Jak udostępnić aplikację na iOS bez publikowania w Apple App Store?

Udostępnij swoją aplikację na iOS bez publikowania w Apple App Store za pomocą Knowband

Teraz, kiedy już masz stworzył aplikację na iOS i są gotowi wyruszyć w swoją podróż, porozmawiajmy o procesie publikowania aplikacji. Motywem dystrybucji aplikacji jest dystrybucja aplikacji na iOS wśród właściwych odbiorców. Cóż, jeśli chodzi o publikowanie aplikacji, oczywistą opcją, która przychodzi nam na myśl, jest Apple App Store. Nikt nie może zaprzeczyć, że zasięg sklepu iOS dla użytkowników jest wyjątkowy, a oferowane przez niego usługi mają swoje zalety.

Dystrybucja Apple App Store:

Najpopularniejszą platformą dystrybucji aplikacji na iOS jest Apple App Store. Dzięki temu Twoja aplikacja jest dostępna dla każdego użytkownika Apple, a nawet pomaga w zarabianiu na aplikacji, ustawiając zakupy w aplikacji i przypisując cenę zakupu.

Publikowanie aplikacji w sklepie iOS przenosi Twoją aplikację do ogromnej bazy klientów. Chociaż jest to intuicyjna platforma dla programistów, proces zatwierdzania aplikacji może być nieco trudny. Czasami może wystąpić ogromne opóźnienie w procesie zatwierdzania. W nielicznych przypadkach zatwierdzenie aplikacji zajmuje nawet miesiące. Proces zatwierdzania zapewnia, że Twoja aplikacja jest zgodna z odpowiednimi wytycznymi. Jeśli Twoja aplikacja ma jakiekolwiek problemy z wydajnością, zawiera błędy lub zawiera spam, z pewnością zostanie odrzucona. Można także znaleźć powody odrzucenia aplikacji przez Apple App Store.

 

Jeśli proces zatwierdzania aplikacji staje się dla Ciebie kłopotliwy, istnieje wiele innych możliwości udostępnienia aplikacji na iOS. Poniżej omówiono niektóre możliwości udostępniania aplikacji na iOS w sklepie Apple App Store:

1. Wdrożenie ad hoc:

Wdrożenie ad hoc – rodzaj potrzebnego profilu udostępniania – Knowband

Apple udostępnia Wdrożenie aplikacji ad hoc opcja dla programistów, którzy chcą dystrybuować aplikację na iOS w ramach prywatnej wersji beta lub dystrybucji tymczasowej. W tym procesie twórca aplikacji musi dostarczyć aplikacja binarna do każdego użytkownika za pośrednictwem poczty elektronicznej lub adresu URL pobierania. Aby mieć pewność, że plik binarny będzie działać na urządzeniu użytkownika, programista wymaga dodania pliku ZROBIŁEŚ każdego urządzenia i zarejestruj je Centrum członkowskie Apple. Aplikacja binarna nie będzie działać na żadnym zwykłym urządzeniu, dopóki nie zostanie zarejestrowana w sposób omówiony powyżej. Twój profil ad hoc gwarantuje, że wersje testowe Twojej aplikacji nie będą kopiowane i rozpowszechniane zgodnie z Twoją zgodą.

Eksportuj swoją aplikację poprzez Xcode opcja. Po wyeksportowaniu pliku binarnego aplikacji można go dystrybuować za pomocą rozwiązania MDM (zarządzanie urządzeniami mobilnymi). Ale nadal musisz dodać identyfikator UDID każdego urządzenia. Nie ma na to alternatywy. Potem po prostu Zainstaluj aplikację na urządzeniu. Zanim wybierzesz tę opcję wdrożenia, musisz wiedzieć kilka ważnych punktów:

 1. Wymaga Konto programisty Apple co kosztuje około 99 dolarów rocznie.
 2. Ten proces dystrybucji jest ograniczony do 100 instalacji iPhone’a, 100 iPadów i 100 iPodów touch. Deweloper musi także nabyć ZROBIŁEŚ każdego urządzenia, aby udostępnić aplikację na iOS.
 3. Za każdym razem, gdy dodawany jest nowy identyfikator UDID, należy utworzyć nową wersję aplikacji. Można je dodawać tylko do rocznej subskrypcji.

Zalety wdrożenia Ad-hoc:

 • Proces zatwierdzania aplikacji w sklepie iOS nie jest wymagany.
 • Lista Twojej aplikacji nie będzie widoczna publicznie i nie będzie można jej kupić ani zainstalować.

zalety i wady wdrożenia ad hoc w aplikacji mobilnej Apple - Knowband

Wady wdrożenia Ad-hoc:

 • Liczba urządzeń jest ograniczona do 100 i można je wymienić tylko raz w trakcie rocznego członkostwa.
 • UDID (unikalny identyfikator urządzenia) każdego urządzenia należy zarejestrować ręcznie w profilu udostępniania.
 • Profil programisty Apple jest ważny tylko przez rok. Następnie musisz odbudować aplikację z nowym profilem.

2. Wdrożenie aplikacji w przedsiębiorstwie:

Wdrożenie aplikacji w przedsiębiorstwie — rodzaj potrzebnego certyfikatu — knowband

Ta metoda dystrybucji aplikacji okazała się przeciwna proces dystrybucji ad hoc. Podobnie jak ad hoc, tutaj nie musisz dodawać identyfikatora UDID każdego urządzenia. Jeśli utworzyłeś aplikację i chcesz udostępnić ją wewnętrznie pracownikom, ta technika pozwoli Ci uniknąć dodatkowego wysiłku związanego z rejestracją identyfikatora UDID każdego urządzenia. Wdrożenie w przedsiębiorstwie ma miejsce, gdy aplikacja jest eksportowana przez Xcode i chcesz ją zainstalować na dowolnym urządzeniu bez przesyłania do sklepu iOS lub rejestrowania identyfikatorów UDID urządzenia. Twoja aplikacja może być dystrybuowana poprzez e-mail, adres URL lub MDM. Zanim wybierzesz tę opcję wdrożenia, musisz wiedzieć kilka ważnych punktów:

 • Dystrybucja aplikacji dla przedsiębiorstw wymaga pliku Konto programisty Apple Enterprise co kosztuje około 299 dolarów rocznie.
 • Nie ma ograniczeń co do urządzeń, ale urządzenia muszą być własnością organizacji.

Zalety wewnętrznego wdrożenia aplikacji w przedsiębiorstwie:

Zalety wdrażania aplikacji w przedsiębiorstwie — Knowband

 • Proces zatwierdzania Twojej aplikacji przez organy regulacyjne iOS nie jest wymagany.
 • Twoja aplikacja nie będzie dostępna w sklepie Apple Store. Społeczeństwo nie może go kupić ani zainstalować.
 • Wszyscy użytkownicy w przedsiębiorstwie mogą używać konta do udostępniania aplikacji na iOS.

Wady wdrożenia aplikacji w przedsiębiorstwie:

Wady wdrażania aplikacji w przedsiębiorstwie — Knowband

 • Ten program jest przeznaczony wyłącznie dla pracowników małych organizacji.
 • Organizacja ponosi pełną odpowiedzialność za dystrybucję i aktualizacje aplikacji, niezależnie od tego, czy są one wykonywane ręcznie, pocztą elektroniczną, czy za pośrednictwem MDM.
 • Koszt jest wyższy w przypadku konta programisty Enterprise i wynosi 299 USD rocznie w porównaniu do zwykłego konta wynoszącego 99 USD rocznie.

3. Metoda wdrożenia aplikacji B2B VPP:

Metoda wdrażania aplikacji B2B VPP w iTunens łączy moje aplikacje - Knowband

Program zakupów zbiorczych firmy Apple umożliwia posiadanie prywatnego sklepu z aplikacjami dla Twojej osobistej firmy. Możesz tworzyć wewnętrzne pliki binarne aplikacji dla każdego urządzenia, które dołączyło do Twojej organizacji. Masz nawet możliwość udostępniania aplikacji na iOS innym firmom. Ten proces podlega procesowi zatwierdzania, ale jest elastyczny, ponieważ Twoja aplikacja nie jest dostępna dla ogółu odbiorców. VPP jest sklepem prywatnym, dystrybucją aplikacji zajmuje się program. Proces ten jest najczęściej używany w przypadku usługi MDM.

Zalety metody wdrażania aplikacji B2B VPP:

 • Otrzymasz prywatny sklep z aplikacjami dla swojej firmy.
 • Aplikację można zainstalować i używać na każdym urządzeniu przyłączającym się do programu.

 

Wady metody wdrażania aplikacji B2B VPP:

 • Twoja aplikacja będzie musiała przejść proces zatwierdzania.

Knowband zapewnia również Brak kodu. Kreator aplikacji mobilnych I Kreator aplikacji na iOS dla Prestashop, Opencart, Magento, Magento 2 i Woocommerce.

Knowband - Prestashop Android and iOS Mobile App Builder Addon

Dodatek do tworzenia aplikacji mobilnych Prestashop na Androida i iOS

Pobierz aplikację mobilną stworzoną dla Twojego sklepu w ciągu kilku godzin dzięki Kreatorowi aplikacji na Androida i iOS firmy Knowband dla Prestashop.

Kupuj teraz

Wnioski

Wybór odpowiedniego programu jest równie ważny, jak faktyczny plan wdrożenia aplikacji. Procesy te mogą wydawać się trudne, ale odpowiednie podejście i odpowiednie planowanie zapewnią sukces Twojej aplikacji. Przestrzegaj zasad i wytycznych wymienionych powyżej, a Twoja aplikacja zostanie opublikowana bez konieczności przechodzenia przez proces zatwierdzania. Oprócz tego w Knowband z ponad 13-letnim doświadczeniem w tworzeniu stron internetowych i aplikacji zapewniamy ponad 100 wtyczek dla głównych platform eCommerce Magento 2, Prestashop, WooCommerce i Opencart. Świadczymy usługi tworzenia stron internetowych i aplikacji w różnych frameworkach i technologiach. Możesz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej pod naszym oficjalnym adresem e-mail support@knowband.com.

Podobne artykuły:

1. Co zrobić, jeśli Twoja aplikacja została odrzucona w sklepie Apple App Store?

2. Opanowanie Xcode: Wskazówki dotyczące szybszego tworzenia aplikacji na iOS od Knowband!

3. Tworzenie aplikacji na Androida i iOS | Wszystko co musisz wiedzieć

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *