Kodowanie lub niekodowanie: co wybrać w aplikacji mobilnej eCommerce?

cost-to-develop-ecommerce-mobile-app

Szukasz liczby dolców potrzebnych do uzyskania natywnej aplikacji mobilnej eCommerce? Czytaj dalej, aby znaleźć odpowiedź.

Dlaczego aplikacja mobilna eCommerce to dziś wielka sprawa?

Cyfryzacja dotknęła naszego życia w ciągu ostatnich kilku lat w sposób, jakiego nigdy sobie nie wyobrażaliśmy. Dzięki stale rosnącemu rynkowi aplikacji mobilnych i łatwości dokonywania zakupów przez urządzenia mobilne, aplikacje odcisnęły swoje piętno w branży eCommerce. Aplikacje mobilne na zakupy wyprzedziły strony internetowe z motywem „Kupuj w podróży”. Jeśli wierzymy w następujące statystykiW roku 2018, 16 procent kupujących na całym świecie używał smartfonów do kupowania produktów. Te dane były wcześniej 11% w roku 2017.

statystyki aplikacji mobilnych

Wszyscy właściciele sklepów eCommerce marzyli o zatłoczeniu ich sklepu użytkownikami. Aplikacje mobilne E-Commerce mogą to uczynić, kierując reklamy do większości użytkowników telefonów komórkowych na całym świecie. Ponadto łatwość prowadzenia interesów z aplikacjami mobilnymi eCommerce w ogóle nie ma porównania. Wszystkie te fakty i liczby wskazują, że aplikacje mobilne prowadzą debatę na ten temat aplikacje mobilne Vs mobilne strony internetowe.

Jak powinna być Twoja aplikacja mobilna eCommerce?

aplikacja e-commerce-mobile

Dokładny koszt zależy od aspektów, które bierzesz pod uwagę podczas tworzenia aplikacji. I to całkowicie zależy od ciebie! Powinieneś opracować swoją aplikację mobilną eCommerce według własnego wyboru i potrzeb. Ale przed tym podstawowym krokiem jest utrzymanie wszystkich zainteresowanych czynników w czystości. Istnieje kilka kluczowych aspektów, które są konieczne, jeśli naprawdę obserwujesz swoją aplikację jako zmieniarkę gier. Spójrzmy na nie:

1. Analiza odbiorców poinformuje Cię, gdzie trafić!

Opracowując aplikację mobilną eCommerce, analiza użytkowników jest na początku najważniejsza i podstawowa.

2. Wybór odpowiedniej technologii pozwoli uzyskać Twoją aplikację!

Innym ważnym aspektem jest zastosowanie odpowiedniej technologii podczas opracowywania aplikacji mobilnej eCommerce. Oprócz dbania o budżet rozwoju aplikacji, powinieneś wybrać rozwiązanie, które oferuje maksymalne korzyści. Od utrzymania doskonałej synchronizacji między aplikacją i witryną internetową a integracją wielojęzyczną jest kilka takich postępów technologicznych, które musisz wybrać dla swojej aplikacji. Właściwie, moim zdaniem, powinieneś wybrać natywne rozwiązanie do tworzenia aplikacji mobilnych.

3. Dobrze zaprojektowana aplikacja głośno wypowiadałaby Twoją markę!

Postaraj się stworzyć swój projekt kojący i intuicyjny, nie powodując bałaganu w jakikolwiek sposób. Atrakcyjne wizualizacje aplikacji, płynne transakcje z jednego ekranu aplikacji na inny, pociągające motywy kolorów i style czcionek to czynniki, które mogą zapewnić użytkownikom niezrównane wrażenia z zakupów. Twoja aplikacja to Twoja tożsamość biznesowa. Dlatego powinno być tak przyjazne dla użytkownika, jak to tylko możliwe. Twoja aplikacja mobilna powinna prezentować sklep użytkownikom, motywując ich do tworzenia trwałego wrażenia. Istnieje również wiele innych takich czynników, ale omówione powyżej należy wziąć pod uwagę przed opracowaniem aplikacji mobilnej eCommerce. Przejdźmy do tego, ile to będzie kosztować?

Jaki jest koszt rozwoju aplikacji mobilnych eCommerce?

aplikacja koszt-rozwój-mobilna

Koszt wymagany do utworzenia aplikacji mobilnej jest technicznie zawężony do dwóch głównych czynników:

  1. Kto będzie Twoim twórcą aplikacji?
  2. Ile planujesz zainwestować?

Powinieneś być pewien pieniędzy i podejścia do rozwoju aplikacji mobilnej. Stąd możesz wybrać jedną z opcji.

1. Kodowanie:

Pierwszym z nich jest wynajęcie dewelopera do pracy, która może kosztować wiele, ponieważ musisz go na stałe udostępnić dla swojej aplikacji. Będziesz musiał płacić osobie za każdym razem, nawet za niewielkie zmiany w aplikacji.

2. Niekodowanie:

Znacznie lepszą i płynniejszą opcją jest wybór wstępnie skonfigurowanego rozwiązania aplikacji mobilnej. Na rynku dostępne są różne takie gotowe struktury, które mogą uzyskać pożądane aplikacje bez zmiany kodu. Najlepszą częścią tej opcji jest to, że będziesz szefem swojej aplikacji, ponieważ jej funkcjonalności można zarządzać za pomocą kilku kliknięć i przełączać przyciski z panelu administracyjnego. Ponadto aplikacje mobilne dostarczane przez gotowe rozwiązanie są w pełni funkcjonalne i posiadają wszystkie wymagane funkcje dla Twojej firmy. Te rozwiązania mobilne aplikacji eCommerce zapewniają nawet bezpłatną pomoc dla opracowanych aplikacji. Jeśli w przyszłości zdarzy się jakikolwiek problem, nie musisz się tym martwić.

Wnioski:

Do tej pory masz pomysł, że opracowanie aplikacji mobilnej eCommerce jest trudną decyzją i wymaga przede wszystkim wielu analiz i badań. Istnieją jednak sposoby omówione powyżej, dzięki którym można wykonać zadanie bez żadnych kłopotów. Knowband zrozumiał tę troskę wszystkich właścicieli sklepów eCommerce o różnych platformach i opracował najłatwiejsze i najtańsze rozwiązanie Mobile App Builder dla prestashop, OpenCart, Magento, WooCommerce i Magento 2 platformy. Podaj nam swoje opinie i komentarze dotyczące rozwoju aplikacji mobilnych eCommerce. Chcielibyśmy usłyszeć od ciebie.

Znajdź nasze inne artykuły na temat aplikacji mobilnych eCommerce:

Aplikacje mobilne E-Commerce: tylko moda lub nieunikniony trend!

Dlaczego Twoja firma eCommerce potrzebuje własnej aplikacji mobilnej?

7 powody, dla których aplikacje mobilne są lepsze niż strony mobilne?


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *