Powitanie wersji PrestaShop 1.7.7.0 Beta – Co

Welcoming the PrestaShop 1.7.7.0 Beta Version- What’s New?

Pierwsza wersja Beta dla PrestaShop 1.7.7.0 jest teraz gotowy do przetestowania! Możesz go teraz pobrać i zainstalować oraz sprawdzić, czy wszystkie moduły i motywy działają poprawnie.

Zgodnie z aktualności udostępniony przez zespół PrestaShop, zbudowanie tej wersji zajęło im ponad rok, a jest ona nawet większa niż poprzednia z już 957 połączonymi żądaniami ściągnięcia (ostateczna wersja jeszcze nie została wydana) w porównaniu z 748 dla wersji 1.7.6.0. Ponad 110 zewnętrznych współpracowników uczestniczyło w tworzeniu tej wersji, naprawianiu błędów, ulepszaniu istniejących funkcji, a nawet opracowywaniu nowych funkcji dla sprzedawców.

Co obejmuje wersja PrestaShop 1.7.7.0 Beta?

Ta wersja obejmuje takie tematy jak:

  • Zarządzanie zamówieniami
  • Przeprojektowanie i nowe funkcje stron zamówień
  • Większa stabilność

Spróbujmy dogłębnie zrozumieć, co nowego w tej wersji i jakie problemy zostały naprawione.

Nowe funkcje i ulepszenia

1. The strony zamówień zostały przeprojektowane i przeniesione do Symfony. Dodano kilka nowych funkcji, aby poprawić wydajność i uniknąć przechodzenia między zamówieniami.

2. PrestaShop w wersji 1.7.7.0 zawiera Wyszukiwanie rozmyte, ulepszony mechanizm wyszukiwania, który został dodany w interfejsie użytkownika, aby poprawić konwersję, biorąc pod uwagę błędy ortograficzne i literówki.

3. Sprzedawcy PrestaShop mogą teraz dodaj nowe oficjalne i nieoficjalne waluty do ich sklepu i dostosuj ich wyświetlanie w wybranym języku.

4. Pole Numer części producenta, które służy do identyfikacji określonego produktu producenta, jest teraz dostępne do zarządzania produktami. Ma na celu poprawę indeksowania i wyszukiwania, a także pozostawia pozytywny wpływ na SEO.

5. W sekcji Parametry sklepu> Ogólne dodano opcję włączania lub wyłączania dostawców w recepcji. Wcześniej była tylko jedna ogólna opcja.

6. Najnowsza wersja przedstawia plik strona błędu na zapleczu. Jeśli napotkasz błąd w zapleczu podczas pracy w trybie produkcyjnym, zamiast pustej strony zostanie wyświetlona strona błędu.

7. Kupcy mogą teraz przetłumaczyć treść wiadomości e-mail odwiedzając Projekt> Motyw wiadomości e-mail.

8. Dodano nowe języki.

9. Pakiety instalacyjne i lokalizacyjne zostały zaktualizowane, aby zapewnić dokładne dane międzynarodowe dla wszystkich firm.

10. PrestaShop 1.7.7.0 przynosi wsparcie dla emoji zarówno na front-office, jak i back-office. Wszystkie tabele bazy danych są teraz domyślnie kodowane w utf8bm4,

Ulepszenie w podstawowych modułach

Kilka modułów zostało ulepszonych, wprowadzając poprawki błędów w celu zwiększenia niezawodności oraz nowe funkcje zwiększające produktywność.

1. Dostosowywanie motywu jest teraz dostępny również dla stron produktów i kategorii poza stroną główną i można je łatwo skonfigurować i dostosować.

2. Zapewnienie klienta jest teraz dostępny na wszystkich stronach internetowych, które wcześniej były ograniczone do stron produktów i strony kasy. Umożliwia teraz dostosowanie koloru ikony, a także dodanie opisu i łącza.

Udoskonalenia techniczne

1. PrestaShop 1.7.7.0 zawiera zaktualizowana obsługa PHP. Zapewniło obsługę PHP 7.3 i zrezygnowało z obsługi wersji PHP wcześniejszych niż 7.1.3 dla lepszej stabilności.

2. jQuery został zaktualizowany do najnowszej wersji 3.4.1 w back office oraz w motywie Classic & Core.

3. Kolejnym ulepszeniem, które przynosi najnowsza wersja, jest rozszerzenie Automatyczne renderowanie formularzy. Formularze zaplecza są teraz znacznie łatwe do renderowania. Możesz teraz dodawać pola formularza w dowolnym miejscu formularza bez zastępowania szablonu formularza. (Funkcja jest w fazie wdrażania, nie wszystkie formularze ją obecnie obsługują)

4. nowa Debugger CQRS został uwzględniony w wojnie o debugowanie Symfony. Pomaga to zidentyfikować, które polecenie i zapytania zostały użyte do zbudowania przeglądanej strony. Możesz dokonać dalszych dostosowań, dekorując lub zastępując je z modułu.

5. Było usprawnienie zarządzania zakładkami. Nie potrzebujesz już fałszywego, starszego kontrolera, ponieważ zakładka obsługuje teraz trasy Symfony i automatyczne wykrywanie w modułach. Ponadto obsługuje teraz funkcję włączania / wyłączania. Zakładka jest ukrywana po wyłączeniu modułu i jest ponownie widoczna po włączeniu.

Poprawione błędy

Do tej pory naprawiono ponad 160 błędów w wersji PrestaShop 1.7.7.0, w tym 11 bardzo nieoczekiwanych poprawek błędów, 5 ważnych poprawek dla biura i 5 ważnych dla zaplecza.

Czas na zmianę

Jeśli nadal używasz starszej wersji PrestaShop, czas przejść do PrestaShop 1.7.7.0. Społeczność PrestaShop prosi już sprzedawców o przetestowanie najnowszej wersji. Jeśli potrzebujesz pomocy w migracji swojego sklepu PrestaShop do najnowszej wersji, możesz skontaktować się z nami pod adresem support@knowband.com

Knowband, wiodąca marka jako firma zajmująca się rozwojem handlu elektronicznego, zapewnia usługi tworzenia wtyczek PrestaShop w celu zwiększenia funkcjonalności Twojego sklepu eCommerce. Zatrudniliśmy doświadczonych programistów PrestaShop, którzy zawsze są oddani rozwiązaniu Twoich problemów.

Manish Barthwal

Manish Barthwal

Following his passion for writing, Manish has been providing value to his readers through his write-ups. He predominantly writes for the e-commerce industry. Apart from writing, Manish's love for cricket is unmatchable. He is an ardent cricket fan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *