Dlaczego warto zintegrować sklep e-commerce z Marketplace?

why-you-should-integrate-your-ecommerce-store-with-a-marketplace%0d%0a

Rozwój e-handlu nie jest przed nami ukryty. Zakupy online rozprzestrzeniają się w tempie, a jego wpływ można zaobserwować na całym świecie niemal w każdej dziedzinie. Współcześni użytkownicy przesunęli już swoje preferencje z fizycznych sklepów na mobilne ekrany, co z każdym dniem prowadzi do wzrostu rynku online.

Duże targowiska mają miliony odwiedzających dziennie. Wielu miłośników zakupów odwiedza renomowane rynki ze względu na popularność marki, szeroki wybór produktów i wiele innych. Jedną z przyczyn rozwoju handlu internetowego są niezrównane oferty i korzyści. Klienci mogą również sprawdzać małe witryny handlu elektronicznego, ale nadal kupują ten sam produkt z tych renomowanych rynków. To zdecydowanie wyjaśnia scenariusz, że jeśli nie pomyślałeś o integracji swojego sklepu z rynkiem, musisz tracić większość potencjalnych klientów i potencjalnych klientów. Integracja z Marketplace oferuje liczne korzyści małym i dużym firmom. Poniżej przedstawiam solidne powody 5, aby zintegrować Twoją witrynę z internetowym rynkiem:

1. Aby pokonać konkurs:

pokonać konkurencję

Pokonanie konkurencji nie jest łatwe na tym stale rosnącym rynku detalicznym. To sprawia, że ​​jest to podstawowy wymóg dlaczego warto zacząć sprzedawać na Marketplace. Istnieje wiele stron internetowych, a nawet sprzedają ten sam produkt. W związku z tym może być trudno odróżnić się od wszystkich tych sklepów internetowych. Dlatego powinieneś konkurować ze wszystkimi tymi stronami, integrując się z Marketplace, aby zwiększyć swoją markę i zwiększyć rozwój firmy.

2. Aby dotrzeć do ogromnej widowni:

ogromna publiczność

Główną zaletą

3. Aby zaoszczędzić czas i pieniądze:

oszczędność czasu i zasobów

Promowanie Twojej marki osobno poprzez różne procesy marketingowe może czasem nie przynieść Ci korzyści. W takim przypadku może to doprowadzić do ogromnej utraty przychodów i straty czasu. Podstawowe podejścia do popularyzacji marki nie pochodzą z żadnej gwarancji. Tam właśnie pojawiają się Marketplaces. Nie tylko zapewniają większą platformę do budowy cyfrowego sklepu, ale także kuszą duży ruch konsumencki. To bezproblemowe podejście z pewnością pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze, a także przyczyni się do ogromnej sprzedaży.

4. Aby poprawić SEO:

ulepsz swoje-seo

Bardzo ważne jest, aby Twoje produkty były umieszczane na najwyższej półce wyników wyszukiwania, aby odwrócić uwagę klientów na nich. Jeśli produkt nie jest widoczny dla kupujących, nie ma sensu jego sprzedaży. Marketplaces pomaga również zwiększyć ekspozycję marki i strategie SEO. Lista produktów na rynku online pomaga poprawić wyniki SEO, zwiększając widoczność użytkownika. Doskonałe praktyki SEO okazują się ogromną sprzedażą i przychodami.

5. Aby ułatwić międzynarodową sprzedaż:

sprzedaż międzynarodowa

Rynki umożliwiają poruszanie się po rynkach międzynarodowych i pomagają zwiększyć sprzedaż transgraniczną. Oprócz przyciągania klientów tylko w Twoim kraju, możesz dotrzeć do milionów klientów na całym świecie za pomocą jednej platformy. Twoja sprzedaż najprawdopodobniej wzrośnie, a to pozwoli Ci być konwencjonalnym sprzedawcą na całym świecie. Bycie globalnym sprzedawcą zewnętrznym w końcu zwiększy sprzedaż i rozwój firmy.

6.

to-infrastruktura

Nie ma potrzeby inwestowania w infrastrukturę IT i inne powiązane zasoby w celu sprzedaży produktu. Sprzedawcy mogą korzystać ze struktury Marketplace bez żadnych kłopotów. Dzięki temu sprzedawcy mogą zarobić ogromną część zysków, nawet nie inwestując ani grosza w postęp techniczny.

7.

bezproblemowa wysyłka

Istnieje wiele witryn na rynku, które posiadają usługę kurierską do celów wysyłki i dostawy. Jeśli jesteś na początkowym etapie działalności, możesz skorzystać z usługi dostawy należącej do Marketplace. Pozwoli to zaoszczędzić przychody z inwestowania w usługi dostawcze. Pozwoli to sprzedawcom na bezpłatną wysyłkę do klientów i natychmiastowy zakup.

8.

test-a-nowy-produkt

Jeśli uruchomiłeś nowy produkt, nie możesz założyć, że musi on być akceptowalny między klientami. W takim przypadku możesz przetestować swój produkt, uruchamiając go na renomowanym rynku, ponieważ może być widoczny dla milionów klientów na całym świecie. To da ci akceptację Twojego produktu na całym świecie, a jeśli klienci będą zadowoleni, możesz zaimportować więcej tego samego produktu i sprzedać go bez żadnych kłopotów.

Wnioski:

Integracja sklepu e-commerce z internetowym rynkiem jest zdecydowanie świetną opcją zarówno dla małych, jak i dużych firm. Naprawdę konieczne jest lepsze rozpoznawanie biznesu i garniturów Marketplace, które idealnie nadają się do tego zadania. To wszystko pochodziło z mojego końca, teraz to od ciebie zależy, czy wybierzesz Marketplace zgodnie ze swoją witryną i produktami i jak najszybciej zintegrujesz to samo. Zintegruj swój sklep z takimi rynkami jak Etsy, eBay, Walmart, Newegg, Zakupy Google i inni. W celu zapewnienia łatwego procesu zarządzania listą i inwentarzem właścicielom sklepów, oferuje KnowBand Integratorzy rynku dla różnych platform CMS, takich jak Prestashop, OpenCart, Magento i Shopify. Pomaga to w prezentowaniu produktów wśród większej liczby odbiorców i zwiększa świadomość marki. Dowiedz się więcej artykułów:

  1. ?Jak sprzedać swój produkt na Walmart Marketplace?
  2. ?How to Rank Higher and Get Your Listings Seen in eBay Search?
  3. ?Jak uszeregować produkty w wynikach wyszukiwania Etsy?
  4. ?Jak oceniać swoje produkty w wynikach wyszukiwania Walmart?


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *