Jak aktywować / dezaktywować wpis w Etsy Marketplace?

Są chwile, kiedy dodajesz produkt do swojego sklepu i nie masz wystarczającej ilości zapasów do dostarczenia. To wtedy Etsy pozwala dezaktywować swoje aukcje na przedmioty, których nie możesz dostarczyć klientom, a następnie ponownie je aktywować. Oto jak to zrobić w prostych krokach 5:

Krok 1: Zaloguj się do Etsy Got https://www.etsy.com/. Zaloguj się na swoje konto Etsy, klikając opcję "Zaloguj się" w prawym górnym rogu.

Wyświetlanie na Etsy MarketplaceKrok 2: Kierownik sklepu Po pomyślnym zalogowaniu kliknij "Kierownik sklepu" w prawym górnym rogu.

Wyświetlanie na Etsy MarketplaceKrok 3: Listing W "Shop Manager" znajdziesz opcję "Listings" w lewym menu. Opcja wyświetla wszystkie produkty, które dodałeś na swoim rynku.

Wyświetlanie na Etsy MarketplaceKrok 4: Ustawienia W aukcji dostępna jest opcja "Ustawienia", która daje opcje zarządzania produktem.

Wyświetlanie na Etsy MarketplaceKrok 5: Aktywuj / dezaktywuj produkt

Wyświetlanie na Etsy MarketplaceWyświetlanie na Etsy MarketplaceKliknij "Aktywuj / dezaktywuj". Sklep poprosi o potwierdzenie, po potwierdzeniu, sklep aktywuje / dezaktywuje produkt. Po wyłączeniu aukcja nie pojawi się w twoim publicznym sklepie. Po wyłączeniu aukcja nie pojawi się w twoim publicznym sklepie. W przypadku każdego zapytania skontaktuj się z nami pod adresem support@knowband.com.

Czy chcesz zintegrować swój sklep z platformą Etsy? Knowband Prestashop Etsy Marketplace Integracja oferty i łatwy interfejs do integracji Twojego sklepu z platformą Etsy.

Podobne artykuły:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *