WooCommerce Mobile App Builder – podręcznik użytkownika

woocommerce-mobile-app-builder

1.0 Wprowadzenie

Wszyscy jesteśmy czujni, ponieważ aplikacje mobilne odgrywają obecnie istotną rolę w zaangażowaniu użytkowników. Jeśli jesteś właścicielem sklepu WooCommerce i szukasz wygodnego sposobu na stworzenie aplikacji eCommerce dla swojej witryny, znajdziesz tutaj odpowiednie rozwiązanie. WooCommerce Mobile App Builder firmy Knowband zapewnia natywną aplikację Android / iOS, która z pewnością spełni wszystkie wymagania dotyczące rozwoju Twojego sklepu. Twórca aplikacji mobilnej WooCommerce na Androida / iOS pozwala na bezproblemową aktualizację witryny eCommerce do aplikacji na smartfony. Aplikacje mobilne opracowane przez twórców aplikacji mobilnych WooCommerce zapewniają nieskazitelną i niezawodną obsługę aplikacji dla użytkowników, która z pewnością wypełni lukę między Tobą a Twoimi sprzedawcami. Wszystko, co musisz zrobić, to określić wymagania biznesowe i oczekiwania, a resztę zostawić zespołowi Knowband.

1.1 Funkcje mobilnej aplikacji WooCommerce

Zaawansowane funkcje oferowane przez aplikację mobilną WooCommerce z systemem Android / iOS mogą sprawić, że Twoja firma odniesie sukces na konkurencyjnym rynku. Oto kluczowe funkcje oferowane przez WooCommerce Mobile App Creator: Teraz, gdy już wiesz, jak działa aplikacja do obsługi aplikacji mobilnych WooCommerce, nadszedł czas, aby przyjrzeć się niektórym z jej niedoścignionych funkcji:

1. Interfejs administracyjny

Administrator sklepu ma pełny dostęp do interfejs administratora sieci aplikacji mobilnej WooCommerce po zainstalowaniu modułu w sklepie.

2. Kontrola projektu

Administrator staje się pełny kontrola projektu odpowiednio dostosować aplikację. Kreator aplikacji mobilnych WooCommerce umożliwia projektowanie banerów, suwaków, powiadomień push itp. Z interfejsu backendu.

3. Konfigurowalne motywy aplikacji

Domyślnie w aplikacjach mobilnych dostępne są cztery kolory motywu. Możesz nawet wybrać nowy z dostarczonych map kolorów.

4. Niestandardowe czcionki

Aplikacje mobilne stworzone przez twórców aplikacji mobilnych WooCommerce są wyposażone w style czcionek 10 +. Jeśli chcesz mieć jakąkolwiek inną czcionkę do swojego sklepu, możemy włączyć ją do aplikacji.

5. Optymalizacja tabletu

Opracowane aplikacje mobilne to Zoptymalizowany tablet i telefon komórkowy. Dzięki temu aplikacja działa bezproblemowo na każdym urządzeniu przenośnym.

6. Synchronizacja między sklepem a aplikacją mobilną

WooCommerce aplikacja do tworzenia aplikacji mobilnych synchronizuje aplikację i twój sklep internetowy w czasie rzeczywistym. Wszystkie dane związane z zapasami lub zamówieniami są automatycznie aktualizowane w aplikacji.

7. Obsługa wielojęzyczna

Zapewnia to aplikacja mobilna WooCommerce wsparcie wielojęzyczne w aplikacjach. Obsługuje nawet style pisania RTL w aplikacji wraz z 18 różnymi językami. Mimo to, jeśli istnieje inny język, którego potrzebujesz do swojej aplikacji, możemy dodać go za niewielką opłatą. Poniżej znajduje się lista języków obsługiwanych w aplikacji mobilnej:

 • bułgarski
 • Czech
 • holenderski
 • Polish
 • fiński
 • francuski
 • niemiecki
 • grecki
 • węgierski
 • włoski
 • polski
 • portugalski
 • rumuński
 • rosyjski
 • słowacki
 • szwedzki
 • hiszpański
Języki kompatybilne z RTL:
 • arabski
 • Aramejski
 • azerski
 • Dhivehi / Maldivian
 • hebrajski
 • urdu
 • Perski / Farsi
 • Kurdyjski

i inni.

8. Wielowalutowy

Programista aplikacji mobilnej WooCommerce obsługuje wszystkie waluty dostępne w Twoim sklepie.

9. Nieograniczone powiadomienia push

Aplikacja mobilna WooCommerce umożliwia wysyłanie właścicieli sklepów nieograniczone powiadomienia push do użytkowników aplikacji. Ta funkcja może pomóc Ci powiadomić użytkowników o sukcesie zamówienia, aktualizacji statusu zamówienia i porzuconym koszyku.

10. Banery promocyjne

Banery i suwaki są dostarczane w aplikacjach mobilnych, które mogą być używane do ogłaszania nowych ofert i ofert sezonowej sprzedaży i rabatów.

11. Obsługa czatu na żywo

Czat Zopim usługi umożliwiają świadczenie pomocy użytkownika 24 / 7 bezpośrednio przez aplikację mobilną.

12. Facebook i Google Login

Zapewnia to aplikacja mobilna WooCommerce logowanie społeczna opcja w aplikacji, aby proces rejestracji i logowania był szybki dla użytkowników. Opcje Google+ i Facebook są domyślnie dodawane do aplikacji.

13. Wsparcie kuponów i bonów

WooCommerce aplikacja do tworzenia aplikacji mobilnych obsługuje wszystkie rodzaje kuponów i bonów dostępne w twoim sklepie.

14. Obsługa metody Native Payment

Kreator aplikacji mobilnych WooCommerce obsługuje wszystkie rodzaje metod płatności. Metody płatności PayPal i COD są domyślnie włączone do aplikacji.

15. Udostępnianie produktu

Użytkownicy mogą udostępniać produkty Twojego sklepu na różnych platformach mediów społecznościowych bezpośrednio ze strony produktu na ekranie.

16. Wszelkiego rodzaju wsparcie produktu

Wszelkiego rodzaju wsparcie produktu są dostarczane w WooCommerce do tworzenia aplikacji mobilnych dla systemu Android / iOS jako proste, wirtualne, konfigurowalne, powiązane i pogrupowane produkty.

17. Wiele metod wysyłki

Kreator aplikacji mobilnych WooCommerce jest zgodny z wszystkie metody wysyłki dostępne w twoim sklepie.

18. Wyszukiwanie głosowe

Wyszukiwanie głosowe Opcja konstruktora aplikacji mobilnych WooCommerce pozwala użytkownikom bezproblemowo przeszukiwać produkty sklepu. Ta funkcja nie występuje na platformie iOS.

19. Uproszczone płatności

Uproszczone płatności funkcja ułatwia proces składania zamówienia. Dzięki aplikacji mobilnej WooCommerce zakupy są łatwe i przyjemne dla użytkowników.

20. Śledzenie zamówienia

Kreator aplikacji dla systemu Android / iOS dla WooCommerce zapewnia Śledzenie zamówienia funkcja w aplikacjach mobilnych. Użytkownicy mogą znaleźć zaktualizowany status swojego złożonego zamówienia, gdy jest to wymagane.

Dodatkowe korzyści dla handlowców 1.2 przez WooCommerce Mobile App Maker dla systemu Android / iOS

 • Kreator aplikacji mobilnych WooCommerce oferuje łatwy sposób tworzenia własnej aplikacji mobilnej e-commerce Android / iOS.
 • Dzięki obsłudze wielu języków i wielu walut twórca aplikacji pozwala administratorowi zlokalizować swoją firmę i dotrzeć do klientów na całym świecie.
 • Synchronizacja w czasie rzeczywistym oferowana przez aplikację mobilną WooCommerce zmniejsza ręczne wysiłki administratora sklepu.
 • Aplikacje eCommerce obsługują wszystkie typy produktów, wysyłki, a także metody płatności.
 • Powiadomienia push dostarczane przez programistę aplikacji mobilnych WooCommerce zwiększają zaangażowanie i współczynniki konwersji klientów.
 • Producent aplikacji WooCommerce ma bezpłatną trzy miesiące wsparcia.

2.0

Chcesz zobaczyć, jak te funkcje działają w aplikacji? Zintegrowaliśmy nasz sklep demonstracyjny z aplikacją, w której możesz eksplorować aplikację i korzystać z wszystkich jej funkcji i funkcji. Musisz tylko wykonać instrukcje podane poniżej:

 1. Pobierz i zainstaluj Aplikacja mobilna Nautica WooCommerce ze sklepu Google Play. Możesz go łatwo znaleźć, wyszukując słowo kluczowe "Nautica" w sklepie Google Play.
 2. Otwórz aplikację i kliknij "Zobacz demo"przycisk jak pokazano:

woocommerce-app-demo

 1. Na ekranie głównym aplikacji będzie znajdować się zawartość naszego sklepu demonstracyjnego, jak pokazano na poniższej migawce:

woocommerce-app-home-screen

2.1 Jak przetestować swój sklep jako aplikację mobilną WooCommerce?

Aplikacja mobilna WooCommerce firmy Knowband pozwala nawet na korzystanie z Twojego sklepu w aplikacji. Te proste kroki przeprowadzą Cię przez proces testowania sklepu w aplikacji na Androida lub iOS:

Krok 1. Pobierz darmowy program do tworzenia aplikacji dla systemu Android WooCommerce or darmowy program do tworzenia aplikacji dla systemu iOS WooCommerce ze sklepu Knowband.

Step2. Zainstaluj demo aplikacji mobilnej WooCommerce od Sklep Google play or Apple App Store jak na twoje urządzenie testujące.

Krok 3. Wprowadź adres URL sklepu na ekranie powitalnym aplikacji i przeglądaj swój sklep w aplikacji mobilnej. Mamy nadzieję, że spodobała Ci się wersja demonstracyjna aplikacji mobilnej eCommerce i byłaby dla Ciebie satysfakcjonująca. Tak więc jest to odpowiedni czas, aby uzyskać płatną wersję aplikacji mobilnej z odblokowanymi funkcjami.

2.2 Jak zdobyć narzędzie do tworzenia aplikacji mobilnych WooCommerce?

Wykonaj cztery proste kroki, aby przygotować aplikację:

woocommerce-app-development

Konstruktor aplikacji mobilnych WooCommerce ułatwia mobilnym właścicielom sklepów. Wykonaj poniższe kroki, aby utworzyć własną aplikację mobilną:

Krok 1. Najpierw musisz zakupić moduł do tworzenia aplikacji mobilnych WooCommerce od Knowband. Możesz to zdobyć tutaj.

Krok 2. Po zakupie wtyczki do WooCommerce Android / iOS dla programistów aplikacji do tworzenia aplikacji na telefony komórkowe wyświetli się warunki wstępne, pytając o szczegóły dotyczące Twojej aplikacji. Będziesz zobowiązany do udostępnienia nam następujących rzeczy:

 • Obraz powitalny (1280
 • Ikona aplikacji (512
 • Kolor motywu (niebieski, pomarańczowy, zielony, czarny)
 • Adres URL witryny
 • Nazwa strony
 • Żądana nazwa opcji logowania społecznościowego z Facebooka i Google.

Krok 3. Nasz zespół programistów dostosuje aplikację mobilną zgodnie ze szczegółami podanymi w kwestionariuszu. Plik APK aplikacji zostanie udostępniony Tobie po dostosowaniu.

Krok 4. Teraz możesz opublikować ten plik aplikacji mobilnej (APK)

3.0 WooCommerce Mobile App Builder

Poniższe cztery kroki przeprowadzą Cię przez cały proces instalacji modułu:

Krok 1: Po zakupie modułu WooCommerce Mobile App Builder otrzymasz następujące pliki wymienione poniżej:

 1. Skompresowany plik w formacie ZIP (Zawiera kod źródłowy wtyczki)
 2. Instrukcja obsługi

Krok 2: Przejdź do pulpitu nawigacyjnego WordPress-> Plugin-> Dodaj nowy

Wocommerce-module-dashboard

Krok 3: Zostaniesz przekierowany do nowego interfejsu. Kliknij Prześlij wtyczkę.

upload-plugin

Krok 4: Następne okno poprosi o przesłanie pliku. Kliknij Wybierz plik i Prześlij skompresowany plik.

przesłać skompresowany plik

to jest to! Z powodzeniem zainstalowałeś moduł.

Ekrany modułowe 4.0

WooCommerce aplikacja do tworzenia aplikacji mobilnych jest prosta do zarządzania z poziomu backendu. Jego konfiguracja wymaga tylko kilku kliknięć myszą, a przycisk przełącza się z zaplecza.

Ustawienie ogólne 4.1

Ustawienia ogólne zawierają następujące opcje konfiguracji WooCommerce Mobile App Maker:

Ogólne-settings

 • Włącz wtyczkę: Włączenie kreatora aplikacji mobilnych WooCommerce spowoduje, że moduł będzie działał, a połączenie między aplikacją mobilną a sklepem zostanie nawiązane.
 • Włącz raportowanie dzienników żądań (opcjonalnie): Włącz raportowanie w dzienniku, aby uzyskać raport na temat nieprawidłowego działania aplikacji.
 • Włącz obsługę czatu na żywo (opcjonalnie): Włączenie funkcji obsługi czatu na żywo będzie odzwierciedlać opcję czatu na żywo w aplikacji. Po włączeniu tej funkcji należy wprowadzić klucze interfejsu API czatu.

Ogólne-settings

 • Szerokość obrazu kategorii: Wprowadź szerokość kategorii obrazów wyświetlanych w aplikacji.
 • Wysokość obrazu kategorii: Wprowadź wysokość kategorii obrazów wyświetlanych w aplikacji.
 • Szerokość obrazu produktu: Wprowadź szerokość obrazów produktów wyświetlanych w aplikacji.
 • Wysokość obrazu produktu: Wprowadź wysokość obrazów produktu wyświetlanych w aplikacji.
 • Data rozpoczęcia, od której Produkty będą uważane za nowe: Wprowadź datę, od której chcesz, aby produkty Twojego sklepu były traktowane jako nowo przybyłe w aplikacji.
 • Liczba produktów, które należy uznać za nowe: Możesz wprowadzić liczbę produktów, które mają być wyświetlane jako nowe w aplikacji.

4.2 Ustawienia powiadomień push

Aplikacja mobilna WooCommerce zapewnia usługę powiadomień push w aplikacji do wprowadzania produktów na rynek. Powiadomienia te można w pełni dostosować z poziomu zaplecza modułu do tworzenia aplikacji mobilnych na Androida / iOS WooCommerce.

ustawienia powiadomień push

 1. Klucz serwera Firebase: Aby skonfigurować Powiadomienia Push dla aplikacji, potrzebujesz klucza serwera Firebase. Pozwala wysłać powiadomienie push do konkretnej aplikacji.

Uwaga:?In order to get the?Klucz serwera Firebase, skorzystaj z linku podanego poniżej:

https://www.knowband.com/blog/user-manual/android-mobile-app-builder-configuration/#creating-a-project-at-firebase-console

 1. Włącz / wyłącz powiadamianie o sukcesie zamówienia: Włącz / wyłącz powiadomienie push dla nowych zamówień złożonych przez użytkowników.?Wprowadź tytuł i wiadomość, która ma zostać wysłana w Powiadomieniu Push po pomyślnym złożeniu Zamówienia.
 1. Włącz / wyłącz powiadomienie o aktualizacji statusu zamówienia: Włącz / wyłącz powiadomienie push, aby powiadomić klientów o zmianie statusu zamówienia. Wprowadź tytuł i wiadomość, która ma zostać wysłana w Powiadomieniu Push dla zaktualizowanego stanu zamówienia.
 1. Włącz / wyłącz powiadamianie o opuszczonym wózku: Włącz / wyłącz powiadomienia push dla koszyka, który został opuszczony przez użytkownika. Wprowadź tytuł i wiadomość, która musi zostać wysłana przez użytkowników aplikacji w Powiadomieniu Push o Opuszczonym Koszyka.
 1. Przedział czasowy: Jest to przedział czasowy (w godzinach) wysyłania powiadomienia Push opuszczonego koszyka do użytkowników, którzy mają przedmioty w koszyku.

4.3 Push Notification History

Powiadomienia push mogą łatwo zabrać produkty Twojego sklepu do każdego miejsca, do którego chcesz dotrzeć. Powiadomienia push oferowane przez twórcę aplikacji mobilnej WooCommerce można w pełni dostosować za pomocą interfejsu backendu. Administrator może tworzyć nowe powiadomienia, klikając przyciski Wyślij powiadomienie, jak pokazano poniżej:

push-notification-historyWyślij powiadomienie:

Ta opcja powoduje otwarcie wyskakującego okienka umożliwiającego skonfigurowanie powiadomienia push zgodnie z wymaganiem.

send-notification

 1. Tytuł powiadomienia Push: Tytuł powiadomienia Push, które musi zostać wysłane do użytkowników.
 1. Wiadomość z powiadomienia Push: Wiadomość, która ma zostać wysłana w Powiadomieniu Push.
 1. Obraz:- Wybierz odpowiedni obraz dla powiadomienia push.
 1. Działanie przekierowania: Strona aplikacji, na której użytkownik zostanie przekierowany po kliknięciu powiadomienia Push. Daje trzy opcje:
 • Home
 • Kategoria
 • Produkt
 1. Wybierz kategorię / produkt: Będziesz musiał wybrać kategorię / produkt w oparciu o typ wyboru działania przekierowania.
 1. Wyślij powiadomienie: Ten przycisk służy do wysyłania powiadomienia skonfigurowanego powyżej.

Ustawienie pokazu slajdów 4.4

Suwaki są wyświetlane w górnej części aplikacji i można je konfigurować z poziomu zaplecza.

ustawienia pokazu slajdów

 1. Włącz / wyłącz: Włącz / wyłącz pokaz slajdów w aplikacji na zapleczu aplikacji mobilnej WooCommerce.
 1. Limit: Można nawet ustawić brak obrazów pojawiających się w pokazie slajdów.
 1. Szerokość obrazu: Ustaw szerokość obrazów używanych w pokazie slajdów.
 1. Wysokość obrazu: Ustaw wysokość obrazów używanych w pokazie slajdów.
 1. Typ łącza: Strona aplikacji, którą chcesz połączyć z suwakami. Ma dwie opcje:
 • Kategoria
 • Produkt
 1. Łączyć z: Wybierz konkretną kategorię lub produkt, który chcesz połączyć ze slajdem.
 1. Porządek sortowania: Kolejność sortowania pozwala ustawić kolejność, w jakiej suwaki będą pojawiać się w aplikacji.
 1. Akcja: W razie potrzeby można nawet usunąć slajdy.
 1. Dodaj nowe: Kliknięcie opcji Dodaj nowy umożliwia dodanie nowego slajdu do pokazu slajdów. Musisz połączyć suwak i dodać obraz.

Ustawienie banera 4.5

Banery są wyświetlane tuż pod suwakami na stronie głównej. Możesz skonfigurować banery z zaplecza, a nawet dodać tyle, ile potrzebujesz.

ustawienia banerów

 1. Włącz / wyłącz: Włącz / wyłącz banery w aplikacji od zaplecza twórcy aplikacji mobilnych WooCommerce.
 1. Limit: Możesz nawet ustawić brak banerów pojawiających się w aplikacji.
 1. Szerokość obrazu: Ustaw szerokość obrazów używanych w banerach.
 1. Wysokość obrazu: Ustaw wysokość obrazów używanych w banerach.
 1. Typ łącza: Strona aplikacji, którą chcesz połączyć z banerami. Ma dwie opcje:
 • Kategoria
 • Produkt
 1. Łączyć z: Wybierz konkretną kategorię lub produkt, który chcesz połączyć z banerem.
 1. Porządek sortowania: Porządek sortowania pozwala ustawić kolejność wyświetlania banerów w aplikacji.
 1. Akcja: W razie potrzeby możesz nawet usunąć banery.
 1. Dodaj nowe: Kliknięcie opcji Dodaj nowy umożliwia dodanie nowego slajdu do pokazu slajdów. Musisz połączyć suwak i dodać obraz.

Metody płatności 4.6

WooCommerce Android / iOS aplikacja mobilna obsługuje wszystkie typy metod płatności. Opcje płatności PayPal i COD są domyślnie włączone do aplikacji.

Metody płatności-

 1. Włącz / wyłącz PayPal: Możesz włączyć / wyłączyć metodę płatności PayPal po prostu przełączając przycisk w tle.
 1. Wybierz tryb: Możesz wybrać natywne środowisko płatności z poziomu sandbox lub opcji na żywo. Te ustawienia umożliwiają użytkownikom przetestowanie metod płatności przed kontynuowaniem.
 1. Identyfikator klienta: Wprowadź odpowiedni identyfikator klienta konta handlowca PayPal. Określa konto, na które należy dokonać płatności podczas składania zamówienia.
 1. Włącz / wyłącz dostawę przy odbiorze: Możesz włączyć / wyłączyć metodę płatności za gotówkę przy pomocy zaplecza.

Polecane produkty 4.7

Wyróżnione produkty pojawiają się pod pokazem slajdów na stronie głównej aplikacji. Możesz łatwo skonfigurować je z zaplecza.

produkty wyróżnione

 1. Włącz / wyłącz polecane produkty: Przełącz przycisk, aby włączyć / wyłączyć polecane produkty w aplikacji.
 1. Limit: Możesz nawet ograniczyć liczbę produktów wyświetlanych pod polecanymi produktami.
 1. Szerokość obrazu produktu: Możesz ustawić szerokość obrazu produktu.
 1. Wysokość obrazu produktu: Możesz ustawić wysokość obrazu produktu.

Produkty specjalne 4.8

Produkty specjalne pojawiają się poniżej polecanych produktów w przewijaniu poziomym.

produkty specjalne

 1. Włącz / wyłącz promocje: Przełącz przycisk, aby włączyć / wyłączyć specjalne produkty w aplikacji.
 1. Limit: Możesz nawet ograniczyć liczbę produktów pojawiających się w specjalnych promocjach.
 1. Szerokość obrazu produktu: Możesz ustawić szerokość obrazu produktu.
 1. Wysokość obrazu produktu: Możesz ustawić wysokość obrazu produktu.

4.9 Najlepsze produkty dla sprzedawców

Bestsellery produktów Twojego sklepu pojawiają się tuż poniżej ofert specjalnych w przewijaniu poziomym. Możesz je skonfigurować tak, jak pokazano w migawce:

produkty bestsellerów

 1. Włącz / wyłącz promocje: Przełącz przycisk, aby włączyć / wyłączyć produkty najlepiej sprzedające się w aplikacji.
 1. Limit: Możesz nawet ograniczyć liczbę produktów pojawiających się jako bestsellery.
 1. Szerokość obrazu produktu: Możesz ustawić szerokość obrazu produktu.
 1. Wysokość obrazu produktu: Możesz ustawić wysokość obrazu produktu.

4.10 Najnowsze produkty

Najnowsze produkty są wyświetlane u dołu ekranu strony głównej i można je skonfigurować jako:

Najnowsze produkty

 1. Włącz / wyłącz promocje: Przełącz przycisk, aby włączyć / wyłączyć najnowsze produkty w aplikacji.
 1. Limit: Możesz nawet ograniczyć liczbę produktów pojawiających się jako najnowsze produkty.
 1. Szerokość obrazu produktu: Możesz ustawić szerokość obrazu produktu.
 1. Wysokość obrazu produktu: Możesz ustawić wysokość obrazu produktu.

Strony informacyjne 4.11

Aplikacja mobilna WooCommerce pozwala również administratorowi sklepu wyświetlać różne strony CMS i związane z nimi szczegóły. Administrator może nawet dodać nową stronę, jeśli jest taka potrzeba.strony informacyjne

4.12 Google Zaloguj się

WooCommerce aplikacja do obsługi aplikacji mobilnych zapewnia opcję logowania Google w aplikacji mobilnej, dzięki czemu użytkownik może bez problemu logować się i rejestrować.

google-login

 1. Włącz / wyłącz logowanie Google: Możesz włączyć / wyłączyć opcję logowania Google z modułu zaplecza.
 2. Plik Google JSON: Prześlij plik Google JSON.

4.13 Facebook Zaloguj się

Kreator aplikacji mobilnych WooCommerce pozwala na łatwe i szybkie logowanie użytkowników aplikacji Facebook.

Nazwa użytkownika Facebook

 1. Włącz / wyłącz Facebook Login: Możesz włączyć / wyłączyć opcję logowania na Facebooku z poziomu interfejsu administratora modułu do tworzenia aplikacji mobilnych WooCommerce.
 1. Identyfikator aplikacji Facebook: Wprowadź identyfikator aplikacji utworzonej aplikacji Facebooka.

Dane próbki 4.14

Przykładowe dane są również dostarczane na zapleczu twórcy aplikacji mobilnych WooCommerce. Pozwala to wszystkim właścicielom sklepów początkujących wypełnić pełne domyślne dane za pomocą jednego kliknięcia.

przykładowe strony

Ekrany aplikacji mobilnych 5.0

Ekran powitalny 5.1

Ekran powitalny będzie pierwszym ekranem aplikacji, który będzie wyświetlany użytkownikom. W dolnym końcu ekranu powitalnego znajduje się opcja demo, która wyjaśnia, w jaki sposób można dostosować projekt aplikacji.

ekran powitalny

1. Kolor motywu –

Domyślnie dostępne są cztery kolory motywu, ale możesz dodać nowy, klikając opcję "+", jeśli wymagany jest dowolny kolor niestandardowy.

2. Wybierz język –

Kreator aplikacji mobilnych WooCommerce obsługuje wszystkie języki natywne. W aplikacji domyślnie uwzględniono języki międzynarodowe 18 +. Ponadto, jeśli chcesz dodać inny język do listy, możemy włączyć to bezpłatnie.

3. Wybierz czcionkę –

Domyślnie aplikacja mobilna WooCommerce zapewnia czcionki 12 + i możesz wybrać dowolną z nich. Jeśli chcesz inną czcionkę do swojej aplikacji, możemy dodać je bezpłatnie.

4. Wyświetl swój sklep –

Możesz także zobaczyć swój sklep, wpisując adres URL sklepu w wymaganym polu.

5. Wyświetl prezentację –

Zintegrowaliśmy domyślnie aplikację mobilną eCommerce z naszym sklepem demo. Możesz korzystać z funkcji i funkcjonalności aplikacji dzięki opcjom demonstracyjnym.

Ekrany domowe 5.2

Intuicyjne ekrany produktów i kategorii aplikacji mobilnych ograniczają użytkowników do kopania w sklepie. Zobaczmy, jakie są ekrany główne, które napotkasz po zainstalowaniu sklepu:

1. Ekran menu

Możesz zobaczyć menu, klikając pasek nawigacyjny po lewej stronie ekranu głównego aplikacji mobilnej WooCommerce. Menu zapewnia użytkownikom następujące opcje:

1. Moje konto:home-screen

Użytkownicy mogą mieć dostęp do swojego konta, na którym mogą przeglądać historię swoich zamówień lub aktualizować dane swojego konta.

2. Kategorie:?

Zezwalaj użytkownikom na przeglądanie kategorii na dwóch poziomach Użytkownik może wybrać kategorię tutaj i zobaczyć produkty na ekranie z listą produktów na wybranym ekranie.

3. O nas:

Umożliwia użytkownikom przeglądanie strony sklepu o nas.

4. Skontaktuj się z nami:

Umożliwia użytkownikom przeglądanie strony kontaktowej sklepu.

5. Zaloguj Wyloguj:

Umożliwia użytkownikowi zalogowanie się / wylogowanie ze swojego konta sklepu.

2. Suwaki:

Suwaki są wyświetlane u góry ekranu głównego. Suwaki składają się z różnych obrazów promocyjnych, które zmieniają się po ustalonym odstępie czasu, jak w przypadku pokazu slajdów. Możesz łatwo dostosować liczbę slajdów wyświetlanych z przodu. Te suwaki w zasadzie przekierowują użytkowników na określony ekran produktu lub kategorii aplikacji.suwaki i banery

Uwaga: Upewnij się, że suwaki są włączone z zaplecza. Zachowaj rozmiar zdjęć do wykorzystania w rozmiarze 400 * 600, aby uzyskać wyraźny podgląd obrazu w aplikacji.

3. Banery:

Banery są wyświetlane tuż pod suwakami. Możesz przekierować użytkownika na ekran dowolnej kategorii lub produktu za pomocą tych obrazów banerów. Wszystkie wymagane ustawienia konfiguracji znajdują się w interfejsie zaplecza aplikacji WooCommerce Mobile App Maker.

Uwaga: Upewnij się, że moduł banerowy jest włączony w sklepie, a rozmiar banerów musi wynosić> = (600 * 400) w * h, aby uzyskać przejrzysty podgląd w aplikacji mobilnej eCommerce.

4. Polecane produkty:

Kolekcja polecanych produktów wyświetlana jest tuż pod banerami w postaci siatki. polecane i specjalne produktyTe

?5.

Najnowsze produkty ze sklepu są wyświetlane poniżej polecanych produktów w przewijaniu poziomym. To są te same produkty, które są widoczne w Twoim sklepie. Użytkownicy mogą po prostu przewijać i wyświetlać najnowsze produkty Twojego sklepu.

6. Produkty specjalne:

Tuż poniżej najnowszych produktów są specjalne produkty Twojego sklepu. Są one również wyświetlane w przewijaniu poziomym i są to te same produkty, które są wyświetlane w twoim sklepie.

produkty specjalne

7. Najlepsze produkty dla sprzedawców:

Produkty Bestseller są wyświetlane poniżej specjalnych produktów na ekranie głównym. To są te same produkty wyświetlane w twoim sklepie. Produkty Bestseller są wyświetlane poziomo, dzięki czemu użytkownik może łatwo przewijać i znajdować więcej produktów.

8. Szukaj:

W prawym górnym rogu ekranu znajduje się ikona wyszukiwania. Użytkownicy mogą po prostu kliknąć ikonę i wyszukać produkty.

9. Wózek sklepowy:

W pobliżu ikony wyszukiwania ikona koszyka znajduje się na stronie głównej ekranu. Użytkownicy mogą przeglądać i zarządzać produktem zapisanym w koszyku z tego miejsca.

5.3 Kategoria

Użytkownicy mogą po prostu wylądować na stronach kategorii po prostu wybierając jedną z kategorii opcji z menu na ekranie głównym. W aplikacji mobilnej WooCommerce możesz łatwo wyświetlić wszystkie kategorie sklepów. Istnieje również opcja wyświetlania w aplikacji niesklasyfikowanych produktów. Sekcje kategorii wykazują następujące funkcje:kategoria-strona-ekran

Użytkownicy będą nawigowani do ekranu kategorii po wybraniu dowolnej kategorii z menu na ekranie głównym. Sekcja kategorii oferuje różne funkcje:

1. Sortować:

Funkcja sortowania pozwala użytkownikom sortować produkty na podstawie ceny, koloru lub rozmiaru (od wysokiego do niskiego lub od niskiego do wysokiego).

2. Filtr:

Użytkownicy będą mogli zastosować filtrację do produktów na podstawie atrybutów, takich jak cena, kolor, rozmiar itp.

3. Lista produktów:

Produkty kategorii są wymienione w widoku siatki. Użytkownicy mogą po prostu przewinąć poniżej i uzyskać całą kolekcję produktów.

Sortowanie 5.4

sortowanie-funkcja

Filtr 5.5

funkcja filtru produktu

Wyszukiwanie 5.6

Użytkownicy mogą po prostu wyszukać dowolny produkt dostępny w sklepie, wpisując powiązane słowo kluczowe w ikonie wyszukiwania.

funkcja wyszukiwania produktu

Product 5.7

Aplikacja do obsługi aplikacji eCommerce dla WooCommerce obsługuje wszystkie typy produktów. Ekran produktu umożliwia użytkownikom przeglądanie szczegółów produktu, takich jak obraz produktu, opis i atrybuty (rozmiar lub kolor).

strona produktu na ekranie

1. Opcja i opis produktu:

Użytkownicy mogą po prostu wyszukać dowolny produkt dostępny w sklepie, wpisując powiązane słowo kluczowe w ikonie wyszukiwania.

2. Dodaj do koszyka:

Użytkownicy mogą po prostu dodać produkt do koszyka, klikając przycisk Dodaj do koszyka u dołu ekranu.

3. Udostępnianie produktu:

Użytkownicy mogą również udostępniać linki do produktów innym osobom, klikając opcję udostępniania produktów.

Torba na zakupy 5.8

Koszyk zakupów aplikacji mobilnej eCommerce pozwala użytkownikom na przeglądanie wszystkich produktów przechowywanych w torbie do zakupu.

1. Lista produktów:torba na zakupy

Użytkownicy mogą łatwo zobaczyć wszystkie produkty dodane do koszyka wraz z ich ceną.

2. Aktualizuj ilość:

Użytkownicy mogą nawet aktualizować ilość produktów bezpośrednio w koszyku, klikając opcję Aktualizuj ilość.

3. Usuń z koszyka:

Istnieje również opcja usunięcia produktu z koszyka.

4. Kontynuować zakupy:

Klikając opcję Kontynuuj zakupy, użytkownicy zostaną przekierowani na stronę główną, aby przejrzeć więcej produktów.

5. Kontynułuj żeby sprawdzić:

Użytkownicy mogą przejść do strony płatności bezpośrednio, klikając opcję Kontynuuj do kasy.

5.9 Zamówienie

Aplikacja mobilna WooCommerce oferuje uproszczone podejście do płatności dla użytkowników. Ekran kasowy dostarcza informacji o szczegółach wysyłki, szczegółach płatności, podsumowaniu zamówień, metodach wysyłki i całkowitym podsumowaniu płatności.

1. Adres wysyłki:app-checkout

Użytkownicy mogą przeglądać pełne szczegóły wysyłki na tym ekranie

Dodaj / edytuj adres wysyłki:

Użytkownicy mogą edytować szczegóły wysyłki produktu i dodawać nowe.

2. Adres rozliczeniowy:

Zawiera nawet wszystkie szczegóły rozliczeń wybrane przez użytkownika.

Dodaj / edytuj adres rozliczeniowy:

Użytkownicy mogą nawet wyświetlać produkty dodane do koszyka wraz z pełnym podsumowaniem.

3. Podsumowanie zamowienia:

Dostarcza szczegóły produktu (ów) dodanych do koszyka przez użytkownika.

4. Zamów komentarz:ekran app-checkout

Użytkownicy mogą nawet pisać komentarze do zamówienia, które będą widoczne dla administratora sklepu w zapleczu.

5. Podsumowanie płatności:

Dostarcza kompletnych szczegółów całkowitego kosztu koszyka na zakupy.

6. Przejdź do płatności:

Użytkownicy mogą przejść do strony Płatności, klikając opcję Przejdź do płatności.

7. Przejdź do płatności:

Użytkownicy mogą przejść do strony Płatności, klikając opcję Przejdź do płatności.

5.10 Płatność

Na ekranie płatności, użytkownik może znaleźć listę wszystkich dostępnych opcji płatności do wyboru. Kreator aplikacji mobilnych WooCommerce obsługuje wszystkie rodzaje metod płatności, a nawet pozwala administratorowi sklepu dodawać nowe z zaplecza. Domyślnie zintegrowaliśmy dwie natywne metody płatności: PayPal i Płatność przy odbiorze. Użytkownicy mogą po prostu kliknąć opcję Dokonaj płatności, aby sfinalizować transakcję.

Wbudowane metody płatności ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
Metody płatności-

Twoje metody płatności w sklepie

płatność za pośrednictwem drutu

Logowanie 5.11

WooCommerce Android / iOS mobilna aplikacja zapewnia szybkie opcje logowania społecznego. Facebook i login Google są dostępne w aplikacjach mobilnych eCommerce. Ułatwia proces logowania i rejestracji użytkownikom aplikacji eCommerce.

1. Zaloguj Się:logowanie aplikacji do społeczności

Użytkownicy będą mogli uzyskać dostęp do aplikacji, wpisując po prostu dane logowania użytkowników.

2. Zapisz się:

Dla każdego nowego użytkownika aplikacji opcja rejestracji umożliwia utworzenie nowego konta poprzez wypełnienie niezbędnych danych.

3. Zapomnij hasło:

Aplikacja mobilna E-commerce pozwala użytkownikom odzyskać utracone hasło za pomocą opcji Zapomnij hasła.

4. Nazwa użytkownika Facebook:

Użytkownicy mogą logować się i przeglądać aplikację za pomocą swojego konta na Facebooku.

5. Logowanie Google:

Użytkownicy mogą również logować się i przeglądać aplikacje za pomocą swojego konta Google.

Uwaga:

 1. Aby utworzyć aplikację Facebook i uzyskać identyfikator aplikacji, odszukaj poniższy link:

https://www.knowband.com/blog/user-manual/android-mobile-app-builder-configuration/#prerequisites-for-creating-facebook-app-for-android-will-be-provided-by-knowband

 1. Aby utworzyć aplikację Google, zapoznaj się z następującym linkiem:

https://www.knowband.com/blog/user-manual/android-mobile-app-builder-configuration/#prerequisites-for-creating-google-app-for-android-will-be-provided-by-knowband

5.12 Moje konto

Ekran Moje konto aplikacji mobilnej WooCommerce na Androida / iOS umożliwia użytkownikom przeglądanie kompletnych szczegółów konta. Zawiera również listę wszystkich poprzednich zamówień złożonych przez użytkowników. Mój ekran konta ma następujące funkcje:

1. Historia zamówień:

Podaje szczegóły zamówienia (zamówień) składanych przez użytkownika, takie jak identyfikator zamówienia, data złożenia zamówienia, status zamówienia.mój ekran konta

2. Zaktualizować profil:

Użytkownicy mogą aktualizować swoje dane osobowe. Użytkownicy mogą aktualizować swoje imię i hasło zapisane w aplikacji.

3. Adres wysyłki:

Użytkownicy mogą przeglądać wszystkie zapisane adresy bezpośrednio, klikając opcję wysyłania adresów.

4.

Użytkownicy mogą przeglądać pełne szczegóły wcześniej złożonych zamówień jako identyfikator zamówienia, status zamówienia itp. W dowolnym momencie.

5. Funkcja ponownego zamówienia:

Funkcja ponownego zamawiania umożliwia użytkownikom zakup wcześniej zamówionych produktów bezpośrednio z ekranu Moje konto.

5.13 Szczegóły zamówienia

Ekran szczegółów zamówienia aplikacji mobilnej WooCommerce pozwala użytkownikom znaleźć i śledzić swoje poprzednie złożone zamówienia z aplikacji. Ma pełne informacje o stanie zamówienia, adresie wysyłki, szczegółach płatności i całkowitym koszcie.

Szczegóły zamówienia

5.14 Dodaj adres

W razie potrzeby użytkownicy mogą wygodnie dodawać nowy adres wysyłki bezpośrednio z aplikacji mobilnej.Dodaj nowy adres dostawy? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ??

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *