Historia największego biznesu drzewnego i drzewnego w Wielkiej Brytanii, Ron Currie & Sons!

The Story of the Biggest Timber and Wood Business in the UK, Ron Currie & Sons.

Historie sukcesu w biznesie są tym, co zachęca ludzi do spróbowania swoich wymarzonych biznesów. W tym nowoczesnym świecie ponad połowa wszystkich zakupów odbywa się online. Istnieje wiele przykładów odnoszących sukcesy sprzedawców, którzy rozpoczęli swoją działalność w Internecie z ich autentycznością i mają dziś dobrze znaną markę. Na przykład omówimy ogromny biznes Timber and Woods. “Ron Currie i synowiejest jedną z najwyżej ocenianych firm zajmujących się artykułami suchymi w Wielkiej Brytanii. Firma eCommerce z siedzibą w Nottinghamshire w Anglii nie tylko sprzedaje w Wielkiej Brytanii, ale także świadczy usługi klientom na całym świecie za pośrednictwem eBay Marketplace. światowej sławy Ron Currie & Sons rozpoczęli swój biznes drzewny z całą pomocą i ciężką pracą swojej rodziny w 1974. W początkowej fazie firma była znana tylko ze sprzedaży najlepszych produktów z drewna w Sutton-in-Ashfield. Firma & Sons po prostu nie pozostała uwięziona w Sutton-in-Ashfield.Biznes rozszerzył swoje skrzydła w głównych obszarach, takich jak Mansfield, Kirkby-in-Ashfield, Mansfield Woodhouse, Annesley, Clipstone i rozwijał się.

O Ronie Currie i Synach!

Od momentu założenia w 1974 roku przez rodzinę Currie, firma doświadczyła różnych wzlotów i upadków na swojej drodze. Jednak widzimy, jak Ron Currie & Sons sprzedaje na eBay Marketplace i rozszerza swoje piękne usługi na każdy zakątek świata.

Logo Ron Currie & Sons

Ron Currie & Sons ma swój sklep eCommerce i sprzedaje te same urocze produkty na rynku eBay. Nie tylko w spersonalizowanym sklepie OpenCart, ale Ron Currie & Sons ma również rodzinę ponad 1.5 miliona zadowolonych klientów na eBay Marketplace. Jak wszyscy wiedzą, umieszczenie marki na stole na tak ogromnym rynku jak eBay wymaga wiele wysiłku. Rodzina Currie & Sons nadal oferowała swoim cennym klientom najlepsze towary w najbardziej rozsądnych cenach. Dzięki temu marka jest jednym z głównych dostawców towarów suchych w Wielkiej Brytanii.

Produkty oferowane przez Ron Currie & Sons!

Ron Currie & Sons jest znany jako najlepszy biznes drzewny w Wielkiej Brytanii. Ron Currie i jego rodzina sprzedają najlepsze produkty z drewna, takie jak ramy drzwi, okna, bramy, drzwi garażowe, ozdobne listwy, deski z twardego drewna i wiele innych niezliczonych uroczych produktów.

Historia największego biznesu drzewnego i drzewnego w Wielkiej Brytanii, Ron Currie & Sons.

Ron Currie & Sons na rynku eBay:

Rodzina Ron Currie & Sons ma szczęśliwą rodzinę z ponad 1.9 tys. obserwujących na eBay Marketplace. Co więcej, jeśli mamy oko na liczbę sprzedanych produktów, liczba ta jest nieporównywalna. Ron Currie & Sons dostarczyli klientom eBay prawie 2 miliony produktów.

Historia największego biznesu drzewnego i drzewnego w Wielkiej Brytanii, Ron Currie & Sons.

 

Bez użycia pompatycznych dekoracji na stronie sklepu eBay, sklep Ron Currie & Sons przyciąga klientów ponad 22,000 XNUMX pozytywnych recenzji. Klienci są zaangażowani i zachęcani do realizacji zamówień swoich ulubionych produktów nie tylko poprzez recenzje, ale także poprzez inne intratne produkty.

Historia największego biznesu drzewnego i drzewnego w Wielkiej Brytanii, Ron Currie & Sons.

Ron Currie & Sons w spersonalizowanym sklepie eCommerce: Ron Curries & Sons nie tylko prowadzi swoją rodzinną firmę na eBay Marketplace, ale także oferuje różne kategorie w swoim sklepie, https://roncurrie.co.uk/. Spersonalizowany sklep eCommerce jest specjalnie dostosowany, aby oferować wszystkie niezbędne towary na różne okazje, takie jak dekorowanie domów, biur, garaży i innych towarów używanych do różnych celów.

Co pomaga Ron Currie & Sons sprzedawać w serwisie eBay!

Zarządzanie dwiema różnymi platformami do sprzedaży tych samych produktów z tym samym stanem magazynowym zawsze brzmi jak typowe zadanie. Początkowo krytycznym zadaniem dla zespołu Ron Currie & Sons było zarządzanie biznesem eBay wraz ze spersonalizowanym sklepem OpenCart. Knowband eBay Marketplace Integration Extension wykonuje zadanie dla firmy Ron Currie & Son. Z pomocą Rozszerzenie integracji eBay firmy Knowband, zespół Ron Currie i Sons może teraz zarządzać sprzedażą na obu platformach bezpośrednio ze swojego sklepu OpenCart.

Opinie w serwisie eBay

W końcu:

Przyzwoite historie biznesowe, takie jak rodzina Ron Currie i ich biznes drzewny, zawsze dodają wiele radości marzeniom biznesowym. Ponieważ eBay ma dobrą reputację w branży eCommerce, platforma oferuje dostawcom z całego świata możliwość zaprezentowania swoich unikalnych produktów przed szeroką publicznością. Podobnie jak Ron Currie & Sons, możesz również sprzedawać na eBay Marketplace ze swojego sklepu eCommerce za pomocą rynku Knowband eBay złącze.

 

Akash Goyal

An enthusiast of everything digital. Still processing how e-Commerce has taken the world by storm in the last decade. Gradually improving day by day in bringing you the most helpful content to grow your own brand.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *