Opowieść o sukcesie barcelońskiego biznesu odzieżowego „Punto Blanco”

the-success-tale-of-barcelonas-fashion-apparel-business-%22punto-blanco%22

Aby uruchomić sklep internetowy oparty na eCommerce, potrzebne jest marzenie i poświęcenie. Ponad 50% wszystkich zakupów dokonywanych jest online w epoce nowożytnej. Istnieją niezliczone przykłady sprzedawców internetowych, którzy z sukcesem rozpoczęli działalność i ciężko pracowali, aby stać się najlepszymi w swojej dziedzinie.

Dzisiaj, w tym artykule, opowiemy o historii sukcesu modowego biznesu odzieżowego w Barcelonie. Jednym z najmilszych doświadczeń, jakie Knowband miał z “Punto Blanco” i jego relacji z zespołem.

Punkt bieli oferty w nowoczesnych kategoriach, takich jak t-shirty, bielizna, nowoczesna odzież dziecięca, skarpetki i odzież męska. Korzenie Punto Blanco sięgają 1948 roku, kiedy to dwóch przedsiębiorców, Pere i Manuel Valls, rozpoczęło działalność w branży tekstylno-odzieżowej. W początkowej fazie marka Punto Blanco była topową nazwą w branży skarpet i mody.

O Punto Blanco:

O Punto Blanco

Jedną z najlepszych marek modowych w Barcelonie jest Punto Blanco. Ponadto, aby zarządzać dostawami produktów i realizować wiele składanych zamówień, główny zakład produkcyjny firmy znajduje się w Lgualaga. Odkąd zaczęła się od skarpet, marka Punto Blanco rozszerzyła się o odzież męską, stringi i liczenie.

�Od 1948 roku marka oferuje cennym klientom produkty najwyższej jakości. Wraz ze sklepami offline, Punto Blanco zaczęło sprzedawać online niedawno w 2019 roku. Marka zyskała całą swoją zasłużoną popularność i sławę w ciągu zaledwie trzech lat.

Aplikacja mobilna Punto Blanco:

„Dla oddanych klientów Punto Blanco zapewnia również sklep eCommerce i aplikacje mobilne. Aplikacja mobilna Punto Blanco, stworzona za pomocą Knowband Mobile App Builder, ma wiele funkcji. Aplikacja mobilna gwarantuje najlepsze wrażenia użytkownika dla obu iOS i Użytkownicy Androida.�

aplikacja-mobilna-punto-blanco

Aby zwiększyć wartość relacji z klientami w biznesie Aplikacja Punto Blanco ma mnóstwo niesamowitych funkcji. Punto Blanco zapewnia również funkcje przeznaczone specjalnie dla użytkowników aplikacji mobilnych. Dodatkowo klienci mogą otrzymać swoje ulubione artykuły modowe w ciągu kilku dni dzięki przyspieszonej wysyłce aplikacji Punto Blanco Opracowane za pomocą Knowband Mobile App Builder, aplikacje mobilne Punto Blanco są wyposażone w różne wstępnie załadowane niesamowite opcje logowania. Jak Apple, Google, Facebook, Fingerprint i wiele innych. Aplikacja mobilna Punto Blanco zapewnia płynną obsługę zarówno użytkownikom aplikacji mobilnych na Androida, jak i iOS.

Spersonalizowany sklep Punto Blanco:

Wraz z bogatymi w funkcje aplikacjami mobilnymi, firma Punto Blanco personalizuje sklep eCommerce. Od 2019 roku Punto Blanco oferuje produkty wysokiej jakości. Takich jak odzież męska premium, skarpetki premium, stroje kąpielowe, odzież damska i tak dalej. Witryna oferuje klientom królewski charakter, oferując im wszystkie polecane produkty najwyższej jakości.

punto-blanco-spersonalizowany-sklep

Punto Blanco nie tylko rządzi branżą sklepów internetowych z modą w Barcelonie, ale jest również dobrze znaną marką w regionie. Marka zapewniła jakość i autentyczność swoich cennych klientów. Co więcej, oferowanie przyzwoitej polityki zwrotu i sprzedaży. Wraz ze wszystkimi produktami o zadziwiającej jakości w uczciwych cenach.

Knowband Punto Blanco Aplikacja mobilna Podróż !!

Knowband PrestaShop Mobile App Builder zajmował się rozwojem sklepu Punto Blanco. Oparty na PrestaShop i upewnił się, że aplikacje mobilne Punto Blanco na Androida i iOS są dostępne w sklepach z aplikacjami.

Zespół Knowband Quality Assurance dał zespołowi Punto Blanco zaangażowanie w rozwój aplikacji. Ponadto Knowband ulepszył aplikacje mobilne Punto Blanco o kilka wymaganych dostosowań. Co więcej, aplikacje zapewniają użytkownikom najbardziej komfortowe wrażenia.

Podróż do aplikacji mobilnej Knowband Punto Blanco

Na końcu

Sukces firm takich jak Punto Blanco zawsze pobudza marzenia ludzi o startupach. Klienci wybierają Punto Blanco na szczycie branży modowej. Marka ma ugruntowaną reputację w regionie Barcelony.��Podobnie jak Punto Blanco, inni sprzedawcy również mogą zwiększyć wartość swojej działalności online. Wystarczy zapewnić swoim klientom bogato załadowaną aplikację mobilną wraz z ich witryną internetową PrestaShop.�Knowband Kreator aplikacji mobilnych to rozwiązanie niewymagające kodu do tworzenia aplikacji na systemy Android i iOS�. �

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *