Maison Borracci, historia sukcesu najlepszej włoskiej marki modowej!

Maison Borracci, Italy's Top-Notch Fashion Brand’s Success Story!

We współczesnej erze handlu elektronicznego istnieje ogromna liczba firm, które można łatwo znaleźć w Internecie. Ale to, co jest potrzebne, aby postawić firmę na szczycie i przebić się przez konkurencję, to poświęcenie i odpowiednie strategie. Podobnie w tym artykule podzielimy się historią sukcesu najwyższej klasy włoskiej marki odzieżowej. Maison Borracci jest znana jako jedna z najlepszych firm internetowych w kategorii odzieży modowej we Włoszech. Maison Borracci oferuje najwyższej jakości oferty w aplikacjach mobilnych Maison Borracci na Androida i iOS. A także klient może kupować w spersonalizowanym sklepie.

Maison Borracci

Maison Borracci

 

Korzenie Maison Borracci miały miejsce w 2013 roku wraz z dedykacją trzech braci Borracci. Pietro, Domenico i Alessandro. Choć pasja została przekazana przez rodzinną firmę, trwa ona nieprzerwanie od 1975 roku. Kilka lat zajęło firmie nie tylko zawładnięcie całą włoską branżą odzieżową, ale także wyrobienie sobie wspaniałego wizerunku w sercach jej cenionych klientów. Zespół Maison Borracci oferuje wyłącznie najwyższej jakości garnitury i koszule. Wraz z odzieżą modową marka znana jest również z modnych kategorii obuwia.

Aplikacja mobilna Maison Borracci

Maison Borracci oferuje swoim klientom również dostosowany sklep eCommerce i aplikacje mobilne. Opracowany z Knowband PrestaShop Mobile App Builder. Aplikacje mobilne Maison Borracci na Androida i iOS są wyposażone w szeroką gamę bogatych funkcji. Aplikacje mobilne Maison Borracci oferują użytkownikom aplikacji mobilnych najwyższą jakość obsługi. Marka nie zostawiła miejsca, umieszczając każdą prawie i bardzo potrzebną opcję na wyciągnięcie ręki użytkownika.

Maison Borracci, historia sukcesu najlepszej włoskiej marki modowej!

 

Ponadto aplikacje mobilne Borracci obsługują opcje logowania społecznościowego jednym dotknięciem. Podobnie jak logowanie do Facebooka, logowanie do Google i logowanie do Apple wraz z logowaniem odciskiem palca. Aplikacje zapewniają płynne logowanie i rejestrację użytkownikom Borracci Mobile App. Klient może znaleźć idealną markę dostępną w aplikacjach mobilnych Borracci. Wraz ze wszystkimi niesamowitymi ofertami, Maison Borracci oferuje specjalne segmenty premium dla użytkowników aplikacji mobilnych.

Baza klientów Maison Borracci:

Maison Borracci, historia sukcesu najlepszej włoskiej marki modowej!

Oprócz 2 sklepów offline w Noicattaro i aplikacji mobilnych, klienci mogą również znaleźć swoje ulubione produkty w sklepie internetowym Borracci. Witryna oznacza markę, która zapewnia odwiedzającym jakość i jest pełna bogatych i atrakcyjnych produktów po bardzo uczciwych cenach.

Maison Borracci

 

Marka Maison Borracci, sklep internetowy oferuje również inne królewskie marki, takie jak Levi’s, Harmont & Blaine, Roy Roger’s, Tommy i Armani. Klienci mogą również znaleźć dobrze znane konta społecznościowe marki na samej stronie Borracci.

Partnerzy Knowband z Maison Borracci

Rozwój Maison Borracci Shop oparty na PrestaShop był obsługiwany przez Knowband OpenCart Mobile App Builder. Zespół zadbał o każdy aspekt tworzenia aplikacji mobilnej, przesyłając ją do Google Play Store i Apple App Store. Aplikacje mobilne Maison Borracci przeszły różne kontrole jakości i bezpieczeństwa cybernetycznego. Aplikacja zapewniła testy jakości przed udostępnieniem jej klientom.

RECENZJA kreatora aplikacji mobilnych

Wraz z dodaniem wstępnie załadowanych funkcji kreatora aplikacji mobilnej Knowband PrestaShop. Zespół techniczny Knowband zapewnił również dodatkowe niestandardowe usługi pracy w zakresie rozwoju aplikacji mobilnej. Klienci mogą poczuć przytulne uczucie podczas korzystania z aplikacji mobilnych Borracci.

Na końcu:

Wspaniałe historie, takie jak ta, wzbudzają zapał w milionach firm rozpoczynających działalność. Jednak założenie firmy to za mało, aby pokonać konkurencję na rynku. Wymaga zmian i strategii z odpowiednim zaangażowaniem i wdrożeniem. Podobnie Maison Borracci Knowband Kreator aplikacji mobilnych PrestaShop bez kodu może również tworzyć bogate w funkcje aplikacje mobilne dla Twojej firmy eCommerce. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania bezpłatnej wersji demonstracyjnej już dziś.

Akash Goyal

An enthusiast of everything digital. Still processing how e-Commerce has taken the world by storm in the last decade. Gradually improving day by day in bringing you the most helpful content to grow your own brand.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *