Jak dodać walentynkowe wibracje w swoim sklepie eCommerce PrestaShop

add-valentines-day-vibes-on-PrestaShop-store

Walentynki, dzień miłości jest tuż za rogiem. Prawdę mówiąc, ludzie na całym świecie spędzają dużo czasu wysyłając prezenty swoim bliskim w tym wyjątkowym dniu. Walentynkowa sprzedaż eCommerce przekroczyła rekordową wartość 21 miliardów dolarów w samych Stanach Zjednoczonych w zeszłym roku, a jeden na czterech Amerykanów zamawia prezenty online.

Może nie wszyscy będą zachwyceni w lutym, ale ze względu na zwiększone możliwości sprzedaży sprzedawcy na rynku i właściciele sklepów internetowych pokochają ten czas. Pandemia mocno uderzyła w życie, ale Walentynki to szansa na okazanie miłości, troski i przywiązania osobie najbliższej Twojemu sercu. Ludzie będą się wzajemnie zaskakiwać prezentami i dlatego zakupy online będą ich pierwszym wyborem. Czy Twój sklep eCommerce jest gotowy do sprzedaży miłości na walentynkowy tydzień miłości? Udostępniam listę 7 modułów PrestaShop, które dodadzą wibracji miłości do Twojego sklepu eCommerce

Zbuduj swoją witrynę sklepową w romantycznym stylu

Jest to prawdopodobnie jeden z najbardziej wszechobecnych przedmiotów, jakie właściciele sklepów mogą wymyślić podczas przygotowań do Walentynek: dekorowanie sklepu, aby ten romantyczny dzień wyglądał i czuł się jak w nim. Pokazywanie ludziom ducha Walentynek w Twoim sklepie poprawi wrażenia zakupowe klientów i zainspiruje ich do zakupów, szczególnie gdy układ projektu przyciąga wzrok.

Moduł efektu dekoracji witryny dla PrestaShop płynnie wdraża efekt miłości w sklepie. Możesz dodać te efekty na różnych stronach sklepu. Dostępne są różne elementy nagłówka, stopki i inne losowe elementy, a w stopce można wyświetlić specjalny pasek świątecznych kuponów rabatowych.

zbuduj-swoją-sklepową-z-romantycznym-wyglądem

Sprzedawaj spersonalizowane produkty na zamówienie

Kupowanie prezentów dla ukochanej osoby, bez względu na to, czy jest to najlepszy przyjaciel, lepsza połowa czy inna osoba, może być prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli chcesz odejść od konwencjonalnego równania z cukierkami-kwiatami-misiem. Niestandardowe upominki od klientów o tematyce miłosnej to doskonały sposób na obdarowanie ich wyjątkową miłością. To doskonała okazja do zaprezentowania rzeczy, o których Twoi odbiorcy niekoniecznie pomyśleli. Niestandardowe produkty, takie jak kubek do kawy, książki, t-shirty z nadrukami z cytatami miłosnymi i inne tego typu produkty, mogą być zaprojektowane i spersonalizowane.

Pozwól im kupić kartę podarunkową

W przeciwieństwie do innych świąt, takich jak Boże Narodzenie czy Czarny piątek, Walentynki to bardzo owocny czas na wręczanie prezentów, który z większym prawdopodobieństwem zachęca do osobistych zakupów. Aby znaleźć idealny prezent dla swoich bliskich, przyjaciół i rodziny, kupujący zwykle przeglądają różne strony internetowe. Dlaczego nie pozwolić kupującym na wręczanie swoim bliskim spersonalizowanych e-kart podarunkowych z wydrukowanym zdjęciem? W Twojej witrynie PrestaShop plik Moduł karty podarunkowej dodaje sekcję kart podarunkowych i udostępnia gotowe szablony kart podarunkowych na różne okazje, w tym na Walentynki.

Karta-podarunkowa-fotograficzna-e-Karta-podarunkowa

Dodaj element gamifikowany z motywem walentynkowym

Teraz, gdy Boże Narodzenie i Nowy Rok dobiegły końca, w sklepach spożywczych są już walentynkowe wystawy. Jeśli nie zacząłeś dekorować frontowego końca swojego sklepu e-Commerce na Walentynki, teraz jest na to czas! Atrakcyjny element grywalizacji na Twojej stronie głównej zwiększy zaangażowanie klientów. Aby nadać witrynie niesamowity wygląd, rozszerzenie Moduł PrestaShop Spin and Win zaplanować kilka tematów na Dzień Czekolady, Dzień Przytulania, Dzień Róży, Dzień Pocałunku, Dzień Przyrzeczenia, Dzień Propozycji, Dzień Misia i Dzień Walentynek.

Zakręć i wygraj prestashop

Promuj wyprzedaże, oferty lub kampanie świąteczne

Kupujący obawiają się utraty. Opanowanie tego niepokoju doprowadzi do zwiększenia sprzedaży. Kiedy korzystasz z tego strachu przed brakiem (FOMO), wyprzedaże błyskawiczne, oferty ograniczone czasowo i promocje świąteczne są doskonałe. W przypadku prezentów na ostatnią chwilę idealnym pomysłem na błyskawiczną wyprzedaż jest utworzenie strony z rzeczami, które będą oferowane za minimalną cenę. Czekoladki, kubki i kawałki w kształcie serca są idealnymi przedmiotami do sprzedaży błyskawicznej na Walentynki. Promuj swoją sprzedaż i określ z wyprzedzeniem zasady transakcji z Zaawansowany menedżer promocji PrestaShop. Posiada kilka szablonów i niestandardowe opcje dostępne dla właściciela sklepu.

Przyciągnij ich uwagę dzięki wyskakującemu wyjściu

Jeśli klient chce opuścić Twoją witrynę po opuszczeniu koszyka, pokazując kuszące oferty w wyskakującym okienku wyjścia, możesz postarać się, aby został i sfinalizował zakup. Właściciel sklepu zwiększy zarówno lojalność klientów, jak i sprzedaż w witrynie. W te Walentynki nie pozwól odwiedzającemu odejść bez dokonania zakupu. Wyskakujące okienka wyjścia zapewniają, w przeciwieństwie do innych wyskakujących okienek, które mogą pojawić się w dowolnym momencie, wrażenia użytkownika są zachowane do ostatniej chwili. Plik Prestashop Zamknij wyskakujące okienko może również służyć jako wyskakujące okienko wpisu.

Wyjście wyskakuje na Walentynki

Oferuj bezproblemową dostawę produktów do domu

Każdy chce zaskoczyć swoich bliskich w Walentynki. W ten sposób dostarczanie klientom anonimowych prezentów pokazuje, jak rozważnie traktujesz swoich klientów. Wyobraź sobie, że ten walentynkowy pomysł marketingowy byłby „ratunkiem”, gdyby ktoś chciał wyznać komuś swoją miłość, ale nie ma odwagi, by dać jej prezent osobiście. Możesz zarządzać dostawami do domu w sklepie PrestaShop za pomocą Delivery Boy App a to sprawia, że ​​cały żmudny proces jest prosty.

Wnioski: Tydzień walentynek zbliża się szybko i dodajemy te lub którekolwiek z nich Moduły PrestaShop wzmocni Twoją sprzedaż i zwiększy zaangażowanie klientów w Twoim sklepie. To łatwe do zrealizowania pomysły, które przydadzą Ci się przy tej wyjątkowej okazji. Nie tylko walentynki, ale te moduły są doskonałe do sprzedaży przez cały rok. Odwiedzić KnowBand sklep w celu uzyskania pomocy w zakresie handlu elektronicznego.

Zalecane lektury:

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *