6 Łatwe sposoby na zwiększenie Twojego Social Media Marketing poprzez Facebook

Facebook Marketing

Rosnąca popularność platform społecznościowych wśród kupujących online sprawiła, że ​​jest to jedna z najbardziej nieuniknionych części marketingu. Jeśli przyjrzymy się statystykom, zauważysz gwałtowny wzrost całkowitej liczby użytkowników w mediach społecznościowych. Dlatego jest to jedna z najlepszych platform dla sklepów eCommerce do promowania swojego produktu. Platforma ta zapewnia sprzedawcy większe możliwości w zakresie dotarcia do większej liczby klientów i zwiększenia widoczności sklepu. Najważniejsza koncepcja marketingu obejmuje kierowanie do właściwych odbiorców i dostarczanie im wystarczających informacji o produktach i liczbie produktów. Posty na Facebooku, które pokazują Twoją ofertę i informacje o sklepie, mogą pomóc w pozyskaniu większej liczby klientów na platformie mediów społecznościowych przy jednoczesnym dokonywaniu skutecznych konwersji.

1. Łatwiejszy sposób aktualizacji ściany FB

Knowband wymyślił Moduł Shopify FB Wall Post. Moduł umożliwia wszystkim właścicielom witryn Shopify nawiązanie kontaktu z klientami na Facebooku za pomocą atrakcyjnych i pouczających wpisów na ścianie. Jest to jeden z lepszych sposobów dotarcia do potencjalnych nabywców i zwiększenia szans na konwersje. Słup ścienny ma większe szanse na dotarcie do wymaganych klientów, ponieważ jest łatwy dostęp i mniej czasu. Informowanie klientów o aktywności sklepu za pośrednictwem Facebooka jest lepsze niż motywowanie ich do odwiedzania sklepu przez cały czas.

2. Marketing oparty na konkursie

Marketing treści

Według sondażu przeprowadzonego przez bufferapp, "Około 35% użytkowników online angażuje się w zakup produktu, gdy otrzymają odpowiednie informacje na jego temat". Dlatego właściciele sklepów internetowych mogą wykorzystać to jako okazję do zwiększenia sprzedaży i zwiększenia współczynnika konwersji. Jeśli działa prawidłowo, może pomóc w ogromnym wzroście sprzedaży produktów. Możesz publikować swoje treści na Facebooku. Obrazy i treść mogą intrygować odwiedzających, aby zamieszczali swoje komentarze. W ten sposób możesz jeszcze bardziej zwiększyć zaangażowanie. Dlatego nie będzie błędem stwierdzenie, że poświęcanie się marketingowi treści jest mniej czasochłonne.

3. Organizuj upominki

prezenty

Prezenty są jednym z najlepszych sposobów zaangażowania klientów. Więcej klientów prawdopodobnie zarejestruje się w swoim sklepie internetowym w celu otrzymania darmowych upominków. Sprzedawca może wykorzystać to do promocji swoich produktów w przyszłości lub poinformować klienta o aktualnych ofertach lub aktualnych rabatach.

4. Skonfiguruj sklep FB

Jeśli prowadzisz sklep eCommerce niż ustawiasz Sklep FB może zwiększyć sprzedaż dla ciebie. Facebook to najpopularniejsza platforma społecznościowa. W ten sposób zapewnienie swoim klientom korzystania z twoich usług bez odwiedzania sklepu z pewnością pomoże ci się rozwijać. Zakupy w sklepie FB to nowa koncepcja, a Twoi klienci z pewnością pokochają korzystanie ze swojego sklepu FB, by skorzystać z twoich usług. Oszczędza to czas i sprawi, że ich doświadczenie będzie lepsze z Tobą.

5. Informuj klientów na stronie FB

Strona FB promująca produkty

Właściciele sklepów eCommerce mogą używać strony FB do promowania swoich produktów. Po prostu utwórz stronę i informuj klientów o swoich produktach, ofertach i zniżkach oferowanych przez Ciebie. Za pomocą tej strony możesz pozwolić swoim klientom dowiedzieć się więcej o twoich produktach. Ta funkcja pomaga w zwiększaniu danych klientów i wykorzystywaniu ich do przyszłych odniesień. Klienci z przyjemnością usłyszą o swoich produktach, nie tracąc czasu.

6. Zaproś opinie i recenzje

Opinie klientów i recenzje

Jeden z najważniejszych czynników, często zaniedbanych przez właścicieli sklepów eCommerce. Spróbuj zaprosić więcej opinii i opinii na temat swoich produktów i usług. Pomaga w lepszym zrozumieniu priorytetów i zapytań klienta. Jednocześnie klienci mogą łatwo połączyć się z Tobą. Proces ten promuje również ideę dzielenia się społecznością i w dużym stopniu zwiększa tempo sprzedaży poprzez rozpowszechnianie ustnych informacji.

Do Ciebie

Media społecznościowe to jedna z najsilniejszych platform promujących Twój biznes. Pozostań w synchronizacji z trendy w mediach społecznościowych, które mogą zmienić grę w eCommerce przenieś swoją firmę na wyższy poziom.

Powiązane historie:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *