W jaki sposób moduł PrestaShop Marketplace zwiększa szanse biznesowe?

how-to-transform-your-online-store-into-marketplace-store-with-this-free-prestashop-plugin

Kiedy stajesz przed trudną konkurencją w swojej branży, ważne jest, aby zbadać alternatywny kanał sprzedaży w celu zwiększenia zysków firmy. Branża eCommerce jest bardzo nieprzewidywalna i nie ma dedykowanych zasad, które mogłyby pomóc w osiągnięciu wyższych współczynników konwersji. W tym ponurym scenariuszu bycie właścicielem sklepu eCommerce może być dla ciebie wyzwaniem pod względem współczynników konwersji i sprzedaży.

Jeśli szukasz sposobu na wyjście z tej poważnej sytuacji, to wreszcie nadszedł czas, aby naprawić szkody, wykorzystując PrestaShop Marketplace Addon?for your online store. You can’t sit still and wait for any miracle to take place that can help you in making use of online marketplaces for better business growth. For people who are still ignorant about the effect of marketplaces on their eCommerce business, let us take a quick below.

Eliminuje to problem z utrzymaniem zapasów do sprzedaży produktów online

Obsługa i aktualizacja ekwipunku jest bardzo krytycznym i wymagającym zadaniem. Wiąże się to z dużą ilością ludzkiej pracy i czasu, który jest wymagany podczas zarządzanie zapasami. Jednak wraz z pojawieniem się tego dodatku do PrestaShop Advanced Marketplace, nie ma potrzeby zarządzania zapasami, aby oferować swoje produkty kupującym online. Pozwoli to zaoszczędzić czas i pieniądze związane z zarządzaniem zapasami.

Możliwość łatwego sprzedania swoich produktów-

Internetowe platformy sprzedaży mają na celu sprzedaż i kupowanie produktów w scenariuszu z internetowym biznesem i można to osiągnąć tylko dzięki prostej okazji sprzedaży. Wśród różnych dostępnych PrestaShop Marketplace DodatkiTen Rozszerzenie PrestaShop jest wyjątkowy, ponieważ pomaga w łatwym zakładaniu rejestracji dla sprzedawców w sklepie marketplace. Dzięki tej funkcji możesz zrozumieć wpływ

Zapewnia aktualne alerty i aktualizacje dotyczące aktywności w sklepie

To Dodatek do rynku PrestaShop?has a powerful system powiadomień e-mail który jest w stanie zapewnić terminowe powiadomienia i powiadomienia dla wszystkich innych zainteresowanych osób w społeczności rynkowej. Może dostarczyć wszystkie informacje o zdarzeniach zachodzących w twoim rynku online kupującym, sprzedającym i administratorowi sklepu, aby podjąć wymagane działania na najwyższym poziomie. Pomoże to podjąć właściwą decyzję biznesową bez żadnych problemów.

Oferuj wspaniałe usługi w najbardziej kompetentnej cenie

Chociaż wiele już powiedziano o wydajności tego rozszerzenia PrestaShop, ale wciąż może pozostać niewiele osób, które mogą zadać pytanie – Jakie są zalety modułu PrestaShop Marketplace? Odpowiedź na to pytanie jest zgodna z wieloma platformami modułu PrestaShop

Wykorzystaj w pełni ten scenariusz biznesów online, przechwytując wymaganą sprzedaż i konwersje za pośrednictwem tego rynku PrestaShop Sklep Knowband. Ten dodatek PrestaShop

To również Cię zainteresuje:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *