A complete guide to Instagram Shopping

the-complete-guide-to-instagram-shopping

Zgodnie ze statystykami zebranymi przez HootSuite, 1 miliard ludzi używa Instagramu co miesiąc i dookoła 130 milionów Użytkownicy Instagramu wybierają post na zakupy. Marki używają postów handlowych Instagram, aby zaprezentować swoje produkty i zwiększyć sprzedaż. Sklep Instagram pozwala użytkownikom Instagrama poszukać pożądanego produktu, odwiedzając stronę marki. Produkty są oznaczane na obrazach, a użytkownicy są przekierowywani na stronę internetową, aby dokończyć realizację transakcji. W rzeczywistości z Najnowsza funkcja kasy na Instagramie, ludzie mogą teraz kupować produkty bezpośrednio z Instagramu bez konieczności zamykania aplikacji lub przekierowywania do oryginalnego sklepu. Dzięki postom na zakupy w Instagramie możesz uświadomić swoim zwolennikom swoje produkty i poprowadzić ich w kierunku łatwego zakupu. Upewnij się, że efektywnie korzystasz z kosztów zakupów na Instagramie, co oznacza wykorzystanie wysokiej jakości zdjęć produktów, atrakcyjnych napisów, odpowiednich hashtagów i idealnie dopasowanego czasu sprzedaży. W tym artykule przedstawię przewodnik po ustawianiu sklepu Instagram, zapoznasz się z dodawaniem tagów produktów do postów na Instagramie i dowiesz się, jak zwiększyć sprzedaż dzięki postom na zakupy w Instagramie.

Czym są posty na Instagram Shopping?

Post na zakupy na Instagramie zawiera tagi produktów, które ułatwiają użytkownikom Instagrama przeglądanie tych produktów i dokonywanie zakupów. Sprawiają, że ścieżka zakupów jest łatwa dla zwolenników. Wielu sprzedawców e-commerce nawet zintegrowało swoje konto biznesowe Instagram na swojej stronie internetowej i stworzyło podobny rodzaj sklepu Instagram. KnowBand oferuje rozszerzenie Galerii Sklepu Instagram, które pobiera obrazy z konta Instagram lub hashtagi Instagram w sklepie eCommerce i pomaga połączyć produkty sklepu z pobraną zawartością Instagram. Rozszerzenie jest obecnie dostępne dla OpenCart, Magento i Magento 2. Sprawdź je.

Rozszerzenie OpenCart Instagram Shop Gallery

Rozszerzenie Magento Instagram Shop Gallery

Rozszerzenie Magento 2 Instagram Shop Gallery

Jak założyć sklep Instagram?

Musisz przejść kilka kroków, zanim będziesz mógł udostępnić post kuponowy. 1. Instagram zatwierdził Kraje 46 skorzystać z funkcji zakupów na Instagramie. Dlatego twoja lokalizacja powinna znajdować się w tych 46. 2. Musisz mieć profil biznesowy na Instagramie, który sprzedaje produkty fizyczne. 3. Twój profil biznesowy na Instagramie musi być powiązany z katalogiem Facebook dla Twoich produktów. Aby utworzyć katalog swoich produktów, musisz dodać sekcję Sklepu do swojej strony na Facebooku. Następnie przejdź do konta menedżera firmy, utwórz nowe lub dodaj istniejący katalog, którego chcesz używać do zakupów na Instagramie. Jeśli jesteś właścicielem sklepu PrestaShop lub Magento, możesz skorzystać z pomocy Dodatek do sklepu FB PrestaShop i Rozszerzenie sklepu Magento FB odpowiednio, aby otworzyć sklep na Facebooku. 4. Po wykonaniu wszystkich kroków Instagram przejrzy Twoje konto. Może to potrwać kilka dni. 5. Po zatwierdzeniu konta możesz zacząć dodawać tagi produktów do swoich postów na Instagramie.

Jak dodać tagi produktów do postów na Instagramie?

Proces dodawania tagów produktów do postów na Instagramie jest bardzo prosty. Wystarczy wybrać zdjęcie, napisać podpis, użyć odpowiednich hashtagów. Gdy skończysz, zobaczysz opcję „Oznacz produkty”. Teraz wyszukaj nazwę produktu, którą chcesz oznaczyć w swoim poście, i dodaj ją. Możesz dodać do taga 5 tagi. Po zakończeniu możesz udostępnić swój pierwszy post na Instagramie.

Jak zwiększyć sprzedaż dzięki postom na zakupy w Instagramie?

1. Użyj wysokiej jakości zdjęć

Jakość twoich zdjęć decyduje o zainteresowaniu użytkownika produktami. Bez względu na to, jak niesamowity jest Twój produkt, złej jakości obraz nie zachęci użytkownika do zakupu. Uzyskaj sesję zdjęciową od profesjonalnego fotografa, aby uzyskać niesamowitą reakcję obserwujących.

2. Użyj poprawnych hasztagów

hashtags

Zoptymalizuj swoje posty na Instagramie, używając odpowiednich hashtagów, które jasno definiują Twoje produkty, tak aby ludzie, którzy zaczną szukać tego terminu, pojawili się w wynikach wyszukiwania. Daje to szeroki, organiczny zasięg do Twoich postów na Instagramie. Oprócz tego, gdy użytkownik podąża za hashtagiem, zwiększa się widoczność produktu. Większa widoczność stwarza większe szanse na sprzedaż.

3. Upewnij się, że tagi są dołączone do odpowiednich produktów

Dołączanie nieodpowiednich tagów do produktów może wprowadzać w błąd Twoich obserwatorów i pozostawiać złe wrażenie. Może złamać wiarygodność.

4. Użyj historii Instagram, aby zwiększyć zaangażowanie użytkowników

-instagram-historie-

Historie Instagram to najnowszy trend. Marki wykorzystują historie, aby przyciągnąć uwagę zwolenników. Historia na Instagramie zapewnia, że ​​Twoi obserwatorzy nie przegapią żadnego ważnego ogłoszenia, jeśli w przypadku pominięcia posta.

Wnioski

Instagram jest obecnie jedną z najbardziej angażujących sieci społecznościowych dla użytkowników. Marki nie powinny ignorować jego popularności. Posty zakupowe Instagram wyglądają obiecująco, aby dotrzeć do potencjalnych klientów. Takie funkcje zapewniają firmom doskonałą okazję do przyciągnięcia użytkowników Instagrama i przekształcenia ich w potencjalnych nabywców. Utwórz również sekcję Sklepu Instagram w swoim sklepie internetowym. Działa to dobrze przy pobieraniu treści generowanych przez użytkowników za pomocą Hashtagów i zwiększa świadomość marki, jeśli prowadzisz kampanię marketingową.


Manish Barthwal

Manish Barthwal

Following his passion for writing, Manish has been providing value to his readers through his write-ups. He predominantly writes for the e-commerce industry. Apart from writing, Manish's love for cricket is unmatchable. He is an ardent cricket fan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *