Oprogramowanie marketingowe e-mail 7 dla małych firm

7 email marketing software for small businesses

Czy poszukujesz przystępnych cenowo narzędzi marketingowych?

Czy uważasz e-mail marketing za skuteczne narzędzie marketingowe dla Twojej firmy?

Jesteś na dobrej drodze. W jaki sposób? Chociaż setki nowych narzędzi i technik marketingowych zostały wynalezione do tej pory, e-mail – najstarsze narzędzie marketingu internetowego jest nadal królem. Jak znowu? Przeczytaj mój post na Co wiesz o e-mail marketingu? i będziesz wiedział.

Wiemy, że e-mail jest stosunkowo tańszy niż inne dostępne obecnie opcje marketingowe. W tej samej kolejności oprogramowanie do marketingu e-mailowego powinno być niedrogie, prawda? W tym artykule skompilowałem listę niedrogich programów marketingowych e-mailowych 7, które można wykorzystać w swoich kampaniach marketingowych.

1. Stałym kontakcie

Stałym kontakcie

Constant Constant to jedno z najpopularniejszych programów do e-mail marketingu oferujących swoje usługi na całym świecie. Łatwy w użyciu interfejs i bezpłatna wersja próbna 60 sprawiają, że jest to przyjazna dla początkujących usługa i oprogramowanie do obsługi poczty e-mail.

Dzięki Stałemu kontaktowi masz oddzielną kontrolę do zarządzania listami e-mail i listą kontaktów. Możesz utworzyć wiele list e-mailowych dla różnych kampanii. Co więcej, trudno zignorować proste, ale łatwe do konwersji, wstępnie załadowane szablony wiadomości e-mail.

Jako usługa wsparcia dla klientów możesz skorzystać z pomocy czatu na żywo, pomocy przez e-mail, forów społecznościowych i dużej biblioteki zasobów.

Stały kontakt API zapewnia programistom opcję opracowania różnych rozwiązań integracyjnych dla różnych systemów zarządzania treścią i platform eCommerce. Użyliśmy tego samego API w naszym Rozszerzenie subskrypcji OpenCart Auto przechwytywanie i synchronizowanie adresów e-mail z magazynu OpenCart do listy adresów e-mail stałego kontaktu. Ta wtyczka pomaga właścicielom sklepów OpenCart w tworzeniu silnych danych e-mail bezpośrednio z ich własnego sklepu internetowego.

Stały kontakt Szczegóły ceny: Możesz skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego w ciągu 60-dni bez żadnego kredytu. Później możesz wybrać uaktualnienie do płatnych planów, które zaczynają się od $ 20 / miesiąc.

2. AWeber

AWeber

AWeber jest dość popularny w przystępnej części oprogramowania do e-mail marketingu. Dzięki swojej 30-dniowej ofercie próbnej i elastycznym cenom, jest to jeden z najczęściej używanych usług e-mail marketingu wśród małych i średnich firm.

Dzięki subskrypcji AWeber zyskujesz dostęp do wydajnego narzędzia do e-mail marketingu, które może zarządzać twoją listą mailingową, dostarczać wstępnie załadowane szablony e-maili, śledzić wiadomości e-mail i ustawiać autorespondery.

Obsługa klienta jest dość responsywna i masz różne inne opcje, aby uporządkować swoje żale. Opcje takie jak obsługa czatu na żywo, obsługa poczty e-mail, regularne seminaria internetowe i samouczki skutecznie podnoszą jakość obsługi.

Szczegóły ceny AWeber: Jest dostępny za darmo 30-dniowa wersja próbna, po której możesz wybrać różne plany zgodnie z wymaganiami. Plan początkowy kosztowałby tylko 19 / miesiąc.

3. MailChimp

MailChimp

MailChimp w najpopularniejszym wśród małych i średnich przedsiębiorstw ze względu na darmową ofertę na całe życie i bardzo niskobudżetowy plan początkowy. Kolejnym czynnikiem odpowiedzialnym za rosnącą popularność MailChimp będzie wysokie powinowactwo do integracji z różnymi platformami, takimi jak PrestaShop, OpenCart, Magento i Shopify.

SOCZEWKI Moduł integratora PrestaShop MailChimp jest jednym z przykładów doskonałej integracji z platformą PrestaShop. Dzięki temu modułowi właściciel sklepu PrestaShop może skonfigurować formularze witryny, aby automatycznie rejestrować i wysyłać adresy e-mail użytkowników na listę mailingową MailChimp. Jest to przydatny program do tworzenia listy adresów e-mail.

Najlepsze cechy MailChimp obejmują:

  • Wbudowany kreator szablonów wiadomości e-mail
  • Scal znaczniki
  • Automatyczny adres e-mail
  • Sortowanie listy adresów e-mail w różnych grupach
  • Segmentacja oparta na strefach czasowych i geolokalizacji
  • Niestandardowy czas dostawy – harmonogramowanie poczty e-mail

Co więcej, obsługa klienta jest również jedną z najlepszych na czacie na żywo, ogromną biblioteką zasobów, wsparciem przez e-mail i samouczkami wideo itp.

Szczegóły dotyczące MailChimp: Dostępny jest bezpłatny plan na całe życie, który umożliwia wysyłanie e-maili 12,000 dla abonentów 2,000. Płatna subskrypcja zaczyna się już od $ 10 / miesiąc.

Korzystanie z bezpłatnego użytkowania przez całe życie sprawia, że ​​MailChimp to najlepiej oceniane oprogramowanie do marketingu e-mailowego na mojej liście.

4. Mailigen

Mailigen

Mailigen to profesjonalne oprogramowanie do marketingu e-mailowego, które oferuje również marketing mobilny i społecznościowy w ponad 100 krajach na całym świecie.

Użyliśmy tego samego API w naszym Moduł integracyjny Mailsteina PrestaShop do zbierania danych e-mail. Jest to ten sam moduł, o którym wspomniałem w sekcji MailChimp. Ten sam moduł działa zarówno dla MailChimp, jak i Mailigen.

Mailigen zapewnia nie tylko najlepsze mechanizmy kontroli e-mail marketingu, ale także pomaga w testowaniu wiadomości e-mail za pomocą Testy A / B. Tutaj możesz wybrać dwie różne linie tematyczne lub całe projekty e-maili i przetestować je, aby zobaczyć, która z nich uzyska lepszą odpowiedź.

Najbardziej interesującą funkcją jest automatyzacja marketingu opartego na zachowaniu. Tutaj możesz ustawić kampanie e-mailowe, które są automatycznie wyzwalane przez określone działanie lub wydarzenie. Na przykład Mailigen może zostać uruchomiony w celu wysłania powitalnej wiadomości e-mail do nowych subskrybentów po zakończeniu procesu rejestracji subskrypcji biuletynu obsługiwanej przez Mailigen. Możesz także ustawić e-maile, by witać klientów przy specjalnych okazjach, takich jak urodziny lub festiwale.

Szczegóły dotyczące ceny Mailigen: Usługa e-mail marketingu oferuje bezpłatny okres próbny 30-dni, po czym możesz zdecydować się na uaktualnienie do płatnych planów od $ 25 / miesiąc.

5. Go Daddy Express Email Marketing

Go Daddy Express Email Marketing

Go Daddy to znana nazwa rejestratora domen i usługi hostingu internetowego. Go Daddy zrobił krok naprzód i zaczął dostarczać usługi e-mail marketingu, aby pomóc firmom w dotarciu do ich klientów. Usługa e-mail marketingu jest oficjalnie określana jako marketing e-mail Go Daddy Express.

Go Daddy ma wydajny pulpit nawigacyjny, na którym możesz tworzyć kupony, informacje o wydarzeniach i biuletyny, aby udostępnić je swoim subskrybentom. Segmentacja list adresów e-mail służy do grupowania subskrybentów, dzięki czemu można uzyskać bardziej precyzyjne kierowanie dla konkretnej kampanii e-mailowej.

Opcja dodania przycisku społecznościowego w kampanii e-mailowej zachęca odbiorców do łatwego udostępniania wiadomości, kuponów i powiadomień o wydarzeniach innym osobom w ich kręgu społecznym. W ten sposób Go Daddy jest również skutecznym narzędziem marketingu społecznościowego.

Kolejnym unikalnym aspektem marketingu internetowego Go Daddy Express Email jest wbudowana biblioteka Stock Images. Możesz użyć tych zdjęć w swojej kampanii e-mailowej bez żadnego napięcia licencji i praw użytkowania.

Dane szczegółowe dotyczące usługi Go Daddy Express Pricing: Początkujący plan zaczyna się od $ 6.99 / miesiąc i wzrasta do $ 9.99 / miesiąc podczas odnawiania usługi.

6. iContact

iContact

Międzynarodowy dostawca usług e-mail marketingu jest bardzo popularny wśród małych, średnich i najlepszych firm. Jest to idealne połączenie oprogramowania do e-mail marketingu i narzędzia marketingu społecznościowego.

Dzięki opcji umożliwiającej użytkownikom tworzenie, śledzenie i wysyłanie wiadomości e-mail opartych na HTML oraz wiadomości w mediach społecznościowych, iContact jest wiodącą usługą w Stanach Zjednoczonych. Firma ma prawie 70, klientów i użytkowników 1,000,000 na całym świecie.

Znalazłbyś iContact wśród kilku programów do e-mail marketingu, które oferują integrację Salesforce, a także integrację Google Analytics. Ponadto zapewnia API do opracowywania rozwiązań integracji iContact z różnymi platformami, takimi jak PrestaShop, OpenCart i Magento.

Nasz Wtyczka do integratora newslettera OpenCart wykorzystuje ten interfejs API do synchronizowania zebranej listy wiadomości e-mail z kontem iContact. Aby właściciel strony nie musiał ręcznie dodawać każdego adresu e-mail do swojej listy mailingowej iContact. Wszystko odbywa się automatycznie i szybko, dzięki temu iContact API.

Dzięki darmowym 600 + responsywnym, konfigurowalnym i przyjaznym dla skrzynki pocztowej szablonom e-mail nigdy nie poczujesz niedostatku najlepszych projektów e-mail. Wbudowany edytor wiadomości e-mail z funkcją przeciągania i upuszczania sprawia, że ​​dostosowywanie i tworzenie poczty e-mail jest szybkie i skuteczne. Możesz także tworzyć własne szablony e-mail od podstaw.

Szczegóły iContact Pricing: Oprócz bezpłatnej wersji próbnej 30-dni, masz możliwość wyboru z różnych pakietów premium. Najniższy plan zaczyna się od $ 10 / miesiąc.

7. ConvertKit

ConvertKit

Jeśli jesteś profesjonalnym blogerem, autorem lub sprzedawcą, ConvertKit jest dla Ciebie specjalnym oprogramowaniem do e-mail marketingu. Byłem pod wrażeniem jego prostoty użytkowania, ale jest to bardzo potężne narzędzie.

Dzięki łatwym opcjom uaktualniania treści i zachętom przy użyciu formularzy rejestracyjnych e-mail zachęca także użytkowników do wypróbowania subskrypcji. Znajdziesz wszystkie listy e-mail i narzędzia do kontroli e-mail marketingu, takie jak segmentacja kontaktów, autorespondery i planowanie poczty e-mail.

Może być świetnym korepetytorem dla e-mail marketingu z ogromną biblioteką zasobów i bazy wiedzy. Kontynuuj naukę.

Szczegóły ceny ConvertKit: Plan premium zaczyna się od $ 29 / miesiąc z zasadami zwrotu 30-dni.

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *