Jak Google Sandbox wpływa na nowe strony internetowe? �

How does Google Sandbox Effects New Websites

Na zupełnie nowych stronach internetowych działa Google Sandbox unikać spamowania i inne czynniki. Rankingi witryny zaczną ucierpieć, jeśli w witrynie znajduje się Google Sandbox. Nastąpi spadek pozycji w rankingach najważniejszych słów kluczowych i fraz kluczowych. Możliwe, że efekt piaskownicy będzie miał wpływ na Twoją witrynę, niezależnie od liczby przychodzących linków, jak dobrze zajmuje pozycję w Google lub jak wyjątkowa jest jej zawartość. Podstawowym celem Sandbox jest powstrzymanie pojawiania się witryn ze spamem i powtarzania się problemu.

Dlaczego nowe strony internetowe nie są wyświetlane w Google?

Dlaczego nowe strony internetowe nie są wyświetlane w Google

Wysokie pozycje w rankingach nie zawsze wynikają z wpisu witryny w Google. Strona musi być wiarygodna, trafna pod względem słów kluczowych i znana w swojej branży. Pomimo silnego Kampania SEO, na wyższą pozycję w rankingu witryn wpływają następujące czynniki:

Brak treści

Google przegląda strony Twojej witryny, aby określić, w jakim stopniu są one istotne dla określonego tematu. Google może nie być w stanie całkowicie zrozumieć, do czego służy Twoja witryna i czy nie zawiera wystarczającej ilości materiałów.

Brak dobrych linków zwrotnych

Strony internetowe potrzebują linków zwrotnych Rankingi Google, są kluczowym elementem. Aby uzyskać wyższą pozycję, musisz opracować silny profil linków zwrotnych. Twoje rankingi również ucierpi z powodu braku linków zwrotnych o wyższej jakości. Link zwrotny i treść muszą być zgodne. Linki zwrotne powinny rozszerzać się w zależności od treści. Nieukierunkowane próby zdobycia wyższej pozycji w rankingu skutkują zmarnowanymi wysiłkami przy użyciu linków zwrotnych z niewłaściwą treścią. Ponieważ gwałtowne wzrosty wzbudzą podejrzenia Google co do Twojej witryny, musisz rozwijać się w sposób organiczny.

Sygnały użytkownika nie wystarczą

Analiza danych behawioralnych osób odwiedzających Twoją witrynę może zająć Google trochę czasu. Może to opóźnić wyższą pozycję Twojej witryny w wynikach wyszukiwania dla dobrze znanych słów kluczowych. Aby ustalić, czy Twoja witryna zasługuje na dobrą pozycję w wynikach wyszukiwania, przyjrzy się takim wskaźnikom, jak współczynnik klikalności i współczynnik odrzuceń.

Jak szybko uzyskać dobry ranking Google?

Jak szybko uzyskać dobry ranking Google

Dojazd ruch organiczny do serwisu wymaga czasu. W tym czasie może upłynąć około jednego i dziewięciu miesięcy. Chociaż istnieje możliwość skrócenia tego czasu oczekiwania

Zindeksuj swoją witrynę

Nawet jeśli Twoja witryna może być już aktywna, Google nie zacznie jej postrzegać jako takiej, dopóki nie zostanie zaindeksowana. Wystarczy przeprowadzić wyszukiwanie w Google, aby sprawdzić, czy Google zaindeksował Twoją witrynę. Aby dowiedzieć się, ile stron Twojej witryny zostało zindeksowanych przez Google, po prostu wpisz „site: twojadomena.com”.

Jeśli nie przeszedł on jeszcze indeksacji, należy to zrobić od razu. Możesz zarejestrować domenę w Google Search Console i przesłać mapę witryny XML, aby rozpocząć procedurę.

Znaczenie sygnałów społecznościowych

Fantastycznym sposobem na skrócenie okresu piaskownicy Google jest angażowanie się w aktywność w mediach społecznościowych. Ustanowienie obecności na Media społecznościowe dla swojej firmy, wyświetlaj tam reklamy i utrzymuj zaangażowanie odbiorców. Aby udowodnić Google, że Twoja witryna jest wiarygodna, powiąż całą jej aktywność z mediami społecznościowymi.

Ruch

Pozyskanie odwiedzających witrynę jest kluczowe, zwłaszcza na początku. To jedna rzecz, która może pomóc Twojej witrynie uzyskać wyższą pozycję i szybciej wyjść z Google Sandbox. Powinieneś pomyśleć o częstym publikowaniu postów na forach i grupach na Facebooku, aby zwiększyć ruch na swojej stronie. Aby zwiększyć ruch na swojej stronie i stworzyć wyższy profil linków zwrotnych, możesz nawet rozważyć pisanie jako gość na innych znanych stronach. Aby zwiększyć ruch, możesz również umieścić reklamy na Facebook i inne serwisy społecznościowe.

Kupowanie strony internetowej na żywo

Kup witrynę, która już działa, co jest jednym z najprostszych sposobów na ucieczkę z Google Sandbox. Możesz to osiągnąć, inwestując odpowiednią ilość gotówki w witrynę, która otrzymuje wystarczającą ilość ruchu. Następnie sprawdź, czy witryna działa od jakiegoś czasu, ale generuje niewielkie przychody, aby ułatwić zakup. Możesz identyfikować aktualnie działające strony internetowe za pomocą narzędzi takich jak Flippa, a następnie kupować je i modyfikować do swoich potrzeb. Patrząc na słowa kluczowe, dla których witryna już się zajmuje, zakup już działającej witryny może również pomóc w określeniu siły domeny.

Na końcu

Omawialiśmy piaskownicę Google i jej wpływ na nowe strony internetowe oraz sposoby ucieczki przed nimi. Ponadto, jeśli masz jakiekolwiek problemy związane z SEO, skontaktuj się z nami pod adresem support@knowband.com. Możemy również dostarczyć Ci aplikacje mobilne dla Twojej firmy. Ponadto, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub problemy związane z naszym modułem, daj nam znać, a my z przyjemnością Ci pomożemy. Zapewniamy również niestandardowe rozwiązania zgodnie z wymaganiami biznesowymi i możesz również zwrócić się do nas o to samo.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *