Elementy strony 5, które mogą rozczarować klientów e-commerce

5-site-elements-that-can-disappoint-your-ecommerce-customers

Istnieje wiele witryn eCommerce, ale nie wszyscy odnoszą znaczące korzyści pod względem sprzedaży produktów, ruchu w witrynie i współczynników konwersji. Być może zastanawiałeś się, dlaczego istnieje ogromna różnica, ponieważ niektóre sklepy e-commerce, takie jak Amazon, eBay, Alibaba, Flipkart i inne, zarabiają miliardy dolarów, podczas gdy inne ciężko walczą o sprzedaż i generują zyski. Zdecydowanie jest coś, czego mogą brakować lub nie działać właściwie, aby ich obecność była odczuwalna w międzynarodowym scenariuszu biznesowym. Rzućmy nieco światła na te elementy witryny 5, które mogą być głównym "wyłączeniem"

1. Brak logicznego i atrakcyjnego nagłówka

Nagłówki są pierwszym elementem, który przyciąga natychmiastową uwagę docelowych klientów, dlatego muszą przyciągać uwagę i angażować. Jeśli Twój nagłówek wydaje się interesujący dla Twoich docelowych klientów, z pewnością przyciągnie ich uwagę i pomoże Ci w poprawie Twojej pozycji Współczynniki konwersji e-commerce znacząco. Musisz zrozumieć, że "Co się dobrze zaczyna, co się dobrze kończy"

2. Nieodpowiednie marginesy produktu-

Podmioty gospodarcze działają wyłącznie w celu osiągnięcia maksymalnej sprzedaży i marży zysku, aby pozostać aktywnym w tym kluczowym środowisku konkurencyjnym. Dokonaj szczegółowej analizy swoich kosztów operacyjnych i innych powiązanych wydatków, aby skutecznie wycenić swój produkt, aby uzyskać znaczące marże zysku. Jeśli nie możesz skutecznie wycenić swojego produktu, nie możesz wygrać decydującej bitwy o współczynniki konwersji i sprzedaży produktów wśród swoich docelowych klientów. Co więcej, są Rozszerzenia eCommerce jak kupon na Magento Scratch, Magento Master Deal, Alert cenowy PrestaShop, OpenCart Złóż ofertę, zachęta do OpenCart Review, promocję OpenCart Push Cart, program OpenCart Deal Timer i inne produkty ze sklepu Knowband, które mogą pomóc w poprawie sprzedaży Twoich produktów, marży zysku i współczynników konwersji.

3. Stosujesz wszystko na górze strony-

Twoja strona główna nie jest twoją "poligonem doświadczalnym" PrestaShop?like PrestaShop Custom CSS and JS, PrestaShop Maintenance page customizer and others that can help in effective organization and maintenance of your eCommerce store.

4. Obecność wielu opcji-

Słusznie mówi się, że "Zbyt wielu kucharzy psuje rosół" opcje płatności oraz czas dostawy i inne takie czynniki, aby przyciągnąć klientów i nie rozpraszać ich. W wielu badaniach przypadku i raportach analitycznych wykazano, że zbyt wiele opcji jest jedną z głównych przyczyn niskiej konwersji i sprzedaży, ponieważ nie pozwalają one odwiedzającym na podejmowanie wymaganych działań.

5. Lekceważysz atrakcyjne obrazy produktów i filmy wideo

Proste, proste teksty nie są atrakcyjne dla wszystkich i wielu ludzi chce więcej w postaci atrakcyjnych zdjęć i filmów informacyjnych. Właściciele sklepów mogą generować dużą sprzedaż i ruch, jeśli wykorzystują przyciągające wzrok obrazy i filmy, które są zoptymalizowane i nie spowalniają działania Twojego sklepu. Oprócz tego możesz skorzystać z pomocy skutecznej Usługi rozwoju modułów e-commerce?that can help in improving the worth and appeal of your site content through numerous wonderful plugins.

Nie ma znaczenia, czy jesteś nowicjuszem, czy doświadczonym graczem w tym segmencie eCommerce, wszystkie te elementy strony mogą w dużym stopniu wpłynąć na twoje biznesy eCommerce. Aby mieć silny wpływ na segment biznesowy, musisz wprowadzić drastyczne ulepszenia w następujących obszarach na najwyższym poziomie.

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *