flipkarts-new-ecommerce-shopsy-app

Nowe sklepy z aplikacjami eCommerce firmy Flipkart dla lokalnych przedsiębiorstw

„Shopsy” to nowa aplikacja uruchomiona przez Flipkart, firmę należącą do Walmart, która pomoże lokalnym przedsiębiorcom w korzystaniu z ich sieci i zakładaniu własnej firmy. Flipkart to indyjski rynek z produktami 15 crore, które obejmują modę, urodę, telefony komórkowe i domy oferowane przez kilku sprzedawców na całej platformie. W aplikacji Shopsy wszystkie produkty Flipkart są wymienione dla osób, które chcą rozpocząć działalność gospodarczą z lokalnymi sieciami. Flipkart dąży do demokratyzacji handlu elektronicznego w Indiach, a wraz z dostępnością i przystępnością cenową, zachwyca klientów, tworzy mnóstwo miejsc pracy w ekosystemie i wzmacnia pozycję pokoleń przedsiębiorców i MMSP. Innowacyjne pomysły prezentowane przez firmę Flipkart na wiele sposobów zainspirowały małe firmy.

Jak działa aplikacja Shopsy?

Na podstawie ostatnie ogłoszenie, pozwól nam zrozumieć, jak działa aplikacja Shopsy i jaki model rozliczeniowy jest stosowany: Shopsy to aplikacja działająca w modelu rozliczeniowym opartym na prowizji. Łatwo się zarejestrować i zacząć zarabiać, a do tego wystarczy wykonać trzy proste kroki:

  1. Po pierwsze, pobierz i zarejestruj się w Shopsy, tam możesz zapoznać się z produktami 15 crore
  2. Po drugie, udostępnij wybrane produkty, korzystając z opcji udostępniania WhatsApp i udostępniania na Facebooku
  3. Wreszcie, jeśli komuś spodoba się dany produkt, złóż zamówienie w jego imieniu w aplikacji Shopsy i zarabiaj prowizję.

Zalety aplikacji Shopsy

Za pomocą kilku kliknięć lokalni przedsiębiorcy mogą wykorzystywać swoje sieci do zarabiania pieniędzy bez dodatkowych wysiłków. Proces jest bardzo prosty i nie wymaga zarządzania zapasami, logistyką ani wysyłką. Wiele lokalnych firm prowadzących sprzedaż online napotyka problemy logistyczne i problemy z zaufaniem klientów. Kupując na nowej platformie klienci mają problemy z zaufaniem. Ale Flipkart to marka, która ugruntowała swoją nazwę na najwyższych rynkach w Indiach; małym firmom łatwiej jest poradzić sobie z tymi wyzwaniami. Każdy, kto ma dobrą sieć społecznościową na WhatsApp i Facebooku, może zarobić dobrą kwotę, sprzedając za pośrednictwem aplikacji Shopsy firmy Flipkart.

Typowe problemy i rozwiązania związane z handlem cyfrowym

Oprócz tego istnieją inne problemy związane z handlem cyfrowym, z którymi borykają się nowicjusze, i aby je rozwiązać, mamy kilka ostatecznych rozwiązań.

Rozwój strony internetowej: Stworzenie strony internetowej o pięknym wyglądzie i konfiguracji to trudne zadanie. KnowBand, z dziesięcioletnim doświadczeniem w branży, świadczy usługi tworzenia witryn eCommerce na całym świecie. Masz pytanie?!

Market: na przykład, jeśli nie możesz się doczekać rozwoju rynku, oto przewodnik dla początkujących. Możesz pobierz aplikację marketplace wielu dostawcówven i rozpocząć nowy rynek.

Rynek hiperlokalny: Rynek, który pozwala tylko na dostawę lokalną! Zacznij sprzedawać usługi lub artykuły spożywcze swoim lokalnym klientom online dzięki with Wtyczka Hyperlocal Marketplace. Wtyczka działa na dwa czynniki: geolokalizację i czas.

Aplikacja mobilna: Pandemia wtyczki do aplikacji mobilnych są opłacalne i umożliwiają tworzenie aplikacji mobilnej po zainstalowaniu wtyczki. Wersje aplikacji są dostępne zarówno na iOS, jak i Androida. Oto bezpłatna aplikacja mobilna, która daje wyobrażenie o tym, jak to działa. Jeśli chcesz umożliwić klientom udostępnianie Twoich produktów na Facebooku, istnieje sposób, aby ich zmotywować. Oferta Udostępniaj i wygrywaj na Facebooku na swojej stronie produktu i zdobądź więcej nowych potencjalnych nabywców. . Podsumowując, Shopsy App to szalony startup Flipkart, dający wyjątkową okazję osobom z dobrą znajomością. co Cię powstrzymuje? Lepiej wykorzystaj sieci i zacznij sprzedawać już dziś, aby zarabiać jako prowizja.

Najnowsze aktualizacje w eCommerce:

Facebook wprowadza dla sklepów WhatsApp i inne aktualizacje dotyczące handlu

Etsy wyprzedza brazylijski rynek Elo7 dla ręcznie robionych przedmiotów

Jak dodać i zarządzać sklepem na Facebooku, aby rozwinąć swoją firmę?

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *