Niezbędne funkcje w Twoim sklepie PrestaShop zorientowanym na modę

PrestaShop-Fashion-store

Ponieważ niektóre firmy zajmujące się technologią modową z powodzeniem gromadzą więcej gotówki i rosną, istnieje inny segment walczący o przetrwanie. Takie firmy internetowe znajdują się w martwym punkcie, ponieważ nie reagują na zmianę nawyków konsumentów w zakresie konsumpcji mediów. Jeśli masz sklep z modą PrestaShop, koniecznie przeczytaj ten artykuł i poznaj te ważne funkcje, które do tej pory przegapiłeś. Twoje produkty muszą mieć najlepszą możliwą prezentację. Ponieważ klienci mogą analizować tkaniny pod kątem ich koloru i tekstury w detalicznych sklepach z modą; mogą założyć ubranie i zobaczyć, jak pasują; od razu widzą, jaki kolor na nich wygląda najlepiej, co nie jest możliwe w sklepie internetowym. Aby sobie z tym poradzić, musisz dostosować praktyki, takie jak tabele rozmiarów, tabele kolorów, prezentacje wideo i wiele innych.

Czy Twój sklep z modą jest gotowy?

Od uruchomienia strony sklepu odzieżowego do digital marketing, wymaga kilku funkcjonalności i musisz skupić się na różnych aspektach biznesu online. W tym celu udostępniliśmy plik kompletny przewodnik po uruchomieniu internetowego sklepu odzieżowego. Teraz, kiedy już stworzyłeś swój sklep z modą, musisz zobaczyć, co jeszcze można dodać i jak możesz na nim więcej zarobić w 2021 roku. doświadczenie klienta jest zawsze źródłem poprawy utrzymania klientów i konwersji w Twoim sklepie. Zapoznaj się z najważniejszymi funkcjami, które powinieneś dodać do swojego internetowego sklepu z modą PrestaShop, na których powinieneś się skupić.

Pozwól klientom dodawać ulubione do Lista życzeń

Lista życzeń sklepu z modą

Są ludzie, którzy rozważają dodanie produktów do swojej listy życzeń, które będą mogli kupić później. Lista życzeń pomaga kupującym tworzyć spersonalizowane listy przedmiotów, które chcą kupić, i zapisywać je do wykorzystania w przyszłości na koncie użytkownika. Listy życzeń oznaczają zainteresowanie konsumenta towarem bez bezpośredniego zamiaru zakupu.

Oferowanie list życzeń to skuteczny sposób na ograniczenie porzucania koszyka i satysfakcję sprzedaży konsumenckiej, która wskazała cel, ale ostatecznie nie zakończyła się zakupem.

Ułatw korzystanie z Przewodnik rozmiarów

Zoptymalizuj swój przewodnik po rozmiarach: stwórz mapę rozmiarów. Wyświetl odpowiednie rozmiary dla dowolnego kontynentu lub kraju, jeśli Twój sklep jest wysyłany za granicę. Jeśli ktoś pokazuje Twoje rzeczy, zdecyduj, jaki rozmiar ma modelka. Pozwoli to osobom lepiej zrozumieć rozmiary produktów. Kiedy klienci robią zakupy online, ich głównym zmartwieniem pozostaje dopasowanie. A jeśli nie są odpowiednio traktowane, ponieważ zamówienia konsumentów o nieprawidłowych rozmiarach przekładają się na usługi i wnioski o zwrot pieniędzy, jest to źródłem dodatkowych kosztów dla sprzedawców detalicznych.

oferta Program lojalnościowy do utrzymania klientów

Oferuj-lojalnie-punkty-w-sklepie-modowym-PrestaShop

Program lojalnościowy eCommerce to narzędzie angażujące klientów, które ma na celu zatrzymanie i zaangażowanie obecnych klientów, dzięki czemu kupują, częściej robią zakupy lub częściej angażują się w Twoją markę w większych ilościach. Plik punkty lojalnościowe or punkty nagrody zwiększyć retencję klientów. Proste do zrozumienia, najlepsze usługi pokazują prostą ścieżkę do wyższych poziomów i zachęt oraz zapewniają zabawę!

Kody kuponów – Przejrzyj przypomnienia

Poproszenie o opinię lub pokazanie formularza komentarza ma na celu poinformowanie klientów, że ufasz jakości swoich towarów. A w sklepach internetowych, gdzie konsument nie komunikuje się bezpośrednio z produktem, dodatkowym atutem jest opinia innych klientów.

Recenzja programu lojalnościowego sklepu z modą

Aby dowiedzieć się więcej o swoich klientach w chwili, gdy odwiedzają Twoją witrynę, możesz skorzystać ze specjalnych narzędzi optymalizacyjnych. Lepsze poznanie klientów oznacza oferowanie im ekskluzywnych ofert dostosowanych do ich potrzeb i osobistych upodobań. Plik Przypomnienie o przeglądzie produktu i program motywacyjny zapewnia klientom zniżki na każdą recenzję zamieszczoną w Twoim sklepie z modą PrestaShop.

Miej solidne Narzędzie do zarządzania zwrotami

Czy Twój sklep odzieżowy jest gotowy do obsługi zamówień zwrotnych? Zwroty są zawsze utrapieniem dla właścicieli sklepów z modą. Twój sklep powinien mieć solidne oprogramowanie, które może prawidłowo zarządzać wszystkimi zwrotami, anulowaniem zamówień i zwrotami kosztów. Plik kierownik powrotu opracowany przez KnowBand pomaga zarządzać tym wszystkim w sklepie z modą PrestaShop. Jest to jedyny dostępny moduł, który ma również funkcje obsługi anulowania zamówienia.

Wnioski:

Aby zoptymalizować internetowy sklep z modą pod kątem dalszej sprzedaży, cała koncepcja polega na ulepszeniu zakupów. Sprzedaż jest bardziej prawdopodobna, jeśli klienci polubią towary i znajdą prawidłowe informacje we właściwym czasie. Mamy nadzieję, że z tego artykułu dowiedziałeś się czegoś nowego i że rozpoczynając lub kontynuując swoją przygodę ze sprzedawcą odzieży online, będziesz używać go jako przewodnika.

Powiązane historie:

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *