Dlaczego warto rozważyć aplikację mobilną dla swojej firmy WooCommerce?

Why You Should Consider a Mobile App for Your WooCommerce Business?

Wraz z rosnącym wykorzystaniem smartfonów i technologii aplikacje mobilne stały się popularnym wyborem dla firm. Aplikacje nie tylko pomagają firmom nawiązać kontakt z klientami. Ale także aplikacje na Androida i iOS działają jako dodatkowy kanał sprzedaży dla firm eCommerce. Z tego samego powodu coraz więcej firm eCommerce podejmuje kolejny krok i rozpoczyna działalność ich aplikacje na Androida i iOS. Ale uruchamianie Aplikacje na Androida i iOS nigdy nie było łatwe dla małych firm.

Opracowanie aplikacji dla każdej firmy eCommerce opartej na WooCommerce wymaga dużo wysiłku i czasu. Jednak sprzedawcy mogą przezwyciężyć powyższy problem dzięki Knowband Kreator aplikacji mobilnych WooCommerce. W dalszej części tego artykułu omówimy, jak tworzyć aplikacje na Androida i iOS dla Twojej firmy WooCommerce.

Ale zanim przystąpisz do tworzenia aplikacji dla dowolnej firmy eCommerce, ważne jest również zbadanie powodów, dla których powinieneś rozważyć stworzenie aplikacji mobilnej dla swojej firmy WooCommerce.

powody-dla-dla-których-powinieneś-rozważyć-opracowanie-aplikacji-mobilnej-dla-swojej-firmy-woocommerce

Lepsze wrażenia użytkownika

W wysoce konkurencyjnym środowisku handlu elektronicznego zapewnienie bezproblemowego doświadczenia użytkownika ma kluczowe znaczenie. Aplikacja mobilna może oferować bardziej przyjazny dla użytkownika interfejs w porównaniu do strony internetowej. Co więcej, lepszy interfejs użytkownika pozwala klientom wydajniej poruszać się po Twoich produktach i usługach.
Dzięki intuicyjnym funkcjom, takim jak gesty przesuwania, powiadomienia push i spersonalizowane rekomendacje. Aplikacje mobilne na Androida i iOS mogą zapewnić bardziej wciągające i spersonalizowane zakupy. W ten sposób administratorzy sklepu WooCommerce mogą rozwijać swoją działalność, prowadząc do wyższych zadowolenie klientów i wzrost sprzedaży udostępniając ukochaną bazę klientów aplikację mobilną z bogatym interfejsem użytkownika. Podobnie, jeśli prowadzisz sklep WooCommerce i chcesz uruchomić interfejs użytkownika oraz bogate w funkcje aplikacje na Androida i iOS, znajdziesz narzędzie do tworzenia aplikacji mobilnych WooCommerce specjalnie dostosowane do Twojej firmy online.
Moduł umożliwia administratorom sklepu tworzenie pożądanego układu za pomocą funkcji przeciągnij i upuść wraz z pełną kontrolą interfejsu użytkownika aplikacji mobilnych.

Zwiększ lojalność klientów

Aplikacja mobilna może służyć jako potężne narzędzie do budowania i utrzymywania lojalności klientów. Oferując ekskluzywne rabaty, nagrody i spersonalizowane promocje za pośrednictwem Twojej aplikacji.
Ponadto aplikacje opracowane za pomocą narzędzia do tworzenia aplikacji mobilnych WooCommerce są dostarczane z kuponami i oferują wsparcie. Oznacza to, że możesz przyciągnąć swoją bazę klientów, oferując te same oferty zarówno na stronach internetowych, jak i w aplikacjach mobilnychPonadto aplikacja umożliwia wdrażanie programów lojalnościowych, w ramach których klienci mogą zdobywać punkty lub odblokowywać specjalne korzyści za swoją lojalność. Utrzymując zaangażowanie klientów i oferując im zachęty, możesz wspierać długoterminowe i zdrowe relacje biznesowe.

Usprawnij proces realizacji transakcji

Usprawnij proces realizacji transakcji

Jednym z największych wyzwań w eCommerce jest porzucenie koszyka podczas procesu kasy. Aplikacja mobilna może uprościć i usprawnić proces realizacji transakcji, zmniejszając punkty sporne i zachęcając klientów do sfinalizowania zakupów. Dzięki funkcjom takim jak zapisane informacje o płatnościach, zamawianie jednym kliknięciem i integracja z cyfrowymi portfelami. Aplikacja mobilna może znacznie przyspieszyć proces płatności, czyniąc go wygodniejszym dla klientów. To bezproblemowe doświadczenie przekłada się na wyższe współczynniki konwersji i lepszą satysfakcję klientów.
Podążając za trendem, twórca aplikacji mobilnych WooCommerce umożliwia również właścicielom sklepów udostępnianie bezproblemowa realizacja transakcji do swoich klientów. Na przykład aplikacje WooCommerce na Androida i iOS obsługują wszystkie metody wysyłki i płatności w witrynie. Aby umożliwić użytkownikom aplikacji szybkie zakupy.

Wykorzystaj funkcje urządzeń mobilnych

Oprócz świetnych produktów i ofert jedyną rzeczą, jakiej klienci oczekują od firmy, jest bogata w funkcje platforma eCommerce. Niezależnie od tego, czy mówimy o witrynach internetowych, czy o aplikacjach, wspaniałe funkcje pozostawiają wspaniałe wrażenie na umyśle odwiedzającego.
Z tego samego powodu bardzo ważne jest zapewnienie bogatej w funkcje platformy dla swojej bazy klientów.
W Knowband oferujemy Mobile App Builder dla WooCommerce, który pozwala administratorom sklepu tworzyć bogate w funkcje aplikacje na Androida i iOS bez umiejętności kodowania.

opinia o konstruktorach aplikacji mobilnych

Jak uzyskać aplikacje oznaczone białą etykietą za pomocą narzędzia Mobile App Builder?

Krok 1: Kup wtyczkę i udostępnij podstawowe informacje, takie jak ikona aplikacji, ekran powitalny i domyślny język, który chcesz, abyśmy wybrali dla aplikacji mobilnych.

Krok 2: Skonfigurujemy aplikacje na Androida i iOS i udostępnimy je Tobie w procesie recenzji.

Krok 3: Zrealizujemy Twoją recenzję i niestandardowe prośby oraz udostępnimy Twoje aplikacje w Play i App Store.

Możesz po prostu utworzyć i udostępnić aplikacje dla swojego sklepu w ciągu 3-5 dni roboczych Kreator aplikacji mobilnych.

Ponadto, jeśli chcesz sprawdzić, jak będą wyglądać aplikacje mobilne Twojego sklepu, oferujemy bezpłatne aplikacje demonstracyjne dla administratorów WooCommerce. Możesz po prostu zgłosić zgłoszenie na stronie knowband.com/helpdesk lub bezpośrednio wysłać do nas wiadomość e-mail na adres support@knowband.com, aby otrzymać bezpłatne aplikacje demonstracyjne wraz ze wszystkimi pytaniami i sugestiami.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *