooCommerce na Androida / iOS.

ustawienia powiadomień push

 1. Klucz serwera Firebase: Aby skonfigurować powiadomienia push dla aplikacji, wymagany jest klucz serwera Firebase. Pozwala wysłać powiadomienie push do określonej aplikacji.

Uwaga:?In order to get the?Klucz serwera Firebase, zobacz poniższy link:

https://www.knowband.com/blog/user-manual/android-mobile-app-builder-configuration/#creating-a-project-at-firebase-console

 1. Włącz / wyłącz powiadomienie o sukcesie zamówienia: Włącz / wyłącz powiadomienie push dla nowych zamówień złożonych przez użytkowników.?Wprowadź tytuł i wiadomość, która ma zostać wysłana w powiadomieniu wypychanym po pomyślnym złożeniu zamówienia.
 1. Włącz / wyłącz powiadomienie o aktualizacji statusu zamówienia: Włącz / wyłącz powiadomienie push dla powiadamiania klientów o zmianie statusu zamówienia. Wprowadź tytuł i wiadomość, która ma zostać wysłana w powiadomieniu wypychanym dla zaktualizowanego statusu zamówienia.
 1. Włącz / wyłącz powiadomienie o opuszczonym koszyku: Włącz / wyłącz powiadomienia push dla koszyka, który został porzucony przez użytkownika. Wprowadź tytuł i wiadomość, która ma zostać wysłana przez użytkowników aplikacji w powiadomieniu wypychanym o opuszczonym koszyku.
 1. Przedział czasowy: Jest to przedział czasu (w godzinach) na wysłanie powiadomienia Push dla Opuszczonego koszyka do użytkowników, którzy mają przedmioty w koszyku.

Historia powiadomień Push 4.3

Powiadomienia push mogą łatwo przenosić produkty w sklepach do każdego miejsca, do którego kiedykolwiek chcesz dotrzeć. Powiadomienia push oferowane przez twórcę aplikacji mobilnych WooCommerce są w pełni konfigurowalne z poziomu interfejsu zaplecza. Administrator może tworzyć nowe powiadomienia, klikając przyciski Wyślij powiadomienie, jak pokazano poniżej:

historia powiadomień pushWyślij powiadomienie:

Ta opcja otwiera wyskakujące okienko umożliwiające skonfigurowanie powiadomienia wypychanego zgodnie z wymaganiem.

powiadomienie wysyłkowe

 1. Tytuł powiadomienia push: Tytuł powiadomienia wypychania, które należy wysłać do użytkowników.
 1. Wiadomość o powiadomieniu wypychanym: Wiadomość, którą należy wysłać w powiadomieniu wypychanym.
 1. Obraz:- Wybierz odpowiedni obraz do powiadomienia push.
 1. Aktywność przekierowania: Strona aplikacji, na której użytkownik zostanie przekierowany po kliknięciu powiadomienia wypychania. Daje trzy możliwości:
 • Strona glowna
 • Kategoria
 • Produkt
 1. Wybierz kategorię / produkt: Będziesz musiał wybrać kategorię / produkt na podstawie rodzaju wyboru przekierowania.
 1. Wyślij powiadomienie: Ten przycisk służy do wysyłania powiadomienia skonfigurowanego powyżej.

Ustawienie pokazu slajdów 4.4

Suwaki są wyświetlane w górnej części aplikacji i można je skonfigurować z poziomu zaplecza.

ustawienia pokazu slajdów

 1. Włącz / Wyłącz: Włącz / wyłącz pokaz slajdów w aplikacji z zaplecza twórcy aplikacji mobilnych WooCommerce.
 1. Limit: Można nawet ustawić brak obrazów pojawiających się w pokazie slajdów.
 1. Szerokość obrazu: Ustaw szerokość obrazów używanych w pokazie slajdów.
 1. Wysokość obrazu: Ustaw wysokość obrazów używanych w pokazie slajdów.
 1. Typ łącza: Strona aplikacji, którą chcesz połączyć z suwakami. Ma dwie opcje:
 • Kategoria
 • Produkt
 1. Łączyć z: Wybierz określoną kategorię lub produkt, który chcesz połączyć ze slajdem.
 1. Kolejność sortowania: Porządek sortowania pozwala ustawić kolejność, w jakiej suwaki pojawią się w aplikacji.
 1. Akcja: W razie potrzeby możesz nawet usunąć slajdy.
 1. Dodaj nowe: Kliknięcie opcji Dodaj nową umożliwia dodanie nowego slajdu do pokazu slajdów. Musisz połączyć suwak i dodać obraz.

Ustawienie banera 4.5

Banery są wyświetlane tuż pod suwakami na stronie głównej. Możesz skonfigurować banery z backendu, a nawet dodać tyle, ile potrzebujesz.

ustawienia banerów

 1. Włącz / Wyłącz: Włącz / wyłącz banery w aplikacji z zaplecza twórcy aplikacji mobilnych WooCommerce.
 1. Limit: Możesz nawet ustawić liczbę banerów w aplikacji.
 1. Szerokość obrazu: Ustaw szerokość obrazów używanych w banerach.
 1. Wysokość obrazu: Ustaw wysokość obrazów używanych w banerach.
 1. Typ łącza: Strona aplikacji, którą chcesz połączyć z banerami. Ma dwie opcje:
 • Kategoria
 • Produkt
 1. Łączyć z: Wybierz określoną kategorię lub produkt, który chcesz połączyć z banerem.
 1. Kolejność sortowania: Porządek sortowania pozwala ustawić kolejność, w jakiej banery pojawią się w aplikacji.
 1. Akcja: W razie potrzeby możesz nawet usunąć banery.
 1. Dodaj nowe: Kliknięcie opcji Dodaj nową umożliwia dodanie nowego slajdu do pokazu slajdów. Musisz połączyć suwak i dodać obraz.

Metody płatności 4.6

WooCommerce Android / iOS mobilny producent aplikacji obsługuje wszystkie rodzaje metod płatności. Opcje płatności PayPal i COD są domyślnie włączone do aplikacji.

Metody płatności-

 1. Włącz / wyłącz PayPal: Możesz włączyć / wyłączyć metodę płatności PayPal, przełączając przycisk w tle.
 1. Wybierz tryb: Możesz wybrać rodzime środowisko płatności z piaskownicy lub opcji na żywo. Te ustawienia umożliwiają użytkownikom przetestowanie metod płatności przed kontynuowaniem.
 1. Identyfikator klienta: Wprowadź odpowiedni identyfikator klienta konta PayPal. Identyfikuje konto, na które należy dokonać płatności podczas składania zamówienia.
 1. Włącz / wyłącz gotówkę przy dostawie: Możesz włączyć / wyłączyć metodę płatności Cash On Delivery z backendu.

Polecane produkty 4.7

Polecane produkty pojawiają się pod pokazem slajdów na stronie głównej aplikacji. Możesz łatwo skonfigurować je z zaplecza.

polecane produkty

 1. Włącz / wyłącz polecane produkty: Przełącz przycisk, aby włączyć / wyłączyć polecane produkty w aplikacji.
 1. Limit: Możesz nawet ograniczyć liczbę produktów pojawiających się w polecanych produktach.
 1. Szerokość obrazu produktu: Możesz ustawić szerokość obrazu produktu.
 1. Wysokość obrazu produktu: Możesz ustawić wysokość obrazu produktu.

Produkty specjalne 4.8

Specjalne produkty pojawiają się poniżej polecanych produktów w przewijaniu poziomym.

produkty specjalne

 1. Włącz / wyłącz Promocje: Przełącz przycisk, aby włączyć / wyłączyć specjalne produkty w aplikacji.
 1. Limit: Możesz nawet ograniczyć liczbę produktów pojawiających się w promocjach.
 1. Szerokość obrazu produktu: Możesz ustawić szerokość obrazu produktu.
 1. Wysokość obrazu produktu: Możesz ustawić wysokość obrazu produktu.

4.9 Best Seller Products

Najlepsze produkty Twojego sklepu pojawiają się tuż pod ofertami specjalnymi w przewijaniu poziomym. Możesz je skonfigurować zgodnie z opisem w migawce:

produkty najlepiej sprzedające się

 1. Włącz / wyłącz Promocje: Przełącz przycisk, aby włączyć / wyłączyć produkty bestsellera w aplikacji.
 1. Limit: Możesz nawet ograniczyć liczbę produktów pojawiających się jako bestsellery.
 1. Szerokość obrazu produktu: Możesz ustawić szerokość obrazu produktu.
 1. Wysokość obrazu produktu: Możesz ustawić wysokość obrazu produktu.

Najnowsze produkty 4.10

Najnowsze produkty są wyświetlane na dole ekranu strony głównej i można je skonfigurować jako:

Najnowsze produkty

 1. Włącz / wyłącz Promocje: Przełącz przycisk, aby włączyć / wyłączyć najnowsze produkty w aplikacji.
 1. Limit: Możesz nawet ograniczyć liczbę produktów pojawiających się jako najnowsze produkty.
 1. Szerokość obrazu produktu: Możesz ustawić szerokość obrazu produktu.
 1. Wysokość obrazu produktu: Możesz ustawić wysokość obrazu produktu.

Strony informacyjne 4.11

Aplikacja mobilna WooCommerce umożliwia również administratorowi sklepu wyświetlanie różnych stron CMS i związanych z nimi szczegółów. Administrator może nawet dodać nową stronę, jeśli jest to wymagane.strony informacyjne

4.12 Google Login

Aplikacja mobilna WooCommerce udostępnia opcję logowania Google w aplikacji mobilnej, umożliwiając bezproblemowe logowanie i rejestrację użytkownika.

google-login

 1. Włącz / wyłącz logowanie Google: Możesz włączyć / wyłączyć opcję logowania Google z modułu zaplecza.
 2. Plik Google JSON: Prześlij plik Google JSON.

4.13 Facebook Login

Twórca aplikacji mobilnej WooCommerce umożliwia łatwe i szybkie logowanie użytkowników do aplikacji Facebook.

Nazwa użytkownika Facebook

 1. Włącz / wyłącz logowanie z Facebooka: Możesz włączyć / wyłączyć opcję logowania na Facebooku z interfejsu administratora modułu budującego aplikacje mobilne WooCommerce.
 1. Identyfikator aplikacji Facebook: Wprowadź identyfikator aplikacji utworzonej aplikacji Facebook.

Przykładowe dane 4.14

Przykładowe dane są również dostępne w zapleczu twórcy aplikacji mobilnych WooCommerce. Umożliwia wszystkim początkującym właścicielom sklepów wypełnienie pełnych danych domyślnych jednym kliknięciem.

przykładowe strony

Ekrany aplikacji mobilnych 5.0

Ekran powitalny 5.1

Ekran powitalny będzie pierwszym ekranem aplikacji, który zostanie wyświetlony użytkownikom. W dolnej części ekranu powitalnego znajduje się opcja demo wyjaśniająca, w jaki sposób można dostosować projekt aplikacji.

ekran powitalny

1. Kolor motywu –

Domyślnie dostępne są cztery kolory motywu, ale można dodać nowy kolor, klikając opcję „+”, jeśli wymagany jest dowolny kolor niestandardowy.

2. Wybierz język –

Twórca aplikacji mobilnej WooCommerce obsługuje wszystkie języki ojczyste. Domyślnie w aplikacji wbudowaliśmy języki międzynarodowe 18 +. Ponadto, jeśli chcesz, aby jakikolwiek inny język został dodany do listy, możemy włączyć go bezpłatnie.

3. Wybierz czcionkę –

Domyślnie producent aplikacji mobilnych WooCommerce udostępnia czcionki 12 + i możesz wybrać dowolne z nich. Jeśli chcesz jakiejkolwiek innej czcionki do swojej aplikacji, możemy dodać je bezpłatnie.

4. Wyświetl swój sklep –

Możesz także zobaczyć swój sklep, wprowadzając adres URL sklepu w wymaganym polu.

5. Wyświetl demo –

Domyślnie zintegrowaliśmy aplikację mobilną eCommerce z naszym sklepem demonstracyjnym. Możesz korzystać z funkcji aplikacji i funkcji dzięki opcji demo.

Ekrany domowe 5.2

Intuicyjne ekrany produktów i kategorii aplikacji mobilnych zmusiły użytkowników do wejścia do sklepu. Zobaczmy, jakie ekrany główne napotkasz po zainstalowaniu sklepu:

1. Ekran menu

Możesz zobaczyć menu, klikając pasek nawigacyjny po lewej stronie ekranu głównego aplikacji mobilnej WooCommerce. Menu udostępnia użytkownikom następujące opcje:

1. Moje konto:home-screen

Użytkownicy mogą mieć dostęp do swojego konta, gdzie mogą przeglądać historię zamówień lub aktualizować dane swojego konta.

2. Kategorie:?

Zezwalaj użytkownikom na przeglądanie kategorii na dwóch poziomach Użytkownik może wybrać kategorię z tego miejsca i zobaczyć produkty na ekranie listy produktów wybranego ekranu.

3. O nas:

Pozwala użytkownikom przeglądać stronę o nas.

4. Skontaktuj się z nami:

Zezwala użytkownikom na przeglądanie strony kontaktowej sklepu.

5. Zaloguj Wyloguj:

Pozwala użytkownikowi na zalogowanie / wylogowanie się z konta sklepu.

2. Suwaki:

Suwaki są wyświetlane w górnej części ekranu głównego. Suwaki składają się z różnych obrazów promocyjnych, które zmieniają się po ustalonym przedziale czasowym pokazu slajdów. Możesz łatwo dostosować liczbę slajdów wyświetlanych na przednim panelu. Te suwaki w zasadzie przekierowują użytkowników do określonego ekranu produktu lub kategorii aplikacji.suwaki i banery

Uwaga: Upewnij się, że suwaki są włączone z zaplecza. Zachowaj rozmiar obrazów do wykorzystania w nich w rozmiarze 400 * 600, aby uzyskać czysty podgląd obrazu w aplikacji.

3. Banery:

Banery są wyświetlane tuż pod suwakami. Możesz przekierować użytkownika do dowolnej kategorii lub ekranu produktu za pomocą tych obrazów banerów. Wszystkie wymagane ustawienia konfiguracji znajdują się w interfejsie zaplecza WooCommerce Mobile App Maker.

Uwaga: Upewnij się, że moduł banerów jest włączony w sklepie, a rozmiar banerów musi wynosić> = (600 * 400) w * h, aby uzyskać wyraźny podgląd obrazu w aplikacji mobilnej eCommerce.

4. Polecane produkty:

Kolekcja polecanych produktów jest wyświetlana tuż pod banerami w postaci siatki. polecane i specjalne produktyTe

?5.

Najnowsze produkty Twojego sklepu są wyświetlane pod polecanymi produktami w przewijaniu poziomym. Są to te same produkty, które są widoczne w Twoim sklepie. Użytkownicy mogą po prostu przewinąć i zobaczyć najnowsze produkty swojego sklepu.

6. Produkty specjalne:

Poniżej najnowszych produktów są specjalne produkty Twojego sklepu. Są one również wyświetlane w przewijaniu poziomym i są tymi samymi produktami, które są wyświetlane w Twoim sklepie.

produkty specjalne

7. Produkty Best Seller:

Produkty bestsellerowe są wyświetlane pod produktami specjalnymi na ekranie głównym. Są to te same produkty wyświetlane w Twoim sklepie. Produkty bestsellerów są wyświetlane poziomo, dzięki czemu użytkownik może łatwo przewijać i znajdować więcej produktów.

8. Szukaj:

W prawym górnym rogu ekranu znajduje się ikona wyszukiwania. Użytkownicy mogą po prostu kliknąć ikonę i produkty wyszukiwania.

9. Wózek sklepowy:

W pobliżu ikony wyszukiwania ikona koszyka znajduje się na stronie głównej ekranu. Użytkownicy mogą stąd wyświetlać i zarządzać produktem zapisanym w koszyku.

Kategoria 5.3

Użytkownicy mogą po prostu wylądować na stronach kategorii, wybierając dowolne opcje kategorii z menu na ekranie głównym. W aplikacji mobilnej WooCommerce możesz łatwo wyświetlić wszystkie kategorie sklepu. Istnieje również możliwość wyświetlania w aplikacji produktów bez kategorii. Sekcja kategorii zawiera następujące funkcje:ekran kategorii-strony

Użytkownicy będą nawigowani do ekranu kategorii w przypadku wyboru dowolnej kategorii z menu na ekranie głównym. Sekcja kategorii oferuje różne funkcje:

1. Sortować:

Funkcja sortowania pozwala użytkownikom sortować produkty na podstawie ceny, koloru lub rozmiaru (od wysokiego do niskiego lub od niskiego do wysokiego).

2. Filtr:

Użytkownicy będą mogli zastosować filtrację do produktów na podstawie atrybutów takich jak cena, kolor, rozmiar itp.

3. Lista produktów:

Produkty kategorii są wymienione w widoku siatki. Użytkownicy mogą po prostu przewinąć poniżej i pobrać całą kolekcję produktów.

Sortowanie 5.4

funkcja sortowania

Filtr 5.5

funkcja filtrowania produktu

Wyszukiwanie 5.6

Użytkownicy mogą po prostu wyszukać dowolny produkt dostępny w sklepie, wprowadzając odpowiednie słowo kluczowe w ikonie wyszukiwania.

funkcja wyszukiwania produktu

Product 5.7

Producent aplikacji mobilnych eCommerce dla WooCommerce obsługuje wszystkie typy produktów. Ekran Produkt umożliwia użytkownikom wyświetlanie szczegółów produktu, takich jak obraz produktu, opis i atrybuty (rozmiar lub kolor).

ekran produktu-strony

1. Opcja produktu i opis:

Użytkownicy mogą po prostu wyszukać dowolny produkt dostępny w sklepie, wprowadzając odpowiednie słowo kluczowe w ikonie wyszukiwania.

2. Dodaj do koszyka:

Użytkownicy mogą po prostu dodać produkt do koszyka, klikając przycisk Dodaj do koszyka widoczny u dołu ekranu.

3. Udostępnianie produktu:

Użytkownicy mogą również udostępniać linki do produktów innym osobom, klikając opcję udostępniania produktu.

Torba na zakupy 5.8

Koszyk aplikacji mobilnej eCommerce umożliwia użytkownikom przeglądanie wszystkich produktów przechowywanych w torbie do zakupu.

1. Lista produktów:torba na zakupy

Użytkownicy mogą łatwo zobaczyć wszystkie produkty dodane do koszyka wraz z ich ceną.

2. Aktualizuj ilość:

Użytkownicy mogą nawet zaktualizować ilość produktu bezpośrednio w koszyku, klikając opcję Aktualizuj ilość.

3. Usuń z koszyka:

Istnieje również możliwość usunięcia produktu z koszyka.

4. Kontynuować zakupy:

Klikając opcję Kontynuuj zakupy, użytkownicy zostaną przekierowani na stronę główną, aby przeglądać więcej produktów.

5. Kontynułuj żeby sprawdzić:

Użytkownicy mogą przejść bezpośrednio do strony kasy, klikając opcję Kontynuuj do kasy.

5.9 Checkout

Producent aplikacji mobilnych WooCommerce oferuje uproszczone podejście do kasowania dla użytkowników. Ekran kasy zawiera informacje o szczegółach wysyłki, szczegółach płatności, podsumowaniu zamówienia, metodach wysyłki i całkowitym podsumowaniu płatności.

1. Adres wysyłki:app-checkout

Użytkownicy mogą wyświetlać pełne dane wysyłki na tym ekranie

Dodaj / edytuj adres wysyłki:

Użytkownicy mogą edytować szczegóły wysyłki produktu i dodawać nawet nowe.

2. Adres rozliczeniowy:

Zawiera nawet wszystkie dane rozliczeniowe wybrane przez użytkownika.

Dodaj / edytuj adres rozliczeniowy:

Użytkownicy mogą nawet wyświetlać produkty dodane do koszyka wraz z pełnym podsumowaniem.

3. Podsumowanie zamowienia:

Zawiera szczegółowe informacje o produktach dodanych do koszyka przez użytkownika.

4. Komentarz do zamówienia:ekran aplikacji-kasy

Użytkownicy mogą nawet pisać komentarze do zamówienia, które byłyby widoczne dla administratora sklepu na zapleczu.

5. Podsumowanie płatności:

Zapewnia pełne informacje o całkowitym koszcie koszyka.

6. Przejdź do płatności:

Użytkownicy mogą przejść do strony płatności po prostu klikając opcję Przejdź do płatności.

7. Przejdź do płatności:

Użytkownicy mogą przejść do strony płatności po prostu klikając opcję Przejdź do płatności.

Płatność 5.10

Na ekranie płatności użytkownik może znaleźć listę wszystkich dostępnych opcji płatności do wyboru. Twórca aplikacji mobilnej WooCommerce obsługuje wszystkie rodzaje metod płatności, a nawet pozwala administratorowi sklepu dodawać nowe z zaplecza. Domyślnie mamy zintegrowaną dwie rodzime metody płatności PayPal i płatność przy odbiorze. Użytkownicy mogą po prostu kliknąć opcję Dokonaj płatności, aby zakończyć transakcję.

Wbudowane metody płatności ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
Metody płatności-

Twoje metody płatności w sklepie

płatność za drut

Zaloguj się 5.11

WooCommerce Producent aplikacji mobilnych na Androida / iOS zapewnia szybkie opcje logowania do społeczności. Facebook i login Google są dostępne w aplikacjach mobilnych eCommerce. Ułatwia proces logowania i rejestracji użytkowników aplikacji eCommerce.

1. Zaloguj Się:app-social-login

Użytkownicy będą mogli uzyskać dostęp do aplikacji po prostu wprowadzając dane logowania użytkowników.

2. Zapisz się:

Dla każdego nowego użytkownika aplikacji, opcja rejestracji jest do utworzenia nowego konta, wypełniając niezbędne dane.

3. Zapomnij hasła:

Aplikacja mobilna E-commerce pozwala użytkownikom odzyskać utracone hasło za pomocą opcji Forget Password.

4. Nazwa użytkownika Facebook:

Użytkownicy mogą logować się i przeglądać aplikację za pomocą swojego konta na Facebooku.

5. Login Google:

Użytkownicy mogą również logować się i przeglądać aplikację za pomocą swojego konta Google.

Uwaga:

 1. Aby utworzyć aplikację na Facebooku i uzyskać identyfikator aplikacji, skorzystaj z następującego linku:

https://www.knowband.com/blog/user-manual/android-mobile-app-builder-configuration/#prerequisites-for-creating-facebook-app-for-android-will-be-provided-by-knowband

 1. Aby utworzyć aplikację Google, skorzystaj z następującego linku:

https://www.knowband.com/blog/user-manual/android-mobile-app-builder-configuration/#prerequisites-for-creating-google-app-for-android-will-be-provided-by-knowband

5.12 Moje konto

Ekran Moje konto aplikacji mobilnej WooCommerce na Androida / iOS umożliwia użytkownikom wyświetlanie pełnych danych konta. Zawiera również listę wszystkich poprzednich zamówień złożonych przez użytkowników. Ekran mojego konta ma następujące funkcje:

1. Historia zamówień:

Udostępnia szczegóły dotyczące zamówień składanych przez użytkownika, takich jak identyfikator zamówienia, data złożenia, status zamówienia.ekran mojego konta

2. Zaktualizować profil:

Użytkownicy mogą aktualizować swoje dane osobowe. Użytkownicy mogą aktualizować swoje nazwy i hasła zapisane w aplikacji.

3. Adres wysyłki:

Użytkownicy mogą przeglądać wszystkie zapisane adresy bezpośrednio, klikając opcję adresów wysyłkowych.

4.

Użytkownicy mogą wyświetlać pełne dane wcześniej złożonych zamówień jako identyfikator zamówienia, status zamówienia itp., Gdy jest to wymagane.

5. Funkcja ponownego zamówienia:

Funkcja zmiany kolejności pozwala użytkownikom na zakup wcześniej zamówionych produktów bezpośrednio z ekranu Moje konto.

Szczegóły zamówienia 5.13

Ekran szczegółów zamówienia aplikacji mobilnej WooCommerce pozwala użytkownikom znaleźć i śledzić poprzednie złożone zamówienia z aplikacji. Zawiera pełne informacje o statusie zamówienia, adresie wysyłki, szczegółach płatności i całkowitym koszcie.

Szczegóły zamówienia

5.14 Dodaj adres

W razie potrzeby użytkownicy mogą wygodnie dodawać nowy adres wysyłki bezpośrednio z aplikacji mobilnej.Dodaj nowy adres dostawy?Watch the complete functionalities of WooCommerce Mobile App Maker plugin in this film instruktażowy ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ??


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *