Aplikacja mobilna OpenCart firmy KnowBand z powodzeniem dostarcza w Mangalore

knowbands-opencart-mobile-app-successfully-delivering-in-mangalore

Aby zapewnić bezproblemową obsługę, daj użytkownikom responsywną aplikację zakupową, która jest dostępna i wygodna. Dla każdego właściciela sklepu stworzenie cyfrowej obecności i delektowanie się zakupami jest najwyższym priorytetem. Dzięki aplikacji mobilnej możesz zaoferować klientom lepsze wrażenia z zakupów. Internetowy sklep Mangalore to internetowa platforma handlowa dla rzeczy, które są unikalne dla regionów Coastal, Konkan, Malnad i Malabar. Produkty w sklepie są preferowane ze względu na wartość odżywczą, korzyści zdrowotne i oczywiście ich pochodzenie. Do stworzenia aplikacji mobilnej wybrał sklep Mangalore OpenCart Mobile App Builder opracowany przez KnowBand. Ta aplikacja zapewnia wygodę wyszukiwania produktów z wbudowanymi funkcjami i zapewnia spersonalizowane zakupy.

Strona główna

Podczas optymalizacji aplikacji mobilnej pierwszym elementem, o który prosi każdy właściciel sklepu, jest angażujący projekt strony głównej. Sklep internetowy Mangalore ma stronę główną z zielonym motywem i pięknie wykorzystał białe przestrzenie. Wszystkie kategorie są wymienione i wyświetlane na stronie głównej.

home-kategoria-Mangalore-opencart-aplikacja-mobilna

Nawigacja i wyszukiwanie

W celu szybkiego wyszukiwania produktów i znalezienia ulubionego produktu, aplikacja mobilna Opencart KnowBand zapewnia funkcje, takie jak wyszukiwanie głosowe i siatka widoku produktów oraz opcje listy. Dodatkowo, w aplikacji Mangalore klienci mogą łatwo stosować filtry oparte na markach, cenach itp. i posortuj je według trafności i ceny.

sort-filters-voice-search-knowband-aplikacja-mobilna

Umożliwia również klientom łączenie się z właścicielami sklepów za pomocą czatu WhatsApp i czatu Zopim. Obsługa czatu na żywo pomaga klientom uzyskać natychmiastowe wyniki swoich zapytań.

Różne opcje logowania dla użytkowników

Logując się do nowego sklepu, klienci szukają łatwych opcji. W tej aplikacji mobilnej OpenCart znajdziesz opcję logowania społecznościowego na Facebooku i Google+. Poza tym proces rejestracji jest łatwy z ograniczonymi polami. Również użytkownik, który zamierza szybko dokonać płatności, może zalogować się jako Gość.

opcja-logowania-gość-zamówienie-knowband's-opencart-aplikacja-mobilna

Bezproblemowa realizacja transakcji

Strona kasy to ostatni punkt, na który musisz mieć oko, ponieważ większość porzuceń koszyków ma miejsce na stronie kasy. Aby usprawnić obsługę kasy dla klientów, aplikacja OpenCart Mobile ma wygodny projekt strony kasy i oferuje One Page Checkout.

płatność-wysyłka-zamówienie-strona-mobilna-aplikacja-opencart

Pełne dane strony internetowej sklepu zostaną zsynchronizowane z aplikacją mobilną. Na przykład w sklepie internetowym Mangalore dostępna jest opcja dostawy za pobraniem.

Zapoznaj się z Demo na żywo aplikacji mobilnej OpenCart firmy KnowBand

Wreszcie, Aplikacja mobilna odgrywa ważną rolę w lepszym doświadczeniu zakupowym. Tworzy tożsamość marki i zapewnia bezproblemowe zakupy. OpenCart Mobile App Builder pozwala właścicielowi sklepu skonfigurować ustawienia z zaplecza. Najbardziej atrakcyjne elementy to projekt strony internetowej i temat. Możesz zastosować tę samą paletę kolorów do motywu aplikacji mobilnej, co w witrynie i dodać obrazy, logo, tytuły sklepów itp. w aplikacji mobilnej. Aplikacja jest dostępne zarówno na iOS, jak i Android systemy. Jest również kompatybilny z Moduł rynku KnowBand i obsługuje wiele języków. Możesz go używać do wszystkich motywów OpenCart, w tym Journal. W przypadku każdego handlu elektronicznego, skontaktuj się z pomocą KnowBand która obsługuje klientów od 2010 roku w zakresie różnych platform, projektowania stron internetowych i zapytań związanych z modułami. .

Przeczytaj także:

OpenCart Mobile App Builder — instrukcja obsługi

Proste kroki w celu uzyskania angażującej aplikacji mobilnej OpenCart

Celebsto- aplikacja mobilna OpenCart zapewnia ekskluzywne wrażenia z zakupów

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *