Prestashop ebay integration module

Zrozum lepiej dodatek do integracji z Prestashop eBay

Dzięki dużej bazie klientów eBay Marketplace jest jednym z najpopularniejszych rynków internetowych na świecie. Sprzedawcy internetowemu może być trudno prowadzić jednocześnie swoje sklepy eBay i Prestashop. Rynek eBay wymaga znacznej ilości czasu i wysiłku, aby monitorować zapasy i zamówienia oraz zarządzać nimi. Firma Knowband wydała fantastyczne rozwiązanie dla właścicieli firm Prestashop, aby sprostać tym wyzwaniom. Właściciele sklepów mogą bez wysiłku łączyć swoje sklepy Prestashop ze sklepami eBay za pomocą dodatku do integracji Prestashop eBay. Moduł integracji Prestashop eBay zapewnia pojedynczy interfejs do zarządzania zarówno sklepami Prestashop, jak i eBay.

Czy chcesz połączyć swój sklep Prestashop z eBay Marketplace? Wtyczka integracji Prestashop eBay firmy Knowband jest dostępny na stronie internetowej. Kup to!! Właściciele sklepów muszą tylko dodać moduł do zaplecza swojego sklepu Prestashop. Właściciele firm mogą szybko dostosować moduł po zakończeniu procedury konfiguracji. eBay Prestashop Integrator umożliwia właścicielom sklepów oferowanie przedmiotów w serwisie eBay. Dodatkowo zmodyfikuj status zamówienia eBay z zaplecza sklepu Prestashop.

ebay itegracja logo prestashop

Funkcje dodatku do integracji Prestashop eBay

Integracja Prestashop z serwisem eBay dzięki funkcjom synchronizacji knowband

 • Właściciele firm mogą szybko zsynchronizować poziomy zapasów w serwisie eBay, korzystając z karty synchronizacji zapasów na pulpicie swojego sklepu Prestashop.
 • Raporty o stanie produktów z serwisu eBay Marketplace mogą być łatwo importowane z serwisu eBay. W rzeczywistości administrator może to po prostu zrobić.
 • Właściciele sklepów Prestashop mogą wybrać kraj przedmiotu z pulpitu administratora podczas tworzenia profili eBay.
 • eBay Prestashop Connector jest prosty w instalacji i konfiguracji. W rzeczywistości instalacja i konfiguracja integratora eBay nie wymaga specjalistycznej wiedzy technologicznej.
 • W zapleczu eBay Prestashop API Integrator elementy można synchronizować lokalnie.
 • Zautomatyzowana metoda modułu umożliwia sprzedawcy� wystawianie i aktualizowanie przedmiotów oraz ich danych w serwisie eBay.
 • Informacje o postępach produktów z serwisu eBay są importowane bez wysiłku. W rzeczywistości administrator może to łatwo zrobić.
 • Z zaplecza właściciel sklepu może szybko dostosować stany magazynowe produktów.
 • Administrator Prestashop eBay Integrator może założyć kilka kont wysyłkowych z panelu administracyjnego.
 • Zamówienia z eBay Marketplace są po prostu synchronizowane w czasie rzeczywistym. Ich status jest również aktualizowany z zaplecza.
 • Panel administracyjny sklepu może zmienić status zamówienia i zsynchronizować go ze sklepem. Ponadto, korzystając z zadania crona, w sklepie eBay.

Korzyści z modułu integracji API Prestashop eBay

 • Dodatek do integracji Prestashop eBay pozwala właścicielom sklepów połączyć swój sklep Prestashop z eBay Marketplace za pomocą zaledwie kilku naciśnięć klawiszy.
 • Kroki instalacji i konfiguracji są łatwe i szybkie. W rezultacie dodatek Prestashop pomaga administratorom sklepu zaoszczędzić czas.
 • Administrator modułu integracji Prestashop eBay może utworzyć kilka profili z zaplecza.
 • Oparta na profilu funkcja listy produktów wtyczki Prestashop eBay Integration pomaga właścicielom firm zaoszczędzić czas i pieniądze podczas ręcznego wystawiania przedmiotów.
 • Marketerzy mogą łatwo nadzorować i zarządzać zapasami za pomocą tych kont osadzonych w zapleczu eBay Prestashop Integrator.
 • Wtyczka umożliwia właścicielom sklepów szybkie przesyłanie charakterystyk i klasyfikacji produktów do serwisu eBay
 • Atrybuty i kategorie modułu integracji interfejsu API Prestashop eBay.
 • Dzięki łącznikowi eBay Prestashop sprzedający mogą łatwo dodawać, usuwać, zmieniać lub ponownie wystawiać przedmioty w serwisie eBay.
 • Zarządzanie zamówieniami to pestka dzięki modułowi Prestashop.
 • Zakupy dokonane w ich sklepie eBay można bezproblemowo przenieść do ich witryny Prestashop.
 • Z zaplecza sklepu Prestashop właściciele firm mogą łatwo zarządzać zsynchronizowanymi zamówieniami eBay.
 • Backend modułu Prestashop jest dostępny do śledzenia problemu, który pojawia się podczas wystawiania przedmiotów.

Dla sprzedawców, jaką nadzieję daje integrator API eBay Prestashop?

Moduł integracji API Prestashop eBay obiecuje zapewnić administratorowi wyjątkowe korzyści. Ponadto wtyczka umożliwia administratorowi połączenie swojego sklepu Prestashop z eBay za pomocą kilku kliknięć. W rzeczywistości oszczędza mu to czasu podczas procesu konfiguracji i zakładania. Jak? Instrukcja obsługi poprowadzi Cię przez etapy instalacji i konfiguracji Prestashop eBay Integrator.

Sprzedawcy z pewnością mogą tworzyć liczne profile za pomocą dodatku Prestashop. Ponadto zaplecze modułu. Ponadto lista produktów oparta na profilu oszczędza czas i wysiłek w porównaniu z listą ręczną. W rzeczywistości utworzone profile mogą pomóc właścicielom w kontroli i zarządzaniu zapasami.

Sprzedawcy mogą w ciągu kilku sekund dołączać kredyty i kategorie produktów do rynku eBay. Ponadto za pomocą modułu Prestashop Knowband. Sprzedawcy mogą szybko dodawać, usuwać, edytować lub ponownie wystawiać przedmioty w swoim sklepie eBay za pomocą dodatku integracyjnego Prestashop eBay. Podobnie wtyczka Prestashop sprawia, że administracja zamówieniami jest bardzo prosta.

Aspekty, które pomagają sprzedawać w serwisie eBay bez wysiłku za pomocą eBay Prestashop Connector

Integracja Prestashop z ebay poprzez synchronizację knowband i funkcje przesyłania zbiorczego

Lista przedmiotów luzem

Wtyczka eBay Prestashop Integration bierze pod uwagę masową listę produktów. Ponadto administrator może zmapować kategorię sklepu Prestashop do kategorii eBay Marketplace. W rzeczywistości wszystkie towary z klasy sklepu Prestashop mają gwarancję, że będą dostępne na eBay Marketplace. Ponadto w wybranej kategorii eBay. Administrator może połączyć wiele klas Prestashop z jedną kategorią eBay.

Mapowanie� klasyfikacji

W przypadku wszystkich towarów w sklepie Prestashop administrator powinien zorganizować kategoryzację sklepu zgodnie z najbardziej logiczną klasą sklepu eBay. Dodatkowo do przygotowania klasy eBay. Złącze eBay Prestashop służy jako prosty interfejs. Dodatkowo administrator sklepu odpowiada za mapowanie kategorii.

Szablon opisów produktów

Administrator sklepu Prestashop może dodać układ HTML do reprezentacji. Układy HTML są obsługiwane przez eBay Prestashop API Integrator. Dodatkowo zezwól administratorom sklepów na łatwe monitorowanie opisów produktów w serwisie eBay. Istnieją również symbole zastępcze do wysyłania reprezentacji sklepu Prestashop do sklepu eBay.

Obsługa objętości

Administrator sklepu może zsynchronizować dokładne ilości produktów, aby ominąć ograniczenia sprzedaży w serwisie eBay. Wreszcie jest rynek eBay. Funkcja kontroli ilości w Prestashop eBay Integrator ułatwia kierownikom sklepów spełnienie wymagań aukcji produktów eBay.

Obsługa ceny

Marketer może skorzystać z wtyczki eBay Prestashop Integration. Ponadto, w porównaniu do sklepu Prestashop, sprzedawać przedmioty ze sklepu na rynku eBay po nieoczekiwanych kosztach. Ze względu na koszt stały lub oparty na stawce administrator może ustalić niższą lub wyższą ocenę pozycji. Pozwala oferować niskie ceny przy niewielkim oporze.

Obsługa zwrotów

Administrator może zmienić opcję zysku za pomocą modułu integracji API Prestashop eBay. Moduł umożliwia administratorowi sklepu dostosowanie opisu zwrotu, czasu trwania zwrotu, typu zwrotu oraz tego, czy zwrot jest zwracany firmie przewozowej.

Sprawdź demo tutaj:

Wersja demonstracyjna zaplecza

Na końcu

Dlatego właśnie o to chodzi w dodatku do integracji Prestashop eBay firmy Knowband. Jest to bardzo funkcjonalna i korzystna opcja sprzedaży na platformie. Co myślisz o wtyczce? Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, daj nam znać pod adresem support@knowband.com.

Akash Goyal

An enthusiast of everything digital. Still processing how e-Commerce has taken the world by storm in the last decade. Gradually improving day by day in bringing you the most helpful content to grow your own brand.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *