Kompletny przewodnik po rozpoczęciu sprzedaży na Etsy Marketplace

The Ultimate Guide to Start Selling on The Etsy Marketplace

Pierwszym terminem, który przychodzi na myśl, gdy rozważamy zakup domowych towarów przez Internet, jest Etsy. Społeczność profesjonalnych sprzedawców o nazwie Etsy Marketplace koncentruje się głównie na produktach rzemieślniczych lub vintage oraz produktach związanych z rzemiosłem, w tym biżuterii, odzieży, produktach zdrowotnych i kosmetycznych oraz wielu innych. Ponieważ większość sprzedawców wymienionych na Etsy to właściciele małych firm, Etsy można również uznać za platformę C2C. Jednym z najbardziej znanych rynków na świecie jest Etsy ze względu na świetne wrażenia zakupowe. Zdolność Etsy do skupiania tych małych sprzedawców oferujących niezwykłe i niepowtarzalne przedmioty pomogła jej stać się wiodącym rynkiem sztuki i przedmiotów kolekcjonerskich. Wybierając nietypowe prezenty, klienci często szukają pomysłów na Etsy, a wielu z nich udaje się tam w szczególności w poszukiwaniu przedmiotów niedostępnych na innych rynkach internetowych. Wśród innych witryn e-commerce, które koncentrują się na produktach zabytkowych lub ręcznie robionych, Etsy jest jednym z najlepszych globalnych rynków internetowych. Dla tych początkujących sprzedawców, którzy są zainteresowani sprzedażą na Etsy Marketplace, podręcznik tego sprzedawcy stanowi furtkę.

Zalecane przeczytanie: Jak sprzedawać na Etsy Marketplace?

Szczyt-Ssprzedawanie Gtowary na Etsy Marketplace

Wyjątkowy sklep internetowy o nazwie Etsy koncentruje się głównie na produktach i materiałach ręcznych, vintage oraz na zamówienie. Jeśli chcesz sprzedawać coś na Etsy, musisz zwracać uwagę na rozmieszczenie swoich produktów w wynikach wyszukiwania. Spójrz na najlepiej sprzedające się produkty na Etsy Marketplace, zanim zaczniemy:

 1. Biżuteria.
 2. Narzędzia i materiały dla rzemiosła odzieżowego.
 3. Dziecko i dzieci.
 4. Stare rzeczy
 5. Spersonalizowane lub domowe cukierki.
 6. dekoracje na imprezę.
 7. materiały do wymiany ciepła i winylu.

Chociaż szeroka gama kategorii, w tym biżuteria, torebki, odzież, wystrój domu i meble, zabawki, sztuka, a także artykuły rzemieślnicze i narzędzia, należą do najlepiej sprzedających się na Etsy Marketplace.

Przewodnik sprzedawcy po sprawdzonych metodach sprzedaży na Etsy

Przewodnik sprzedawcy po sprawdzonych metodach sprzedaży na Etsy

Dla tych sprzedawców, którzy chcą sprzedawać na Etsy lub którzy są już sprzedawcami Etsy, ten przewodnik jest dobrym punktem wyjścia. Aby przyspieszyć proces sprzedaży i zwiększyć rentowność, ma na celu odpowiedzieć na wszystkie najczęściej zadawane pytania. Rejestracja w celu sprzedaży na Etsy jest łatwa. Aby sprzedawać swoje produkty na Etsy, musisz wykonać te trzy proste kroki:

Otwórz An AKonto na Etsy

Pierwszym krokiem w korzystaniu z witryny do sprzedaży produktów jest założenie konta Etsy. Możesz to zrobić, odwiedzając stronę główną Etsy, wybierając opcję Sprzedaj z Etsy, a następnie wybierając opcję Otwórz swój sklep Etsy. Otrzymasz instrukcje, jak skonfigurować język, walutę i lokalizację swojego sklepu.

Wybierz rodzaj Etsy Schcesz otworzyć.

Po rejestracji należy spersonalizować wybory i ustawienia swojego sklepu, aby wybrać jego wygląd i działanie na stronie. W pierwszej kolejności podaj nazwę swojego sklepu, język i lokalizację (kraj lub region).

Zalecane przeczytanie: Formuła sukcesu dla sprzedawców Etsy w 2022 r.: Przewodnik dla początkujących

Wybierz Ppłatność Metod

Po utworzeniu sklepu Etsy musisz wybrać metodę płatności, z której chcesz korzystać, i podać Etsy swoje informacje rozliczeniowe, aby mogli Cię zidentyfikować i zatwierdzić transakcję. Możesz zapewnić klientom opcję kupowania od Ciebie i płacenia za pomocą PayPal lub Etsy Payments. Najpopularniejszą metodą płatności stosowaną przez sprzedawców Etsy jest Etsy Payments, która jest przyjazna dla użytkownika i oferuje różne opcje płatności.

Określ Shippie Cost

Podczas rejestracji jako firma na Etsy niezbędne jest również ustalenie rozsądnych kosztów dostawy. Pomyśl o tym, czy będziesz oferować swoje produkty wyłącznie w kraju, czy też na całym świecie klientom z różnych krajów. W takim przypadku pamiętaj, aby zaplanować różne koszty wysyłki, takie jak cło i czas przetwarzania przesyłki.

Więc kontynuujmy rozmowę Hdzięki Sell na Etsy Marketplace:

Jak sprzedawać na Etsy Marketplace:

Krok 1:�Utwórz a Slub Alicznik

Najpierw utwórz konto sprzedawcy Etsy, przeczytaj zasady Etsy i zdecyduj, czy Etsy Marketplace jest odpowiedni dla Twojej firmy. Po utworzeniu konta Etsy zarejestruj się w profilu, podając swój adres e-mail, nazwę użytkownika i hasło. Alternatywnie możesz zarejestrować się bezpośrednio przez konto w mediach społecznościowych.

Krok 2: „Stwórz swój sklep po utworzeniu profilu

Wybierz opcję „Sprzedaj na Etsy”. Po wybraniu tej opcji zostaniesz przeniesiony na stronę swojego sklepu, gdzie musisz teraz podać następujące informacje:

 1. a) Preferencje w handlu detalicznym
 2. b) Nadaj swojej firmie nazwę;
 3. c) magazynować;
 4. d) zdecydować o sposobie płatności;
 5. e) ustalać rozliczenia;

Krok 3: „Korzystanie ze sklepu Etsy”

Ta część zawiera kilka procedur, w których sprzedawcy muszą przesłać logo swojego sklepu, zdjęcie na okładkę itp. Sprzedawcy muszą również zaktualizować sekcję „Informacje” o firmie. Wykorzystaj funkcjonalność segmentów Twojego sklepu, aby zachęcić klientów do natychmiastowego znalezienia i zakupu Twoich produktów.

Krok 4:�Promuj Etsy Sprzeskoczyć Branga i Areklama

Zwiększenie popularności Twojego sklepu firmowego na Etsy jest niezwykle ważne, ponieważ otwarcie sklepu Etsy to nie koniec podróży. Należy sprawdzić optymalizację informacji o sklepie sprzedawcy dla wyszukiwarki Etsy. Sprzedawcy mogą pójść o krok dalej i podać adres swojego sklepu, aby klienci w okolicy mogli go znaleźć. Sprzedawcy powinni skoncentrować się na promocji swojego sklepu poprzez bezpłatne lub płatne reklamy. Mogą oferować swoim klientom fantastyczne oferty i rabaty, aby zachęcić ich do szybkich zakupów.

Krok 5:�Uruchomienie Srozdarł wdbać o dobre pozycjonowanie

Po przejściu wszystkich wyżej wymienionych kroków w ramach podejścia do ubezpieczenia dealerów Etsy, sprzedawcy powinni upewnić się, że spełniają wszystkie wymagania. Sprzedawcy muszą znać metodologię ankiety Etsy i mieć plan pierwszej transakcji. Utrzymanie silnego SEO ma kluczowe znaczenie dla udanego biznesu internetowego na Etsy, ponieważ może zwiększyć optymalizację witryny i zaangażowanie konsumentów.

Sprzedawcy muszą zdawać sobie sprawę z następujących kwestii:

 1. Jak często klienci wchodzą w interakcję z Twoim sklepem Etsy?
 2. Opinie Twoich klientów, zarówno przychylne, jak i nieprzychylne.
 3. Katalog produktów
 4. Połączenia przychodzące wysokiej jakości

Zalecana lektura: Jak uruchomić rynek, taki jak Etsy i Ebay?

etsy-recenzja

Zakończyć!

Etsy to globalny rynek, na koniec. Sprzedawcy, którzy chcą czerpać korzyści finansowe ze swoich umiejętności i kreatywności, mogą tu sprzedawać. Ci rzemieślnicy mogą sprzedawać swoje towary na Etsy Marketplace i uzyskiwać znaczną część dochodów. Dodatkowo mają możliwość dotarcia do sporej części globalnej publiczności, co zwiększa również sprzedaż międzynarodową. Dla różnych platform, w tym PrestaShop, OpenCart, Magento 2 i WooCommerce, Knowband zapewnia wtyczki Etsy API Connector. The Moduł integracji KnowBand Etsy oferuje również trzymiesięczną bezpłatną usługę. Z poniższej listy wybierz odpowiedni moduł integracji Etsy dla swojego sklepu: prestashop, Opencart, Magento 2, WooCommerce. Główną zaletą integracji Etsy jest to, że zmniejsza ilość pracy ręcznej wymaganej do wystawienia produktów za pomocą pliku CSV. Ponadto administrator sklepu może szybko i po prostu przesłać znaczną liczbę produktów na rynek Etsy.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *