Jakie zagrożenia powoduje nowa aktualizacja Google Penguin 4.0 w 2016?

What threats does the new Google Penguin 4.0 update bring in 2016 | KnowBand

Wciąż jest tak wcześnie, aby ocenić nowe zagrożenia i zagrożenia, które przyniesie firmie Google Penguin 4.0 aktualizacja. Ale nigdy nie jest tak wcześnie, aby uzbroić się w najgorsze. Odtąd nie zgłoszono żadnych większych wzlotów i upadków. Bests są nadal najlepsze. Aspekt czasu rzeczywistego Penguina 4.0 rzeczywiście ma jeszcze pewne skutki. Zobaczmy, jak w przyszłości ta nowa natura wpłynie na serwery Google. Mamy nadzieję, że nadchodzi jeszcze ogromna fluktuacja.

Jakie zagrożenia powoduje nowa aktualizacja Google Penguin 4.0 w 2016 | KnowBand
?????????????????????????????????????????????????? No major fluctuations have been noticed for the big tens.

W jaki sposób Penguin w czasie rzeczywistym wpłynąłby na Twój ranking w wyszukiwarkach Google?

Zrobiłem kilka badań na ten temat. Można to zobaczyć w moim poście "Odblokuj tajniki działania kar w aktualizacji Google Penguin 4.0?"Chciałbym jednak dodać kilka punktów do tego.

  1. Znaczenie twojego dostawcy SEO jest obecnie masowo wykładnicze. Musisz ich oczekiwać, aby przedstawić szczegółowy raport na temat ostatnich wahań obserwowanych w ciągu ostatnich kilku dni.
  2. Jest zbyt wcześnie, by sądzić, ale jeśli twoje raporty sugerują jakikolwiek negatywny wpływ Penguin 4.0, to jest to odpowiedni czas na działanie i przyglądanie się twojej witrynie i poszczególnym stronom doświadczającym fluktuacji. Jak mówi Google, Penguin 4.0 nie wpłynie na ranking całej witryny, jeśli znajdzie naruszenie, ale należy również pamiętać, że nigdy nie jest to cała strona. To ranking poszczególnych stron decyduje o całej strukturze rankingu witryny.
  3. Ze względu na ziarnistość, trudniej jest teraz zdiagnozować małe kary Penguin 4.0. Tak więc rola dostawcy usług SEO staje się najważniejsza tutaj, aby zdiagnozować i działać zgodnie z tym.
  4. Linki mogą cię skrzywdzić, jeśli coś pójdzie nie tak. Aktualizacja Penguin 4.0 ma pewne pozytywne i negatywne aspekty, o których wspominałem również w moim poście "Co oznacza aspekt biznesowy Google Penguin 4.0 w czasie rzeczywistym dla Twojej firmy?"Te aspekty są oparte na wstępnym zrozumieniu nowej aktualizacji Penguin 4.0, jednak wyraźnie sugerują, że Penguin regularnie przeprowadza porządek, a możliwe, że nie zauważysz go w akcji.
  5. Penguin 4.0 to pierwsza ważna aktualizacja Google od 2015 i ma pewne rzeczy w swoim bagażniku, które zobaczymy, kiedy zostanie ona ostatecznie wdrożona.
  6. W skrócie, Penguin 4.0 to połączenie pewnych pozytywnych i negatywnych implikacji. Pozytywne implikacje dla tych, którzy grają według reguł, a także przestrzegają standardów ustanowionych dla innych sygnałów 200 używanych przez Google do pozycjonowania stron. Negatywna implikacja powinna być dokładnie przeanalizowana, ponieważ naprawdę wpłynie na twoje strategie, jeśli chcesz grać według nieuczciwych reguł.

Możesz otrzymywać powiadomienia o moich zaktualizowanych badaniach i uczyć się:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *