Jak rozwijać swoją listę e-mail za pomocą wyskakujących okienek i sprawić, by były skuteczne?

how-to-increase-email-list-with-subscription-pop-ups

Twoja lista e-mail odgrywa kluczową rolę w Twoim biznesie online. Rosnąca lista wiadomości e-mail przyciąga nowych odbiorców, wywołuje szum wokół Twojej firmy i buduje wiarygodność między Tobą a Twoimi odbiorcami. Ale jak właściwie rozwijać swoją listę e-mailową? Uważam, że wyskakujące okienka subskrypcji e-maili są niezwykle pomocne. Pop-upy na subskrypcje e-mailowe są jednym z najlepszych sposobów na przechwytywanie wiadomości e-mail odwiedzających witrynę i rozwijanie listy e-mailowej. Ale czy wystarczy, aby w twoim sklepie pojawiło się okienko z subskrypcją e-mail, aby przekonwertować użytkowników na subskrybentów? To jasne „NIE”. Bez względu na to, jak niesamowite rabaty lub kupony oferujesz, niektórzy ludzie nigdy nie zwrócą na to uwagi, a właściciele sklepów muszą zaakceptować ten fakt. Co można zrobić, aby uzyskać więcej subskrybentów? Wyskakujące okienka subskrypcji poczty e-mail są skuteczne, bez wątpienia, ale jeśli nie korzystasz z nich w odpowiedni sposób, nie będziesz w stanie zobaczyć oczekiwanych wyników. W tym artykule zestawiłem kilka wyskakujących okienek subskrypcji e-mail, które powinieneś rozważyć w swoim sklepie e-commerce, aby rozwinąć swoją listę e-mail, wraz z kilkoma sposobami na sprawienie, by popup był skuteczny.

Najlepsze wyskakujące okienka 3, aby rozwijać swoją listę e-mail

1. Angażuj gości za pomocą Spin i Win Popup

Wyskakujące okienko Spin i Win jest obecnie najwyższym priorytetem dla właścicieli sklepów e-commerce, aby uzyskać więcej subskrybentów. Zapewnia to graczom rozrywkę i oferuje im niesamowite zniżki w zamian za adresy e-mail. Nawet wiodący na świecie sprzedawca online Neil Patel korzysta również z wyskakującego okienka Spin i wygraj stronie internetowej sklepu producenta..

Spin Win

Moduł wyskakujący i wygrywający wg Knowband z łatwością pozwoli Ci umieścić to popup w swoim sklepie. Kiedy odwiedzający przychodzą do twojego sklepu, pojawi się okienko i poprosisz ich, aby spróbowali szczęścia, aby zarobić na rabaty na produkty swojego sklepu. Spin będzie wymagał od odwiedzających wpisania identyfikatora e-mail. Chcąc wygrać jakąś ofertę, odwiedzający prawdopodobnie wprowadzą swoje dane. Czy nie jest to świetny sposób na rozwinięcie listy e-mailowej? Oferty KnowbandPrestaShop Spin i wygraj dodatek,? Spin OpenCart i wygraj rozszerzenie popup, Magento spin i wygraj rozszerzenie popup,?Magento 2 spin i wygraj popup?extension,?Subskrypcja e-mailowa WooCommerce.

2. Dodaj popup Kupka zdrapek

Dodając wyskakujące okienko kuponu na swojej stronie, możesz przyciągnąć uwagę odwiedzających i rozwinąć ciekawość w ich umysłach, aby sprawdzić, jaką ofertę masz dla nich w swoim sklepie. Odwiedzający będzie miał pokusę, aby podrapać kupon, aby uzyskać zniżkę.
kupon na zdrapkę

Knowband ma Dodatek Kupon Zdrapki Prestashop, Kupon Zdrapki OpenCart rozbudowa, Kupon na zdrapkę Magento rozszerzenie iMagento 2 Scratch Coupon rozbudowa. Moduł wyskakujący z kuponem zdrapek pozwoli Ci na umieszczenie niezadrapanego kuponu na górze swojej witryny. Podczas drapania pojawi się okienko z prośbą o podanie swojego adresu e-mail w celu uzyskania zniżki. W ten sposób będziesz mógł rozwijać swoją listę e-mailową, nie brzmiąc rozpaczliwie na e-maile swoich użytkowników.

3. Użyj wyskakującego okienka wyskakującego

Wokół 70% osób, które opuszczają witrynę, nagle nie powraca, przynajmniej przez dłuższy czas. Ale czy wiesz, że możesz przekonwertować tych użytkowników na swoich subskrybentów poczty e-mail za pomocą prostej sztuczki? Słyszałeś to dobrze. Za pomocą popup-intent popup możesz uniemożliwić swoim gościom opuszczanie Twojego sklepu. Wykrywa to zachowanie użytkownika i wyświetla przed nim okienko z zapytaniem, kiedy zamierzają opuścić sklep.
wyskakujące okienko

Pop-up Intent Exit przez Knowband wyświetla interaktywne okienko subskrypcji za każdym razem, gdy użytkownik zamierza opuścić Twoją witrynę. Prestashop Exit-Intent Popup dodatek, Rozszerzenie OpenCart Exit Popup, Okno popup wyjścia Magento rozbudowa Magento 2 popup popup rozszerzenie sklepu Knowband.

Jak sprawić, by wyskakujące okienka były skuteczne?

1. Wyraźny CTA w określonym celu

Twoje wezwanie do działania powinno być bardzo ostre i wyraźne. Podaj swój cel proszenia o e-maile od klientów. Jeśli nie podasz celu odwiedzającym, dlaczego powinni zostać Twoimi subskrybentami, nigdy nie uda Ci się dodać ich do swojej listy e-mail.

oszczędzanie-oferta-wezwanie do działania

2. Wypróbuj różne kolory

Jeśli uważasz, że kolory nie mają większego znaczenia, aby zdobyć subskrybentów poczty e-mail, jesteś całkowicie w błędzie. Wizualizacje to świetny sposób na przyciągnięcie uwagi odwiedzających. Użyj kolorów, które są miłe dla oczu, w przeciwnym razie odwiedzający nie będą mieli czasu na zamknięcie wyskakującego okienka. Używaj kolorów i motywów według okazji. To zadecyduje o zainteresowaniu odwiedzających w Twoim sklepie.
subscription-popup

3. Ogranicz się od zadawania zbyt wielu informacji

Im mniej pytasz, tym bardziej prawdopodobne jest, że użytkownicy będą subskrybować Twoją platformę. Możesz uniknąć pytania o imię i nazwisko lub ograniczyć się tylko do pytania o imię i adres e-mail. Jeśli chcesz szybko rozwinąć listę subskrybentów poczty e-mail, pytanie tylko o adresy e-mail stworzy większe szanse na przekształcenie użytkownika w subskrybenta.

dont-ask-so-many-details-in-sub-box

4. Stwórz swój wyskakujący tytuł i podtytuł

Użyj tytułu, który powoduje, że użytkownicy podejmują natychmiastowe działania z podtytułem wyjaśniającym potrzebę podjęcia działań. Pamiętaj, że odwiedzający odwiedzili Twój sklep, ponieważ mogli lubić coś, co ich interesuje, a nagłe wyskakujące okienko przerwie ich aktywność. Jeśli Twój wyskakujący tytuł nie zabawia użytkownika, stracisz szansę na przekształcenie go w subskrybenta.

5. Ustaw odpowiedni czas na pojawienie się wyskakującego okienka

Ważne jest, aby ustalić czas pojawienia się wyskakującego okienka. Nie powinno się to powtarzać, ponieważ może przesunąć fokus użytkownika ze sklepu. Odwrócenie uwagi odwiedzającego od celu byłoby ostatnią rzeczą, jaką chciałbyś mieć na swojej stronie. Stąd ustawienie odpowiedniego czasu na popup jest idealnym sposobem na przekształcenie użytkownika w subskrybenta.

6. Użyj etykiet śródpolnych

Ułatw swoim użytkownikom zrozumienie za jednym razem, co powinni wprowadzić w wyskakującym okienku subskrypcji za pomocą pól wbudowanych. Na przykład: pole w wyskakującym okienku, które wymaga adresu e-mail, powinno być automatycznie odczytywane jako „Wprowadź swój adres e-mail”, dzięki czemu użytkownicy szybko zrozumieją, co należy wprowadzić w tym polu.

miejsce na treść

Wnioski

Rozwijanie listy e-maili to świetny sposób na zwiększenie ruchu w sklepie i jest bardzo skuteczny w zwiększaniu ogólnych przychodów Twojego sklepu. Ale to nie jest łatwe, chyba że zaczniesz starać się. Korzystając z wyżej wymienionych wyskakujących okienek subskrypcji e-mail i stosując strategie 6, aby wyskakujące okienka były skuteczne, na pewno będziesz mógł zmienić listę obecnych subskrybentów e-maili. Poinformuj nas, jakie zmiany poczułeś po zastosowaniu powyższych metod, pozostawiając komentarz poniżej. Przeczytaj także:

5 najlepszych aplikacji dla wyskakujących okien

5 Ways Prestashop Spin and Win Module może zwiększyć Twoje konwersje

Konwencjonalne błędy, które zabijają Twoje subskrypcje e-commerce

Unikaj najczęstszych błędów 5 podczas włączania wyskakujących okienek w swojej witrynie


Manish Barthwal

Manish Barthwal

Following his passion for writing, Manish has been providing value to his readers through his write-ups. He predominantly writes for the e-commerce industry. Apart from writing, Manish's love for cricket is unmatchable. He is an ardent cricket fan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *