etsy-marketplace-integration-addon

Z łatwością zautomatyzuj listę produktów i zarządzaj zamówieniami na Etsy Marketplace

Sprzedaż na popularnych platformach przyspiesza rozwój Twojej firmy i zapewnia platformę, na której codziennie odwiedzają ją miliony klientów. Etsy Marketplace to jedna z takich możliwości, w których sprzedający mogą osiągnąć zenit. Dzięki rozszerzeniom integracji Etsy Marketplace każdy sprzedawca może z łatwością marzyć o sprzedaży na Etsy. Etsy to jedyna w swoim rodzaju społeczność. Etsy to światowy rynek online, na którym ludzie spotykają się, aby produkować, sprzedawać oraz kupować i zbierać wyjątkowe produkty. Wspiera niezależnych twórców. Nie ma magazynu dla Etsy, tylko miliony ludzi sprzedają rzeczy, które kochają. Cały proces sprzedaży jest łatwy, pomagając bezpośrednio łączyć się z producentami w celu znalezienia czegoś niezwykłego.

Dlaczego potrzebujesz rozszerzenia integracji z Marketplace?

Jeśli jesteś sprzedawcą lub producentem kreatywnych produktów, to jest to platforma, której szukasz. Zarządzanie rzeczami na dwóch różnych platformach może być czasochłonne i wymagać podwójnego dodatkowego wysiłku. Aby uchronić Cię przed tym problemem, KnowBand stworzył kilka super-inteligentni integratorzy rynku które łączą Twój sklep eCommerce z Etsy Marketplace i umożliwiają zarządzanie wszystkim z poziomu Twojego sklepu. Istnieją dwa główne powody, dla których potrzebujesz modułu integracji rynku:

 1. Oszczędza czas
 2. Zmniejsza dodatkowe wysiłki

Poza tym jest ich kilka korzyści płynące z korzystania z integracji z rynkiem. Integracja API Etsy zapewnia najlepsze rozwiązanie do wystawiania towarów i synchronizuje szczegóły produktu, takie jak cena, definicja, zdjęcia, zapasy itp. Z działającym sklepem Etsy. Sprzedawcy mogą obsługiwać wysyłkę i przetwarzanie zamówień w sklepie Etsy z własnej platformy eCommerce za pomocą modułu integracji Etsy API. Sprzedawcy mogą również konfigurować zadania cron, aby uprościć metodę synchronizacji.

Moduł integracji KnowBand Etsy-Marketplace dla głównych platform eCommerce:

Rozszerzenia integracji Etsy dla różnych platform eCommerce, takich jak Magento, Prestashop, OpenCart i Shopify, są dostarczane przez KnowBand. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu zespół programistów KnowBand opracował bezproblemowe rozwiązania dla różnych sklepów eCommerce.

Integracja z etsy-marketplace

Rozszerzenia integracyjne Etsy opracowane przez KnowBand są bezbłędne i zostały przetestowane dla odpowiednich platform przez programistów Prestashop, OpenCart i Magento. Wszystkie kryteria testerów PrestaShop, OpenCart i Magento zostały spełnione przez rozszerzenia integracji.

Najważniejsze funkcje integracji Etsy Marketplace dla platform PrestaShop, OpenCart i Magento:

Moduł integracji Etsy Magento 2 zapewnia wydajny interfejs z panelu administracyjnego Magento 2 Store do zarządzania listami produktów, zapasami i zamówieniami na rynku Etsy. Najważniejsze cechy rozszerzenia Etsy Integration:

 1. Przyjazny użytkownikowi Berło
 2. Pozwala Zamieszczanie ! produkty luzem z łatwością
 3. Atrybut mapy i kategoria produktów eCommerce z atrybutami i kategoriami charakterystyk rynkowych Etsy
 4. To rozszerzenie umożliwia administratorowi sklepu stworzyć szablony do wysyłki
 5. Daje ci kompletność kontrola zapasów
 6. Możesz łatwo zarządzaj zamówieniami z Twojego sklepu eCommerce
 7. Drugorzędna język jest również obsługiwany przez to rozszerzenie.
 8. Ustaw a cena niestandardowa dla przedmiotów wymienione w sklepie Etsy. Właściciele sklepów mogą ustawić cenę inną niż rzeczywista cena produktów wystawionych w sklepie Etsy.
 9. Właściciele sklepów mają teraz taką możliwość ujawniać ulgi podatkowe w kolejności Etsy.

Istnieje kilka funkcji dodanych do modułu integracji Etsy Marketplace, który jest dostępny dla wszystkich głównych platform handlu elektronicznego, takich jak PrestaShop, Magento i OpenCart. Kliknij poniższe linki, aby obejrzeć prezentację modułu integracji Etsy Marketplace:

Wnioski: Moduł integracji Marketplace jest łatwy w instalacji i konfiguracji. Przez pierwsze 3 miesiące od zakupu Rozszerzenie integracji z EtsyKnowband oferuje całkowicie BEZPŁATNE wsparcie techniczne. Pomagamy nawet wystawiać produkty w sklepie ETSY. Sprzedawcy mogą łatwo rozpocząć sprzedaż w swoim istniejącym sklepie eCommerce za pomocą modułu integracji Etsy i dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Ty też możesz stwórz swoją wymarzoną stronę internetową jak Etsy Marketplace przy użyciu pliku Wtyczka rynku wielu dostawców. Możesz omówić swoje wymagania pod adresem support@knowband.com. Nasz zespół chętnie Ci pomoże.

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *