The Remarkable Voyage of Knowband with AraEstetic: Mobile App Development!

Niezwykła podróż Knowband z AraEstetic: tworzenie aplikacji mobilnych!

Rozpoczęcie działalności online w branży eCommerce wymaga wyjątkowego połączenia marzeń i poświęcenia. W dzisiejszej epoce cyfrowej, w której króluje technologia, ponad połowa zakupów odbywa się w Internecie. To właśnie w tym ekspansywnym cyfrowym krajobrazie rozwinęły się niezliczone historie sukcesu. I pokazują młodej publiczności siłę ducha przedsiębiorczości i niezachwianą determinację.

Zgodnie z tą tradycją przedstawiamy niesamowitą historię z hiszpańskiego rynku kosmetycznego: AraEstetic.

O AraEstetic!!

Z ponad 25-letnim doświadczeniem i około 4000 sklepów kosmetycznych, AraEstetic to jeden z wiodących trendów kosmetycznych w Hiszpanii. Od kosmetyków po produkty do pielęgnacji włosów, klienci mogą znaleźć wszystkie swoje modowe potrzeby w jednym miejscu w Arastatic.�Nie tylko produkty, ale także marka oferuje poszukującym szkolenia online w bardzo rozsądnych cenach.

O AraEstetic!!

Droga rozwoju aplikacji Knowband z AraEstetic:

AraEstetic oferuje również usługi za pośrednictwem aplikacji mobilnych na Androida i iOS wraz z platformą eCommerce opartą na Prestashop.
Połączenia Aplikacja mobilna AraEstetic, zbudowany przy użyciu Knowband Prestashop Mobile App Builder, oferuje szereg niesamowitych funkcji. Zapewnia płynną i bezproblemową obsługę zarówno użytkownikom Androida, jak i iOS. Co więcej, AraEstetic traktuje użytkowników aplikacji mobilnych ekskluzywnymi ofertami, aby wzmacniać lepsze relacje B2c.

Wraz ze wszystkimi bogato załadowanymi, wstępnie dostosowanymi funkcjami, aplikacja zawiera rozbudowane opcje dostosowywania. Na przykład klienci Arastetic mogą cieszyć się udostępnianiem w mediach społecznościowych, głębokimi linkami, obsługą Google Analytics i wieloma innymi funkcjami na wyciągnięcie ręki.

Zespoły programistów aplikacji Flutter firmy Knowband z powodzeniem dostarczyły to arcydzieło w wyznaczonych ramach czasowych, wyznaczając kamień milowy w ich podróży rozwoju aplikacji mobilnej z AraEstetic.

Jak stworzyć swoją aplikację za pomocą Prestashop Mobile App Builder?

Jak stworzyć swoją aplikację za pomocą Prestashop Mobile App Builder

Prestashop Mobile App Builder oferuje rozwiązania aplikacji mobilnych bez kodu dla administratorów sklepu eCommerce Prestashop. Krótko mówiąc, jeśli masz w pełni kanałowy sklep PrestaShop, możesz uruchomić swoje aplikacje w ciągu zaledwie 3-5 dni roboczych.
W jaki sposób?

Możesz po prostu wykonać poniższe kroki, aby utworzyć i ożywić swoje aplikacje.

  1. Kup wtyczkę Mobile App Builder.
  2. Wypełnij formularz wymagań wstępnych: W poniższym formularzu poprosimy o podanie podstawowych informacji, takich jak ikona aplikacji, ekran powitalny aplikacji itp.
  3. Skonfigurujemy moduł i udostępnimy Ci wersję demonstracyjną aplikacji na Androida i iOS.
  4. Po zebraniu punktów recenzji udostępnimy Twoje aplikacje na Androida i iOS w sklepach przy użyciu Twoich kont programisty.
  5. Wszystko gotowe.

Funkcje oferowane przez Prestashop Mobile App Builder firmy Knowband!

główne-funkcje-aplikacji-mobilnej

Połączenia Kreator aplikacji mobilnych Prestashop zawiera mnóstwo bogato załadowanych funkcji wraz z bogatym interfejsem użytkownika. Co więcej, umożliwiamy modyfikowanie układu strony głównej Twojej aplikacji nawet po udostępnieniu jej na żywo.

Ponadto moduł jest wyposażony w funkcje logowania odcisków palców, Apple, Google, Face ID i Facebook. Aplikacje mobilne na Androida i iOS oparte na Prestashop obsługują wszystkie rodzaje metod płatności i wysyłki dostępnych na stronie internetowej. Aplikacje mobilne zapewniają synchronizację zapasów w czasie rzeczywistym między Prestashop a aplikacjami. W ten sposób nie będziesz musiał ręcznie zarządzać całą ilością, zamówieniami lub zapasami z zaplecza sklepu.
Moduł jest wyposażony w opcję jednorazowej płatności, która pozwala administratorom usiąść i odpocząć od zakupu corocznego okresu wsparcia.

Na końcu!!

Firmy eCommerce, takie jak AraEstetic, przodują we wspieraniu początkujących przedsiębiorców w internetowej społeczności biznesowej. Takie historie sukcesu nie tylko inspirują sprzedawców internetowych, ale także torują drogę do osiągnięć nowicjuszom.

Knowband oferuje nie tylko rozwiązania Prestashop, ale także Twórcy aplikacji mobilnych i Progresywna aplikacja internetowa (PWA) dla innych popularnych platform eCommerce, takich jak WooCommerce, Magento, Magento 2 i OpenCart. Ponadto możesz nas również znaleźć pod naszym adresem e-mail support@knowband.com w celu uzyskania bezpłatnych aplikacji demonstracyjnych dla Twojego sklepu.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *