„Efekt aplikacji mobilnej” w branży eCommerce w okresie wakacyjnym

featured-banner

Hej, wszyscy właściciele sklepów eCommerce, sezon wakacyjny wkrótce się rozpocznie i jakie macie plany? To czas na więcej konwersji i możliwości sprzedaży dla Twojej firmy. ”Tak? Zgodnie z wcześniejszymi raportami w zeszłym roku w amerykańskim sezonie świątecznym po raz pierwszy sprzedaż przekroczyła X bilionów marek. Nie tylko ze sklepu internetowego, ale aplikacje mobilne były również głównym filarem tego wzrostu. Jaki masz plan gry na wyprzedaż w tym sezonie świątecznym? Upewnij się, że stukanie w przestrzeń mobilną jest na liście. Czemu? Dowiedzmy się szczegółowo.

Efekty sezonu wakacyjnego

Według badań liczba użytkowników odwiedzanych przez urządzenie mobilne to 51% gdzie użytkownicy komputerów stanowili tylko 40% na całym świecie. Smartfony zajmowały połowę ruchu w okresie wakacyjnym. Ponieważ witryna mobilna stanowiła 51% ruchu w Internecie, gdzie komputery stacjonarne generują 40% ruchu internetowego, a tablety reprezentują tylko 8.3%.

mobile-desktop-tlet

Cóż, jeśli spojrzysz na użycie aplikacji mobilnych w porównaniu ze stroną internetową, aplikacje mobilne są zawsze o krok przed stronami internetowymi. Kupujący online wolą aplikacje mobilne niż strony internetowe.
Jak widać, aplikacja mobilna całkowicie zdominowała rynek i jest to główny powód, dla którego aplikacja mobilna zaczęła przejmować kontrolę na komputerach stacjonarnych i tabletach.

Wpływ mobilny na sezon wakacyjny

Czarny Piątek:

. sprzedaż w Czarny piątek wzrosła o 23.6%, gdzie ponad miliard 2 USD przychodów pochodziło ze smartfonów w USA. Urządzenie mobilne pokazało przyrost 8.5%.

Cyber Poniedziałek:

Cybernetyczny poniedziałek był najbardziej oczekiwany i największy dzień sprzedaży w roku z przychodami w wysokości 7.9 USD w USA, przyrost o 19.3%. Prawie połowa wizyt pochodziła z urządzeń mobilnych podczas świątecznych sezonów, a liczba ta stale rośnie z roku na rok. Liczby te wyraźnie wskazują wpływ aplikacji mobilnych w okresie wakacyjnym. Smartfony stają się coraz bardziej popularne i stanowią ważną część tego sezonu wakacyjnego. Po zobaczeniu tego wpływu wielu sprzedawców prognozowało, że będzie to najlepszy rok dla sprzedawców internetowych.

1. Instalacja aplikacji mobilnych w okresie wakacyjnym

Według raportów, w tym sezonie świątecznym liczba instalacji aplikacji mobilnych wzrosła w porównaniu ze średnim dniem każdego miesiąca. Ponieważ ludzie z niecierpliwością czekają na najlepsze oferty i okazje roku. Powodem tego ogromnego wzrostu instalacji aplikacji są oferty i oferty dostawcy sklepu eCommerce. Również,

2. Ruch w aplikacji mobilnej w okresie wakacyjnym

W 2017 68% ruchu pochodziło tylko z aplikacji mobilnych w porównaniu do komputerów stacjonarnych na calym swiecie. Aplikacje mobilne to nowy kanał, który zwiększa ruch w tych dniach. Wykres czasu spędzonego na urządzeniu mobilnym również idzie w górę.

nowy-5c-20visual_40744188-2Według ekspertów biznesowych W Wigilię Bożego Narodzenia liczba odwiedzin aplikacji mobilnych wyniosła prawie 72%. Nie tylko w Boże Narodzenie, ale także w Cybernetyczny poniedziałek, W Święto Dziękczynienia ruch mobilny zwiększa procent 158 w porównaniu do normalnego tygodnia. Wielu ekspertów twierdzi, że w tym sezonie świątecznym aplikacja mobilna zdominuje ruch i konwersje i wyznaczy nowy kamień milowy.

nowy-5c-20visual_40744188-1

Według źródła, w 2019 liczba użytkowników korzystających z płatności mobilnych, aby zapłacić za zakup w sklepach w USA, osiągnie milion 150 osób. To prawie połowa populacji kraju.

3. Transakcje z telefonu komórkowego podczas świątecznej wyprzedaży

Wzrost ten dotyczy nie tylko obszaru ruchu mobilnego, ale także zmienia numery transakcji mobilnych. Prawie 40% zakupów eCommerce w okresie świątecznym 2018 zostały wykonane przez urządzenia mobilne. W Czarny piątek nastąpił wzrost o 300 w zakończonej transakcji mówi raportem. Prawie 40% wszystkich zakupów dokonanych smartfonami podczas świątecznej wyprzedaży 2018. Około 80% Amerykanów robi zakupy online, w których ponad połowa z nich dokonała transakcji za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Raport mówi, że liczba transakcji była większa w tych dniach w porównaniu do normalnych dni.

Wynik: Po przejściu wszystkich tych badań zdecydowanie możemy to powiedzieć Aplikacje mobilne są wyraźnym zwycięzcą tutaj. Ostateczne porównanie aplikacji mobilnej z witrynami mobilnymi:


untitled-1

Rozwój firmy w okresie wakacyjnym

Zobaczysz ogromny wzrost w okresie wakacyjnym w branży aplikacji mobilnych. Od czasu spędzanego na aplikacjach mobilnych po transakcje – ich liczba rośnie i nie spowalnia. Jest to najbardziej oczekiwany okres w branży eCommerce zarówno dla użytkowników, jak i handlowców. Jak możesz w pełni to wykorzystać? Proste, mobilne! I to takie proste, poza twoją wyobraźnią. Możesz to zrobić w ciągu kilku dni bez wiedzy technicznej. Knowband oferuje moduł do budowy aplikacji mobilnej dla Twojego sklepu eCommerce za pomocą kilku kliknięć dla następujących platform:

PrestaShop Mobile App Builder
OpenCart Mobile App Builder
Magento Mobile App Builder
Magento 2 Mobile App Builder
WooCommerce Mobile App Builder

Główne zalety konstruktora aplikacji mobilnych eCommerce:

1. Zwiększ zaangażowanie

Najbardziej oczekiwanym sezonem dla kupujących online jest sezon wakacyjny. W tym czasie zaangażowanie użytkowników osiąga szczyt, a dane rosną z roku na rok z bardzo dużą marżą. Cóż, jeśli mówimy o zaangażowaniu użytkowników, to niesprawiedliwe, aby nie wspominać o nazwie powiadomień push.

Punkt zwrotny: Powiadomienie wypychane jest jednym z najlepszych narzędzi do zwiększenia zaangażowania użytkowników podczas sprzedaży w okresie świątecznym. Te wiadomości push działają jak źródło, które przyciąga więcej użytkowników do Twojego sklepu. Powiadomienia push twierdzą, że wyższy wskaźnik otwartości w porównaniu do wiadomości e-mail. Knowband oferuje nieograniczoną liczbę powiadomień push w swojej aplikacji mobilnej. Ponadto, oferując bezpłatną wysyłkę i wyprzedaż błyskawiczną, możesz stworzyć pilną potrzebę w umyśle użytkownika i zachęcić go do dokonywania natychmiastowych zakupów w sklepie.

2. Zwiększ sprzedaż

W ostatnich latach liczba sprzedaży każdego sklepu zmienia się w tym okresie. Bez wątpienia aplikacja mobilna ma duży wpływ na tę ogromną zmianę, która ciągle zmienia liczbę sprzedaży. Im więcej wydasz na zwrócenie uwagi użytkownika, tym więcej z niego skorzystasz, co zwiększy liczbę sprzedaży Twojego sklepu. W tym środowisku występuje wiele transakcji. Dostosowanie tego nowego postępu technologicznego może dać ci szansę na uzyskanie części tych dochodów. Ale pojawia się pytanie, w jaki sposób?

Zmieniacz gier Move

Zakręć i wygraj:

Nie martw się, tym razem cię mamy. KnowBand daje ci szansę na uzyskanie części tych dochodów z Twojej listy rzeczy do zaoferowania, oferując moduł Spin and Win na ten sezon wakacyjny. W tym sezonie świątecznym możesz wyświetlić wyskakujące okienko dla swojego użytkownika. Ten moduł jest specjalnie zaprojektowany na tego typu okazje. Niezależnie od tego, czy jest to Halloween czy Wigilia, możesz prezentować specjalne motywy na każdą okazję.

spin-win-2

Błyskowa sprzedaż:

Błyskowa sprzedaż jest również jednym z podstawowych sposobów na zwiększenie sprzedaży w okresie wakacyjnym, ponieważ powoduje to, że użytkownik ma pilną potrzebę skorzystania z oferty specjalnej. Ta pilna potrzeba może skłonić ich do zakupu. Krótko mówiąc, sprzedaż Flash może zmienić zasady gry dla Twojej firmy w tym sezonie świątecznym.

wyprzedaż flash

Obsługa wszystkich rodzajów kuponów i kuponów:

Sprzedaż w sklepie automatycznie wzrośnie, jeśli podczas zakupów otrzymają wiele kuponów i kuponów. Tak więc w tym sezonie świątecznym użytkownik otrzymuje wiele kuponów i kuponów i przygotowuje się na najwyższe przychody ze swojego sklepu.

Wnioski

Detaliści powinni teraz skupić się na aplikacjach mobilnych, ponieważ co roku stale zmieniają się liczby. Muszą też być przygotowani na ogromne szczyty podczas tych świąt. To najwyższy czas, aby wyróżnić się na tle swojej firmy. Czy jesteś gotowy na ten sezon wakacyjny?


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *