2018 Alert – Przyszłość marketingu e-mailowego

Future of Email Marketing

Nie tylko poczta elektroniczna jest jednym z najbardziej opłacalnych sposobów docierania do docelowych odbiorców, jest to środek promocyjny, który nawet klienci preferują. Wiadomości e-mail są 40 razy bardziej efektywne, jeśli chodzi o pozyskiwanie nowych klientów w porównaniu do różnych platform mediów społecznościowych. W roku 2018 oczekuje się wzrostu o 3%. W 2018 oczekuje się, że duże zbiory danych będą jeszcze większe. E-marketerzy będą gromadzić więcej danych przed utworzeniem kampanii e-mailowych.

Ponieważ jesteśmy na koniec 3rd kwartału roku, oto niektóre z Takeaways na e-mail marketingu:

Biorąc pod uwagę wspomniane powyżej statystyki, oto niektóre z tendencji, które powinny zmienić rynek w nadchodzącym roku.

Zoptymalizowany e-mail dla urządzeń mobilnych

Zoptymalizowany na komórki | Witryna internetowa Knowband

Użytkownicy mobilni od dłuższego czasu wzrastają. W tym roku zaobserwowano niewielki wzrost liczby użytkowników mobilnych. Nie trzeba dodawać, że urządzenia mobilne wkrótce nad komputerem stacjonarnym. Reagujący projekt nie będzie już dodatkową korzyścią. Oto kilka wskazówek, które możesz rozważyć w tym zakresie.

  • To w rzeczywistości musi. Konsumenci będą przyciągać uwagę atrakcyjnymi zdjęciami nawet w przyszłości. Ponadto drugie opóźnienie 1 w czasie ładowania prowadzi do 7% spadku konwersji.
  • Najlepszym sposobem radzenia sobie z tą sytuacją jest zmniejszenie rozmiaru pliku bez obniżenia jakości.
  • Zwiększ rozmiar linków i przycisków wezwania do działania.
  • Przejdź do elastycznych szablonów wiadomości e-mail.

Treść dynamiczna

Treść dynamiczna

Sztuczna inteligencja (AI) i technologie uczenia maszynowego to przyszłość e-marketingu. Jest to z pewnością czynnik, który pozwala znaleźć przewagę w kampanii e-mail marketingowej. Adobe jest jedną z firm, która już opracowała futurystyczną technologię. Najwyższy czas, aby przygotować e-marketerów do zagłębiania się w AI. Wraz z tym treść pozostaje królem rok do roku. Bez dynamicznej zawartości nie można przekonać klientów do podjęcia rozwiązań. Wykorzystanie filmów w kampanii e-mail marketingowej zajmuje czołowe miejsce, jeśli chodzi o zapewnienie konwersji. Osadzanie filmów i innych animacji pozwala mówić wiele o Twojej marce. Odgrywalne linki to dobry sposób na połączenie treści e-maila z witryną lub kanałem YouTube. Tak więc subtelna promocja może zwiększyć ruch w Twojej witrynie.

Wykorzystanie potęgi mediów społecznościowych

Media społecznościowe

Podczas gdy media społecznościowe wywarły wpływ na każdy aspekt eCommerce, marketing e-mailowy nie jest niczym innym. Jest to jeden z najnowszych postępów w tym aspekcie. Dobry marketingowiec nie powinien zostawiać żadnych szans na zwiększenie liczby obserwatorów mediów społecznościowych. Zintegruj opcje udostępniania społecznościowego w wiadomościach e-mail. To daje kolejną platformę do zaangażowania docelowych odbiorców i zwiększenia popularności witryny na platformie społecznościowej. Wymienione są niektóre z rzeczy, które możesz zrobić w tym zakresie:

  • Dodaj ikony udostępniania społecznościowego w e-mailu, aby klienci mogli bezpośrednio polubić Twoje strony zamiast szukać ich na Twitterze, Facebooku i innych.
  • Zaproś ich do połączenia się z Tobą, naciskając przycisk subskrypcji.
  • Zapewnij im zachęty w zamian za Like, Share, Retweet i inne.
  • Dzięki wprowadzeniu sztucznej inteligencji w e-marketingu inteligentniejsza skrzynka odbiorcza może być bliżej. W rzeczywistości oprogramowanie jest już poza tymi analizami.

Poziomowanie interakcji z gamifikacją

Mobile App Gamification

Grywalizacja stron internetowych doprowadziła do wyrównania zaangażowania właścicieli sklepów eCommerce pod względem utrzymania klientów i większego zaangażowania. Nawet interaktywny wyskakujące okna subskrypcji e-mail okazało się dobrodziejstwem w zwiększaniu subskrypcji stron. Interaktywny projekt i funkcja pomogą e-marketerom zwiększyć zaangażowanie wśród klientów i zwiększyć liczbę potencjalnych klientów. Oto niektóre z innowacji, które możesz uwzględnić w kampanii e-mail marketingowej.

  • Liczniki odliczające mogą stworzyć wrażenie nagłej potrzeby i motywować do kupowania impulsów.
  • Zaproś klientów do udziału w ankietach, quizach i ankietach. Oferuje im zniżki w zamian. To sprawiłoby im wrażenie trafienia w układ. Może to zwiększyć liczbę konwersji.

Uważaj na spam

spam

2018 zwiększy ochronę przed spamem. E-marketerzy będą musieli upewnić się, że odbiorcy zdecydowali się na otrzymywanie wiadomości e-mail. W przeciwnym razie będą większe szanse na SPAM zgodny. Najlepszym sposobem, aby upewnić się, że wiadomości e-mail trafią do skrzynki odbiorczej odbiorcy, jest wysłanie ich do osób, które poprosiły o wiadomość od Ciebie. Nie rujnuj swojej reputacji, wysyłając e-maile do osób, które nie poprosiły Cię o wiadomość. Wysyłanie e-maili do odbiorców, którzy oczekują na otrzymanie, zwiększa szanse na umieszczenie swojej domeny na białej liście. Ponieważ Google stale zmienia algorytm, e-marketerzy muszą być na bieżąco z nimi i odpowiednio zarządzać kampanią.

Podsumowanie słów

Nawet w roku 2018 marketing e-mailowy nadal będzie w centrum biznesu dla komunikacji konsumenckiej. Mimo że jest to uważane za konwencjonalne, e-maile promocyjne będą nadal przyczyniać się do konwersji witryn eCommerce. Wraz z rosnącą popularnością rosną również technologie w tej dziedzinie. The Moduł automatyzacji MailChimp i takie narzędzia mogą pomóc w osiągnięciu celów przy minimalnym wysiłku. Jednak trzymanie się narzędzi marketingowych to za mało. Spraw, by wyzwalacze e-mail były interaktywne i dodaj trochę innowacji. Testuj dalej, jeśli e-maile są dobre do waszej konwersji. Zmieniaj swoją strategię e-mailową zgodnie ze zmieniającymi się trendami, a wyniki będą kontynuowane.

Powiązane historie:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *