Z łatwością zautomatyzuj listę produktów i zarządzaj zamówieniami na Etsy Marketplace

etsy-marketplace-integration-addon

Sprzedaż na popularnych platformach przyspiesza rozwój Twojej firmy i zapewnia platformę, na której codziennie odwiedzają ją miliony klientów. Rynek Etsy to jedna z takich możliwości, w których sprzedający mogą osiągnąć zenit. Dzięki rozszerzeniom integracji Etsy Marketplace każdy sprzedawca może z łatwością marzyć o sprzedaży na Etsy. Etsy to jedyna w swoim rodzaju społeczność. Etsy to światowy rynek online, na którym ludzie spotykają się, aby produkować, sprzedawać oraz kupować i zbierać wyjątkowe produkty. Wspiera niezależnych twórców. Nie ma magazynu dla Etsy, tylko miliony ludzi sprzedają rzeczy, które kochają. Cały proces sprzedaży jest łatwy, pomagając bezpośrednio łączyć się z producentami w celu znalezienia czegoś niezwykłego.

Dlaczego potrzebujesz rozszerzenia integracji z Marketplace?

Jeśli jesteś sprzedawcą lub producentem kreatywnych produktów, to jest to platforma, której szukasz. Zarządzanie rzeczami na dwóch różnych platformach może być czasochłonne i wymagać podwójnego dodatkowego wysiłku. Aby uchronić Cię przed tym problemem, KnowBand stworzył kilka super-inteligentni integratorzy rynku które łączą Twój sklep eCommerce z Etsy Marketplace i umożliwiają zarządzanie wszystkim z poziomu Twojego sklepu. Istnieją dwa główne powody, dla których potrzebujesz modułu integracji rynku:

 1. Oszczędza czas
 2. Zmniejsza dodatkowe wysiłki

Poza tym jest ich kilka korzyści płynące z korzystania z integracji z rynkiem. Integracja API Etsy zapewnia najlepsze rozwiązanie do wystawiania towarów i synchronizuje szczegóły produktu, takie jak cena, definicja, zdjęcia, zapasy itp. Z działającym sklepem Etsy. Sprzedawcy mogą obsługiwać wysyłkę i przetwarzanie zamówień w sklepie Etsy z własnej platformy eCommerce za pomocą modułu integracji Etsy API. Sprzedawcy mogą również konfigurować zadania cron, aby uprościć metodę synchronizacji.

Integracja Etsy Marketplace firmy KnowBand okazała się przydatna dla sprzedawców

To najlepszy czas, aby podzielić się świetnymi wiadomościami o opiniach klientów! Moduł integracji Marketplace łączy wiele sklepów eCommerce z Etsy, aby bezproblemowo sprzedawać. Dzięki zupełnie nowym możliwościom wtyczki pomogą Ci znacznie łatwiej skalować Twój biznes. Moduł integracji Etsy Marketplace okazał się tak przydatny dla sprzedawców, że byli w stanie bezproblemowo obsługiwać za jego pomocą wiele sklepów. Byliśmy z nimi w stałym kontakcie w KnowBAnd, rozumiejąc ich potrzeby, pomagając im w ich rozwoju i rozwijając dodatkowe funkcje dla bardzo lubianej aplikacji. Wyjaśnijmy teraz, co to jest. niż wcześniej.

Klienci są zadowoleni z funkcji integracji Etsy Marketplace firmy KnowBand

Etsy-feedback-marketplace-integration-module-knowband

W jaki sposób łącznik Etsy Marketplace pomaga w sprzedaży produktów na platformie Etsy?

Integracja z rynkiem Etsy to narzędzie, które umożliwia sprzedawcom łatwe wystawianie i sprzedawanie swoich produktów na rynku Etsy. Ten moduł zmniejsza wysiłek związany z wystawianiem i zarządzaniem zapasami. W czterech prostych krokach możesz połączyć Etsy i swój sklep eCommerce:

 1. Utwórz konto sprzedawcy Etsy: Konto sprzedawcy Etsy musi zostać utworzone przez administratora sklepu Magento.
 2. Aplikacja konfiguracyjna Etsy: Utwórz aplikację Marketplace na Etsy.
 3. Zainstaluj i skonfiguruj: Po skonfigurowaniu konta sprzedawcy i aplikacji musisz zainstalować wtyczkę integracyjną Etsy w swoim sklepie. Skonfiguruj swój sklep Etsy zgodnie ze swoimi potrzebami.
 4. Zacznij sprzedawać:Produkty na rynku są już gotowe do sprzedaży. Interfejs administratora rozszerzenia Etsy Magento Integration ułatwia przetwarzanie zamówień otrzymanych z rynku.

Moduł integracji KnowBand Etsy-Marketplace dla głównych platform eCommerce:

Rozszerzenia integracji Etsy dla różnych platform eCommerce, takich jak Magento, Prestashop, OpenCart i Shopify, są dostarczane przez KnowBand. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu zespół programistów KnowBand opracował bezproblemowe rozwiązania dla różnych sklepów eCommerce.

Integracja z etsy-marketplace

Rozszerzenia integracji Etsy opracowane przez KnowBand są bezbłędne i zostały przetestowane dla odpowiednich platform przez programistów Prestashop, OpenCart i Magento. Wszystkie kryteria testerów PrestaShop, OpenCart i Magento zostały spełnione przez rozszerzenia integracyjne.

Jak sprzedawać produkty PrestaShop na Etsy Marketplace?

Aby sprzedawać swoje produkty PrestaShop na Etsy Marketplace, zintegruj swój sklep PrestaShop z KnowBand’s Moduł integracji PrestaShop Etsy Marketplace.

Jak sprzedawać produkty OpenCart na Etsy Marketplace?

Aby sprzedawać swoje produkty OpenCart w sklepie Etsy, połącz je za pomocą integracji z rynkiem rozbudowaopracowany przez KnowBand.

Jak sprzedawać produkty Shopify na Etsy Marketplace?

Shopify szybko się rozwija i pomoże Ci wprowadzić produkty Shopify na Etsy, KnowBand Etsy — Shopify Integracja to niesamowita wtyczka.

Jak sprzedawać produkty Magento na Etsy Marketplace?

Opracowaliśmy również złącza Etsy-Magento dla obu rozwiązań Magento i Magento 2Witryny eCommerce.

W jaki sposób integracja Etsy Marketplace pomaga sprzedawcom?

Uproszczona synchronizacja sklepu

Synchronizuje w czasie rzeczywistym wszystkie produkty sklepu eCommerce z profilem na rynku.

Zarządzanie zapasami i szybka lista produktów

Ponadto umożliwia sprzedawcy sklepu wprowadzanie produktów luzem. Sprzedawca może również utworzyć wiele profili dla sklepu Etsy.

Zarządzanie zamówieniami

Administrator sklepu eCommerce może przetworzyć zamówienie z interfejsu administratora, tak jak każde inne zamówienie. Łącznik Etsy ma dedykowaną zakładkę do określania statusów zamówień.

Zarządzanie wysyłkami

Administrator może opracowywać własne szablony wysyłkowe dla klientów Etsy i mogą oferować nieograniczoną liczbę alternatyw wysyłkowych, a także mapować wpisy wysyłkowe do utworzonych przez siebie szablonów.

Cron do automatyzacji procesu

Wykonując cron na zapleczu wtyczki Etsy Integration, administrator może dodawać, usuwać, ponownie wystawiać lub aktualizować opisy produktów i ceny. Nie ma potrzeby ręcznej synchronizacji z cronami dostarczonymi przez integratora Etsy.

Najważniejsze funkcje integracji Etsy Marketplace dla platform PrestaShop, OpenCart i Magento:

Udogodnienia oferowane sprzedawcom Etsy z wtyczką Marketplace Integration w skrócie:

 1. Przyjazny użytkownikowi Berło
 2. Pozwala Zamieszczanie ! produkty luzem z łatwością
 3. Atrybut mapy i kategoria produktów eCommerce z atrybutami i kategoriami charakterystyk rynkowych Etsy
 4. Pandemia tagi mogą być zdefiniowane przez administratora sklepu podczas tworzenia profilu, a tagi te zostaną zsynchronizowane ze sklepem Etsy. Tagi pomagają w widoczności produktów w wynikach wyszukiwania.
 5. To rozszerzenie umożliwia administratorowi sklepu stworzyć szablony do wysyłki
 6. Daje ci kompletność kontrola stanów magazynowych. Administrator może przyjrzeć się błędom, które wystąpiły w trakcie procesu tworzenia listy produktów.
 7. Możliwość synchronizacji rzeczywistej lub specjalnej ceny produktów jest dostępna w rozszerzeniu Etsy Integration. Rodzaj ceny Rzeczywista lub Specjalna może zostać wybrany przez administratora sklepu podczas tworzenia profilu.
 8. Możesz łatwo zarządzaj zamówieniami z Twojego sklepu eCommerce
 9. Istnieje możliwość ukrycia produktów, których nie ma w magazynie.
 10. Drugorzędna język jest również obsługiwany przez to rozszerzenie.
 11. Ustaw a cena niestandardowa dla przedmiotów wymienione w sklepie Etsy. Rozszerzenie Etsy Integration umożliwia administratorom sklepów wystawianie produktów na Etsy w różnych cenach.
 12. Właściciele sklepów mają teraz taką możliwość ujawniać ulgi podatkowe w kolejności Etsy.
 13. Ustaw rozmiar obrazu produktu od administratora do synchronizacji na Etsy Marketplace.
 14. Administrator może ustaw maksymalną ilość (Zmienna ilość) produktów do zsynchronizowania z Etsy.

Do modułu integracji Etsy Marketplace dodano kilka funkcji, które są dostępne dla wszystkich głównych platform handlu elektronicznego, takich jak PrestaShop, Magento i OpenCart.

Kliknij poniższe linki, aby wziąć udział w demonstracji modułu integracji Etsy Marketplace:

Wnioski: Moduł integracji z rynkiem jest łatwy w instalacji i konfiguracji. Moduł połączenia Etsy oszczędza czas i wysiłek firm internetowych, zapewniając intuicyjny system zarządzania produktami, zapasami i zamówieniami. Integrator Etsy przeprowadzi Cię przez proste kroki, aby rozpocząć sprzedaż na Etsy za pomocą tego połączenia. Przez pierwsze 3 miesiące po zakupie Rozszerzenie integracji z Etsy, Knowband oferuje całkowicie BEZPŁATNE wsparcie techniczne. Pomagamy nawet w wyświetlaniu produktów w sklepie ETSY. Sprzedawcy mogą łatwo rozpocząć sprzedaż ze swojego istniejącego sklepu eCommerce za pomocą modułu integracji Etsy i dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

KnowBand ma wszystko, aby podnieść Twój biznes eCommerce

Każdy sprzedawca, który ma witrynę eCommerce i planuje ekspansję na rynku, takim jak ETSY, eBay lub Google Shopping, może tutaj zapoznać się z modułami integracji rynku Knowband. Możesz też stwórz swoją wymarzoną stronę internetową jak Etsy Marketplace przy użyciu pliku Wtyczka rynku wielu dostawców. Możesz omówić swoje wymagania pod adresem support@knowband.com. Nasz zespół chętnie Ci pomoże.

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *