Jak zwiększyć ruch w sklepach w okresie świątecznym?

how-to-increase-in-store-traffic-during-holiday-season

Lokalizator sklepów i usługi odbioru są najbardziej popularne wśród firm, które prowadzą wiele sklepów detalicznych, a także strony internetowe. Usługa „kliknij i odbierz” zwiększa liczbę kroków Twojego sklepu i tworzy zarówno obecność w Internecie, jak i tożsamość sklepu detalicznego. Jeśli planujesz rozpocząć działalność na krawężniku lub szukasz sposobu na zwiększenie odwiedzalności w okresie świątecznym, po przeczytaniu tego artykułu będziesz zadowolony, ponieważ pozwala na to lokalizator sklepów i moduł odbioru.

Kup usługi odbioru online w sklepie

Strony internetowe z kilkoma sklepami mogą oferować BOPIS swoim klientom. Teraz pojawia się pytanie, dlaczego firmy powinny korzystać z modelu BOPIS? Jak wspomniano wcześniej, zwiększa ruch w Twoim sklepie, co zmniejsza dodatkowe koszty. Koncepcja kupowania online i odbioru w sklepie jest dość nowa, ale jest preferowana przez wiele firm, ponieważ wiąże się z nią kilka korzyści. Po pierwsze, oszczędza czas i pieniądze związane z logistyką. Poprawia doświadczenie klienta a sprzedawca nie zawiedzie oczekiwań klienta. Nie tylko duże marki, ale także małe ryby korzystają z BOPIS, korzystając z lokalizatora sklepów i modułu odbioru. Okres świąteczny to najlepszy okres na uruchomienie tej usługi na Twojej stronie. BOPIS nie tylko generuje ruch w witrynie, ale także przyciąga więcej klientów do Twojego sklepu.

Odbiór w sklepie to szansa na rozszerzenie działalności

w-sklepach-zwiększy-się-z-BOPIS

Powiedziawszy to, ta nowa usługa w Twoim sklepie może przynieść Ci wiele korzyści. Jak wspomniałem, będziesz musiał wydawaj mniej na usługi dostawcze ponieważ klient przyjdzie do Twoich drzwi, aby odebrać zamówienie. Kupuj online i odbieraj w sklepie, upewnij się, że produkty dotrą do klienta w wyznaczonym czasie bez żadnych opóźnień. Jeśli klient kupuje produkt przez Internet, istnieje szansa, że ​​mu się to nie podoba i może chcieć go później zwrócić. Nie będzie tak w przypadku odbioru w sklepie. Klienci mogą zobaczyć produkt samodzielnie i sfinalizować go na miejscu. W ten sposób pozbędziesz się zniechęcającego zadania zarządzanie zwrotami produktów w Twoim sklepie internetowym. Zmniejszeniu ulegają również zwroty poświąteczne. Dodatkowo, więcej kroków oznacza większą sprzedaż. Jednak wielu klientów waha się przed zakupem online, ale kiedy są w twoim punkcie sprzedaży, nie ma szanse na sprzedaż wyższą. Do 30% całkowitej sprzedaży detalicznej eCommerce odbywa się przez Kup online i Odbiór w sklepie: Wszystkie korzyści i kroki związane z procesem są omówione w mój poprzedni artykuł. Jeśli przegapiłeś to przeczytanie, kliknij tutaj i dowiedz się więcej.

Dlaczego warto oferować odbiór w sklepie w okresie świątecznym?

Powyższe powody wyjaśniają, w jaki sposób ta usługa może przynieść korzyści Twojej firmie, ale w wakacje liczba zakupów i średnia wartość zamówienia są wyższe niż zwykle. Może to prowadzić do wzrostu liczby zamówień zwrotu. Jeśli będziesz miał odbiór w sklepie, stawka zwrotu zostanie automatycznie zmniejszona, ponieważ użytkownik będzie mógł zobaczyć produkt podczas odbioru. Święta to czas szczytu sprzedaży i oferowanie tego pomoże Ci również w dosprzedaży produktów.

Jak działa lokalizator sklepów Knowband i dodatek do odbioru?

Jeśli punkt sprzedaży detalicznej ma wiele sklepów w regionie, moduł lokalizatora sklepów pomaga klientowi wybrać lokalizację najbliższego sklepu, z którego ma odebrać zamówienie. Marka posiadająca sieć w różnych miastach ma stronę internetową z kilkoma sklepami detalicznymi, może też zaimplementować na swojej stronie lokalizator sklepów i moduł odbioru oraz oznaczyć lokalizację wszystkich swoich placówek.

Zrozumienie lokalizacji sklepów i rozszerzenia odbioru

Lokalizator sklepów i moduł odbioru upraszczają żmudne zadania, a jego funkcje pozwalają sprzedawcy i klientowi osiągnąć swoje cele w kilku prostych krokach.

  1. Jest to łatwa do zainstalowania wtyczka i może być skonfigurowana przez każdą osobę nie znającą technologii.
  2. Pozwala kierownikowi sklepu dodawać lokalizacje ich wielu punktów sprzedaży, ponieważ jest zintegrowany z mapami Google.

Mapa lokalizacji3. Każdy klient odwiedzający sklep musi:

  • Wybierz lokalizację wylotu
  • Wybierz datę odbioru i
  • Czas odbioru

4. Do odpowiedniego sklepu zostanie wysłana wiadomość e-mail z podsumowaniem zamówienia. Moduł Lokalizatora i Odbioru Sklepu jest dostępny dla wszystkich głównych platform eCommerce:

Lokalizator sklepów Prestashop i dodatek do odbioru

Wtyczka lokalizatora sklepów Magento 2

Lokalizator sklepów Magento Rozszerzenia

Lokalizator sklepów Rozszerzenia Opencart

Każda witryna internetowa zbudowana na tych platformach może używać wtyczki do świadczenia usług w sklepie, lokalizując swoje sklepy detaliczne, aby zwiększyć ruch i wrażenia klientów.

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *