Jak łatwo skontaktować się z obsługą klienta Walmart?

Łatwy dostęp do obsługi klienta Walmart - Knowband

Wielu klientów odwiedza Walmart ze względu na jego niezmiennie niskie koszty. TOto wiele sposobów skontaktowania się z obsługą klienta Walmart, aby uzyskać pomoc, której potrzebujesz, gdy pojawią się problemy lub pytania. Codziennie od 8:11 do 1:800 CST, dzwoń na infolinię obsługi klienta Walmart pod numer 925-6278-XNUMX-XNUMX.

Typowe godziny otwarcia sklepu w Biurze Obsługi Klienta Walmart to 8:10 do XNUMX:XNUMX.

Oprócz wysłania wiadomości e-mail lub korzystania z czatu na żywo możesz skontaktować się z obsługą klienta Walmart.

Dodatkowo, Twitter i Facebook są wykorzystywane przez obsługę klienta Walmart.

Na tym blogu omówimy kilka sposobów skontaktowania się z obsługą klienta Walmart, abyś mógł to zrobić szybko i skutecznie!

Numer obsługi klienta Walmart

Jaki jest numer Obsługi Klienta w Walmart?

Linia obsługi klienta Walmart to 1-800-WALMART (1-800-925-6278).

Biura firmy Walmart są otwarte tylko od poniedziałku do piątku od 8:5 do XNUMX:XNUMX CST.

Obsługa klienta jest dostępna od 8:11 do XNUMX:XNUMX CST. Użytkownicy mogą skontaktować się z biurem firmy Walmart lub zadać pytania dotyczące ceny, dzwoniąc na infolinię obsługi klienta firmy.

W każdy dzień tygodnia w godzinach od 8:11 do 8:5 CST można zadzwonić do Biura Obsługi Klienta Walmart. Skontaktuj się z centralą firmy w dni powszednie w godzinach od XNUMX:XNUMX do XNUMX:XNUMX, jeśli potrzebujesz się z nimi skontaktować.

Optymalny czas na skontaktowanie się z infolinią obsługi klienta Walmart to natychmiast po otwarciu drzwi firmy, między 8 a 9 rano CST. Możesz również zadzwonić do nich później, około 9:10 lub XNUMX:XNUMX CST.

Zazwyczaj kilku innych dzwoniących czeka w kolejce, aby porozmawiać z agentem, gdy zadzwonisz w okolicach otwarcia lub zamknięcia obsługi klienta. Różne pytania i problemy można rozwiązać przez dział obsługi klienta Walmart.

Przedstawiciele mogą odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące produktów i ich cen. Dodatkowo mogą pomóc w skontaktowaniu się z biurami korporacji Walmart lub innymi oddziałami.

Aby omówić wrażenia z handlu detalicznego, możesz również skontaktować się z obsługą klienta Walmart. Cenią wszystkie opinie, pozytywne lub negatywne.

Na stronie internetowej Walmart dostępna jest również sekcja pomocy z rozwiązaniami wielu często zadawanych pytań.
Sekcja pomocy z rozwiązaniami wielu często zadawanych pytań jest również dostępna na stronie internetowej Walmart.

Na stronie internetowej Walmart dostępna jest również sekcja pomocy z rozwiązaniami wielu często zadawanych pytań.

Zanim zadzwonisz do obsługi klienta, możesz najpierw przeprowadzić wyszukiwanie tutaj, ponieważ może to być szybsze. Obsługa klienta Walmart jest dostępna, aby pomóc w bardziej skomplikowanych zapytaniach lub problemach.

Jakie są godziny obsługi klienta w Walmart?

Biuro Obsługi Klienta Walmart jest zazwyczaj otwarte od 8:10 do XNUMX:XNUMX.

Każdego dnia, w którym sklep jest czynny, czynna jest również obsługa klienta. Godziny pracy Biura Obsługi pokrywają się ze standardowymi godzinami pracy sklepu, chociaż niektóre lokalizacje Walmart mogą być otwierane lub zamykane o różnych porach.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy zwrotach, wymianie lub lokalizacji produktu, zatrzymaj się w punkcie obsługi klienta w Twojej okolicy Walmart.

Dopóki masz dokumentację z pierwszego zakupu, większość rzeczy można łatwo wymienić lub zwrócić na biurko. Biuro obsługi klienta może skontaktować się z ekspertem, który pomoże Ci zlokalizować określony przedmiot, jeśli tego potrzebujesz.

Czasami może zajść potrzeba odebrania zamówienia w Biurze Obsługi Klienta. Większość zamówień Walmart Pickup można dostarczyć bezpośrednio do Twojego pojazdu na przydzielonym miejscu parkingowym. Niektórzy klienci mogą jednak zostać poproszeni o udanie się do strefy odbioru sklepu. Zazwyczaj obszar Biura Obsługi Klienta znajduje się w pobliżu lub obejmuje obszar odbioru. Przejrzyj katalog sklepów Walmart, aby zobaczyć godziny otwarcia sklepu w Twojej okolicy. Wybierając swój stan, a następnie miasto lub miasto, możesz użyć tego narzędzia, aby znaleźć najbliższy Walmart. Główne godziny otwarcia sklepu można znaleźć w Katalogu sklepów, wraz z godzinami poszczególnych działów sklepu.

Przeczytaj także: Plusy i minusy zostania sprzedawcą Walmart Marketplace

Jeśli chodzi o zakupy online, jak mogę skontaktować się z obsługą klienta Walmart?

W przypadku zamówień online możesz skontaktować się z obsługą klienta Walmart telefonicznie pod numerem (1-800-WALMART) lub na ich stronie internetowej. Jeśli potrzebujesz dokonać drobnych zmian, takich jak zmiana zamówienia online, skorzystanie ze strony jest najprostszą opcją. Skontaktuj się z numerem Obsługi Klienta, aby skontaktować się z żywym pracownikiem, jeśli jednak masz bardziej skomplikowane zapytania. Cała procedura realizacji zamówienia online w Walmart wspierana jest asystą.

Jeśli potrzebujesz pomocy w śledzeniu, zmianie lub anulowaniu zamówienia online, możesz skontaktować się z działem obsługi klienta Walmart. Możesz dokonać wszelkich niezbędnych modyfikacji, gdy zamówienie jest jeszcze w fazie „Przetwarzania”, a Dział Obsługi Klienta może Ci w tym pomóc.

W rzadkich przypadkach pracownicy niewłaściwie dostarczą lub zmontują przedmiot online. Zadzwoń do działu obsługi klienta, jeśli otrzymasz wszystkie przesyłki za zamówienie, ale odkryjesz, że brakuje jednej. Agent może zapewnić wymianę lub zwrot pieniędzy za utracony przedmiot.

Status zamówienia może czasami być nieprawidłowo wyświetlany jako dostarczony, mimo że nigdy nie otrzymałeś żadnych paczek.

W takiej sytuacji Walmart zaleca odłożenie wizyty w Biurze Obsługi Klienta o dwa dni. Zadzwonienie do obsługi klienta będzie również konieczne, jeśli chcesz zwrócić duży, nieporęczny przedmiot z zamówienia internetowego.

Zwykle możesz przynieść zwroty do pobliskiego sklepu lub odesłać je z powrotem do Walmart. Staje się to jednak wyzwaniem, jeśli obiekt jest nieporęczny i nieporęczny w transporcie lub transporcie.

Możesz uzyskać poradę od agenta obsługi klienta, jak najskuteczniej dokonać zwrotu.

Czy czat na żywo został wdrożony przez obsługę klienta Walmart?

Czat na żywo wdrożony przez obsługę klienta Walmart - Knowband

On jego strona Obsługa klienta Walmart oferuje funkcję czatu na żywo, która jest dostępna przez całą dobę. Chatbot potrafi odpowiedzieć na wiele pytań, ale jeśli nie, to szczegółowo opisz problem, a bot połączy Cię z żywym agentem, z którym możesz się komunikować.

 • Zacznij od głównej strony pomocy witryny Walmart, aby uzyskać dostęp do czatu na żywo w celu obsługi klienta.
 • Znajdź niebieski przycisk „Skontaktuj się z nami”, przewijając w dół, aż go zobaczysz. Po kliknięciu tego przycisku dolny prawy róg ekranu zmieni się w okno czatu. Wykład zawsze rozpoczyna się krótkim wprowadzeniem i listą możliwych tematów.
 • Chatbot zada Ci serię pytań i przekaże wskazówki, które pomogą Ci rozwiązać problem, jeśli zobaczysz opcję, która dokładnie opisuje Twoją sytuację. Chatbot może pomóc Ci w nawiązaniu kontaktu z prawdziwą osobą, jeśli przeglądasz tematy i nie znajdujesz tego, czego szukasz.
 • Wirtualny asystent poprosi Cię o wyjaśnienie problemu własnymi słowami po tym, jak określisz, że interesujący Cię temat to „coś innego”.
 • Wkrótce skontaktujesz się z przedstawicielem na żywo, który może Ci pomóc, jeśli wpiszesz to w polu czatu. Jeśli wybrałeś jedną z rekomendowanych kwestii, a odpowiedzi chatbota są niewystarczające, skontaktujemy się również z prawdziwym agentem.
 • Czat na żywo Walmart może pomóc w szerokim zakresie tematów. Może pomóc na przykład przy składaniu zamówień, zwrotach i zwrotach oraz na koncie internetowym.

Chatbot może również odpowiadać na zapytania dotyczące Walmart®Plus i produktów niedostępnych w magazynie. Można tam znaleźć nawet szczegóły dotyczące szczepionki COVID-19. Dodatkowo możesz przekazać opinię za pośrednictwem czatu na żywo Walmart.

W szczególności możesz wykorzystać chatbota, aby przekazać opinię kierowcy, który dostarczył Twoje zamówienie Walmart Delivery lub podzielić się swoimi doświadczeniami ze sprzedaży detalicznej.

Opcja e-mail, aby skontaktować się z obsługą klienta w Walmart

Czy istnieje możliwość kontaktu przez e-mail z obsługą klienta w Walmart?

E-mail to jeden ze sposobów na dotarcie do działu obsługi klienta Walmart. Na stronie korporacyjnej znajduje się link główna strona kontaktowa którego możesz użyć do wysłania wiadomości e-mail. Musisz wybrać temat, dodać komentarze lub wyjaśnienie swojego zapytania, podać dane kontaktowe i wybrać najbliższy sklep, zanim wyślesz e-mail do Działu Obsługi Klienta Walmart.

Komentarze klientów są akceptowane w Walmart.

Zacznij na stronie „Skontaktuj się z nami” głównej witryny Walmart, jeśli chcesz wysłać wiadomość e-mail z komentarzami lub pytaniem.

Procedurę możesz rozpocząć klikając w link „E-mail-Obsługa Klienta”, który przekieruje Cię na inną stronę internetową.

Przed wysłaniem e-maila musisz podać kilka istotnych informacji. Najpierw musisz wybrać temat, który odnosi się do Twojego komentarza lub pytania. Ułatwia to wysłanie e-maila do odpowiedniego działu lub osoby, która może Ci pomóc.

sześć głównych klasyfikacji obsługi klienta Walmart - Knowband

Wybierz jedną z następujących sześciu głównych klasyfikacji:

 • Przechowuj doświadczenie
 • Wycofany produkt/marka
 • Opinie i pytania firmy
 • Pytanie dotyczące produktu/Opinie o produkcie
 • Informacje dla inwestorów
 • Społeczność i dawanie

Następnie możesz umieścić komentarze lub pytania w dostarczonym polu tekstowym. Masz maksymalnie 3000 znaków, więc powinieneś mieć wystarczająco dużo miejsca, aby odpowiednio wyjaśnić swoje pomysły. Aby przedstawiciel obsługi klienta Walmart mógł się z Tobą skontaktować, musisz również wprowadzić swoje dane kontaktowe. Na koniec zdecydujesz, którego sklepu dotyczy Twój e-mail. Możesz użyć kodu pocztowego lub adresu, aby znaleźć sklep. Jeśli miałeś złe doświadczenia, upewnij się, że wybrałeś odpowiedni sklep, aby Twoja krytyka została przekazana odpowiednim stronom.

Obsługa klienta Walmart dostępna w mediach społecznościowych

Czy obsługa klienta Walmart jest dostępna w mediach społecznościowych?

Aby obsługiwać konsumentów za pośrednictwem mediów społecznościowych, Dział Obsługi Klienta Walmart korzysta głównie z Twittera i Facebooka. Używając @Walmarthelp w swoim tweecie możesz zamieścić zapytanie na Twitterze. Wirtualny asystent, który może odpowiedzieć na wiele Twoich zapytań, zainicjuje z Tobą dialog na stronie Walmart na Facebooku, gdy użyjesz Messengera do zainicjowania rozmowy.

Na Twitterze często używane jest konto pomocy Walmart. Przedstawiciele obsługi klienta są często dostępni, aby szybko odpowiedzieć na Twoje tweety. Limit 280 znaków na Twitterze gwarantuje, że otrzymasz również zwięzłą odpowiedź! W dowolnym momencie możesz zadawać pytania Walmartowi za pośrednictwem ich kont na Twitterze, co jest dodatkowym atutem. Nawet jeśli nie otrzymasz odpowiedzi od razu w środku nocy, zawsze możesz zatweetować @walmarthelp.

Dodatkowo Walmart ma żywy Facebook strona. Możesz użyć Facebook Messenger, aby rozpocząć czat z obsługą klienta Walmart na swojej stronie. Chatbot najpierw przedstawi kilka alternatyw dla pomocy przedmiotom i wyjaśni, jak uzyskać pomoc. Jeśli chatbot nie będzie w stanie odpowiedzieć na Twoje zapytanie, możesz w końcu skontaktować się z agentem na żywo. Chociaż Walmart ma konto na Instagramie, nie ma tam możliwości skontaktowania się z obsługą klienta.

Podobnie jak w przypadku oficjalnego konta Walmart na Twitterze (@walmart), głównymi zastosowaniami konta na Instagramie są marketing i kluczowa komunikacja. Najlepszymi kanałami mediów społecznościowych do kontaktu z obsługą klienta Walmart są Twitter i Facebook.

Najlepszy sposób na skontaktowanie się z Walmart

Korzystanie z funkcji czatu na żywo na stronie pomocy to najprostszy sposób na skontaktowanie się z Walmart. Na większość prostych pytań można szybko odpowiedzieć na czacie na żywo za pomocą zaledwie kilku naciśnięć klawiszy. Nadal możesz połączyć się z ludzkim agentem w tym samym oknie czatu, jeśli automatyczne odpowiedzi nie będą odpowiednio odpowiadać na Twoje zapytanie.

Otrzymujesz prawie szybkie odpowiedzi, gdy korzystasz z funkcji czatu na żywo Walmart. Tematy można łatwo wybrać z pojawiających się opcji menu, a chatbot może oferować bezpośrednie linki do określonych stron internetowych. Ogólnie rzecz biorąc, przeglądanie alternatyw online jest szybsze niż czekanie na ich odczytanie przez telefon. Dodatkowo, jeśli musisz porozmawiać z prawdziwą osobą, praca na komputerze podczas oczekiwania jest znacznie wygodniejsza niż oczekiwanie na odebranie połączenia. Trzymając czat otwarty, możesz przeglądać pozostałą część witryny Walmart.

Na końcu

Ponadto, aby szybko i skutecznie rozwiązać wszelkie wątpliwości, do obsługi klienta Walmart można dotrzeć wieloma drogami. Klienci mogą się z nimi kontaktować za pośrednictwem całodobowej linii telefonicznej pod numerem 24-7-WALMART. Zapewnia to terminowe wsparcie poza typowymi godzinami pracy. Alternatywnie funkcja Czat na żywo w witrynie Walmart oferuje natychmiastową pomoc za pośrednictwem intuicyjnego interfejsu. Co więcej, platformy mediów społecznościowych, takie jak Twitter i Facebook, zapewniają również responsywną obsługę klienta, dzięki której zapytania są szybko obsługiwane. To wielokanałowe podejście gwarantuje, że klienci otrzymają potrzebną pomoc za pośrednictwem preferowanego przez nich sposobu komunikacji, co odzwierciedla zaangażowanie Walmart w zapewnienie zadowolenia klientów.

Dlatego ponad 4,700 lokalizacji Walmart w USA oferuje klientom obsługę klienta. Istnieje kilka sposobów skontaktowania się z agentem, a w Internecie dostępnych jest jeszcze więcej zasobów, które pomogą Ci w znalezieniu potrzebnych odpowiedzi.

Knowband's Walmart Marketplace Integration Module

Integracja z rynkiem Walmart

Odkryj bezproblemowe rozwiązania integracyjne dla swojego sklepu Walmart dzięki modułowi integracji Knowband Walmart kompatybilnemu z platformami Prestashop, Opencart i Magento.

Odwiedź tutaj

Zapewniliśmy Integracja z Walmart ze wszystkimi głównymi platformami CMS, takimi jak Prestashop, Opencart, Magento i Shopify. Możesz łatwo zsynchronizować swój sklep z Walmartem i mieć jeden wspólny system zarządzania zapasami i zamówieniami dla obu.

Dzięki ponad 13-letniemu doświadczeniu w dziedzinie technologii informatycznych zapewniamy technologie tworzenia stron internetowych i aplikacji w różnych frameworkach. Możesz także zapoznać się z szeroką gamą gotowych do użycia rozszerzeń eCommerce Prestashop, Opencart, WooCommerce, Shopify i Magento 2.

W przypadku pytań/sugestii możesz skontaktować się z naszym portalem pomocy technicznej pod naszym adresem e-mail support@knowband.com.

Możesz także sprawdzić nasze bestsellery Prestashop Mobile App Builder. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę produktu Dodatek integracyjny Prestashop Walmart:

 

 

Akash Goyal

An enthusiast of everything digital. Still processing how e-Commerce has taken the world by storm in the last decade. Gradually improving day by day in bringing you the most helpful content to grow your own brand.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *