A9 Fragrances: One of the UK's Leading Brands | Journey with Knowband

Zapachy A9: jedna z wiodących marek w Wielkiej Brytanii | Podróż z Knowbandem

Anglia jest krajem, który słynie z rodziny królewskiej i jest wysoko rozwinięty w uprzemysłowieniu produktów chemicznych i tekstylnych. Anglia, będąc jedną z głównych potęg na świecie, ma ogromne rynki dla wszystkich rodzajów przemysłu. Kraj słynie z produktów tekstylnych i chemicznych, których rynek jest bardzo duży zarówno na rynku fizycznym, jak i internetowym. Ponieważ rozwój biznesu eCommerce był niezwykły, wiele firm offline przenosi część swojej działalności również do Internetu.

A9 Fragrances jest jednym z nich najszybciej rozwijających się firm internetowych w kraju ze swoimi charakterystycznymi ekskluzywnymi zapachami. Byli w tym biznesie i wykazali wykładniczy wzrost biznesu, powodem były ich perfumy klasy premium. Marka jest bardzo popularna wśród elit, ponieważ produkty są eleganckie i ekskluzywne, co czyni je popularnymi wśród klientów.

O zapachach A9

A9 Fragrances to wiodąca marka perfum, zapachów i innych produktów ze względu na najwyższą jakość. Perfumy są trwałe, ekskluzywne i kochane przez elitarną klasę użytkowników. Perfumy są bardzo popularne wśród użytkowników, ponieważ marka ma reputację wysokiej jakości i trwałych zapachów. Użytkownicy mogą utrzymać swój status i wygląd w społeczeństwie, co sprawia, że ​​produkty są niezwykle popularne.

Marka ma swoje korzenie w Londynie, stolicy kraju. Ponadto mają połączenie wschodnich i zachodnich zapachów, co pozwala im na posiadanie szerokiej gamy produktów. A9 Fragrances ma naprawdę niesamowite produkty, w tym spraye, rolki czysto olejowe i wiele innych.

Jeśli chodzi o kategorie, jest ich aż pięć, z których klienci mogą wybierać produkty. Istnieje również sekcja prezentów w celach podarunkowych. Produkty dla kobiet i mężczyzn dostępne są w kilku podkategoriach. Przy tak wielu produktach do wyboru, klienci mają szerokie możliwości w zależności od swoich potrzeb i preferencji.

Aplikacja mobilna A9 Fragrances firmy Knowband na platformy Android i iOS

a9-zapachy-aplikacja mobilna

Poza serwisem e-commerce, A9 Fragrances przeniosło swój biznes do aplikacji mobilnych. Aplikacja Knowband for A9 Fragrances na Androida i iOS zawiera wiele przydatnych funkcji dla klientów. Aplikacje mobilne są przydatne i zapewniają użytkownikom wspaniałe wrażenia, dzięki czemu przeglądanie jest przyjemniejsze i łatwiejsze.

Istnieją pewne integracje w aplikacji mobilnej zgodnie z wymaganiami biznesowymi zapachów A9. Co więcej, rola Knowband w tych implementacjach była bardzo istotna dla pomyślnego wdrożenia aplikacji z tymi funkcjami. Zespół Knowband stworzył również funkcję tworzenia zestawów upominkowych, która pozwala klientom tworzyć własne pakiety produktów.

Aplikacja A9 Fragrances jest przeznaczona dla Platforma WooCommerce, a podczas tworzenia aplikacji rola zespołu aplikacji mobilnej Knowband była kluczowa. Wiele dostosowań jest dostępnych zarówno po stronie aplikacji, jak i strony internetowej, aby sprostać potrzebom firmy. Wdrożenie aplikacji A9 Fragrances i liczne dostosowania od samego początku były możliwe dzięki pomocy zespołów Knowband.

O narzędziu do tworzenia aplikacji mobilnych WooCommerce

O narzędziu do tworzenia aplikacji mobilnych WooCommerce

Budynek Aplikacje mobilne na Androida i iOS dla witryn eCommerce WooCommerce jest łatwe dzięki WooCommerce Mobile App Builder firmy Knowband. W aplikacjach utworzonych za pomocą WooCommerce App Builder dostępnych jest kilka funkcjonalności. Wtyczka zapewnia również aplikacje mobilne oparte na Flutter dla systemów Android i iOS dla firm eCommerce. Bez szwu doświadczenie użytkownika i szybkie czasy ładowania to cechy aplikacji na Androida i iOS opartych na Flutter.

Oprócz WooCommerce Knowband zapewnia aplikację mobilną dla różnych platform eCommerce, takich jak OpenCart, Magento, WooCommerce i Magento 2, a także PrestaShop. Zatem, Kreator aplikacji mobilnych od Knowband to świetna opcja, jeśli nie czujesz się komfortowo z kodowaniem do tworzenia aplikacji mobilnych na iOS i Androida. Kreator aplikacji mobilnych dostarczony przez Knowband nie wymaga kodowania do tworzenia aplikacji.

Co A9 Fragrances myśli o Knowband?

W początkowej fazie projektu mieliśmy pewne niestandardowe wymagania programistyczne, co było możliwe dzięki zespołowi Knowband App. Przez tworzenie aplikacji procesu, zaproponowaliśmy prośby o dostosowanie aplikacji i strony internetowej. Ponadto rozwój projektu i ukończenie dostosowywania w ustalonym okresie było możliwe dzięki Knowband. Nie możemy się doczekać współpracy z Knowband nad niektórymi integracjami i dostosowaniami w przyszłości dla naszej firmy.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *