Rozszerzenie sklepu prywatnego OpenCart — instrukcja obsługi


1.0 Wprowadzenie

Jako kupujący musiałeś widzieć, że wiele sklepów internetowych nie pozwala teraz na przeglądanie strony internetowej ani robienie zakupów, chyba że utworzysz w nich konto. W ten sposób Twoja witryna jest bezpieczna i chroniona przed anonimowymi użytkownikami. Istnieje więc kilka narzędzi zapewniających bezpieczeństwo logowania, ale większość z nich stosuje zabezpieczenia logowania tylko do całej witryny. Ale z Rozszerzenie prywatnego sklepu Knowband OpenCart, możesz nawet dostosować sposób, w jaki chcesz zabezpieczyć witrynę. Możesz zabezpieczyć cały sklep lub wybrać z listy kategorii, produktów, stron i adresów IP, aby zabezpieczyć je osobno, zamiast zabezpieczać całą witrynę sklepu.

2.0 Istotne cechy Moduł prywatnego sklepu OpenCart

 1. Za pomocą tego modułu administrator może zmusić użytkowników do zalogowania się w celu odwiedzenia sklepu internetowego.
 2. Administrator może aktualizować zmiany elementów strony logowania / rejestracji zgodnie z wymaganiami, może dodać tytuł i pokazać ukrywanie logo sklepu.
 3. Administrator może ustawić, czy chce włączyć proces rejestracji z zabezpieczonej strony, czy nie..
 4. Administrator może ustawić, czy nowo zarejestrowany klient może bezpośrednio przeglądać sklep, czy musi najpierw zostać zatwierdzony.
 5. Administrator może zmienić zawartość strony z podziękowaniami, która będzie widoczna tylko wtedy, gdy włączona jest opcja weryfikacji nowych klientów.
 6. Administrator może ustawić pozycję formularzy na bezpiecznych stronach, na przykład po lewej, po prawej lub pośrodku.
 7. Administrator może dodać niestandardowe CSS i JS, aby dodać je na bezpiecznych stronach.
 8. Administrator może zabezpieczyć cały sklep internetowy lub ustawić kategorie, produkty i strony, na których chce dodać zabezpieczenia.
 9. Administrator może dodać adres IP, aby umożliwić im przeglądanie wszystkiego w sklepie internetowym po zalogowaniu.
 10. Administrator może zmienić przezroczystość formularzy na bezpiecznych stronach.
 11. Administrator może zmienić tło formularzy zgodnie ze swoimi wymaganiami, może wybrać jednokolorowe tło, tło obrazu lub tło wideo.

3.0 Podręcznik instalacji

Przed rozpoczęciem procesu instalacji musisz kupić prywatny sklep w sklepie Knowband. Po zakupie otrzymasz następujące pliki na swój zarejestrowany adres e-mail. Kod źródłowy rozszerzenia OpenCart Private Shop w formacie spakowanym. Instrukcja obsługi rozszerzenia OpenCart Private Shop. Teraz, aby zainstalować to w swoim sklepie internetowym, wykonaj następujące kroki:

Krok 1: Rozpakuj plik zip. Otrzymasz foldery, jak pokazano na poniższym obrazku

knowband-sklep-prywatny-krok-1

Krok 2: Skopiuj zawartość jednego z folderów zgodnie z wersją OpenCart. Otrzymasz w środku następujące pliki.

knowband-sklep-prywatny-krok-2Krok 3: Skopiuj te foldery do folderu głównego swojej witryny. W razie jakichkolwiek problemów możesz się z nami skontaktować.

Krok 4: Po skopiowaniu przejdź do panelu administratora i zainstaluj moduł z plikiem modyfikacji.

knowband-sklep-prywatny-krok-3

knowband-sklep-prywatny-krok-4

Krok 5: Po przesłaniu pliku ocmod Twój moduł będzie gotowy do użycia. Możesz przejść do rozszerzeń i zainstalować i skonfigurować moduł zgodnie z potrzebami.

knowband-sklep-prywatny-krok-5

Interfejs administratora 4.0 rozszerzenia prywatnego sklepu OpenCart

Aby skonfigurować rozszerzenie prywatnego sklepu OpenCart, możesz przejść do strony konfiguracji modułu, klikając link Knowband Private Shop w menu bocznym.
interfejs-administratora-sklepu-prywatnego-opencart

Możesz też przejść do Rozszerzenia> Moduły> Prywatny sklep Knowband.

interfejs-administratora-sklepu-prywatnego-opencart-2

W adminie zobaczysz następujące główne zakładki ustawień, są to:

 1. Ustawienia ogólne
 2. Ustawienia dostępu

Ustawienia ogólne 4.1

Są to podstawowe ustawienia, które można zastosować w formularzach i widokach frontonu. Tutaj masz możliwość włączenia wyłączenia modułu i wiele więcej:

knwoband-sklep-prywatny-ogólne-ustawienia

 1. Status: Włącz/wyłącz ten moduł.
 2. Pozycja w formularzu logowania/rejestracji: Wybierz pozycję, w której chcesz wyświetlić formularz logowania/rejestracji w sklepie front-end.
 3. Motyw formularzy logowania/rejestracji: Wybierz motyw, który chcesz zastosować w formularzu logowania/rejestracji. Domyślny motyw użyje motywu Twojego sklepu.
 4. Przezroczystość formularza logowania/rejestracji: Wprowadź wartość przezroczystości formularza dla formularza logowania/rejestracji. Wartości powinny mieścić się w zakresie od 0 do 1 Na przykład 0.5 lub 0.75
 5. Włącz rejestrację: Włącz tę opcję, aby klient mógł zarejestrować nowe konto.knowband-prywatny-sklep
 6. Tekst tytułu strony logowania: Wprowadź tekst tytułu strony logowania, który będzie wyświetlany na stronie logowania frontendu. Działa tylko wtedy, gdy motyw jest wybrany jako nowoczesny.
 7. Tekst tytułu strony rejestracji:Wprowadź tekst tytułu strony rejestracji, który będzie wyświetlany na stronie rejestracji frontendu. Działa tylko wtedy, gdy motyw jest wybrany jako nowoczesny.
 8. Wyświetl logo na stronie logowania/rejestracji:Włącz to ustawienie, jeśli chcesz wyświetlać logo na stronie logowania/rejestracji. Działa tylko wtedy, gdy motyw jest wybrany jako nowoczesny.
  knowband-opencart-sklep-prywatny-wyświetlanie-logo-na-logowaniu-strona-rejestracji
 9. Zweryfikuj nowe konta klientów: Włącz to ustawienie, jeśli chcesz zweryfikować nowe konta.
 10. Wiadomość dotycząca nowych kont: Ten komunikat zostanie wyświetlony po zarejestrowaniu klientów objętych ograniczeniami. Widoczne tylko wtedy, gdy weryfikacja nowych kont klientów jest włączona, jeśli wyłączona zostanie domyślna funkcjonalność OpenCart.knowband-opencart-sklep-prywatny-rozszerzenie-4-10
 11. Niestandardowe CSS: Możesz dodać niestandardowy kod CSS, aby renderować go w interfejsie użytkownika z formularzy, które będą widoczne na zabezpieczonych stronach interfejsu użytkownika. Nie dodawaj tagów stylu
 12. Niestandardowy JS: Możesz dodać niestandardowy JS, aby renderować go w interfejsie z formularzy, które będą widoczne na zabezpieczonych stronach interfejsu. Nie dodawaj tagów skryptu.
 13. Tło formularza: Wybierz typ tła, który chcesz zastosować w formularzu logowania/rejestracji. W tym masz do wyboru trzy rodzaje.
 • Jednolity kolor: Wybierz kolor do wyświetlenia na interfejsie.
 • Obraz: Obraz ten będzie wyświetlany jako tło strony logowania/rejestracji. Akceptowane są tylko pliki w formacie .png lub .jpg.
 • wideo YouTube: Skopiuj i wklej tutaj adres URL filmu z YouTube, który chcesz wyświetlić na interfejsie. Uwaga: link do filmu YouTube należy zmienić na osadzony, tj. https://www.youtube.com/watch?v=rN6nlNC9WQA na https://www.youtube.com/embed/rN6nlNC9WQA

4.2 Ustawienia dostępu

Są to ustawienia dostępu, które będą używane do zabezpieczenia Twojego sklepu frontowego przed dostępem nieautoryzowanych użytkowników.

knowband Rozszerzenie prywatnego sklepu OpenCart-4-2

 1. Typ sklepu prywatnego: Administrator może wybrać rodzaj prywatyzacji, albo administrator chce zabezpieczyć cały sklep internetowy, albo administrator chce zabezpieczyć wybraną część sklepu internetowego.
 2. Zezwalaj na adresy IP:Administrator może dodać publiczne adresy IP użytkowników, którym użytkownik chce udzielić dostępu do sklepu front-end bez tworzenia konta.
 3. Zezwól Google na indeksowanie Twojego sklepu: Administrator może włączyć lub wyłączyć opcję indeksowania Google, aby zastosować ustawienia indeksowania Google.Knowband Rozszerzenie prywatnego sklepu OpenCart
 4. Wybierz produkty prywatne: Administrator może wybrać produkty indywidualnie, wyszukując ich nazwę i dodając je do listy produktów prywatnych, co zwiększy bezpieczeństwo tych produktów w sklepie front-end. Działa tylko wtedy, gdy opcja „Tylko wybrane” jest wybrana w typie prywatyzacji.
 5. Wybierz kategorie prywatne: Administrator może wybrać kategorie indywidualnie, wyszukując ich nazwę i dodając je do listy kategorii prywatnych, co zwiększy bezpieczeństwo tych kategorii w sklepie front-end. Działa tylko wtedy, gdy opcja „Tylko wybrane” jest wybrana w typie prywatyzacji.
 6. Wybierz strony prywatne: Administrator może wybierać strony indywidualnie, wyszukując ich nazwy i dodając je do listy stron prywatnych, co zwiększy bezpieczeństwo tych stron w sklepie front-end. Działa tylko wtedy, gdy opcja „Tylko wybrane” jest wybrana w typie prywatyzacji.

Interfejs front-end 5.0 dla modułu prywatnego sklepu OpenCart

W interfejsie zobaczysz zmiany projektu i zawartość na podstawie opcji wybranych w konfiguracjach podstawowych ustawień administratora.

knowband Rozszerzenie prywatnego sklepu OpenCart-1

 1. Po zastosowaniu motywu domyślnego widoczny jest tylko formularz i obraz tła bez logo i loginu z tytułu.knowband Rozszerzenie prywatnego sklepu OpenCart-2
 2. Gdy formularz jest ustawiony jako lewy.knowband Rozszerzenie prywatnego sklepu OpenCart-
 3. Gdy motyw formularza logowania jest wybrany jako nowoczesny niż logo sklepu, widoczny jest tytuł formularza.knowband Rozszerzenie prywatnego sklepu OpenCart-
 4. Gdy rejestracja nowego klienta jest włączona, a przezroczystość formularzy jest ustawiona na 1 z panelu administracyjnego.opencart-sklep-prywatny-um
 5. Ekran wiadomości z podziękowaniem po włączeniu zweryfikowanego nowego konta klienta.

Kup Moduł prywatnego sklepu OpenCart: https://www.knowband.com/opencart-private-shop

Demo administratora: https://opencartdemo.knowband.com/3.0/privateshop/admin/

Demo z przodu: https://opencartdemo.knowband.com/3.0/privateshop/

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *