Wygląda na to, że znajdujesz się w obszarze dotkniętym przez Penguin 4.0 – Oznacz siebie jako bezpiecznego

The Penguin 4.0 Update is here with its tremors, mark yourself safe now.| KnowBand

Aktualizacja pingwina 4.0 wciąż się rozwija, ale jej efekty są obecnie najlepsze; Nie dotyczy to SERP, ale w świecie SEO. Zastanawiam się, czy nadal się rozwija, czy już trafił na podłogę? Wieczór 23 września 2016 wstrząsnęło ogromnym drżeniem, kiedy Google w końcu ogłosił, że wprowadza aktualizację Penguin 4.0. Google ujawniło kilka znaczących poprawek w swoim oficjalnym poście na blogu "Penguin jest teraz częścią naszego podstawowego algorytmu". Jednak nadal istnieją pewne punkty, które mylą webmasterów na całym świecie.

Punkty, które zostały wyjaśnione:

  1. Penguin jest teraz częścią podstawowego algorytmu Google Oznacza to, że od teraz Google nie będzie karmić kolejnych wersji aktualizacji Penguin. Jasne jest również, że Penguin zawsze będzie w ciągłej akcji. Ale to nie znaczy, że Penguin nie będzie się teraz rozwijać. Mamy nadzieję, że bycie częścią podstawowego algorytmu Google czyni go bardziej podatnym na częste aktualizacje i ewolucję. Różnica polega na tym, że nie będą teraz oznaczać go numerem wersji.
  2. Penguin działa teraz w czasie rzeczywistym W pierwszym punkcie Google wyjaśniło również, że aktualizacja pingwina 4.0 jest algorytmem działającym w czasie rzeczywistym. Wcześniej, po wprowadzeniu aktualizacji pingwina, musiała ona czekać na kolejną aktualizację odświeżonej aktualizacji. Stając się głównym elementem głównego algorytmu, Penguin 4.0 będzie odświeżany często w czasie rzeczywistym. Teraz zmiany odzwierciedlają się znacznie szybciej dzięki nowej aktualizacji Penguin.
  3. Granularity w algorytmie Penguina- W przypadku tej koncepcji istniał jeden liner od Google. Jest to coś w rodzaju "Penguin teraz zdewaluuje spam poprzez ranking na podstawie sygnałów spamu, zamiast wpływać na całą witrynę." Zgodnie z tym, co zauważyłem, sygnały spamujące będą teraz podlegać bardziej ścisłemu nadzorowi. Spamowanie wpłynie na twój ranking w częściach. Sygnały rozsyłania połączone z wszystkimi innymi sygnałami 200 używanymi przez Google do pozycjonowania stron wspólnie decydowały o nowej randze twoich stron, a nie wpływały na całą witrynę.

Rzeczy, które wydają się niejasne jak na razie –

  • Google twierdzi, że przetestowało Penguin Update 4.0. Zastanawiam się, jak długo to zostało przetestowane.
  • Czy Penguin aktualizuje 4.0 jeszcze w fazie roll-put? Co jeśli już uderzył w podłogę?
  • Witryny, na które Penguin 3.0 miał wpływ, czy odzyskały lub odzyskają prędzej czy później?
  • Nie zauważono jeszcze żadnych znaczących znaków. Tylko bitwa o pozycję w rankingu słowa kluczowego, jak co drugi dzień w roku, została zauważona do tej pory.
  • Jak często Penguin 4.0 odświeża się w czasie rzeczywistym?
  • Jeśli nie będzie więcej aktualizacji na temat Penguin w przyszłości, to w jaki sposób zostaną przeniesione główne zmiany w jego algorytmie? Czy też pozostanie cichy i wykona swoje zadanie?

Oto kilka pytań, które rzucają się w oczy, kiedy myślę o tej Google Penguin Update 4.0. Mam nadzieję, że moje przyszłe badania będą miały odpowiedzi na te pytania.

Możesz otrzymywać powiadomienia o moich zaktualizowanych badaniach i uczyć się:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *