Niektóre dodatki do PrestaShop do pomocy w sklepie internetowym

some-prestashop-plugins-to-assist-your-online-marketplace-store

Internetowe targowiska to obecny smak branży eCommerce, ponieważ zapewniają ogromne możliwości biznesowe dla społeczności kupujących i sprzedających. W dobie dużej niestabilności rynku i nieprzewidywalności sklepy eCommerce muszą zbadać dodatkową opcję sprzedaży w postaci platformy rynkowej do osiągnięcia konwersji zderzaków. Żaden sklep eCommerce nie może pójść sam w tym trudnym, konkurencyjnym środowisku biznesowym, nie mając dużej bazy klientów i przychodów ze sprzedaży. Jeśli nadal ignorujesz ten kanał sprzedaży, w dłuższej perspektywie okaże się to ogromną przeszkodą dla twoich szans biznesowych.

Sklepy e-commerce muszą korzystać z usług rynkowych, aby uzyskać odpowiednią obecność i widoczność wśród swoich rywali biznesowych. Jeśli nadal nie jesteś świadomy znaczenia rynku w biznesie eCommerce, musisz uważnie przyjrzeć się tym dodatkom PrestaShop. Mają potencjał, by dokonać drastycznej zmiany w losach firmy i mogą pomóc sklepowi marketplace, w którym uczestniczysz jako uczestnik.

PrestaShop Marketplace Administrator dla sprzedającego PayPal Payment Addon-

Jeśli PayPal był preferowaną opcją płatności, musisz wykorzystać wydajność tego rozszerzenia Knowband w celu uzyskania optymalnych wyników biznesowych. Ten moduł pomaga w dodaniu Metoda płatności PayPal na konto sprzedającego za pośrednictwem łatwego interfejsu w panelu administracyjnym. Oto różne funkcje, które można włączyć do dowolnego sklepu marketplace za pomocą tego rozszerzenia rynku PrestaShop.

 • Zapewnia on swobodę administratorowi w zakresie dokonywania płatności na koncie PayPal sprzedającego.
 • Oszczędza to czas, unikając przekierowania administratora na stronę PayPal.
 • Pozwala to administratorowi zażądać odwrotnej płatności z konta sprzedawcy.
 • Oferuje łatwą i interaktywną opcję płatności z możliwością sprawdzenia odpowiedniej kwoty salda.
 • Można szybko zainstalować i skonfigurować.
 • Obsługuje wiele sklepów i języków.

PrestaShop Marketplace Sellers-Customer Ticket System Addon-

Obsługa skarg i problemów klientów jest ważnym problemem dla każdego sklepu internetowego, ponieważ mogą one wpłynąć na wydajność witryny. Jednak problem ten został rozwiązany dzięki obecności tego modułu PrestaShop, który w sposób płynny rozwiązuje problemy klientów w witrynie. Moduł może uprościć i poprawić współczynnik skorygowania zażaleń klientów w celu zwiększenia zaangażowania klientów w witrynie. Omówmy różne funkcje, które są dostarczane przez to rozszerzenie Knowband, co czyni go jednym z niesamowitych dodatków PrestaShop

 • Zapewnia narzędzie do powiadamiania e-mailem zarówno dla sprzedawcy, jak i klienta.
 • Zaoferuj opcję kontaktu z sprzedającym na profilu sprzedawcy i stronach produktów.
 • Ogromna swoboda dla sprzedawcy za zarządzanie różnymi zadaniami, takimi jak wyłączenie systemu biletowego, konfiguracja adresu e-mail i łącza do kontaktu.
 • Wyposażony w prostą instalację i konfigurację.
 • Kompatybilny z wieloma sklepami, SSL i językami.

PrestaShop Marketplace Deal Manager Addon-

Zwrócenie uwagi klienta jest kluczowym aspektem, który może pomóc w uzyskaniu maksymalnych współczynników konwersji i sprzedaży produktów w sklepie PrestaShop. Atrakcyjne oferty zakupów pomagają w natychmiastowej uwadze klientów w stosunku do konta sprzedawcy. Spójrz poniżej, która może informować Cię o różnych funkcjach dostarczanych przez ten moduł PrestaShop w celu zapewnienia atrakcyjnych ofert na rynku.

 • Moduł zapewnia angażującą liczbę transakcji "n".
 • Oferuje niesamowite rabaty za pomocą kodów kuponów, na stałe lub oparte na procentach.
 • Prosta instalacja i konfiguracja.
 • Zapewnia opcję generowania losowych kodów kuponowych podczas tworzenia transakcji na rynku.
 • Działa z wieloma sklepami, motywami i językami.

Teraz możesz poprawić losy swojego sklepu eCommerce dzięki tym dodatkom PrestaShop Moduły PrestaShop.

To również Cię zainteresuje:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *