5 Best open source platforms to set your cash counter ringing again | Knowband

Najlepsze platformy Open Source 5, aby ponownie ustawić dzwonek gotówki

Czy chcesz przyspieszyć sprzedaż eCommerce do nowych horyzontów? Czy Twój sklep internetowy oferuje swoim klientom ograniczone funkcje i funkcjonalności? A może myślisz o przeniesieniu platformy zaplecza sklepu eCommerce? Jeśli odpowiedź na te pytania jest twierdząca, to z pewnością czas pomyśleć o energooszczędnym sklepie eCommerce. Istnieje wiele opcji dostępnych w postaci platform eCommerce spełniających oczekiwania klientów i aspiracje biznesowe. Jednak problem powstaje z powodu wysokich cen, które docierają do tych platform. Jeśli cena platformy jest dla ciebie najwyższą troską, oto lista darmowych platform e-commerce o otwartym kodzie źródłowym, które mogą pomóc w zwyrodnieniu fortun w twoim sklepie internetowym. Spójrz na nich jeden po drugim.

1. OpenCart-?

[Podpis id = "attachment_1094" align = "align none" width = "1424"]5 Najlepsze platformy open source do ustawienia dzwonka gotówkowego ponownie - OpenCart | Knowband Zarządzaj sklepem eCommerce w sposób płynny dzięki platformie OpenCart. [/ Caption] Jeśli jesteś właścicielem małej firmy, która nie ma personelu o specjalistycznej wiedzy programistycznej, OpenCart jest idealną platformą dla Ciebie. Platforma eCommerce wyposażona jest w prosty, łatwy w obsłudze interfejs i funkcjonalności dla każdego początkującego, który zajmuje się biznesem eCommerce. Jest to oparte na PHP oprogramowanie eCommerce o otwartym kodzie źródłowym, które może oferować niesamowite usługi handlowcom online. Niektóre z wspaniałych cech tej platformy OpenCart są następujące:

 • Łatwo jest nim zarządzać, instalować i konfigurować.
 • Platforma ma aktywną społeczność programistów OpenCart i użytkowników, którzy mogą zapewnić wsparcie dla różnych problemów w Twojej witrynie.
 • Zapewnia bezpieczną i łatwą płatność online za pośrednictwem ponad 20-owych bramek płatniczych.
 • Platforma może zapewnić szybkie i terminowe dostarczanie produktów do klientów za pośrednictwem wielu opcji wysyłki.
 • Ma możliwość obsługi wielu sklepów za pośrednictwem jednego interfejsu administratora.
 • Ta platforma open source może zwiększyć funkcjonalność twojego sklepu OpenCart dzięki tematom 2,700 i wielu innym Rozszerzenia OpenCart.

2. PrestaShop

[Podpis id = "attachment_1093" align = "align none" width = "1422"]5 Najlepsze platformy open source do ustawienia dzwonka gotówkowego ponownie - Prestashop | Knowband Zrób swój sklep internetowy z platformą PrestaShop do korzystania z szerokiej gamy szablonów i dodatków PrestaShop. [/ Caption] PrestaShop to otwarta platforma e-commerce oparta na silniku szablonów PHP i Smarty. Ta platforma open source jest bardzo popularna w branży internetowej, ponieważ jest używana przez sklepy 250,000 na całym świecie. Rzuć okiem na kilka wspaniałych funkcji i funkcjonalności tej platformy PrestaShop.

 • Ta otwarta platforma e-commerce jest łatwa do zainstalowania i skonfigurowania.
 • Platforma zawiera pakiet zintegrowanych funkcji 310 wraz z 3,500 PrestaShop Addons i szablony.
 • Oferuje wiele funkcji, takich jak sprzedaż krzyżowa, produkty do pobrania, jedna strona kasy, eksport produktu, zniżki na wysyłkę i wiele więcej.
 • Jest to jedno z szeroko rozpowszechnionych programów typu open source na różnych platformach eCommerce z około 4 milionami pobrań i aktywnymi członkami społeczności 600,000.
 • Ta otwarta platforma PrestaShop obsługuje narzędzie do tłumaczenia w językach 63 i była używana w około krajach 160 na całym świecie.

3. Magento Community Edition-?

[Podpis id = "attachment_1092" align = "align none" width = "1426"]5 Najlepsze platformy open source do ponownego dzwonienia licznika gotówki - Magento Community Discussion | Knowband Magento Community Edition to otwarta platforma e-commerce, która zawiera wiele różnych funkcji. [/ Caption] Jest to jedna z najpopularniejszych platform typu open source i darmowej platformy eCommerce, która wywarła znaczący wpływ na firmy internetowe na całym świecie. Ta platforma jest zdecydowanie o krok przed konkurencją jeśli chodzi o wspaniałe funkcje i funkcjonalności. Ciągle się rozwija dzięki swojej elastycznej strukturze, wysokiej skalowalności i różnorodności Rozszerzenia Magento. Pomimo szerokiej gamy funkcjonalności tej darmowej wersji, jeśli szukasz bardziej zaawansowanych funkcji dla Twojej firmy, możesz skorzystać z usług ekspertów Magento Enterprise Edition. Oto krótkie omówienie różnych funkcji i funkcjonalności tej platformy Magento.

 • Zapewnia szeroką gamę tematów i rozszerzeń Magento dla właścicieli sklepów Magento przy pomocy sklepu marketplace Magento Connect. W przypadku innych rozszerzeń stron trzecich dla witryny Magento, możesz skorzystać z pomocy różnych Rozszerzenia wiedzy które są pełne szerokiej gamy funkcji i funkcjonalności.
 • Chociaż Magento Community Edition nie oferuje wsparcia technicznego, ale użytkownicy Magento mogą znaleźć swoje rozwiązania za pośrednictwem forów użytkowników Magento.
 • Jest to jedna z najbardziej preferowanych platform eCommerce, która obsługuje więcej niż witryny klientów 200,000.
 • Platforma ta oferuje szeroki zakres funkcji, takich jak łatwe zarządzanie sklepem, zgodność z wieloma językami / walutami i inne tego typu funkcje.

4. osCommerce-?

[Podpis id = "attachment_1091" align = "align none" width = "1424"]5 Najlepsze platformy z otwartym kodem źródłowym, aby ponownie zadzwonić do licznika gotówki - OSecommerce | knowband Wykorzystaj możliwości platformy osCommerce do korzystania z potężnego sklepu internetowego. [/ Caption] To osCommerce jest jedną z najbardziej zaufanych platform e-commerce Open Source, która zyskała dużą popularność w ciągu ostatnich piętnastu lat. Składa się z więcej niż 7,000 dodatków stworzonych przez społeczność osCommerce, które mogą pomóc w poprawie wydajności twojego sklepu eCommerce. Niektóre z niesamowitych funkcji tej platformy eCommerce to:

 • Platforma stała się pierwszą preferencją dla więcej niż właścicieli sklepów, deweloperów i dostawców usług 260,000 ze względu na duże wsparcie.
 • Ma ogromną siłę społeczności około 280,000 członków, którzy przyczynili się do 1.5 milionów postów na forum, aby zapewnić szybkie rozwiązanie problemu.
 • Platforma jest używana przez około zarejestrowanych witryn 13,000, a liczba ta stale rośnie.
 • Oferuje również bezpośrednią komunikację z innymi członkami społeczności osCommerce za pomocą funkcji pokoju rozmów na żywo.

5. Zen Cart

[Podpis id = "attachment_1090" align = "align none" width = "1424"]5 Najlepsze platformy open source do ponownego dzwonienia licznika gotówki - Zencart | Knowband Zbuduj swój sklep eCommerce na Zen Cart dla łatwego zarządzania produktem. [/ Caption] To kolejna otwarta platforma eCommerce oparta na języku PHP. Ta platforma eCommerce jest poddziałem platformy osCommerce, która została uruchomiona w roku 2003 i dotarła z bardziej szablonowym rozwiązaniem. Platforma oferuje dobrą infrastrukturę do zarządzania swoim licznym właścicielom sklepów na całym świecie. Niektóre z różnych funkcji oferowanych przez tę platformę Zen Cart są następujące:

 • Ta platforma eCommerce przybywa z więcej niż dodatkami 1,800, które są dostępne w kategoriach 16 w celu optymalizacji wydajności sklepu Zen Cart.
 • Zapewnia szybkie rozwiązanie problemów klientów dzięki swoim ogromnym członkom wsparcia społeczności 150,000 i wątkom 200,000.
 • Platforma może pomóc w lepszym zarządzaniu sklepem internetowym dzięki takim udogodnieniom, jak łatwa kontrola zapasów, tworzenie specjalnych sprzedaży i inne podobne działania związane z przechowywaniem.

Nie wybieraj niczego w imię platformy eCommerce, aby nadać nowy kierunek swojemu sklepowi internetowemu. Musisz być czujny, poinformowany i rozsądny, aby dokonać cichej introspekcji różnych dostępnych platform eCommerce, aby dokonać właściwego wyboru. Dla każdej dodatkowej funkcjonalności w twoim sklepie eCommerce opartej na Magento, PrestaShop or Platformy OpenCart, możesz pobrać niesamowite Rozszerzenia Magento, PrestaShop Addons i Rozszerzenia OpenCart Z naszego Sklep Knowband. Prześlij nam swoje cenne komentarze na temat tego bloga.

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *