pwa-app-development-example-design-idea

Najlepsze przykłady solidnych progresywnych aplikacji internetowych (PWA) opracowanych przez KnowBand

Dzięki nowoczesnym technologiom internetowym Progresywne aplikacje internetowe (PWA) po prostu wygląda i brzmi jak aplikacja. PWA nie ogranicza się do urządzeń mobilnych, ponieważ jest „aplikacją”. Mogą być również używane na komputerze stacjonarnym. W rzeczywistości prawdopodobnie odwiedzałeś już aplikację PWA, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Wszystkie progresywne aplikacje internetowe są zaprojektowane do pracy z każdą przeglądarką, która jest zgodna z odpowiednimi standardami sieciowymi. Celem, podobnie jak w przypadku innych rozwiązań wieloplatformowych, jest ułatwienie programistom tworzenia aplikacji wieloplatformowych niż aplikacji natywnych. Google Developers twierdzi, że! Ten artykuł jest kompilacją niektórych ekskluzywnych przykładów Progressive Web App (PWA) opracowanych przez KnowBand. PWA wykorzystuje jak najmniej danych, aby zapewnić płynne i szybkie przeglądanie z pięknym interfejsem.

Jesteśmy whisky

Witryna We Are Whiskey ma interfejs podobny do aplikacji. Dla użytkownika jest to aplikacja z interakcjami i nawigacją w stylu aplikacji. PWA wykorzystuje koncepcje stopniowego doskonalenia, które działają ze wszystkimi użytkownikami, niezależnie od preferencji przeglądarki. Progresywna aplikacja internetowa opracowana przy użyciu wtyczki KnowBand jest responsywna! Działa na każdym komputerze, w tym na komputerze stacjonarnym, telefonie komórkowym, tablecie i przyszłych typach. Adres URL witryny ma protokół HTTPS, który służy do unikania podsłuchiwania i zapewnienia, że ​​zawartość nie jest modyfikowana.

Przykład aplikacji PWA

Betty świeża

W przypadku PWA po zakończeniu początkowego ładowania ta sama zawartość i elementy strony nie muszą być za każdym razem ponownie pobierane. Z drugiej strony buforowanie WWW w przeglądarkach zapobiega zbędnemu ładowaniu statycznych elementów na standardowych stronach HTML.

przykład aplikacji betty-fresh-PWA

Administratorzy mogą łatwo dodawać żądane grafiki i przekierowania do swoich banerów i suwaków za pomocą aplikacji KnowBand Progressive Web App. Strategicznie wyróżniając określone elementy i banery, możesz poprawić wrażenia użytkownika.

Wize kart

Zapewnia ikony na ekranie głównym bez konieczności posiadania subskrypcji App Store. Dzięki procesowi aktualizacji aplikacja jest zawsze aktualna. Możliwość korzystania z alertów push, aby utrzymać zaangażowanie użytkowników. A gdy nie ma lub jest wolne połączenie internetowe, aplikacje PWA działają bez zarzutu. Aplikacja jest dostępna dla użytkowników aplikacji nawet wtedy, gdy są offline ze względu na dane zapisane w pamięci podręcznej i wcześniej załadowane strony. Na przykład powiadomienia push to przydatne narzędzia do ponownego angażowania użytkowników aplikacji.

wize-kart-PWA-App-Example

Fryzjer

Użytkownicy aplikacji KnowBand PWA będą łatwo logować się za pomocą swoich kont Google lub Facebook. Takie opcje włączania jednym dotknięciem oszczędzają czas i wysiłek, jednocześnie poprawiając wrażenia użytkownika. Uwzględniono również najbardziej podstawowy formularz, a mianowicie rejestrację / logowanie za pośrednictwem poczty elektronicznej.

przykład fryzjer-pwa-app

 

Uruchom kilka wyprzedaży i rabatów związanych z bieżącymi wydarzeniami, świętami itd. Na ekranie głównym użyj intuicyjnej grafiki kampanii, aby umożliwić użytkownikom dokonywanie większej liczby zakupów. Administrator może również użyć banera odliczającego do uruchomienia sprzedaży opartej na zegarze i wygenerować poczucie pilności sprzedaży.

Bony Licores

Progresywna aplikacja internetowa opracowana dla Bony Licores umożliwia użytkownikom aplikacji udostępnianie ulubionych przedmiotów znajomym i rodzinie na różnych platformach mediów społecznościowych, zachęcając ich do robienia zakupów. Oferuj bardziej wyrafinowane wyszukiwanie produktów i widoki kategorii z wbudowanymi opcjami sortowania i filtrowania, aby spełnić potrzeby każdego użytkownika Progressive Web App. Przyjazny dla użytkownika pasek nawigacji jest również dobrze zorganizowany, aby ułatwić surfowanie.

bony-licores-pwa-mobile-app-example

Użytkownicy aplikacji PWA mogą śledzić poprzednie zamówienia aplikacji dzięki aktualizacjom statusu zamówienia w czasie rzeczywistym. Status zamówienia jest automatycznie synchronizowany ze sklepem i modyfikowany w razie potrzeby. PWA opracowane przez licores bony jest kompatybilne z wieloma sklepami!

Kaszmir gdziekolwiek

Model powłoki aplikacji to podejście architektoniczne używane przez niektóre radykalne aplikacje internetowe. W tym modelu program PWA zapisuje podstawowy interfejs użytkownika, czyli „powłokę” wrażliwej aplikacji internetowej, w pamięci podręcznej przeglądarki w trybie offline. Wszystkie opcje płatności są akceptowane: wszystkie opcje płatności Twojej witryny będą działać również z aplikacją KnowBand Progressive Web App. Wszystkie transakcje w aplikacji PWA są synchronizowane z sekcją zamówień w Twojej witrynie.

przykład aplikacji kashmir-PWA

Aplikacja internetowa PrestaShop Progressive zawiera wbudowaną kasę na jednym ekranie, która pyta tylko o te informacje, które są potrzebne.

Masz więcej pytań dotyczących PWA?

Progressive Web App automatycznie synchronizuje cały inwentarz / katalog strony internetowej. Nie ma potrzeby ręcznej konserwacji aplikacji. Wszystkie korekty zapasów na stronie są natychmiast odzwierciedlane w aplikacji KnowBand PWA.

  • Żadnych tajnych opłat ani subskrypcji | Ważność płatności jednorazowej na całe życie
  • Należy zauważyć, że można go łatwo udostępnić za pośrednictwem adresu URL i nie wymaga skomplikowanej konfiguracji.
  • Możesz prezentować podobne towary, aby zwiększyć możliwości sprzedaży krzyżowej i dodatkowej.
  • Prezentuj recenzje produktów, aby pomóc klientom mobilnym podejmować lepsze decyzje zakupowe.
  • Wbudowany czat Zendesk i WhatsApp pozwala użytkownikom komunikować się bezpośrednio z administratorem.
  • Nie można polegać na Google Play ani Apple App Store. Rozpocznij zakupy po szybkiej instalacji PWA jednym dotknięciem.
  • KnowBand PWA jest kompatybilny z Rynek wielu dostawców KnowBand dodatek.

Wsparcie:

Przekształć swoją witrynę eCommerce w aplikację mobilną PrestaShop PWA i pozwól swoim użytkownikom mobilnym z łatwością robić zakupy. W pełni konfigurowalny edytor DIY, aby dostosować wygląd i styl ekranu głównego na żywo! Jeśli nie możesz się doczekać aplikacji PWA, która może być niezawodna, responsywna i solidna, jesteśmy gotowi pomóc! Skontaktuj się z naszym zespołem ekspertów pod adresem support@knowband.com i omów swoje wymagania. Zalecane lektury:

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *