Prestashop Marketplace Addon - A must-have tool for marketplace creation

Prestashop Marketplace Addon – Niezbędne narzędzie do tworzenia rynku

Szukasz niesamowitego zasobu, który przekształci Twój sklep eCommerce w praktyczny rynek? Dodatek do rynku Prestashop firmy Knowband jest tym, czego chcesz. Co więcej, moduł Prestashop Marketplace umożliwia właścicielom sklepów zwiększenie zakresu ich sklepu. Ponadto proponować swoim klientom szerszy zakres produktów i administracji. Poza tym moduł rynku Prestashop pomaga zmienić całą witrynę eCommerce w rynek.

Moduł Prestashop Multi-seller Marketplace pomaga również w zarządzaniu zapasami, zarządzaniu zamówieniami, zarządzaniu towarami i nie tylko. Co zaskakujące, podobnie jak metody dostawy stosowane na rynku. Co więcej, te funkcje są dostępne za pośrednictwem zaplecza modułu. Wtyczka Prestashop Marketplace pozwala nawet sprzedawcom pobierać prowizję od właściciela od sprzedawanych przez nich rzeczy. Co więcej, w zamian za prowizję, którą płacą, sprzedawcy będą mieli cenną szansę na wypromowanie swojej marki wśród odbiorców na rynku.

Poza powyższymi niewiarygodnymi elementami, wtyczka Knowband Prestashop Multi-vendor Marketplace zapewnia klientom niezwykłe atrakcje i bez wątpienia pokochaliśmy ten komponent modułu.

W tym blogu przyjrzymy się kilku rzeczom. Zaczynając od wnikliwych obserwacji wtyczki. Co więcej, jak korzystne jest Prestashop Moduł Marketplace dla wielu dostawców dla klientów. Wreszcie, czego nie powinieneś robić, aby jak najlepiej wykorzystać dodatek. Chodźmy dalej i sprawdźmy je poniżej.

Rynek wielu dostawców Prestashop

Przemyślane obserwacje dodatku Prestashop Marketplace

 • Łatwość, z jaką można wprowadzić i zaaranżować moduł

Podstawową rzeczą, jaką administrator lubi w przypadku wtyczki Prestashop Multi-vendor Marketplace, jest to, że jest tak łatwa do wprowadzenia. Co więcej, ustawienie modułu jest łatwe. Chociaż system konfiguracji jest żmudny, istotny jest element definitywny. W związku z tym jest to dopiero początek zalet korzystania z modułu Prestashop Marketplace.

 • Jako właściciel platformy masz całkowitą władzę nad wszystkim

Administrator wspiera platformę wykorzystującą moduł. Dodatkowo zawiera wszystkie wytyczne dotyczące etapu. Poza tym wspiera/unika sprzedawców przed sprzedażą na scenie. To nieprawda! Ponadto administrator sprawuje kontrolę nad wszystkimi innymi rzeczami. Na przykład:

Jakie produkty są dostępne na scenie?

Kto jeszcze sprzedaje, a kto sprzedaje?

Jakie klasy są gotowe rzeczy, o których mowa?

 • Jakie techniki przenoszenia są dostępne dla klientów?; i wiele więcej.

Następnie administrator ma nieograniczoną władzę nad wszystkim, co dzieje się na scenie – dzięki modułowi Prestashop Multi-seller Marketplace.

sprzedawca-prowizja-prestashop-multivendor

 • Dochód jest ciągły

Jako prezes możesz wybrać, czy chcesz mieć w witrynie 10 sprzedawców, 30 sprzedawców czy 50 sprzedawców. Będą oni również sprzedawać w Twojej fundacji za pośrednictwem Knowband Marketplace. Możesz albo dalej sprzedawać swoje rzeczy, albo po prostu zawrzeć umowę z zadaniami rynku Prestashop. Najlepsze jest to, że niezależnie od tego możesz nadal pozyskiwać i dokonywać płatności za swój biznes eCommerce. Zysk stale się rozwija dzięki modelom przychodów modułu marketplace Prestashop. Możesz również wnosić gotówkę poprzez opłaty za wysyłkę przedmiotów, projekty członkowskie i prowizje od wniosków.

 • Korespondencja jest jasna i niepozorna

Podczas gdy rozmawiamy o trzech niewątpliwych spotkaniach – administratorze, sprzedającym i kupującym – podstawowe znaczenie ma trzymanie się otwartych linii korespondencji. W ten sposób podstawowe układy wiadomości e-mail są pomocne w szerokiej gamie korespondencji na scenie. Jest wiadomość e-mail na wszystko, czy to ostrzegając klienta o zmianie statusu żądania, czy informując administratora o wszelkich nowych rekrutacjach dostawców.

Jak przydatne jest Prestashop Marketplace dla klientów?�

sprzedaż-raport-multivendor

 • Bezpośrednie dla klientów

W momencie, gdy twoja fundacja zbliża się do klientów, zaczynają bardziej się jej ufać. Poza tym kupujący mogą sprawdzać dane sprzedawcy na dedykowanej stronie sprzedawcy dla każdego sprzedawcy. Tytuł wiadomości e-mail, jak również treść, można modyfikować z poziomu zaplecza modułu. Ponadto klienci mogą oceniać i oceniać handlowców zarejestrowanych na najbardziej zapadającej w pamięć stronie witryny Marketplace.

 • Pozwala na ocenę dostawców

Kupujący mogą kontrolować dostawców za pomocą Rynek wielu sprzedawców Prestashop moduł. Klienci mogą również przedstawiać oceny zakupionych przedmiotów, a także sprzedawców. Konsumenci mogą również oferować recenzje produktów i dostawców za pośrednictwem modułu.

 • Dostępność wielu dostawców

Klienci mają nową szansę zbadania produktów wszystkich dynamicznych multisprzedawców Prestashop na całym świecie. Poza tym klienci mogą przeglądać wiele produktów i kupować swoje najlepsze produkty w ten sposób.

 • Płynna wymiana

Z pomocą Prestashop Marketplace Addon kupujący mogą bez wątpienia i szybko śledzić wiele rzeczy. Na przykład produkty i zamówienia od sprzedawcy na Prestashop Marketplace. Największą zaletą modułu jest to, że interakcja wymiany jest niesamowicie wolna od nawet cienia szkód. Co więcej, pozwala klientom kupować rzeczy bez żadnych obaw.

 • Prosty zwrot / zwrot pieniędzy prezentowany przez moduł Prestashop Marketplace

Dodatek do rynku Prestashop ułatwia wyszukiwanie zwrotu, zniżki lub wymiany. Co więcej, klienci nie muszą przechodzić żadnych dodatkowych postępów. Co więcej, może nadal nikogo nie dziwić. Poza tym klienci mogą zasadniczo zwrócić rzeczy i uzyskać zniżkę. Co więcej, ponieważ nie są one zobowiązane do ich wypierania i bez wątpienia mogą uzyskać zniżkę. Klienci mogą otrzymać zniżki w pożądany sposób.

 • Zarejestruj się jako dostawca

Na rynku każdy nabywca może zostać sprzedawcą. Klienci, którzy muszą sprzedawać swoje produkty na platformie, mogą teraz zaciągnąć się jako sprzedawcy. Ponadto mogą szybko ukończyć strukturę w interfejsie rynku Prestashop.

Czego nie robić z modułem Prestashop Multi-seller Marketplace?

 • Nie przeprowadzanie wszystkich egzaminów przed skonfigurowaniem wtyczki Prestashop Marketplace

Absolutna pierwsza wpadka, której nie powinieneś robić z Prestashop Moduł Marketplace dla wielu dostawców dostaje to. Rzeczywiście, zakupy to nie pomyłka. Jednak zdobycie go bez wykonywania wszystkich badań. W rzeczywistości możesz spojrzeć na każdy z dostępnych dla ciebie potencjalnych wyborów. Spójrz na instrukcję użytkownika, demo administratora i przednią demonstrację na stronie przedmiotu Knowband. Następnie uzyskasz lepsze zrozumienie wtyczki Prestashop Multi vendor Marketplace firmy Knowband.

 • Nie rozumiem, co administrator musi zrobić na rynku

Cała aranżacja wtyczki Marketplace dla dostawcy Prestashop Multi została zakończona przez administratora. Poza tym administrator określa zasady, zajmuje się zapisami sprzedawców, obsługuje prowizje i żądania wypłaty i znacznie więcej. Właściwie, jeśli nie zrobi tego wszystkiego, scena nie zadziała. W związku z tym administrator musi zobaczyć całą pracę, którą ma do wykonania z modułem Prestashop Multi Seller Marketplace.

 • Zaakceptuj, że tworzenie modułu Prestashop Marketplace jest odpowiednie

Wielu właścicieli rynku oczekuje, że samo wprowadzenie na rynek wystarczy, aby zdobyć ogromną liczbę nabywców. Jest to jednak fałsz. Potrzebuje również stałego wzorca rozsądnej promocji. Na przykład, edukowanie innych o korzyściach płynących z Twojej platformy handlowej, wraz z zasobami, dzięki którym możesz wysyłać informacje prasowe dotyczące Twojej platformy handlowej (bezpłatne i płatne, powinieneś być gotowy zapłacić za promocję), komponowanie różnych artykułów na temat znaczenia Twój rynek online, wykorzystując wszystkie możliwe media społecznościowe, aby zachęcić ludzi do korzystania z niego itp.

Na końcu

Tak więc dodatek do rynku Prestashop jest wysoce funkcjonalną i korzystną opcją dla Twojej firmy. W rzeczywistości pomaga zwiększyć sprzedaż i przychody firmy. Dlatego jest to potężne narzędzie, w które musisz zainwestować. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wtyczki, daj nam znać pod adresem support@knowband.com.

Akash Goyal

An enthusiast of everything digital. Still processing how e-Commerce has taken the world by storm in the last decade. Gradually improving day by day in bringing you the most helpful content to grow your own brand.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *