Prestashop Hyperlocal Marketplace Addon od Knowband – Poznaj to wszystko tutaj!

Prestashop Hyperlocal Marketplace Addon by Knowband - Know it all here!

Na tym blogu bez wątpienia zbadamy dodatek Prestashop Hyperlocal Marketplace firmy Knowband. Platformy handlowe to dobrze znane internetowe platformy sprzedaży detalicznej, na których mogą zarejestrować się różni sprzedawcy. Dodatkowo, aby ocenić i przeanalizować większą publiczność Marketplace. Istnieje kilka dużych i dobrze znanych rynków, które cieszą się dużą popularnością.

Koncentrując się na module hiperlokalnego rynku Prestashop, wtyczka to coś więcej niż tylko przekształcenie Twojego sklepu w rynek. W rzeczywistości połączy również klientów z lokalnymi sprzedawcami.

Hiperlokalny rynek wielu dostawców umożliwia dostawcom wyświetlanie zakresu ich strefy wysyłki. Ponadto ustal szacunkowe opłaty za wysyłkę również dla obszaru, który jest szerszy niż wcześniej zdefiniowany limit. Kupujący mogą składać zamówienia od sąsiednich kupców. Ponadto zlecaj ich dostawę w określonym czasie. Korzystając z hiperlokalnego biznesu e-commerce Prestashop firmy Knowband, powinno to być wykonalne.

Prestashop Hiperlokalne logo Marketplace

Wreszcie dotarliśmy do punktu, w którym zaczniemy rozmawiać o Knowband’s Prestashop Rynek hiperlokalny. Dlatego na tym blogu będziemy mieć oko na wszystko, co powinieneś wiedzieć o wtyczce. Co więcej, laik powinien wiedzieć, w co się pakuje, zanim stworzy hiperlokalny rynek.

Chodźmy dalej i sprawdźmy je jeden po drugim poniżej.

Jaka jest definicja dodatku Prestashop Hyperlocal Marketplace Addon?

Hiperlokalny rynek dostaw Prestashop firmy Knowband to najszybszy i najpłynniejszy sposób na przekształcenie sklepu w konfigurację hiperlokalną. Możesz również zająć się sprawami po zakupie modułu, zainstalowaniu go w swoim sklepie eCommerce i skonfigurowaniu. Możesz od razu rozpocząć przetwarzanie zapytań od sprzedawców, aby dołączyć i sprzedawać na swojej platformie. W rezultacie konfigurację zakładu można przeprowadzić w trzech podstawowych fazach. Przyjrzymy się im poniżej.

Jakie są kroki, aby skonfigurować rynek usług hiperlokalnych Prestashop?

 • Kup model biznesowy dostawy hiperlokalnej Prestashop od Knowband.
 • Pobierz pliki i foldery z zaplecza sklepu.
 • Naciśnij przycisk instalacji.

Po zainstalowaniu modułu możesz go skonfigurować zgodnie z własnym wyborem.�

Co wyróżnia model biznesowy Prestashop Hyperlocal Delivery spośród innych?

Pierwszą różnicą jest z pewnością czas pomiędzy złożeniem zamówienia a jego dostawą. Co więcej, rynek Knowband ma wiele funkcji.� Niektóre z nich są dostępne poniżej:

Prestashop Hyperlocal Marketplace ogólne ustawienie

 

 • Prowizje dostawcy

Administrator może wybrać prowizję procentową lub stałą dla wszystkich sprzedawców. Ponadto może pobierać od różnych sprzedawców różne prowizje od ich zamówień.

 

 • Ustawienia zatwierdzenia/sprzeciwu żądania dostawcy

Gdy dostawca wyśle ​​żądanie rejestracji, administrator może również wstępnie ustawić opcje. W rezultacie, klikając przycisk na hiperlokalnym dodatku marketplace Prestashop, może szybko zaakceptować lub odrzucić propozycje.

 • Klienci mogą być również sprzedawcami

Właściciele sklepów mogą również dać swoim klientom możliwość zarejestrowania się jako sprzedawca. Prestashop Hyperlocal Marketplace umożliwia również klientom rejestrację jako dostawcy.

 • Panele administratora i sprzedawcy są unikalne

Każdy sprzedawca ma panel, w którym może dodawać lub zmieniać rzeczy na Rynku. W rzeczywistości dostawcy otrzymują pulpit nawigacyjny, z którego mogą wykonywać wszystkie swoje działania. Na przykład obsługuj ich profil, wyświetlaj produkty i rób więcej.

 • Preferencje aktualizujące status zamówienia

Właściciel modułu hiperlokalnego rynku Prestashop może udzielić dealerom pozwolenia na nadzorowanie i zmianę statusu zamówienia. Co więcej, mogą również obsługiwać m.in. realizację zamówień i dostarczać ewidencję zamówień.

Funkcja strefy wysyłki Prestashop Hyperlocal Marketplace według knowband

 • Projekty stref żeglugowych

Z korzyścią dla handlowców kierownik sklepu może dodać strefy wysyłki.

 • Poniżej znajduje się lista zaleceń dotyczących przedmiotów

Każdy kupiec, który zarejestruje się w programie, może sprzedawać wszystko, co chce. Jednak administrator musi najpierw zaakceptować streszczenie pozycji i kategorii. Za pomocą kilku kliknięć z zaplecza zarządzanie zapasami produktów dostarczanych staje się proste.

 • Żądania wypłaty

Sprzedawcy mogą żądać zapłaty za swoje dochody za pośrednictwem hiperlokalnego rynku wielu dostawców. Kierownik sklepu może zautomatyzować lub ręcznie zaakceptować żądania jednym kliknięciem. Sprzedawcy mają możliwość wyświetlenia sumy i uzasadnienia wypłaty, a także wybrania dowolnej z dostępnych metod płatności. Ponadto przewodniczący ma uprawnienia do zatwierdzania lub zmiany kryteriów płatności.

 • Email Templates

Rejestracja dostawcy, zatwierdzenie konta dostawcy, zatwierdzenie przedmiotu, aktualizacje badań, prośba o płatność i inne wydarzenia obejmują układy e-maili dodatku Prestashop.

 • Dostępnych jest wiele alternatyw płatności i dostawy

Różne opcje dostawy i płatności są konfigurowane przez administratora. Na karcie Wysyłka na pulpicie dostawcy sprzedawcy mogą wyświetlać swoje plany wysyłki lub zostaną wyświetlone domyślne operacje wysyłki administratora. Powinny istnieć podstawowe podejścia do promowania unikalnych metod dostawy sprzedawcy.

Prestashop Hyperlocal Marketplace opcja stawek za wysyłkę według knowband

 • Zgodność z RODO

Hiperlokalny biznes e-commerce Prestashop gwarantuje zgodność z RODO.

Zalety hiperlokalnego rynku dostaw Prestashop

 • Prowizje są proste:

Rynek jest źródłem regularnych dochodów, a wspieranie lokalnych firm może być korzystne. O tym aspekcie pisaliśmy już wcześniej na blogu.�Premia może być jedyna w swoim rodzaju lub równoważna, według uznania administratora.

 • Nie ma wymagań dotyczących archiwizacji:

Ponieważ pozwala wielu sprzedawcom sprzedawać na jednej platformie, dodatek Prestashop jest przydatny do zarządzania zapasami. Zarówno przełożony, jak i sprzedawca mogą dodawać i usuwać pozycje i kursy.

 • Lukratywny model biznesowy:

Zalety rynków eCommerce sprzyjają elastycznej strategii organizacyjnej. Być może niezależny sklep eCommerce wiąże się z mniejszym ryzykiem finansowym. Rosnąca kontrola konsumencka współpracuje z rozwijającymi się dostawcami, co ostatecznie skutkuje rozwijającą się firmą.

 • Ułatwia wzrost przychodów:

Ponieważ mają dostęp do dużej bazy klientów, sprzedawcy udają się na hiperlokalne rynki, aby sprzedawać. Klienci są bardziej skłonni do niezadowolenia z rzeczy, których nie zamierzali nabyć podczas przeglądania przedmiotów na targowiskach.

W wyniku tego Prestashop Dodatek do rynku hiperlokalnego ma większe szanse na sprzedaż. Czemu? Ponieważ znają szeroki wybór produktów różnych dostawców.

Czym jest rynek hiperlokalny i jak działa?

Zamówienia można składać przez stronę internetową, aplikację mobilną lub telefon. Hiperlokalny rynek wykorzystuje zintegrowany program, aby zapewnić bezproblemowe działanie w kilku mediach.

Backend hiperlokalnego rynku jest niezawodny i godny zaufania. Sprzedawcy otrzymują zamówienia klientów i zapewniają kompletność zakupów w ściśle określonych terminach.

Jaka jest główna różnica między tradycyjnym rynkiem a hiperlokalnym rynkiem?

Firmy hiperlokalne to firmy, które działają na dużym obszarze geograficznym. Na przykład pobliscy usługodawcy, sklepy spożywcze, restauracje i tak dalej. Są dostępne za pośrednictwem aplikacji lub tradycyjnych platform i możesz zacząć z nich korzystać już teraz. Rynek usług hiperlokalnych Prestashop spełnia wszystkie wymagania konsumentów. W rzeczywistości radzą sobie z nimi w najbardziej efektywny sposób.

Z drugiej strony handel elektroniczny zjada na skalę publiczną lub globalną. Ponadto zawiera gigantyczny zabieg na znacznie większą skalę. Poza tym starałem się spełniać standardy, które nie są zbyt surowe. Zdolność rynku internetowego do oferowania klientom bardziej ekonomicznych opcji decyduje o jego sukcesie. Co więcej, kto zgadza się na pobyt na krótki lub dłuższy okres?

Co sprawia, że ​​model biznesowy Prestashop Hyperlocal Delivery firmy Knowband jest tak atrakcyjny?

Prestashop Hyperlocal Delivery Marketplace firmy Knowband zapewnia funkcje, które pomogą Twojej firmie eCommerce. Przez długi czas po zakupie Knowband zapewnia najlepszą obsługę klienta. Ponadto przez pierwsze trzy miesiące klienci otrzymują bezpłatną obsługę klienta. Ponadto zespół wsparcia jest dostępny, aby pomóc Ci w przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów związanych z modułem. Aby uzyskać lepszą obsługę klienta powyżej trzech miesięcy, być może będziesz musiał zapłacić premię.

PrestaShop Aplikacja mobilna Hyperlocal Marketplace

Dla Prestashop Hiperlokalny biznes e-commerce Pakiet Kreatora Aplikacji Mobilnych, kliknij tutaj.

Na końcu

Co sądzisz o dodatku do rynku hiperlokalnego Prestashop firmy Knowband? Jest to funkcjonalna i korzystna opcja dla Twojego biznesu eCommerce. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać pod adresem support@knowband.com.

Akash Goyal

An enthusiast of everything digital. Still processing how e-Commerce has taken the world by storm in the last decade. Gradually improving day by day in bringing you the most helpful content to grow your own brand.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *