Duży nacisk na FDI na rynku online i co to właściwie oznacza

a-major-push-to-the-fdi-in-online-marketplaces-and-what-it-means-1

W tym pracowitym stylu życia nic nie stanie się dla ciebie powiewem ulgi, jeśli uda ci się zdobyć pożądane towary i produkty na wyciągnięcie ręki bez potrzeby włóczenia się tu i tam, by dokonać zakupu. To rzeczywiście będzie boskie uczucie i dzięki Bogu, jest to możliwe dzięki pojawieniu się licznych sklepów internetowych i sklepów e-commerce na całym świecie. Minęły ciężkie czasy, kiedy klienci muszą iść do każdego sklepu, aby kupić konkretny produkt i musieli jednocześnie obsługiwać wiele toreb na zakupy. Ten segment eCommerce działa jako "nowo odkryta miłość" Amazonka, eBay, Alibaba, Flipkart, Snapdeal i inni wykazali, że istnieje ogromny potencjał biznesowy w tym segmencie biznesowym.

Wraz ze zmieniającymi się preferencjami konsumentów i możliwościami biznesowymi, wielu zagranicznych inwestorów wylewa swoje dolary (FDI) do różnych firm eCommerce, by dokonać szybkiego zwrotu. Wśród rynków globalnych Indie stały się ulubionym źródłem informacji dla biznesu eCommerce ze względu na ogromny popyt rynkowy i stabilność gospodarczą w obliczu globalnego spowolnienia. W dalszym pchnięciu w tym obszarze, rząd Indii poprzez wytyczne wydane przez Departament Polityki Przemysłowej i Promocji (DIPP) w 29-ie marca, 2016 pozwolił 100 procentowi bezpośrednich inwestycji zagranicznych (FDI) w eCommerce model rynku przez automatyczną trasę. Przy tak dużym ogłoszeniu, procent procentowy FDI ma zastosowanie do transakcji B2B (business-to-business) w ramach automatycznej trasy i jest zwolniony z modelu eCommerce opartego na inwentarzu.

Zanim dokładniej przeanalizujemy ten najnowszy rozwój, model rynku online, zgodnie z oficjalnym oświadczeniem zainteresowanego ministerstwa, odnosi się do "platformy technologii informacyjnych przez podmiot handlu elektronicznego, który działa jako pośrednik między kupującym a sprzedającym na rynku cyfrowym i cyfrowym.

Teraz, zgodnie ze zmienionymi normami, zagranicznym inwestorom znacznie łatwiej będzie umieścić swoje pieniądze w tym segmencie eCommerce, ale wśród różnych firm eCommerce wyczuwa się czujność ze względu na ograniczenie limitu 25% dla dostawców, którzy sprzedają swoje produkty w sklepach e-commerce. Co więcej, sektor ten przyciągnął maksymalne FDI w poprzednim roku 2015 i pozostaje kluczowym obiecującym segmentem biznesowym w ciągu wielu kolejnych lat. Wraz z rozwojem rynków internetowych, w kraju 20 powstało około 2020 milionów miejsc pracy według szacunków Gurcharana Dasa, wybitnego autora, komentatora i byłego prezesa Procter & Gamble India. Poza tym, oczekuje się wzrostu tego sektora o około 19 miliardów dolarów w sprzedaży z zaangażowaną społecznością sprzedawców o wartości 1.3 milionów w tym samym okresie czasu. Biorąc pod uwagę te kluczowe dane statystyczne, należy poważnie myśleć o podjęciu działalności w tym obszarze biznesowym.

To zdecydowanie "teraz albo nigdy" Usługi opracowywania wtyczek e-commerce. Dzięki naszemu funkcjonalnemu modułowi marketplace eCommerce, możesz bez trudu przekształcić swój sklep eCommerce w rynek internetowy, aby uzyskać najwięcej w tym zmieniającym się scenariuszu biznesowym. Skontaktuj się z nami, a my zadbamy o to, abyś był przygotowany na tyle, aby wyróżnić się w tym obiecującym segmencie biznesowym dzięki wsparciu naszej wyjątkowej siły roboczej, globalnej ekspozycji biznesowej i wiedzy technicznej.

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *