PWA for eCommerce

Aplikacje mobilne KnowBand PWA obsługują języki RTL

Wraz z rozwojem branży eCommerce i aplikacji mobilnych, firmy internetowe przechodzą poważne zmiany. Najnowsze zmiany technologiczne są w stanie zapewnić klientom przyjemne zakupy, a także pomagają zwiększyć sprzedaż i przychody. Progresywna aplikacja internetowa to jedna z takich technologii, która jest znana z szybkości reakcji, szybkiego ładowania, szybkiej instalacji i innych ciekawych funkcji. Co więcej, eCommerce PWA Mobile App Builder pozwala administratorowi sklepu łatwo przekształcić sklep eCommerce w Progressive Web App. Knowband PWA Mobile App Maker dla eCommerce to gotowa wtyczka do uruchamiania polecanej aplikacji zakupowej. Rozszerzenie zapewnia natywne doświadczenie w aplikacji mobilnej PWA bez żadnej wiedzy technicznej. Administrator sklepu może obsłużyć wszystkie zmiany i konfiguracje z zaplecza modułu. Zmiany zostaną automatycznie odzwierciedlone w aplikacji mobilnej eCommerce PWA na żywo. Jest to bardzo lekka aplikacja, która może bezproblemowo i płynnie działać na każdym urządzeniu.

[NOWA AKTUALIZACJA] Funkcja RTL w aplikacjach mobilnych KnowBand PWA:

Aplikacja internetowa eCommerce Progressive

Język odgrywa ważną rolę w przykuwaniu uwagi użytkownika i poprawie wrażeń z zakupów. Jednak wiele aplikacji mobilnych eCommerce nie może być kierowanych do szerokiego grona odbiorców mobilnych ze względu na barierę językową. Aby dotrzeć na rynek regionalnie i globalnie, administrator sklepu musi tylko dodać swój język ojczysty na stronie internetowej i Progressive Web App. Z PWA Mobile App Maker bardzo przydatne staje się uruchomienie Progressive Web App dla sklepu eCommerce. Administrator sklepu może dodać wiele języków do aplikacji mobilnej PWA, w tym języki RTL, takie jak arabski, hebrajski, perski itp. Progressive Web App obsługuje wszystkie języki dostępne na stronie eCommerce. Ułatwia to dotarcie do odbiorców z różnych regionów i rozszerzenie zasięgu biznesowego. Teraz administrator sklepu może uwzględnić więcej języków w aplikacji innej niż strona internetowa. Oto kilka ekranów pokazujących, jak będą wyglądać ekrany RTL:

Aplikacja mobilna PWA

Aplikacja mobilna eCommerce PWAProgresywna aplikacja internetowa

Co to jest PWA Mobile App Builder i jak to działa?

Progressive Web App Creator oferuje użytkownikom doskonałą obsługę klienta i jest gotową wtyczką oprogramowania, która umożliwia administratorowi sklepu wykonanie wszystkich dostosowań. Wszystkie zmiany są wykonywane za pomocą kilku poprawek myszy w panelu administracyjnym bez znajomości kodowania. Po zintegrowaniu witryny eCommerce z Progressive Web App Builder wszystkie dane / zasoby witryny eCommerce zostaną automatycznie pobrane do aplikacji mobilnej. Użytkownik może łatwo zainstalować Progressive Web App, po prostu uzyskując dostęp do adresu URL sklepu w przeglądarce mobilnej. Knowband oferuje aplikację mobilną PWA dla wszystkich głównych platform, takich jak PrestaShop, Magento 2, WooCommerce, OpenCart. Sprawdź więcej szczegółów, korzystając z poniższych linków:

PrestaShop:

Link do produktu

https://www.knowband.com/prestashop-pwa-mobile-app

Link demo administratora

https://psm.knowband.com/pwa/admin1/index.php

Link do wersji demonstracyjnej interfejsu użytkownika

https://psm.knowband.com/pwa/en/

OpenCart:

Link do produktu

https://www.knowband.com/opencart-pwa-mobile-app

Link demo administratora

https://opencartdemo.knowband.com/3.0/pwa/admin/

Link do wersji demonstracyjnej interfejsu użytkownika

https://opencartdemo.knowband.com/3.0/pwa/

Magento 2:

Link do produktu

https://www.knowband.com/magento-2-pwa-mobile-app

Link demo administratora

https://ma2demo.knowband.com/pwa/manager/

Link do wersji demonstracyjnej interfejsu użytkownika

https://ma2demo.knowband.com/pwa/

WooCommerce:

Link do produktu

https://www.knowband.com/woocommerce-pwa-mobile-app

Link demo administratora

https://wcdemo1.knowband.com/pwa/wp-login.php

Demo frontonu link-

https://wcdemo1.knowband.com/pwa/

Inne kluczowe funkcje Progressive Web App Creator:

Oto kilka punktów, które należy wziąć pod uwagę w swojej progresywnej aplikacji internetowej, zanim się na nią zdecydujesz. Funkcje te pomagają firmie eCommerce zwiększyć konwersję

1. Łatwe budowanie marki z opcją dostosowywania:

Opcja brandingu w aplikacji eCommerce PWA Mobile składa się z logo aplikacji, nazwy marki, ikony, obrazu, ekranu powitalnego, koloru tła itp. Pozwala to administratorowi sklepu na ustalenie tożsamości marki w świadomości klientów korzystających z PWA Mobile Aplikacja. Słabe strategie budowania marki mogą prowadzić do mniejszego ruchu i obniżenia współczynnika konwersji. Cały wygląd układu ekranu głównego, koloru, czcionki itp. Można łatwo zmienić z poziomu panelu administracyjnego modułu. Właściwy dobór banerów, obrazów i tekstu może prowadzić do ulepszenia interfejsu aplikacji i konwersji.

2. Zgodność z tabletami i telefonami komórkowymi:

Progresywna aplikacja internetowa eCommerce nie jest zależna od platformy ani urządzenia i jest bardzo lekka. Aplikacja eCommerce może płynnie działać na Androidzie / iOS i telefonie komórkowym / tablecie i łatwo dostosowuje się do wszystkich urządzeń o rozmiarze wielu ekranów.

3. Logowanie i płatność jednym kliknięciem:

PWA Mobile App Builder składa się z opcji logowania za pomocą jednego kliknięcia przez Facebooka i Google. Wbudowane opcje logowania i rejestracji, takie jak Google i Facebook oraz poczta e-mail, umożliwiają użytkownikom łatwy dostęp do aplikacji mobilnej PWA. Aplikacja do zakupów eCommerce pozwala klientom na wypełnienie tylko niezbędnych informacji podczas dokonywania transakcji. Daje im to korzyść w postaci uproszczonej płatności. Ta opcja zapobiega irytacji klienta i zapewnia płynny przebieg transakcji.

4. Obsługa wszystkich metod płatności i wysyłki:

Aby zdobyć zaufanie i wiarygodność klientów, administrator sklepu może skorzystać z wielu opcji płatności i wysyłki w aplikacji mobilnej PWA. Wszystkie opcje płatności i wysyłki dostępne na stronie eCommerce można dodać do Progressive Web App. Klienci mogą łatwo robić zakupy, korzystając z najbardziej preferowanych opcji płatności i wysyłki.

5. Synchronizacja w czasie rzeczywistym:

Funkcja synchronizacji w czasie rzeczywistym automatycznie pobiera zasoby i dane produktów z witryny eCommerce do aplikacji mobilnej. Administrator sklepu może łatwo zaktualizować spis aplikacji na stronie internetowej bez konieczności ponownego ręcznego podejmowania wysiłków.

6. Lekka aplikacja z szybkim ładowaniem:

Aplikacja PWA jest bardzo lekka i szybko ładuje się niż aplikacje natywne. Progressive Web App Builder zapewnia szybkie działanie aplikacji i sprawia, że ​​działa ona płynnie na wszystkich urządzeniach i platformach. Użytkownicy nie muszą polegać na Play Store i App Store, aby zainstalować aplikację mobilną eCommerce.

7. Obsługuje tryb offline:

ECommerce PWA Mobile App Builder składa się z pamięci podręcznej wcześniej załadowanych danych. Pokazuje dane użytkownikom, nawet jeśli nie są oni połączeni z Internetem. Użytkownik wygodnie korzysta z aplikacji zakupowej i dodaje produkty do swojej listy życzeń i koszyka.

8. Opcje czatu Zopim i Whatsapp:

Progressive Web App Maker składa się z funkcji Zopim i Whatsapp Chat, które pomagają rozwiązywać zapytania i problemy klientów. Obsługa klienta jest dostępna 24 * 7 dla klientów mobilnych. Ta funkcja umożliwia użytkownikowi łączenie się z administratorem sklepu w dowolnym momencie.

Wnioski:

Ten blog składa się z funkcji eCommerce PWA Mobile App Builder, które zapewniają szybkie działanie i niezawodny kanał zakupów dla Twojej mobilnej publiczności. Taka aplikacja mobilna PWA może zwiększyć i zwiększyć konkurencyjność firmy. Wyjątkowe cechy gotowej wtyczki pomagają w osiągnięciu dobrego współczynnika konwersji i sprzedaży wśród odbiorców mobilnych. Możesz skontaktować się z nami pod adresem support@knowband.com w przypadku jakichkolwiek pytań.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *