Historia sukcesu Elettronic Market Shop włoskiego rynku

Marketplace success story

Rynek ten stał się najczęściej odwiedzanym sklepem eCommerce w ciągu ostatnich kilku lat. Otrzymujesz produkty w odpowiednich cenach z setkami opcji do wyboru od wielu sprzedawców. Spośród dwóch sposobów tworzenia rynku, niektórzy zdecydowali się stworzyć go od zera, podczas gdy inni używają rozszerzeń rynku. W tym artykule świętujemy sukces Elettronic Market, zaufanego włoskiego rynku Moduł rynku wielu dostawców KnowBand dla PrestaShop i stworzyliśmy pełnoprawny sklep wielu dostawców, w którym każdy może zarejestrować się jako sprzedawca i rozwinąć swoją działalność.

O sklepie Elettronic Market:

ELETTRONIC MARKET to młoda i dynamiczna firma e-Commerce, która specjalizuje się w sprzedaży milionów towarów. Sprzedaje artykuły oświetleniowe, sprzęt dla majsterkowiczów, perfumy, ubrania, artykuły kosmetyczne, gry dla najmłodszych, artykuły higieny osobistej i wiele więcej dzięki wyrafinowanemu i niepowtarzalnemu motywowi.

„Nasze produkty są wykonane z materiałów najwyższej jakości, a jeden cel: oferować rozwiązania projektowe o jak najlepszym stosunku jakości do ceny”. -Elettronic Market

W połączeniu z dbałością o jakość i wzornictwo, asortyment towarów pomógł ich sklepowi stać się liderem w branży z tysiącami regularnych wysyłek na terenie całych Włoch. Rynek Elettronic ma funkcjonalną stronę internetową z przyjaznym dla użytkownika interfejsem. Oprócz tego starają się zapewnić klientom ekskluzywne doświadczenia w każdym aspekcie procesu zakupowego. Elettronic Marketplace aktywnie współpracuje z dużymi światowymi wyszukiwarkami, takimi jak Google, Bing i Yahoo, aby zagwarantować wszystkim klientom ekskluzywne i stale zmieniające się doświadczenia zakupowe.

Usługi oferowane przez sklep Elettronic Market:

Elettronic Market zwraca również szczególną uwagę na wszystkie sprawy związane z logistyką. Doskonała logistyka musi umożliwiać sprzedaż nawet dużych towarów. Aby zawsze jak najszybciej dotrzeć do miejsca przeznaczenia najszybszą drogą, zgodziliśmy się skupić na najlepszych specjalistach z branży logistycznej zlokalizowanych w fabrykach i magazynach w różnych włoskich lokalizacjach. Wszystkie niezbędne produkty i wysokiej jakości produkty są dostępne w sklepie Elettronic Market. Oferuje swoim klientom produkty, które zostały już wybrane przez zespół ekspertów, omijając przesiewanie bezdusznych produktów na niekończących się stronach internetowych. Sprawdzają, jakie produkty są dla Ciebie odpowiednie, a to przynosi korzyści sklepowi; ważniejsza jest satysfakcja klientów, którą codziennie obserwują, odnosząc sukcesy swoich produktów na całym włoskim rynku.

Marketplace-image-front-end-include-promo-bar

Mają całodobowy punkt obsługi klienta do komunikacji z klientem, co poprawia jego doświadczenie.

front-end-image-with-mobile-view

Ponadto Elettronic Market zapewnia klientom najlepsze opcje wysyłki i płatności. Każda transakcja jest zabezpieczona bramą PayPal. Zapasy są regularnie aktualizowane, a wszystkie produkty są analizowane przez zespół ekspertów przed udostępnieniem ich online dla kupujących. -> Kliknij tutaj aby odwiedzić stronę internetową sklepu Elettronic Market Marketplace.

Sklep Elettronic Market w skrócie:

Rynek ma elegancki i przejrzysty interfejs użytkownika z opływową konstrukcją. Pasek kodu promocyjnego znajduje się u góry strony wraz z kodem rabatowym, z którego mogą skorzystać odwiedzający. Wszystkie paski boczne są oddzielne i zapewniają wspaniały, kojący wygląd frontonu witryny.

Funkcje, które sprawiają, że jest na topie

Sklep Elettronic Market jest tworzony przy użyciu modułu PrestaShop Marketplace opracowanego przez KnowBand. Funkcje rynku są bardzo dobrze wykorzystywane i można je obserwować w całej witrynie.

moduł prestashop-marketplace

Rejestracja sprzedawcy jest łatwa

Możesz zostać sprzedawcą, po prostu rejestrując się, ale wymaga to zgody administratora, aby rozpocząć sprzedaż na PrestaShop Elettronic Marketplace.

Rejestracja

Rejestracja sprzedawcy

Szablony e-maili na każde wydarzenie

Po pomyślnej rejestracji sprzedawcy otrzymasz wiadomość e-mail z danymi logowania. W module marketplace dostępnych jest kilka szablonów wiadomości e-mail dla różnych wydarzeń.

Szablon wiadomości e-mail PrestaShop Marketplace 1

Szablon wiadomości e-mail PrestaShop Marketplace 2

Panel sprzedawcy dla każdego sprzedawcy

Pulpit sprzedawcy to kolejna atrakcyjna funkcja PrestaShop Elettronic Marketplace. Sprzedawca ma wiele opcji zarządzania zamówieniami, przesyłaniem produktów i zapasami.

Panel sprzedawcy w Marketplace prestashop

Panel sprzedawcy w Marketplace

Zatwierdzenie produktu

Wszystkie produkty przesłane przez sprzedawców można przeglądać z zaplecza i wymagają zgody administratora, funkcja oferowana przez moduł Marketplace KnowBand!

Elettronic Market zwraca szczególną uwagę na wszystkie aspekty logistyki

Doskonała logistyka musi umożliwiać sprzedaż nawet dużych towarów. Ponieważ Elettronic Market jest dobrze ugruntowaną marką na rynku, ich struktura operacyjna zapewnia dostawę nawet dużych ilości produktów. Sprzedawcy na Elettronic Marketplace mogą dodawać niestandardowe opcje wysyłki.

Wysyłka może zostać dodana przez sprzedającego

Superszybka dostawa

Dzięki zautomatyzowanemu wydajnemu systemowi spedycyjno-logistycznemu, aby zawsze przechwycić najszybszą trasę, aby dotrzeć do miejsca przeznaczenia w jak najkrótszym czasie, polegają na najlepszych profesjonalistach w branży logistycznej zlokalizowanych w fabrykach i magazynach w różnych lokalizacjach we Włoszech.

super szybka dostawa

W rzeczywistości, dzięki tej funkcjonalnej organizacji, zawsze jesteśmy w stanie dostarczyć nasze produkty do Włoch w ciągu 24-48 godzin roboczych.

Bezproblemowe zarządzanie zapasami

Dzięki systemom technicznym i oprogramowaniu opracowanym specjalnie dla Elettronic Market, odbywa się całe zarządzanie produktami dostępnymi w magazynie. Zawsze zwracali uwagę na optymalizację zarządzania zamówieniami i czasu przetwarzania. Możliwe jest zbiorcze przesyłanie produktów z pulpitu sprzedawcy.

moduł przesyłania zbiorczego-prestashop-marketplace

Zapewnij opakowanie przed wysyłką

Aby zagwarantować klientom nienaganną obsługę, dział kontroli jakości sprawdza wszystkie opakowania i produkty przed wysyłką, aby zapewnić integralność wysyłanych towarów i paczek. Z pełną kontrolą obsługują całą działalność firmy.

Skuteczna obsługa klienta

Zapewniają skuteczną usługę „Customer Assistance”, która wspiera klientów wszystkich narodowości w ich języku ojczystym dzięki wysoko wykwalifikowanym zasobom, na wszystkich poziomach, od momentu wyboru do dostawy produktów.

Zabezpieczone transakcjami PayPal

Elettronic Marketplace jest certyfikowaną i zweryfikowaną witryną PayPal, a wszystkie transakcje kartą kredytową online są przeprowadzane w środowiskach o maksymalnym bezpieczeństwie, z uwzględnieniem oszustw internetowych i bezpieczeństwa danych osobowych.

Poproś o fakturę

Klienci mogą wysłać prośbę o fakturę, a wiadomość e-mail zostanie wysłana na adres e-mail, który jest już powiązany z numerem zamówienia.

Tryb wakacyjny

Sprzedawca może przejść na tryb wakacyjny, gdy nie jest dostępny.

Tryb wakacyjny dla sprzedawcy

Sklep Elettronic Market sprawia, że ​​życie jest prostsze

Dzięki katalogowi Elettronic Marketplace ma na celu codzienne ulepszanie i rozszerzanie, lista ofert obejmuje szeroką gamę tysięcy produktów.

Funkcja Marketplace, która pomaga w zapewnianiu jakości

Największą siłą Elettronic Marketplace zawsze było bogactwo oferty. Zespół ekspertów stale analizuje najnowsze produkty, które mają znaleźć się na stronie internetowej i wybiera tylko te najlepsze, aby zapewnić klientom produkt najwyższej jakości pod względem jakości, metod produkcji i estetyki.

O module PrestaShop Marketplace:

Moduł PrestaShop Marketplace opracowany przez KnowBand przekształca istniejącą witrynę internetową w rynek wielu dostawców. Jest bogaty w funkcje i obsługuje wszystkie motywy PrestaShop. KnowBand stworzył kilka modułów PrestaShop dla witryn eCommerce, które poprawiają jakość zakupów i pomagają zwiększyć liczbę klientów w Twoim sklepie. Rynek potrzebuje modelu przychodów, a moduły PrestaShop Marketplace obsługują dwa najbardziej akceptowane modele przychodów: model prowizji i plany członkostwa. Posiada sprawny panel administracyjny z funkcjonalnym pulpitem sprzedawcy. Klienci mogą upuść recenzje produktów a także sprzedawca. Każde działanie sprzedawcy i złożone zamówienia związane z produktem może być monitorowane przez kierownika sklepu z zaplecza. Obsługuje wiele metod wysyłki i płatności. Moduł PrestaShop Marketplace jest również kompatybilny z narzędziem do tworzenia aplikacji mobilnych. Obsługuje wiele języków i walut. Dostosowywanie, szablony wiadomości e-mail, zarządzanie sprzedawcami, zarządzanie zapasami i wiele takich funkcji jest dostępnych w module Marketplace.

Kliknij tutaj aby poznać funkcje Multi-Vendor Marketplace

Kliknij tutaj aby zapoznać się ze złotym planem modułu Multi-Vendor Marketplace

Klasy

Dla potrzebujących wyceny dostępne jest również specjalistyczne wsparcie. W odpowiedniej sekcji witryny po prostu wyślij wiadomość e-mail na adres support@knowband.com, a nasz zespół obsługi klienta odpowie w ciągu kilku godzin.

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *