Uzyskaj natychmiastowe rekomendacje produktów dzięki temu rozszerzeniu PrestaShop

Get Instant Product Recommendations with this PrestaShop Extension| knowband

Wśród wielu kupujących online istnieje ciągła skarga, że ​​nie są oni aktywnie informowani o innych podobnych produktach lub zaleceniach podczas dokonywania zakupu za pośrednictwem sklepu eCommerce. Wpływa to nie tylko na ich zachowania zakupowe, ale ma również niekorzystny wpływ na współczynniki przeliczeniowe, zaangażowanie klientów i sprzedaż produktów Twojej witryny eCommerce. Ale nie byłoby tak w przypadku właścicieli sklepów PrestaShop, jak Knowband, wiodąca nazwa w branży Rozwój modułów e-commerce wymyślił ten niesamowity moduł automatycznych produktów pokrewnych PrestaShop, który może zapewnić natychmiastowy efekt zalecenia dotyczące produktu klientom podczas robienia zakupów online. To naprawdę ogromna zmiana w świecie eCommerce i może zmienić losy wielu sklepów PrestaShop na całym świecie. Pozwól nam szczegółowo zapoznać się z tym rozszerzeniem PrestaShop, aby na nowo zdefiniować zakupy online dla Twoich docelowych klientów.

Funkcje USP tego rozszerzenia PrestaShop:

Ten wspaniały moduł od Knowband jest po prostu niesamowity na więcej niż jeden sposób. Jest wyposażony w liczne funkcje i funkcjonalności, dzięki czemu wyróżnia się wśród innych dostępnych modułów eCommerce. Te funkcje są wyjaśnione poniżej:

1. Dostarcza powiązane informacje o produkcie dotyczące bieżącego produktu

W celu zwiększenia sprzedaży produktów i współczynników konwersji, to Rozszerzenie PrestaShop ma funkcjonalność, która pozwala kupującym online uzyskać różne powiązane produkty lub rekomendacje produktów podczas zakupu określonego produktu. Dzięki tej funkcji klienci mogą być łatwo przekonani do robienia zakupów, a właściciele sklepów PrestaShop mogą bez wysiłku pracować Popraw swój.

2. Obsługuje różne urządzenia mobilne-

Ten moduł PrestaShop Automatic Related Products jest oparty na responsywnym mobilnym projekcie, który ułatwia korzystanie z wielu urządzeń, takich jak komputery stacjonarne, laptopy, smartfony czy tablety. Dzięki temu zapewniamy klientom taką samą funkcjonalność i wygodę użytkowania niezależnie od używanego przez nich urządzenia.

3. Działa niezależnie z innymi motywami i przeglądarkami-

Teraz właściciele sklepów PrestaShop mogą bez problemu korzystać z tego rozszerzenia PrestaShop, ponieważ może on działać niezależnie, niezależnie od motywów i przeglądarek używanych przez właścicieli witryn. Dzięki temu dodatkowi nie potrzebujesz żadnej innej aktualizacji ani rozszerzenia, aby bezproblemowo działała w dowolnej przeglądarce i motywie.

4. Zapewnia swobodę wyświetlania produktu w wybranej lokalizacji-

Dzięki różnorodnym funkcjom tego niesamowitego dodatku możesz teraz zdecydować, gdzie możesz wyświetlać powiązane produkty w witrynie PrestaShop, aby przyciągnąć natychmiastową uwagę docelowych klientów. Te powiązane produkty można wyświetlać w lewej lub prawej kolumnie witryny PrestaShop, aby przekonać ludzi do dokonywania zakupów w sklepie internetowym.

5. Elastyczność w pokazywaniu powiązanych produktów zgodnie z wyborem-

Jedną ze specjalności tego rozszerzenia PrestaShop jest to, że umożliwia właścicielom witryn wyświetlanie powiązanych produktów zgodnie z ich wyborem i preferencjami. Poza tym administrator strony może bez wysiłku konfigurować każdy produkt indywidualnie w celu zwiększenia sprzedaży swoich produktów, ruchu w witrynie i zaangażowania klientów.

6. Można go łatwo zainstalować i skonfigurować

Ten dodatkowy produkt związany z PrestaShop Automatic

7. Jest szybszy w ładowaniu, a także kompatybilny z SSL i wieloma sklepami

W porównaniu z innymi modułami eCommerce, które mają na celu poprawę zakupów online, moduł ten ładuje strony szybko i jest zgodny z protokołem SSL w celu usprawnienia zakupów. Co więcej, to rozszerzenie PrestaShop może być skutecznie wykorzystywane w każdym sklepie eCommerce niezależnie od charakteru i wielkości jego działalności.

Aby przyciągnąć natychmiastową uwagę i poprawić jakość zakupów online, ten moduł PrestaShop Automatic Related Products jest zdecydowanie właściwym wyborem. Aby uzyskać więcej informacji o naszych innych niesamowitych modułach knowband.

To również Cię zainteresuje

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *