How can you best adapt with the new Google Penguin 4.0 update | KnowBand

Jak najlepiej dostosować się do nowej aktualizacji Google Penguin 4.0?

Jest jeszcze za wcześnie, aby wyciągnąć pewne wnioski dotyczące sposobów radzenia sobie z nową aktualizacją Google Penguin 4.0. Biorąc jednak pod uwagę poprzednie aktualizacje Google i główną modyfikację Penguina będącą częścią podstawowego algorytmu Google, eksperci sugerują kilka sposobów, które mogą być pomocne. Niektóre z moich osobistych opinii są również udostępniane w moich poprzednich badaniach:

Podczas badania wpływów i lepszych sposobów dostosowywania się do Penguin 4.0 natknąłem się na pewne implikacje, które przykuły uwagę. W jaki sposób te nowe usprawnienia w algorytmie Google wpłynęłyby na SEO w prawdziwym świecie?

Czy bardziej sprawiedliwe jest korzystanie z tak potężnego narzędzia w czasie rzeczywistym? "Czy" czy pingwin jest wystarczająco dobry, aby utrzymać uczciwą grę, jeśli chodzi o jego efektywność, to łapanie rzeczywistego budynku linków Spammy?

To pytanie skłoniło mnie do poddania się badaniu, w którym wyciągnąłem wnioski oparte na różnych opiniach:

Tak, myślę, że czas rzeczywisty pomógłby niektórym aktywnym filtrom i oczekiwaniom, które nie musiałyby czekać na kolejną aktualizację, aby odświeżyć usunięcie fałszywego łącza.

Jest bardzo jasne, że nieuczciwe linki muszą zostać usunięte i nie ma drugiej opinii na ten temat. Oczekiwanie na kolejną aktualizację, aby to się stało, jest dość nieskuteczne, jeśli chodzi o przebiegłych praktykujących czarnych kapeluszach. Będąc algorytmem działającym w czasie rzeczywistym, Penguin byłby teraz skuteczniejszy w łapaniu graczy, którzy w jakiś sposób zostaną oszczędzeni w sezonowych aktualizacjach.

Poprawi to jakość SERP i zapewniona zostanie widoczność niektórych naprawdę dobrych treści. Co więcej, nowe strony internetowe z naprawdę dobrą treścią powinny mieć także szansę przedstawienia swoich treści w lepszej widoczności. Przynajmniej wtedy, gdy grają według reguł gry.

Mamy nadzieję, że dzięki kilku dalszym postępom w sztucznej inteligencji nowy algorytm rdzenia, w którym Penguin 4.0 jest aktywnym członkiem, byłby teraz bardziej inteligentny, by przedstawić bardziej zrozumiały SERP. Ale to musi poczekać, aż system AI RankBrain nauczy się jak najwięcej.

Główne implikacje aktywnego odświeżenia Penguin 4.0 będą teraz postrzegane pozytywnie w świecie SEO. Miejmy nadzieję, że uczciwą rozgrywkę zachęci się teraz bardziej niż kiedykolwiek, a bardziej pozytywną grę wojenną można zobaczyć w nadchodzących dniach.

Pingwin w czasie rzeczywistym oznacza również, że zmiany w SERPach Google będą teraz częstsze, a każdy dostanie uczciwą szansę na naprawienie swoich błędów, jeśli zostaną ukarani w jakiś sposób. Warunkiem jest przestrzeganie zasad fair play. Jest zrozumiałe, że Penguin 4.0 jest jak obosieczny miecz, który ma zarówno implikacje – pozytywne i negatywne. Pozytywne dla tych, którzy grają według reguł Penguina i innych sygnałów 200 używanych przez Google, a także negatywnych dla tych, którzy wciąż trzymają się szarego kapelusza lub praktyk czarnego kapelusza.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *