Google Penguin 4.0 is live with real-time core algorithm | KnowBand

Google Penguin 4.0 działa na żywo z rdzeniowym algorytmem czasu rzeczywistego

Po długim czasie aktualizacja 4.0 Google Penguin jest już dostępna. Firma Google oficjalnie potwierdziła aktualizację Penguin 4.0 Blog Google dla webmasterów. Niektórzy nazywają to Google Penguin 4.0 lub Penguin w czasie rzeczywistym. Wszystkie te nazwy oznaczają nową naturę Pingwin. Minęło sporo czasu odkąd Google wymyślił Penguin 3.0 w 2014. Tym razem aktualizacja wprowadza ulepszenia, ponieważ nie musisz już czekać na kolejne aktualizacje pingwina. Tak, teraz jest to rzeczywisty czas i jest częścią podstawowego algorytmu Google. Teraz twój "plik disavow" odegra kluczową rolę.

Oto kilka specjalnych poprawek, które wymyślił Google:

Aktualizacja jest aktywna, ale wciąż jest w fazie początkowej. Tak więc, możesz nie widzieć jego pełnego wpływu od teraz. Mam nadzieję, że to nie potrwa długo.

System pingwinów 4.0 w czasie rzeczywistym –

Penguin, który stał się częścią głównego algorytmu Google, był teraz bardziej niepotwierdzoną plotką. Ale teraz jest jasne jak kryształ, że nie musisz czekać na kolejną aktualizację Penguin, aby odzyskać swoją rangę, jeśli zostaniesz ukarany przez aktualizację. Ponieważ Penguin staje się czasem rzeczywistym, Google potwierdziło, że zmiany i odświeżanie rankingu będą teraz szybsze. Wcześniej musiałaś poczekać na Penguin 4.0, jeśli zostałeś ukarany przez Penguin 3.0.

Penguin obecnie dewaluuje spam

Kary Google będą teraz oparte na sygnałach spamowych, a nie na całej witrynie. W moim odczuciu sądzę, że ocena byłaby teraz bardziej strona za stroną, a nie karanie całej witryny za strony zawierające spam.

Przeszłe aktualizacje pingwinów

  • Penguin 1.0 kwietnia 24, 2012 (wpływ ~ 3.1% zapytań)
  • Penguin 1.1 w maju 26, 2012 (wpływ na mniej niż 0.1%)
  • Penguin 1.2 października 5, 2012 (wpływ ~ 0.3% zapytań)
  • Penguin 2.0 w maju 22, 2013 (wpływ na 2.3% zapytań)
  • Penguin 2.1 na październik 4, 2013 (wpływ na 1% zapytań)
  • Penguin 3.0 w październiku 17, 2014 (wpływ na 1% zapytań)
  • Penguin 4.0 i w czasie rzeczywistym we wrześniu 23, 2016

Otrzymuj powiadomienia o moich zaktualizowanych badaniach i dowiedz się:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *