Chcesz zwiększyć rozmiar swoich list e-mailowych? Sprawdź te wskazówki

increase-the-size-of-your-email-lists

Na całym świecie nastąpił rozkwit mediów komunikacyjnych, ale nadal e-maile są najbardziej popularnym i popularnym środkiem komunikacji między biznesem a biznesem i konsumentem dla różnych podmiotów gospodarczych na całym świecie. Są szybkie w dostawie, bardziej ekonomiczne w przypadku kierowania na dużą liczbę użytkowników i są bardziej niezawodne niż inne nośniki zaangażowania klientów. Jednak gromadzenie adresów e-mail od klientów stało się jednym z najtrudniejszych problemów w ciągu kilku dni, ponieważ ludzie bardziej martwią się o swoją prywatność i bezpieczeństwo w Internecie. Z tego powodu klienci często niechętnie dzielą się swoimi danymi osobowymi, co ma duży wpływ na współczynnik konwersji i proces zaangażowania klienta. Jeśli chcesz zostać mistrzem w tej dziedzinie, musisz zwrócić uwagę na te kluczowe wskazówki, które mogą pomóc w zwiększeniu liczby adresów e-mail dla rozwoju Twojej firmy.

1. Zapytaj adresy e-mail swoich klientów w sposób logiczny, a nie kompulsywny

Istnieje wiele sposobów na powiedzenie konkretnej rzeczy i to jest twój sposób komunikacji, który ma znaczenie w środowisku biznesowym. Musisz opanować sztukę angażowania klientów, aby ułatwić płynny dostęp do wymaganych informacji od klientów, takich jak adres e-mail, dane kontaktowe i inne ważne informacje. Zrób z niego część witryny, aby konsumenci mogli poczuć się bardziej połączeni i mogli bez przeszkód udostępniać swoje dane osobowe.

2. Uprość proces rejestracji, aby skutecznie angażować klientów?

Uprość proces rejestracji, aby skutecznie angażować klientów Knowand

Musisz usunąć różne wąskie gardła, które szkodzą bezproblemowej rejestracji klienta w Twojej witrynie. Uwzględnij tylko istotne i ważne pola, których nie można zignorować podczas rejestracji w celu ułatwienia rejestracji konta. Jeśli możesz zrób "zarejestruj się"bez problemu zwiększysz zaangażowanie klientów i zalogowanie użytkownika. Oprócz tego spraw, aby proces rejestracji był bardziej atrakcyjny i przekonujący dla użytkowników witryny. Jeśli chcesz, możesz również wykorzystać różne Rozszerzenia OpenCart podobnie jak OpenCart Social Loginizer, OpenCart Auto Subscribe, OpenCart Newsletter Integrator i inne, które pomagają klientom w tym kluczowym procesie rejestracji.

3. Wykorzystaj dostępność istniejących list e-mailowych

Wykorzystaj dostępność istniejących list e-mail | Knowband

Jeśli masz dostęp do istniejących masowych adresów e-mail, musisz efektywnie je wykorzystać, aby osiągnąć wyższy poziom sprzedaży i konwersji. Byłoby w interesie twojej firmy, jeśli możesz korzystać z oprogramowania do e-mail marketingu, aby zwiększyć zaangażowanie klientów i konwersje e-commerce. Niektóre z tych wspaniałych programów e-mail marketingowych to ConstantContact, MailChimp, Aweber i inne, które mogą pomóc w bezproblemowym kierowaniu użytkowników za pomocą masowych wiadomości e-mail.

4. Wybierz odpowiednią pozycję i lokalizację swojego "rejestracji"

Aby uzyskać maksymalną uwagę klientów i rejestrację rachunków, ważne jest, aby umieścić swoją "rejestrację" usługi opracowywania wtyczek firma, możemy zapewnić wspaniałe usługi dostosowywania za pośrednictwem naszych rozszerzeń społecznościowych eCommerce, które są dostępne dla właścicieli sklepów Magento, OpenCart i PrestaShop. Te bogato wyposażone moduły mogą zapewnić swobodę decydowania o odpowiedniej lokalizacji i rozmieszczeniu opcji logowania w celu zwiększenia zaangażowania klientów i wpisywania się.

Przestrzegając wszystkich tych cennych wskazówek, uzyskanie wysokich rejestracji klientów i uzyskanie dostępu do zwiększonych adresów e-mail nie będzie trudne. Jeśli masz adresy e-mail użytkowników witryny, nie będzie to herkulesowe zadanie polegające na przechwytywaniu wysokich konwersji e-commerce i sprzedaży w sklepie internetowym.

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *