Znaczenie weryfikacji wieku dla firm internetowych

The importance of age verification for online business

Codzienne transakcje odbywają się online, dzięki czemu młodzi ludzie mogą kupować produkty, stało się dla nich łatwiejsze. Ponadto młodzi ludzie mogą mieć dostęp do usług i treści z ograniczeniami wiekowymi. Ze względów bezpieczeństwa firmy internetowe obejmują podstawowe sprawdzanie wieku użytkowników, takie jak „zaznacz pola”. Obowiązkiem klienta jest bycie szczerym i potwierdzenie, że jest wystarczająco dorosły, aby kupować produkty i korzystać z usług.

Jednym z największych powodów, dla których firmy internetowe decydują się na tę funkcję, jest to, że może ona uratować nasze młodsze pokolenie. Co więcej, jest zawodny i może nawet prowadzić do tego, że dzieci mają dostęp do szkodliwych produktów, a także treści. Firmy internetowe powinny zdawać sobie sprawę z konieczności posiadania funkcji podobnej do rzeczywistych sklepów detalicznych i zakładów gier.

W tym blogu omówimy ważność weryfikacji wieku”, zwłaszcza dla firm internetowych.

Korzyść 1: Pomaga filtrować odwiedzających

Ta funkcja pomaga właścicielom filtrować odwiedzających. Owłaściciele mogą poznać lub filtrować kwalifikujących się odwiedzających dla ich produktów. Ponadto, gdy odwiedzający potwierdzi wiek, zostanie on poinformowany, że treść jest ograniczona do osób w określonym wieku. W rezultacie, wiedząc, że treść jest nieodpowiednia, mądry nastolatek opuszcza sklep.

Korzyść 2: Przestrzegaj prawa

Jeśli sprzedajesz rzeczy, które mają być kupowane przez osoby powyżej pewnego wieku, posiadanie metody weryfikacji wieku jest koniecznością. Jest to dozwolone przez prawo. Ponadto nieprzestrzeganie systemu weryfikacji wieku może skutkować konsekwencjami prawnymi, w tym więzieniem.

Korzyść 3: Zapobiegaj nieletnim

Za pomocą tej funkcji e-sprzedawca może trzymać nieletnich z dala od swojego sklepu. W ten sposób możesz powstrzymać dzieci przed kontaktem z nieodpowiednimi towarami w Internecie. Nie będą też miały złego wpływu na ich mentalność. Wraz ze wzrostem internautów weryfikacja wieku jest obowiązkowa.

Czy Knowband oferuje moduł weryfikacji wieku dla każdej platformy?

Tak. Niezależnie od tego, czy używasz Magneto do budowania sklepu eCommerce, Opencart czy Prestashop, Knowband opracował moduł weryfikacji wieku dla każdej platformy. Za pomocą tych modułów możesz powstrzymać nieletnich użytkowników od odkrywania treści dla dorosłych.

Weryfikacja wieku Dodatek Prestashop

Właściciele sklepów Prestashop z wyraźnymi produktami w sklepie muszą korzystać z dodatku Prestashop do weryfikacji wieku. Ten dodatek pomaga sprzedawcom ukrywać swoje produkty przed klientami, których chcą. Krótko mówiąc, dzięki temu dodatkowi właściciele Prestashop mogą wyświetlać te produkty określonym klientom w określonym wieku.

Weryfikacja wieku

Cechy:

 • Włącza wyskakujące okienko w witrynie do weryfikacji wieku.
 • Moduł zapewnia nawet przyjazny dla użytkownika interfejs.
 • Łatwe do zainstalowania.
 • Umożliwia zaprojektowanie całego wyskakującego okienka, a nawet jego dostosowanie.
 • Od obrazów po łatwy do zmiany tekst wyskakujący, czcionkę, kolor tła i tekst weryfikacyjny itp. wszystko można modyfikować.

Rozszerzenie weryfikacji OpenCart

Aby pokazać wyskakujące okienko weryfikacji wieku na interfejsie witryny, Knowband oferuje moduł weryfikacji wieku dla właścicieli Opencart. Ponadto odwiedzający sklep muszą podać swój wiek, a jeśli mają ukończone 18 lat, mogą uzyskać dostęp do sklepu.

Weryfikacja wieku

Cechy:

 • Pozwala administratorowi ograniczyć odwiedzających online do wprowadzenia ich wieku w celu uzyskania dostępu do zawartości sklepu.
 • Wyświetla wyskakujące okienko weryfikacji wieku na stronie internetowej po potwierdzeniu wieku użytkownika.
 • Z interfejsu administratora administrator może włączyć lub wyłączyć pole DOB.
 • Zezwól na ustawienie tytułu i opisu wyskakującego okienka weryfikacji wieku w wielu dialektach.

Moduł weryfikacji wieku Magento

Wdrożenie modułu weryfikacji wieku Magento w witrynie eCommerce wymaga od odwiedzających zweryfikowania ich wieku w celu uzyskania dostępu do produktów witryny. Ponadto moduł wymaga od odwiedzających sklep weryfikacji wieku oraz wyrażenia zgody na określone zasady i warunki. Po zaakceptowaniu tych zasad i warunków możesz przeglądać witrynę.

zróżnicowanie wieku

Cechy:

 • Wyświetla wyskakujące okienko weryfikacji wieku w interfejsie użytkownika.
 • Prosi odwiedzających, aby podali swój wiek i uzyskali dostęp do strony internetowej, poproś odwiedzającego o wyrażenie zgody na warunki.
 • Administrator może wybrać motywy dla wyskakującego okienka weryfikacji wieku, wyświetlanego losowo odwiedzającemu.
 • Umożliwia administratorowi włączanie/wyłączanie pola DOB na froncie strony internetowej.
 • Pozwala sprzedawcy ustawić tytuł wyskakującego okienka weryfikacji.

Wraz z tak wydajnymi modułami dla różnych platform, Knowband oferuje wsparcie posprzedażowe. Dlatego nie wahaj się napisać do nas na adres support@knowband.com

Ayushi Sharma

Ayushi Sharma

Ayushi Sharma as a writer likes to cater to different genres. She even enjoys doing fashion illustrations and reading books with a cup of coffee.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *